Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
21
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
Tijuana
4 - 0
Herediano
Alloa Athletic
3 - 1
Clyde
Beerschot
1 - 2
Mechelen
Chornomorets Odessa
3 - 1
Real Pharm
Zalaegerszegi TE
1 - 2
Honved Boedapest
Ludogorets II
1 - 2
Dunav 2010
Fenerbahçe
2 - 1
Petrolul 52
Fenerbahçe
2 - 1
Petrolul 52
Krumovgrad
1 - 1
Montana
Lokomotiv G. Oryahovitsa
2 - 0
Yantra 2019
Tiszakécske
1 - 1
TE Kecskemeti
Tiszakécske
1 - 1
TE Kecskemeti
Balatonfüredi
0 - 2
Kelen
Bicskei
1 - 0
Dabas
Budaörs
3 - 2
ESMTK
DEAC
3 - 0
Szolnoki MÁV
FCV Farul Constanţa
1 - 2
Petrocub
IMT Novi Beograd
2 - 3
Chernomorets
Mezőkövesd
2 - 3
Budafoki MTE
Monor
1 - 2
FC Hatvan
Púchov
2 - 2
Trenčín
Púchov
2 - 2
Trenčín
Resovia Rzeszów
3 - 1
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
1 - 3
Resovia Rzeszów
Szeged-Csanád
6 - 0
Hódmezővásárhely
Bravo
3 - 1
Spartak Trnava
Bravo
3 - 1
Spartak Trnava
Cerro Porteño
2 - 0
Kilmarnock
Horn
0 - 1
Donaufeld
Horn
0 - 1
Donaufeld
Kazincbarcika
1 - 0
Egri
Kazincbarcika
1 - 0
Egri
Kilmarnock
0 - 2
Cerro Porteño
Viktoria Plzen
6 - 0
Lafnitz
Prostějov
2 - 3
Baník Ostrava II
Prostějov
2 - 3
Baník Ostrava II
Vasas Boedapest
4 - 1
Šamorín
Viktoria Plzen
6 - 0
Lafnitz
FC Tescoma Zlin
1 - 1
Vyškov
FC Tescoma Zlin
1 - 1
Vyškov
Austria Salzburg
4 - 0
UFC Hallein
Bregenz
2 - 3
FC Vaduz
1. FC Brno
1 - 0
Slovácko
Dynamo Ceské Budejovice
7 - 1
Viktoria Ziskov
Chrudim
Cancelled
-
Varnsdorf
Csornai SE
2 - 5
Komárom
Dukla Praha
1 - 0
Dukla Banská Bystrica
Dukla Praha
1 - 0
Dukla Banská Bystrica
Ferencváros II
6 - 2
Karcag SE
Górnik Zabrze
2 - 1
Odra Opole
Grasshoppers
1 - 1
FC Schaffhausen
Grasshoppers
1 - 1
FC Schaffhausen
Pogoń Grod. Mazowiecki
1 - 2
Znicz Pruszków
Gyirmót
2 - 2
Ajka
Gyirmót
2 - 2
Ajka
Górnik Zabrze
2 - 1
Odra Opole
Hradec Králové
Cancl.
-
FK Teplice
Kisvárda
1 - 1
FC Košice
Kisvárda
1 - 1
FC Košice
Stade-Lausanne-Ouchy
2 - 3
Étoile Carouge
OH Leuven
8 - 0
Bertem-Leefdaal
Líšeň
1 - 3
Vysočina Jihlava
Lugano
2 - 0
Stade Nyonnais
Lugano
2 - 0
Stade Nyonnais
Líšeň
1 - 3
Vysočina Jihlava
FC Midtjylland
2 - 2
SønderjyskE
FC Midtjylland
2 - 2
SønderjyskE
Nieciecza
0 - 0
Jastrzębie
OH Leuven
8 - 0
Bertem-Leefdaal
Olimpia Elbląg
0 - 2
Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg
0 - 2
Olimpia Grudziądz
Podbrezová
0 - 3
Petržalka
Podbrezová
0 - 3
Petržalka
Pogoń Grod. Mazowiecki
1 - 2
Znicz Pruszków
Polonia Warschau
3 - 1
Wisła Płock
Považská Bystrica
2 - 2
Opava
Považská Bystrica
2 - 2
Opava
Bregenz
2 - 3
FC Vaduz
Stade-Lausanne-Ouchy
2 - 3
Étoile Carouge
Stal Mielec
0 - 1
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
0 - 1
Sandecja Nowy Sącz
Szegedi VSE
4 - 2
Tiszaföldvár
Nieciecza
0 - 0
Jastrzębie
Varnsdorf
1 - 4
Chrudim
Vlašim
0 - 2
FK Teplice
Vlašim
0 - 2
FK Teplice
Vojvodina Novi Sad
2 - 0
Dečić
Vojvodina Novi Sad
2 - 0
Dečić
Warta Poznań
1 - 0
Chrobry Głogów
Warta Poznań
1 - 0
Chrobry Głogów
Wisła Płock
1 - 3
Polonia Warschau
Xamax Neuchâtel
2 - 1
Bulle
Xamax Neuchâtel
2 - 1
Bulle
1. FC Brno
1 - 0
Slovácko
Dynamo Ceské Budejovice
7 - 1
Viktoria Ziskov
Korona Kielce
4 - 1
Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
3 - 1
Pogoń Siedlce
Nyíregyháza Spartacus FC
1 - 1
Zemplín Michalovce
Nyíregyháza Spartacus FC
1 - 1
Zemplín Michalovce
Ruch Chorzów
1 - 4
Korona Kielce
Antwerp
2 - 0
Hoogstraten
Antwerp
2 - 0
Hoogstraten
Cracovia Kraków
2 - 1
Polonia Bytom
Cracovia Kraków
2 - 1
Polonia Bytom
Deisenhofen
2 - 2
Unterhaching
ŁKS Łódź
1 - 2
Wieczysta Kraków
Paderborn II
2 - 1
Verl
Paderborn II
2 - 1
Verl
Viktoria Köln
1 - 0
Bonner SC
Widzew Łódź
1 - 2
Motor Lublin
ŁKS Łódź
1 - 2
Wieczysta Kraków
Mainz 05 II
0 - 1
Schalke 04 II
Mainz 05 II
0 - 1
Schalke 04 II
Viktoria Köln
1 - 0
Bonner SC
1. FC Bocholt
4 - 1
Meppen
1. FC Bocholt
4 - 1
Meppen
Hainstadt
0 - 16
Darmstadt 98
Hammarby IF
2 - 2
Värnamo
Lech Poznan
Cancl.
-
Lechia Gdansk
Lippstadt 08
1 - 3
Sportfreunde Lotte
Lippstadt 08
1 - 3
Sportfreunde Lotte
Rukh Vynnyky
4 - 0
Veres
Rukh Vynnyky
4 - 0
Veres
Zalaegerszegi TE
1 - 2
Honved Boedapest
Hades
1 - 4
Genk
Hades
1 - 4
Genk
FC Luzern
2 - 1
SCR Altach
FC Luzern
2 - 1
SCR Altach
Mlada Boleslav
1 - 0
Slovan Liberec
Slovan Liberec
0 - 1
Mlada Boleslav
The New Saints
2 - 1
Flint Mountain
1960 Hanau
1 - 1
FSV Frankfurt
Alloa Athletic
3 - 1
Clyde
Bayern Alzenau
2 - 2
Gonsenheim
Arka Gdynia
5 - 2
Linfield
Arka Gdynia
5 - 2
Linfield
BAK 07
4 - 1
Babelsberg
Babelsberg
1 - 4
BAK 07
Balingen
0 - 1
SGV Freiberg
Balingen
0 - 1
SGV Freiberg
Beroe
Cancl.
-
Spartak Pleven
Brøndby IF
0 - 2
Vejle BK
Brøndby IF
0 - 2
Vejle BK
Dundee United
2 - 0
Annan Athletic
Dundee United
2 - 0
Annan Athletic
Düren Merzenich
1 - 0
Eintracht Hohkeppel
Düren Merzenich
1 - 0
Eintracht Hohkeppel
Edinburgh City
0 - 5
Hibernian
Edinburgh City
0 - 5
Hibernian
IF Elfsborg
0 - 0
Frederikstad FK
H&W Welders
1 - 1
Crusaders
H&W Welders
1 - 1
Crusaders
1960 Hanau
1 - 1
FSV Frankfurt
Havelse
1 - 2
Borussia M'gladbach II
Hobro
1 - 1
Aalborg BK
Hobro
1 - 1
Aalborg BK
Hradec Králové
1 - 1
Zagłębie Sosnowiec
Hradec Králové
1 - 1
Zagłębie Sosnowiec
Hünfelder SV
0 - 5
Barockstadt Fulda-Lehn.
Hünfelder SV
0 - 5
Barockstadt Fulda-Lehn.
Jong FC Utrecht
1 - 2
Rödinghausen
Kickers Offenbach
3 - 1
Schott Mainz
Köln II
3 - 3
TSV Steinbach
Kreuzlingen
1 - 3
Villingen
Krumovgrad
1 - 1
Montana
Kufstein
0 - 3
Bayern München II
Kufstein
0 - 3
Bayern München II
Köln II
3 - 3
TSV Steinbach
FC Nordsjælland
3 - 2
Randers FC
Nürnberg II
4 - 2
Cham
Oadby Town
Cancl.
12:00
Punjab
Kickers Offenbach
3 - 1
Schott Mainz
Quick Boys
Cancl.
12:00
DOVO
Quierschied
0 - 6
Saarbrücken
Randers FC
2 - 3
FC Nordsjælland
Rantzau
0 - 5
Eintracht Norderstedt
SGS Essen
0 - 5
Rot-Weiss Essen
SGS Essen
0 - 5
Rot-Weiss Essen
Slavia Praag
1 - 1
FK Pardubice
Slavia Praag
1 - 1
FK Pardubice
Slavia Sofia
1 - 0
Belasitsa Petrich
Quierschied
0 - 6
Saarbrücken
Havelse
1 - 2
Borussia M'gladbach II
Terwolde
Cancl.
12:00
Go Ahead Eagles
Türkgücü München
0 - 1
Landsberg
Türkgücü München
0 - 1
Landsberg
Jong FC Utrecht
1 - 2
Rödinghausen
Westerlo
Cancl.
-
RFC Seraing
Zagłębie Sosnowiec
Cancl.
12:00
SKRA Częstochowa
Anderlecht
2 - 1
Dender
Anderlecht
2 - 1
Dender
Ansbach
1 - 0
Großschwarzenlohe
Airbus UK
1 - 0
1874 Northwich
Ashton Town
2 - 3
Chorley
Eintracht Bamberg
0 - 5
Greuther Fürth
Brechin City
0 - 3
Forfar Athletic
Brechin City
0 - 3
Forfar Athletic
Cardiff MU
2 - 2
Carmarthen Town
CS Strollers
0 - 0
Stenhousemuir
Clachnacuddin
0 - 2
Inverness Caledonian Thistle
Clachnacuddin
0 - 2
Inverness Caledonian Thistle
Colwyn Bay
0 - 2
Llanrwst United
Drochtersen / Assel
5 - 2
Bersenbrück
Drochtersen / Assel
5 - 2
Bersenbrück
Dumbarton
2 - 3
Falkirk
East Fife
0 - 0
Raith Rovers
East Fife
0 - 0
Raith Rovers
Eintracht Bamberg
0 - 5
Greuther Fürth
FC Gießen
7 - 2
Eintracht Stadtallendorf
Falkirk
3 - 2
Dumbarton
FC Gießen
7 - 2
Eintracht Stadtallendorf
Huntly
0 - 2
St. Johnstone
Huntly
0 - 2
St. Johnstone
Komárno
1 - 1
Újpesti TE
Komárno
1 - 1
Újpesti TE
Montrose
3 - 1
Banks O' Dee
Montrose
3 - 1
Banks O' Dee
Preußen Münster II
0 - 1
Fortuna Düsseldorf II
Preußen Münster II
0 - 1
Fortuna Düsseldorf II
Sparta Praag
3 - 1
AIK
Sparta Praag
3 - 1
AIK
Stenhousemuir
0 - 0
CS Strollers
Strathspey Thistle
3 - 2
Buckie Thistle
Tyumen
2 - 1
Torpedo Miass
GAIS
3 - 1
Vendsyssel
GAIS
3 - 1
Vendsyssel
Arminia Bielefeld
3 - 1
ASC Dortmund
Arminia Bielefeld
3 - 1
ASC Dortmund
Broxburn Athletic
1 - 1
Stirling Albion
Broxburn Athletic
1 - 1
Stirling Albion
Knokke
1 - 1
Club Brugge
Knokke
1 - 1
Club Brugge
Pontypridd United
Cancl.
13:30
Bridgend Street
Ramlingen / Ehlershausen
0 - 3
Hannover 96
Ramlingen / Ehlershausen
0 - 3
Hannover 96
Red Bull Salzburg
Cancl.
-
Panathinaikos
Wißkirchen
0 - 8
Fortuna Köln
FC Aarau
3 - 3
Kriens
FC Aarau
3 - 3
Kriens
Airdrieonians
4 - 0
Albion Rovers
Airdrieonians
4 - 0
Albion Rovers
Arbroath
1 - 3
Dundee
Arbroath
1 - 3
Dundee
Aubstadt
2 - 1
Abtswind
Bahlinger SC
2 - 1
SC Lahr
Berwick Rangers
0 - 3
Bonnyrigg Rose
Berwick Rangers
0 - 3
Bonnyrigg Rose
CSKA Moskou
2 - 1
Shinnik Yaroslavl
CSKA Moskou
2 - 1
Shinnik Yaroslavl
Cliftonville
1 - 2
Caernarfon Town
Cliftonville
1 - 2
Caernarfon Town
Coburg
1 - 2
Großbardorf
IF Elfsborg
0 - 0
Frederikstad FK
Emley AFC
0 - 5
Huddersfield Town
FCV Farul Constanţa
1 - 2
Petrocub
Formartine United
0 - 0
Peterhead
Formartine United
0 - 0
Peterhead
Greenock Morton
1 - 0
Queen of the South
Hartberg
0 - 0
WSPG Wels
Hartberg
0 - 0
WSPG Wels
Hessen Kassel
2 - 1
Baunatal
Hessen Kassel
2 - 1
Baunatal
Krylia Sovetov Samara
1 - 2
KAMAZ
Larne
2 - 1
Bala Town
Larne
2 - 1
Bala Town
Lausanne Sport
Cancl.
-
Yverdon Sport
Lauwe
0 - 5
Kortrijk
Greenock Morton
1 - 0
Queen of the South
Tatran Presov
4 - 1
Pohronie
Schwaben Augsburg
1 - 2
Heimstetten
Schwaben Augsburg
1 - 2
Heimstetten
Schwarz-Weiß Alstaden
0 - 8
RW Oberhausen
Unia Solec Kujawski
1 - 8
Chojniczanka Chojnice
Spartans
0 - 0
Livingston
Spartans
0 - 0
Livingston
Stadtwerke Bruck/Mur
Cancl.
14:00
Leoben
Teutonia Ottensen
0 - 2
ETSV Hamburg
Teutonia Ottensen
0 - 2
ETSV Hamburg
Tienen
0 - 6
Sint-Truiden
Tienen
0 - 6
Sint-Truiden
Tyumen
2 - 1
Torpedo Miass
Waren
0 - 4
Hansa Rostock
Waren
0 - 4
Hansa Rostock
Lauwe
0 - 5
Kortrijk
CSKA Sofia
2 - 1
CSMS Iaşi
CSKA Sofia
2 - 1
CSMS Iaşi
Raków Częstochowa
5 - 1
Stal Rzeszów
Raków Częstochowa
5 - 1
Stal Rzeszów
Aubel
0 - 5
Standard Luik
Aubel
0 - 5
Standard Luik
Austria Wien
0 - 0
DAC Dunajská Streda
Austria Wien
0 - 0
DAC Dunajská Streda
Bábolna
0 - 9
FC Fehérvár
FC Den Bosch
2 - 1
AEK Larnaca
FC Dordrecht
6 - 1
Oranje Wit
Etar
0 - 1
Nesebar
Fratria
1 - 2
Dobrudzha 1919
Györi ETO FC
3 - 0
MSK Zilina
Györi ETO FC
3 - 0
MSK Zilina
Karviná
1 - 0
Tychy 71
Krylia Sovetov Samara
1 - 2
KAMAZ
Ludogorets II
1 - 2
Dunav 2010
FK Metalist Kharkiv
3 - 1
Minai
Mjällby
2 - 2
Hvidovre
Mjällby
2 - 2
Hvidovre
Nafta Lendava
2 - 1
Napredak Krusevac
Neftekhimik
2 - 0
Sokol Saratov
Neftekhimik
2 - 0
Sokol Saratov
Oranje Wit
1 - 6
FC Dordrecht
Partizan Tirana
0 - 0
Llapi
Primorje Ajdovscina
1 - 5
MTK Boedapest
Primorje Ajdovscina
1 - 5
MTK Boedapest
Red Bull Salzburg
3 - 0
Unterhaching
Red Bull Salzburg
3 - 0
Unterhaching
Sigma Olomouc II
2 - 3
Skalica
Sigma Olomouc II
2 - 3
Skalica
Slavia Sofia
1 - 0
Belasitsa Petrich
Sturm Graz
2 - 2
Admira
Sturm Graz
2 - 2
Admira
Bischofshofen
1 - 3
First Vienna
Bischofshofen
1 - 3
First Vienna
Dinamo Boekarest
4 - 3
NK Domzale
Komárov
3 - 1
FK Pardubice
Komárov
3 - 1
FK Pardubice
Levski Sofia
5 - 0
Septemvri Sofia
Levski Sofia
5 - 0
Septemvri Sofia
Marek
2 - 1
Lokomotiv Sofia 1929
Sarajevo
1 - 4
Sjachtar Donetsk
Sjachtar Donetsk
4 - 1
Sarajevo
Shkendija
4 - 0
Drita
Voitsberg
1 - 7
UTA Arad
Botev Plovdiv II
4 - 0
Maritsa Plovdiv
CFR Cluj
1 - 0
Slovan Bratislava
CFR Cluj
1 - 0
Slovan Bratislava
Diosgyori FC
5 - 0
Putnok
Debreceni VSC
6 - 3
Cigánd SE
Debreceni VSC
6 - 3
Cigánd SE
Diosgyori FC
5 - 0
Putnok
Krasnodar
2 - 0
Dynamo Makhachkala
Lech Poznan
0 - 1
Piast Gliwice
Ludogorets
4 - 1
CS U Craiova
Ludogorets
4 - 1
CS U Craiova
Malženice
0 - 2
Zlate Moravce
Malženice
0 - 2
Zlate Moravce
Banik Ostrava
1 - 2
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
2 - 1
Banik Ostrava
Vojvodina Novi Sad
3 - 2
Noah
Vojvodina Novi Sad
3 - 2
Noah
Pinkafeld
1 - 8
Grazer AK
Pinkafeld
1 - 8
Grazer AK
Merelbeke
0 - 5
Gent
Merelbeke
0 - 5
Gent
NK Rijeka
1 - 0
NK Koper
Neeroeteren
0 - 19
Patro Eisden
Liptovský Mikuláš
3 - 1
MFK Ruzomberok
Liptovský Mikuláš
3 - 1
MFK Ruzomberok
Stem op de uitslag
0
Gelijkspel
0
1
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendlies 5
Érdi VSE - Iváncsa
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
FT
Érdi VSE
Iváncsa
2
0