Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
17
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Spain
Croatia
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
21
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Arquet
1
-
2
Perwez
Longlier
1
-
3
Wanze / Bas-Oha
Marloie Sport
2
-
5
Sprimont
Onhaye
4
-
0
Rapid Symphorinois
Gouvy
2
-
3
Elsautoise
Aywaille
2
-
0
Meix-Devant-Virton
Belœil
2
-
2
Ostiches
Braine
2
-
1
RAS Monceau
Crossing Schaerbeek
2
-
0
Jodoigne LS
Entité Manageoise
4
-
0
Couvin-Mariembourg
Flénu
1
-
1
Aische
Herstal
0
-
3
Habay-la-Neuve
Huy
1
-
1
Waremme
Jeunesse Tamines
1
-
3
Wallonne Ciney
Seraing II
3
-
1
Richelle United
Diest
1
-
2
Zepperen-Brustem
KFC Turnhout
1
-
2
Zwarte Leeuw
Sint-Lenaarts
2
-
1
Witgoor Sport
Betekom
2
-
4
Nijlen
Esperanza Pelt
1
-
0
Beerschot VA II
Geel
1
-
0
Schoonbeek-Beverst
Wellen
8
-
1
KFC Eksel
Avanti
2
-
3
HO Kalken
Blankenberge
1
-
1
Eendracht Wervik
Eendracht Termien
2
-
2
Berg en Dal
Erpe-Mere United
2
-
2
Roeselare Daisel
Jong Lede
6
-
1
Elene-Grotenberge
Wambeek-Ternat
1
-
0
Eendracht Aalter
Westhoek
1
-
1
Sint-Denijs Sport
Wielsbeke
1
-
1
Pepingen-Halle
Wolvertem Merchtem
1
-
1
VW Hamme
Mormont
1
-
0
Raeren-Eynatten