Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Derde Divisie Groep B
vs
JOS Watergraafsmeer
HBC
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Europa League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
Group Stage
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Knockout Round Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Bayer Leverkusen
4
-
0
Häcken
LASK Linz
1
-
3
Liverpool
Panathinaikos
2
-
0
Villarreal
Qarabağ
1
-
0
Molde FK
Rennes
3
-
0
Maccabi Haifa
Servette
0
-
2
Slavia Praag
Sheriff Tiraspol
1
-
2
AS Roma
Union Sint-Gillis
1
-
1
Toulouse
Ajax
3
-
3
Olympique Marseille
Atalanta Bergamo
2
-
0
Raków Częstochowa
Brighton & Hove Albion
2
-
3
AEK Athene
Olympiakos Piraeus
2
-
3
SC Freiburg
Glasgow Rangers
1
-
0
Real Betis Sevilla
Sparta Praag
3
-
2
Aris Limassol
Sturm Graz
1
-
2
Sporting Lissabon
West Ham United
3
-
1
TSC
AEK Athene
1
-
1
Ajax
Aris Limassol
2
-
1
Glasgow Rangers
SC Freiburg
1
-
2
West Ham United
Olympique Marseille
2
-
2
Brighton & Hove Albion
Raków Częstochowa
0
-
1
Sturm Graz
Real Betis Sevilla
2
-
1
Sparta Praag
Sporting Lissabon
1
-
2
Atalanta Bergamo
TSC
2
-
2
Olympiakos Piraeus
Häcken
0
-
1
Qarabağ
Liverpool
2
-
0
Union Sint-Gillis
Maccabi Haifa
0
-
0
Panathinaikos
Molde FK
1
-
2
Bayer Leverkusen
AS Roma
4
-
0
Servette
Slavia Praag
6
-
0
Sheriff Tiraspol
Toulouse
1
-
0
LASK Linz
Villarreal
1
-
0
Rennes
Aris Limassol
0
-
1
Real Betis Sevilla
Olympique Marseille
3
-
1
AEK Athene
Molde FK
5
-
1
Häcken
Olympiakos Piraeus
2
-
1
West Ham United
Raków Częstochowa
1
-
1
Sporting Lissabon
Sparta Praag
0
-
0
Glasgow Rangers
Sturm Graz
2
-
2
Atalanta Bergamo
TSC
1
-
3
SC Freiburg
Bayer Leverkusen
5
-
1
Qarabağ
Brighton & Hove Albion
2
-
0
Ajax
Liverpool
5
-
1
Toulouse
Panathinaikos
1
-
2
Rennes
AS Roma
2
-
0
Slavia Praag
Sheriff Tiraspol
1
-
1
Servette
Union Sint-Gillis
2
-
1
LASK Linz
Ajax
0
-
2
Brighton & Hove Albion
LASK Linz
3
-
0
Union Sint-Gillis
Maccabi Haifa
1
-
2
Villarreal
Qarabağ
0
-
1
Bayer Leverkusen
Rennes
3
-
1
Panathinaikos
Servette
2
-
1
Sheriff Tiraspol
Slavia Praag
2
-
0
AS Roma
Toulouse
3
-
2
Liverpool
AEK Athene
0
-
2
Olympique Marseille
Atalanta Bergamo
1
-
0
Sturm Graz
SC Freiburg
5
-
0
TSC
Häcken
1
-
3
Molde FK
Glasgow Rangers
2
-
1
Sparta Praag
Real Betis Sevilla
4
-
1
Aris Limassol
Sporting Lissabon
2
-
1
Raków Częstochowa
West Ham United
1
-
0
Olympiakos Piraeus
AEK Athene
0
-
1
Brighton & Hove Albion
Atalanta Bergamo
1
-
1
Sporting Lissabon
SC Freiburg
5
-
0
Olympiakos Piraeus
Maccabi Haifa
0
-
3
Rennes
Sparta Praag
1
-
0
Real Betis Sevilla
Sturm Graz
0
-
1
Raków Częstochowa
TSC
0
-
1
West Ham United
Häcken
0
-
2
Bayer Leverkusen
Liverpool
4
-
0
LASK Linz
Olympique Marseille
4
-
3
Ajax
Molde FK
2
-
2
Qarabağ
Glasgow Rangers
1
-
1
Aris Limassol
Servette
1
-
1
AS Roma
Sheriff Tiraspol
2
-
3
Slavia Praag
Toulouse
0
-
0
Union Sint-Gillis
Villarreal
3
-
2
Panathinaikos
Villarreal
0
-
0
Maccabi Haifa
Bayer Leverkusen
5
-
1
Molde FK
LASK Linz
1
-
2
Toulouse
Panathinaikos
1
-
2
Maccabi Haifa
Qarabağ
2
-
1
Häcken
Rennes
2
-
3
Villarreal
AS Roma
3
-
0
Sheriff Tiraspol
Slavia Praag
4
-
0
Servette
Union Sint-Gillis
2
-
1
Liverpool
Ajax
3
-
1
AEK Athene
Aris Limassol
1
-
3
Sparta Praag
Brighton & Hove Albion
1
-
0
Olympique Marseille
Olympiakos Piraeus
5
-
2
TSC
Raków Częstochowa
0
-
4
Atalanta Bergamo
Real Betis Sevilla
2
-
3
Glasgow Rangers
Sporting Lissabon
3
-
0
Sturm Graz
West Ham United
2
-
0
SC Freiburg