Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
27
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Serie A
vs
Atalanta Bergamo
Fiorentina
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie ACFF B
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Aische
2
-
0
Jeunesse Tamines
Perwez
1
-
3
Onhaye
Richelle United
2
-
0
Wanze / Bas-Oha
Sprimont
1
-
0
Hoei
Wallonne Ciney
2
-
4
Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg
0
-
4
Rapid Symphorinois
Elsautoise
0
-
1
Seraing II
Flénu
0
-
1
Belœil
Habay-la-Neuve
2
-
0
Aywaille
Jodoigne LS
1
-
1
Braine
Meix-Devant-Virton
1
-
1
Longlier
Mormont
3
-
0
Herstal
Ostiches
1
-
1
Arquet
RAS Monceau
2
-
1
Crossing Schaerbeek
Raeren-Eynatten
0
-
0
Gouvy
Waremme
0
-
0
Marloie Sport
Eendracht Wervik
0
-
0
Avanti
Roeselare Daisel
2
-
2
Wambeek-Ternat
Eendracht Aalter
2
-
1
Erpe-Mere United
KFC Eksel
1
-
4
Eendracht Termien
KFC Turnhout
1
-
1
Sint-Lenaarts
Witgoor Sport
1
-
2
Wellen
Zwarte Leeuw
1
-
1
Diest
Beerschot VA II
3
-
3
Betekom
Berg en Dal
0
-
2
Zepperen-Brustem
Elene-Grotenberge
2
-
2
Wolvertem Merchtem
HO Kalken
0
-
0
Westhoek
Nijlen
1
-
1
Geel
Pepingen-Halle
2
-
2
Jong Lede
Schoonbeek-Beverst
3
-
2
Esperanza Pelt
Sint-Denijs Sport
1
-
0
Blankenberge
VW Hamme
2
-
2
Wielsbeke