Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
24
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Georgië
Portugal
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie ACFF A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
24
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Pepingen-Halle
1
-
0
Wambeek-Ternat
Eendracht Wervik
2
-
2
Sint-Denijs Sport
KFC Eksel
0
-
2
Zwarte Leeuw
KFC Turnhout
1
-
3
Berg en Dal
Ostiches
1
-
1
Onhaye
Sint-Lenaarts
2
-
1
Esperanza Pelt
Witgoor Sport
1
-
2
Zepperen-Brustem
Aische
1
-
0
Arquet
Geel
1
-
1
Betekom
Habay-la-Neuve
6
-
1
Longlier
Nijlen
2
-
2
Beerschot VA II
Perwez
0
-
0
Braine
VW Hamme
4
-
2
Eendracht Aalter
Wallonne Ciney
1
-
1
Crossing Schaerbeek
Wellen
3
-
0
Diest
Avanti
2
-
0
Blankenberge
Belœil
1
-
0
Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg
1
-
5
Jodoigne LS
Elene-Grotenberge
0
-
3
Erpe-Mere United
Elsautoise
1
-
2
Marloie Sport
Flénu
2
-
0
Jeunesse Tamines
HO Kalken
1
-
1
Wolvertem Merchtem
Herstal
0
-
4
Seraing II
Meix-Devant-Virton
1
-
2
Hoei
Mormont
4
-
2
Gouvy
RAS Monceau
1
-
3
Rapid Symphorinois
Raeren-Eynatten
2
-
1
Aywaille
Richelle United
1
-
1
Sprimont
Roeselare Daisel
2
-
0
Westhoek
Waremme
2
-
0
Wanze / Bas-Oha
Wielsbeke
1
-
2
Jong Lede
Eendracht Termien
3
-
0
Schoonbeek-Beverst