Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
1
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
Premier League
vs
Manchester City
West Ham United
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
25
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Blankenberge
3
-
0
Wielsbeke
Diest
1
-
2
Sint-Lenaarts
Eendracht Aalter
0
-
0
Eendracht Wervik
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Nijlen
Zwarte Leeuw
1
-
3
Wellen
Arquet
2
-
2
Entité Manageoise
Betekom
1
-
2
KFC Turnhout
Esperanza Pelt
0
-
2
Eendracht Termien
Huy
3
-
2
Mormont
Longlier
1
-
4
Raeren-Eynatten
Marloie Sport
5
-
0
Richelle United
Onhaye
1
-
0
Aische
Rapid Symphorinois
1
-
4
Belœil
Sprimont
1
-
1
Habay-la-Neuve
Aywaille
1
-
2
Seraing II
Beerschot VA II
0
-
0
Witgoor Sport
Berg en Dal
5
-
1
KFC Eksel
Braine
2
-
1
Flénu
Crossing Schaerbeek
5
-
0
Couvin-Mariembourg
Elene-Grotenberge
1
-
1
Roeselare Daisel
Erpe-Mere United
0
-
2
HO Kalken
Gouvy
0
-
1
Meix-Devant-Virton
Jeunesse Tamines
1
-
0
Perwez
Jodoigne LS
1
-
3
Ostiches
Jong Lede
2
-
0
Wambeek-Ternat
RAS Monceau
1
-
1
Wallonne Ciney
Sint-Denijs Sport
4
-
0
Avanti
VW Hamme
2
-
0
Pepingen-Halle
Wanze / Bas-Oha
2
-
0
Herstal
Waremme
2
-
3
Elsautoise
Wolvertem Merchtem
2
-
3
Westhoek
Zepperen-Brustem
1
-
3
Geel