Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
1
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Portugal
Czechia
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
11
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Aische
0
-
1
Onhaye
Arquet
5
-
3
Rapid Symphorinois
Habay-la-Neuve
3
-
0
Richelle United
Perwez
1
-
3
Crossing Schaerbeek
Aywaille
4
-
1
Wanze / Bas-Oha
Belœil
2
-
3
Wallonne Ciney
Entité Manageoise
0
-
0
RAS Monceau
Flénu
2
-
1
Braine
Gouvy
1
-
0
Sprimont
Herstal
1
-
5
Elsautoise
Jeunesse Tamines
1
-
1
Jodoigne LS
Mormont
0
-
2
Huy
Raeren-Eynatten
5
-
1
Longlier
Meix-Devant-Virton
1
-
3
Marloie Sport
Ostiches
5
-
0
Couvin-Mariembourg
Seraing II
4
-
0
Waremme
Diest
3
-
1
KFC Eksel
Sint-Lenaarts
5
-
1
Nijlen
Zwarte Leeuw
0
-
0
Schoonbeek-Beverst
Betekom
2
-
4
Berg en Dal
Esperanza Pelt
3
-
0
Witgoor Sport
Geel
0
-
3
Eendracht Termien
Wellen
4
-
1
KFC Turnhout
Elene-Grotenberge
2
-
0
Sint-Denijs Sport
Erpe-Mere United
3
-
2
Jong Lede
Pepingen-Halle
0
-
6
Westhoek
Wambeek-Ternat
0
-
2
VW Hamme
Wielsbeke
0
-
2
Avanti
Zepperen-Brustem
3
-
4
Beerschot VA II
Blankenberge
0
-
0
Wolvertem Merchtem
Eendracht Aalter
1
-
1
HO Kalken
Roeselare Daisel
0
-
1
Eendracht Wervik