Melbourne Knights | 6 | - | 0 | Moreland City | |||
South Melbourne | 4 | - | 0 | Altona Magic |
Brisbane Strikers | 4 | - | 1 | Ipswich |
Gold Coast Knights | 3 | - | 1 | Olympic |
South Adelaide Panthers | 2 | - | 2 | Campbelltown City |
Manly United | 2 | - | 0 | Central Coast II |
Darwin Olympic | - | Uni Azzurri | |||||
Darwin Hearts | - | Mindil Aces |
Western Spirit | - | Springfield United | |||||
Brisbane Knights | - | North Pine |
Northcote City | 2 | - | 0 | Eastern Lions | |||
Preston Lions | 2 | - | 1 | Bentleigh Greens | |||
Langwarrin | 3 | - | 1 | Werribee City |
Blacktown Spartans | 4 | - | 1 | Canterbury Bankstown | |||
Nepean | 2 | - | 4 | Mt Druitt Town |
WT Birkalla | 3 | - | 0 | Adelaide Cobras |
Smorgon | - | Slutsk |
Vitória | 4 | - | 2 | Atlético Mineiro | |||
Flamengo | 2 | - | 1 | Bahia | |||
Palmeiras | 2 | - | 1 | RB Bragantino |
Vila Nova | 1 | - | 0 | Mirassol | |||
Ceará | 0 | - | 0 | Sport Recife |
Treze | 1 | - | 1 | Atlético Cearense |
Monsoon | 1 | - | 0 | Aimoré |
Galícia | 0 | - | 0 | Vitória da Conquista |
Botafogo U20 | 1 | - | 1 | RB Bragantino U20 | |||
Fortaleza U20 | 0 | - | 2 | Bahia U20 |
ProStars | 2 | - | 0 | Guelph United |
Ñublense | 3 | - | 0 | Huachipato |
Deportes Quillón | 0 | - | 6 | Colo Colo | |||
Marcos Trincado | 1 | - | 5 | Unión Española | |||
Municipal Salamanca | 0 | Pen. | 0 | Coquimbo Unido | |||
Glorias Navales | 0 | - | 2 | Universidad Católica | |||
Colegio Quillon | 0 | - | 6 | Colo Colo |
Xi'an Ronghai | 2 | - | 3 | Hubei Istar |
Changning Flying Lions | 1 | Pen 3-4 | 2 | Chengdu Rongcheng | |||
Guangxi Hengchen | 0 | - | 2 | Shanghai Port | |||
Shaanxi Union | 2 | Pen 2-3 | 3 | Changchun Yatai | |||
Wuxi Wugou | 0 | 55' | 0 | Meizhou Hakka | |||
Rizhao Yuqi | 0 | 55' | 0 | Henan | |||
Yunnan Yukun | 0 | 54' | 0 | Tianjin Jinmen Tiger | |||
Dongguan United | 0 | 56' | 1 | Shanghai Shenhua | |||
Guangxi Pingguo Haliao | 3 | 44' | 0 | Wuhan Three Towns |
Llaneros | 2 | - | 3 | Millonarios | |||
América de Cali | 2 | - | 1 | Deportivo Cali |
Independiente Juniors | 1 | - | 0 | 9 de Octubre |
Al Ahly | Postp. | Al Mokawloon |
Adama Kenema | 1 | 44' | 1 | Bahardar | |||
Dire Dawa Kenema | - | Hadiya Hosaena |
Denmark | 1 | - | 1 | England | |||
Spain | 1 | - | 0 | Italy | |||
Slovakia | - | Ukraine |
SJK Akatemia | 0 | - | 3 | KTP |
I-Kissat | 5 | - | 4 | Ilves II |
Afturelding | 0 | - | 3 | ÍBV | |||
ÍR | 3 | - | 1 | Fjölnir | |||
Keflavík | 1 | - | 1 | Thróttur Reykjavík |
Víkingur Reykjavík | 2 | - | 1 | Breidablik |
Slask Wroclaw | TBA | Rokita Brzeg Dolny | |||||
Podbrezová | - | Liptovský Mikuláš | |||||
Hutnik Kraków | 2 | - | 3 | Sandecja Nowy Sącz | |||
Legia Warsaw | 2 | 85' | 1 | Odra Opole | |||
Brann | 5 | 87' | 0 | Kristiansund | |||
HamKam | 3 | 88' | 2 | KFUM | |||
Molde | 2 | 87' | 0 | Odd | |||
Torpedo Moskva | - | Volgar Astrakhan | |||||
Ried | - | Wacker Burghausen | |||||
Skalica | - | Petržalka | |||||
Prostějov | - | Považská Bystrica | |||||
Shkendija | - | Tirana | |||||
FCV Farul Constanţa | - | Cherno more | |||||
Benátky nad Jizerou | - | Jablonec | |||||
Liptovský Mikuláš | 1 | - | 1 | Podbrezová | |||
Odra Opole | TBA | Legia Warsaw | |||||
Sandefjord | 3 | 88' | 2 | Fredrikstad | |||
Sarpsborg 08 | 1 | 86' | 1 | Tromsø | |||
KS Brzeg Dolny | 0 | 44' | 2 | Slask Wroclaw | |||
Tirana | - | Shkendija |
Mexico U17 W | 0 | 42' | 0 | Colombia U17 W |
New Caledonia | Cancelled | Solomon Islands | |||||
Vanuatu | 0 | - | 4 | New Zealand |
Argentina | 2 | - | 0 | Canada |
Al Karkh | Postp. | Newroz | |||||
Zakho | Postp. | Karbala | |||||
Al Minaa Basra | Postp. | Naft Maysan | |||||
Al-Qasim | Postp. | Naft Al-Wasat |
Ulytau | 0 | 43' | 1 | Khan Tengri | |||
Zhetisay | 0 | 42' | 0 | Arys | |||
Ekibastuz | 3 | 41' | 1 | SD Family | |||
Yassy Turkistan | - | Altay VKO |
Negeri Sembilan | - | Kuala Lumpur City |
Khangarid | 3 | - | 0 | Bavarians | |||
Tuv Azarganuud | 6 | 71' | 0 | Khovd |
West Coast Rangers | - | Birkenhead United |
Aalesund II | 1 | - | 3 | Molde II | |||
Skjetten | 2 | - | 0 | Lokomotiv Oslo | |||
Innstranden | - | Skjervøy |
Ural U19 | 1 | - | 1 | Akhmat Grozny U21 | |||
Chertanovo U19 | 2 | - | 3 | Rostov U19 | |||
Rubin Kazan U19 | 2 | 44' | 0 | Akademiya Konopleva U19 | |||
Nizhny Novgorod U19 | 0 | 42' | 1 | CSKA Moskva U19 | |||
Sochi U19 | - | Master Saturn U19 | |||||
Krylya Sovetov U19 | - | Spartak Moskva U19 | |||||
Strogino U19 | - | Krasnodar U19 | |||||
Fakel U19 | - | Orenburg U19 | |||||
Zenit U19 | - | Dinamo Moskva U19 |
Dinamo Moskva | - | Rubin Kazan | |||||
Rostov | - | Krasnodar |
Hougang United | 0 | HT | 1 | Balestier Khalsa |
Sahafi | - | Raadsan |
Huddinge | 1 | AET | 1 | Nacka Iliria | |||
Stegeborgs | 0 | - | 4 | Nyköping |
Vasalund | 0 | - | 2 | Stockholm Inter | |||
Stocksund | 1 | - | 0 | Hammarby Talang | |||
Karlberg | 2 | - | 1 | Nordic United |
Eskilsminne | 2 | - | 0 | Ariana | |||
Falkenberg | 0 | - | 1 | Lund | |||
Tvååker | 2 | - | 1 | Onsala | |||
Eskilsminne | - | Ariana |
Grebbestad | 4 | - | 0 | Vänersborgs IF | |||
Kumla | 3 | - | 2 | Lidköping | |||
Motala | 3 | - | 1 | Gauthiod | |||
IFK Skövde | 3 | - | 0 | Säffle SK |
Skiljebo | 2 | - | 0 | Järfälla |
Gottne | 1 | - | 1 | Umeå FC Akademi | |||
Skellefteå | 2 | - | 2 | Ytterhogdal | |||
IFK Östersund | 4 | - | 0 | Kiruna FF | |||
Frösö | 3 | - | 5 | Bergnäsets |
Räppe | 1 | - | 0 | Berga | |||
Karlskrona | 1 | - | 1 | Hässleholms IF | |||
Simrishamn | 1 | - | 2 | Karlshamn |
Åtvidaberg | 1 | - | 1 | Sylvia | |||
Sleipner | 2 | - | 1 | Mjölby |
Lindome | 3 | - | 0 | Varbergs GIF | |||
Tord | 0 | - | 1 | Qviding FIF | |||
Västra Frölunda | 4 | - | 3 | Astrio | |||
Sävedalen | 5 | - | 2 | Bergdalens | |||
Husqvarna | 1 | - | 0 | Jonsered |
Rosengård | 4 | - | 0 | KIF Örebro | |||
Trelleborg | 0 | - | 2 | Häcken |
Uppsala | 0 | - | 1 | Alingsås | |||
Eskilstuna United | 2 | - | 0 | Örebro SK | |||
Mallbacken | 0 | - | 2 | Lidköping | |||
Umeå | 0 | - | 1 | Sundsvall |
Kuktosh | - | Khujand |
Forward Madison | 2 | - | 0 | Union Omaha |
Salt City | 1 | - | 1 | Albion Colorado | |||
Redlands | 3 | - | 3 | Ventura County Fusion |
AGMK | - | Pakhtakor | |||||
Bunyodkor | - | Olympic |
Rayo Zuliano | 2 | - | 1 | Héroes de Falcón | |||
Real Frontera | 0 | - | 1 | Deportivo Táchira | |||
Portuguesa | - | Academia Rey | |||||
Dynamo Puerto | 2 | - | 3 | Monagas | |||
Hermanos Colmenárez | 0 | - | 0 | Estudiantes de Mérida | |||
Deportivo La Guaira | 3 | - | 3 | Marítimo | |||
Academia Puerto Cabello | 0 | - | 1 | Carabobo | |||
Fundación AIFI | 0 | - | 1 | Angostura | |||
Deportivo Miranda | - | Metropolitanos |
Moca | 1 | - | 3 | Cibao |