Vandaag

Premier League

Rahmatgonj MFS Rahmatgonj MFS 3 - 2 Team BJMC Team BJMC
Muktijoddha SKC Muktijoddha SKC 1 - 1 Arambagh Arambagh
Bashundhara Kings Bashundhara Kings 5 - 0 Brothers Union Brothers Union
NoFeL Sporting Club NoFeL Sporting Club 0 - 4 Sheikh Russel Sheikh Russel
Mohammedan Dhaka Mohammedan Dhaka - Abahani Abahani
Mohammedan Chittagong Mohammedan Chittagong 2 46' 0 Abahani Chittagong Abahani Chittagong

Club vriendschappelijk

Dynamo Dresden Dynamo Dresden - PSG PSG
AEK Athene AEK Athene 1 - 1 Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Málaga II Málaga II 0 - 0 Reading Reading
Adelaide United Adelaide United 3 - 1 MetroStars MetroStars
Penafiel Penafiel 2 - 2 Santa Clara Santa Clara
Bechem United Bechem United 0 - 2 Aduana Stars Aduana Stars
AEL Limassol AEL Limassol 1 59' 0 Oleksandria Oleksandria
Balkany Zorya Balkany Zorya 0 10' 0 Desna Desna
Gençlerbirligi Gençlerbirligi 0 5' 0 Antalyaspor Antalyaspor
Avanhard Avanhard 0 12' 0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv 0 10' 0 Kremin' Kremin'
Metallurg Zaporizhzhya Metallurg Zaporizhzhya 1 10' 0 Nikopol Nikopol
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena - Germania Halberstadt Germania Halberstadt
Sporting Braga Sporting Braga Cancl. Al Duhail Al Duhail
FK Košice FK Košice - West Ham United U21 West Ham United U21
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv - Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Karpaty Lviv Karpaty Lviv
Minai Minai - Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
TOP Oss TOP Oss - RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Paris Paris - Dijon Dijon
Roskilde Roskilde - Brønshøj Brønshøj
Quevilly Quevilly - Boulogne Boulogne
Belišće Belišće - Osijek II Osijek II
Guingamp Guingamp - Cholet Cholet
Hanau Hanau - Oberrodenbach Oberrodenbach
Marítimo Funchal Marítimo Funchal - Farense Farense
Metz Metz - Sporting Charleroi Sporting Charleroi
Wiener Neustadt Wiener Neustadt - Freiburg II Freiburg II
Paderborn Paderborn Cancl. Norwich City Norwich City
Pinkafeld Pinkafeld - Rapid Wien Rapid Wien
Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo Koprivnica - Balaton FC Siofok Balaton FC Siofok
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B - Austria Vienna (Am) Austria Vienna (Am)
Slovan Velvary Slovan Velvary - Bohemians 1905 Bohemians 1905
Wacker Innsbruck (Am) Wacker Innsbruck (Am) - Genoa Genoa
1980 Wien 1980 Wien - Favoritner Favoritner
Alemannia Aachen Alemannia Aachen - Elversberg Elversberg
Eintracht Northeim Eintracht Northeim - Paderborn Paderborn
Galanta Galanta - Jaslovské Bohunice Jaslovské Bohunice
Kottingbrunn Kottingbrunn - Traiskirchen Traiskirchen
Liefering Liefering - Grödig Grödig
Nancy Nancy - Troyes Troyes
Sele Zell Sele Zell - KAC 1909 KAC 1909
SV Frauental SV Frauental - Sturm Graz II Sturm Graz II
ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd - Landskron Landskron
Desportivo Aves Desportivo Aves - Águeda Águeda
Bruck/Leitha Bruck/Leitha - Kittsee Kittsee
Cigánd SE Cigánd SE - Gesztely Gesztely
Drochtersen / Assel Drochtersen / Assel - Holstein Kiel Holstein Kiel
FC Groningen FC Groningen - FC Emmen FC Emmen
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz - Pachern Pachern
Heracles Almelo Heracles Almelo - Excelsior Excelsior
Hvidovre Hvidovre - Frem Frem
Kriens Kriens - Cham Cham
Langenrohr Langenrohr - Team Wiener Linien Team Wiener Linien
Lebring Lebring - SU Straden SU Straden
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - AS Eupen AS Eupen
FC Sankt Pauli FC Sankt Pauli - SC Weiche-08 SC Weiche-08
Straelen Straelen - VVV-Venlo VVV-Venlo
TB Uphusen TB Uphusen - Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
Usv Hengsberg Usv Hengsberg - Unterpremstatten Unterpremstatten
Dillingen Dillingen - Elversberg II Elversberg II
Zulte-Waregem Zulte-Waregem - KV Oostende KV Oostende
Werndorf Werndorf - SV Wildon SV Wildon
Wiener SK Wiener SK - St. Margarethen St. Margarethen
Yverdon Sport Yverdon Sport - Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
Extremadura UD Extremadura UD - Reading Reading
Köln II Köln II - Hürth Hürth
Leithaprodersdorf Leithaprodersdorf - Tadten Tadten
Peralada Peralada - Espanyol Espanyol
Simmeringer SC Simmeringer SC - Elektra Elektra
AFC Wimbledon AFC Wimbledon - AFC Bournemouth AFC Bournemouth
Chorley Chorley - Preston North End Preston North End
Millwall Millwall - Sporting Braga Sporting Braga
Undy Athletic Undy Athletic - Newport County Newport County
AFC Telford United AFC Telford United - Solihull Moors Solihull Moors
Basingstoke Town Basingstoke Town - Luton Town Luton Town
Blyth Spartans Blyth Spartans - Morpeth Town Morpeth Town
Boreham Wood Boreham Wood - Queens Park Rangers Queens Park Rangers
Carrick Rangers Carrick Rangers - Lisburn Distillery Lisburn Distillery
Chester Chester - Carlisle United Carlisle United
Eastbourne Borough Eastbourne Borough - Millwall U23 Millwall U23
Ebbsfleet United Ebbsfleet United - Charlton Athletic Charlton Athletic
Eccleshill United Eccleshill United - Bradford City Bradford City
Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC - Rotherham United Rotherham United
Harrogate Town Harrogate Town - Guiseley Guiseley
Hungerford Town Hungerford Town - Swindon Town Swindon Town
Loughgall Loughgall - Glenavon Glenavon
Matlock Town Matlock Town - Chesterfield Chesterfield
Northampton Town Northampton Town - Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus - Nottingham Forest Nottingham Forest
Scunthorpe United Scunthorpe United - Leicester City Leicester City
Torquay United Torquay United - Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Wealdstone Wealdstone - Colchester United Colchester United
Weston-super-Mare Weston-super-Mare - Exeter City Exeter City
Atherton Collieries Atherton Collieries - Altrincham Altrincham
Barnet Barnet - Crystal Palace Crystal Palace
Barrow Barrow - Morecambe Morecambe
Bath City Bath City - Bristol Rovers Bristol Rovers
Bedford Bedford - Kettering Town Kettering Town
Biggleswade Town Biggleswade Town - St. Albans City St. Albans City
Blackpool Blackpool - Fylde Fylde
Bognor Regis Town Bognor Regis Town - Portsmouth Portsmouth
Brackley Town Brackley Town - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Burton Albion Burton Albion - Sheffield United Sheffield United
Curzon Ashton Curzon Ashton - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Dartford Dartford - Gillingham Gillingham
Dover Athletic Dover Athletic - Maidstone United Maidstone United
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet - Bromley Bromley
Dungannon Swifts Dungannon Swifts - Portadown Portadown
Eastleigh Eastleigh - Oxford United Oxford United
Halifax Town Halifax Town - Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Hampton & Richmond Hampton & Richmond - Chesham United Chesham United
Hamworthy United Hamworthy United - Winchester City Winchester City
Herne Bay Herne Bay - Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
Lincoln United Lincoln United - Alfreton Town Alfreton Town
Longford Town Longford Town - Warrenpoint Town Warrenpoint Town
Salisbury Salisbury - Swindon Town Swindon Town
Shildon AFC Shildon AFC - Spennymoor Town Spennymoor Town
Stevenage Stevenage - Peterborough United Peterborough United
Tonbridge Angels Tonbridge Angels - Sutton United Sutton United
Witton Albion Witton Albion - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Woking Woking - Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
Yeovil Town Yeovil Town - Swansea City Swansea City
FC Porto FC Porto - Fulham Fulham

International Champions Cup

AS Roma AS Roma - Guadalajara Guadalajara

Copa Sudamericana

La Equidad La Equidad - Royal Pari Royal Pari

CECAFA Senior Challenge Cup

TP Mazembe TP Mazembe 0 12' 0 Azam Azam
Kampala City Kampala City - Rayon Sports Rayon Sports

Vriendschappelijk

India India - Syrië Syrië
Maidenhead United Maidenhead United - Koeweit Koeweit

2. Division Tsentr

Strogino Strogino 1 56' 0 Ryazan Ryazan
Ararat Moskva Ararat Moskva 0 11' 0 Saturn Moskou Saturn Moskou
Rotor-2 Rotor-2 0 12' 0 Kaluga Kaluga
Khimik Novomoskovsk Khimik Novomoskovsk - Khimki II Khimki II
Zorkiy Zorkiy - Salyut-Belgorod Salyut-Belgorod
Sokol Saratov Sokol Saratov - Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Kvant Kvant - Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk

2. Division Zapad

Olimp Khimki Olimp Khimki 0 10' 0 Pskov 747 Pskov 747
Znamya Truda Znamya Truda - Luki-Energiya Luki-Energiya
Dolgie Prudy Dolgie Prudy - Zvezda St. Petersburg Zvezda St. Petersburg
Leningradets Leningradets - Rodina Moskva Rodina Moskva
Murom Murom - Zenit St. Petersburg II Zenit St. Petersburg II

2. Division Yugo

Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz 0 11' 0 Legion Dynamo Legion Dynamo
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol 0 11' 0 Inter Cherkessk Inter Cherkessk
Spartak Nalchik Spartak Nalchik - Anzhi Anzhi
Makhachkala Makhachkala - Spartak Vladikavkaz Spartak Vladikavkaz
Krasnodar III Krasnodar III - Biolog Biolog
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan - Urozhay Urozhay
Mashuk-KMV Mashuk-KMV - Druzhba Druzhba
Chernomorets Chernomorets - SKA Rostov SKA Rostov
Makhachkala Makhachkala - Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz

2. Division Ural Povolzhye

Ural II Ural II 2 - 0 Nosta Nosta
Lada SOK Lada SOK 0 14' 0 Akron Akron
Zvezda Perm Zvezda Perm 0 11' 0 Chelyabinsk Chelyabinsk
Tyumen Tyumen 1 14' 1 KAMAZ KAMAZ
Lada Tolyatti Lada Tolyatti - Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk - Ufa II Ufa II