Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
10
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
Antwerp
-
Mechelen
Beroe
1 - 0
Krumovgrad
Chornomorets Odessa
TBA
-
Inhulets'
Chrobry Głogów
0 - 1
Miedź Legnica
Cracovia Kraków
3 - 0
Omonia Nicosia
DAC Dunajská Streda
1 - 4
Vyškov
Dnipro-1
TBA
-
SK Poltava
Dukla Banská Bystrica
1 - 1
Zlate Moravce
Dynamo Makhachkala
-
Chayka
Ennepetal
2 - 4
Wuppertaler SV
Fakel
-
Arsenal Tula
Fortuna Sittard
5 - 2
Helmond Sport
Katowice
2 - 0
Odra Opole
Györi ETO FC
3 - 0
Honved Boedapest
Jagiellonia Bialystok
TBA
-
Legia Warschau
Komárno
4 - 0
Pohronie
Korona Kielce
6 - 1
Górnik Łęczna
Lech Poznan
1 - 1
Dundee
Lokomotiv Plovdiv
TBA
-
Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Sofia 1929
0 - 0
Botev Vratsa
Loughgall
1 - 1
Bangor
Monaco
0 - 1
Servette
Motherwell
2 - 1
Livingston
Nürnberg II
Cancl.
-
Schwaben Augsburg
Pogoń Siedlce
TBA
-
Polonia Warschau
Polissya
1 - 0
LNZ Cherkasy
FC Porto
Cancl.
-
Varzim
Puszcza Niepołomice
1 - 1
Polonia Bytom
La Louvière
3 - 0
Rochefort
Radnički Kragujevac
-
Sloga Doboj
Raków Częstochowa
0 - 0
Maccabi Tel Aviv
Raków Częstochowa
Cancl.
-
Wieczysta Kraków
Rodina Moskva
TBA
-
SKA-Energiya
Rot-Weiß Erfurt
0 - 4
Hertha BSC
Septemvri Sofia
TBA
-
Marek
Spartak Subotica
0 - 0
Arsenal Tivat
Spartans
2 - 2
Montrose
St. Pauli II
TBA
-
Greifswalder FC
Stade-Lausanne-Ouchy
TBA
-
Yverdon Sport
Stal Rzeszów
3 - 1
Hapoel Be'er Sheva
Stal Stalowa Wola
0 - 1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Stalowa Wola
TBA
-
Wisła Puławy
Stenhousemuir
Cancl.
-
Cowdenbeath
Thun
0 - 1
Yverdon Sport
Thun
0 - 0
FC Zürich
Torpedo Moskva
2 - 2
FK Spartak Vladikavkaz
Vasas Boedapest
4 - 3
Újpesti TE
Viktoria Berlin
TBA
-
BFC Preussen
Vitória Guimarães
-
CD Trofense
Vojvodina Novi Sad
3 - 2
Mladost Lučani
Vojvodina Novi Sad
TBA
-
Bokelj
Wacker Innsbruck
TBA
-
FK Jablonec
Widzew Łódź
2 - 1
Banik Ostrava
Wisła Płock
2 - 0
Unia Skierniewice
Xamax Neuchâtel
1 - 0
Delémont
Zemplín Michalovce
0 - 1
FC Košice
Znicz Pruszków
TBA
-
Motor Lublin
ŁKS Łódź
3 - 1
Stal Mielec
Dinamo Moskou
Cancl.
-
Rodina Moskva
Dinamo Moskou
Cancl.
-
Rodina Moskva
Baltika
-
KAMAZ
Mezőkövesd
5 - 0
Tiszafuredi VSE
Slavia Praha II
1 - 2
Marila Pribram
Bregenz
1 - 2
SCR Altach
DAC Dunajská Streda
1 - 4
Vyškov
Prostějov
4 - 0
Zlínsko
Prostějov
4 - 0
Zlínsko
Bregenz
1 - 2
SCR Altach
Brühl
1 - 5
Wil
Chrudim
0 - 2
Dukla Praha
Chrudim
0 - 2
Dukla Praha
Gorica
1 - 0
Hebar 1918
Pogoń Grod. Mazowiecki
? - ?
Swit
Gorica
1 - 0
Hebar 1918
Hradec Králové
2 - 0
Sparta Praha II
Hradec Králové
2 - 0
Sparta Praha II
Jastrzębie
2 - 0
Goczałkowice Zdrój
TE Kecskemeti
0 - 0
Slaven Belupo Koprivnica
TE Kecskemeti
0 - 0
Slaven Belupo Koprivnica
Liefering
5 - 1
Bischofshofen
Liefering
5 - 1
Bischofshofen
Líšeň
2 - 2
Skalica
Líšeň
2 - 2
Skalica
Mlada Boleslav
2 - 1
Vysočina Jihlava
Mlada Boleslav
2 - 1
Vysočina Jihlava
Monaco
0 - 1
Servette
Olimpija
3 - 1
Slovácko
Olimpija
3 - 1
Slovácko
Petržalka
-
Sigma Olomouc II
Petržalka
-
Sigma Olomouc II
Podbrezová
5 - 2
1. FC Brno
Podbrezová
5 - 2
1. FC Brno
Sigma Olomouc
2 - 0
MSK Zilina
Sigma Olomouc
2 - 0
MSK Zilina
FK Teplice
Cancl.
-
Chemnitzer FC
FK Teplice
Cancl.
-
Chemnitzer FC
Vlašim
2 - 3
Táborsko
Vlašim
2 - 3
Táborsko
Warta Poznań
1 - 2
Baník Ostrava II
Warta Poznań
1 - 2
Baník Ostrava II
Zagłębie Lubin II
2 - 3
Górnik Polkowice
Zagłębie Lubin II
2 - 3
Górnik Polkowice
FC Tescoma Zlin
-
Podbeskidzie
Chojniczanka Chojnice
1 - 2
Olimpia Grudziądz
De Treffers
2 - 2
De Graafschap
De Treffers
2 - 2
De Graafschap
Genk
-
Sporting Charleroi
Genk
-
Sporting Charleroi
Wieczysta Kraków
2 - 2
Siarka Tarnobrzeg
Paderborn II
2 - 4
Hannover 96 II
Paderborn II
2 - 4
Hannover 96 II
Raków Częstochowa
0 - 0
Maccabi Tel Aviv
Telstar
0 - 0
ADO '20
Telstar
0 - 0
ADO '20
Thun
0 - 1
Yverdon Sport
VfR Mannheim
3 - 1
Hummetroth
Watford
-
Reading
Watford
-
Reading
Wieczysta Kraków
2 - 2
Siarka Tarnobrzeg
Zawisza Bydgoszcz
0 - 2
Wikielec
Bischofswerdaer FV
-
Borea Dresden
Coleraine
-
Comber Rec
MSV Duisburg
0 - 0
FC Volendam
Eintracht Mahlsdorf
2 - 4
Luckenwalde
Hartberg
2 - 3
Lafnitz
Hartberg
2 - 3
Lafnitz
Lyngby
0 - 4
Hvidovre
MSV Duisburg
0 - 0
FC Volendam
Næstved
0 - 1
Hillerød
Næstved
0 - 1
Hillerød
Odense BK
1 - 3
Aalborg BK
Odense BK
1 - 3
Aalborg BK
RKC Waalwijk
2 - 3
FC Den Bosch
Vejle BK
3 - 0
Fredericia
Vejle BK
3 - 0
Fredericia
RKC Waalwijk
2 - 3
FC Den Bosch
Holyport
0 - 6
Maidenhead United
Holyport
0 - 6
Maidenhead United
Katwijk
3 - 3
Jong AZ
Katwijk
3 - 3
Jong AZ
Legia Warschau
1 - 1
Lechia Gdansk
Legia Warschau
1 - 1
Lechia Gdansk
Olimpia Elbląg
1 - 1
Łomża
1860 Rosenheim
Cancl.
-
Wacker Burghausen
1960 Hanau
1 - 5
Kickers Offenbach
Rot-Weiss Ahlen
1 - 3
VfL Bochum
Arminia Bielefeld
4 - 0
1. FC Bocholt
Arminia Bielefeld
4 - 0
1. FC Bocholt
Viktoria Aschaffenburg
3 - 0
Mainz 05 II
Bamber Bridge
0 - 2
Fleetwood Town
Dukla Banská Bystrica
1 - 1
Zlate Moravce
Beroe
1 - 0
Krumovgrad
Bersenbrück
1 - 1
VfL Osnabrück
Bersenbrück
1 - 1
VfL Osnabrück
Brühl
1 - 5
Wil
CSKA 1948 Sofia
1 - 1
Ferencváros
Cercle Brugge
3 - 2
AEK Larnaca
Cercle Brugge
3 - 2
AEK Larnaca
Chester
2 - 3
Stockport County
Chester
2 - 3
Stockport County
Chojniczanka Chojnice
1 - 2
Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
0 - 1
Miedź Legnica
Club Brugge
4 - 1
AEK Athene
Club Brugge
4 - 1
AEK Athene
Cove Rangers
-
Inverurie Loco Works
Cove Rangers
-
Inverurie Loco Works
Dunfermline Athletic
0 - 1
Saint Mirren
Dynamo Dresden
-
Hessen Kassel
Dynamo Makhachkala
-
Chayka
Düren Merzenich
-
Bonner SC
Eintracht Frankfurt II
-
Fortuna Düsseldorf II
Erzgebirge Aue
5 - 0
Glenavon
FC Gießen
-
Gonsenheim
FC Porto
Cancl.
-
Varzim
Fakel
-
Arsenal Tula
Fortuna Köln
3 - 2
FSV Frankfurt
Fortuna Köln
3 - 2
FSV Frankfurt
Jastrzębie
2 - 0
Goczałkowice Zdrój
Katowice
2 - 0
Odra Opole
Gent
Cancl.
-
Deinze
Gent
Cancl.
-
Deinze
Groene Ster
0 - 3
Roda JC Kerkrade
Groene Ster
0 - 3
Roda JC Kerkrade
Grunwald
3 - 2
Türkgücü München
Grunwald
3 - 2
Türkgücü München
Göppinger SV
-
Reutlingen
Gütersloh
2 - 1
Preußen Münster II
Hallescher FC
2 - 1
Alemannia Aachen
Hallescher FC
2 - 1
Alemannia Aachen
1960 Hanau
1 - 5
Kickers Offenbach
Hannover 96
2 - 1
Verl
Hannover 96
2 - 1
Verl
FC Ingolstadt 04
1 - 1
Eichstätt
FC Ingolstadt 04
1 - 1
Eichstätt
Jahn Regensburg
-
SV Ried
Komárno
4 - 0
Pohronie
Korona Kielce
6 - 1
Górnik Łęczna
Krasnodar
3 - 2
Rostov
Krefeld-Fischeln
Cancl.
-
MSV Duisburg
Krefeld-Fischeln
Cancl.
-
MSV Duisburg
ŁKS Łódź
3 - 1
Stal Mielec
Lichtenberg
-
BFC Dynamo
Lokomotiv Sofia 1929
0 - 0
Botev Vratsa
Lokomotive Leipzig
1 - 1
Barockstadt Fulda-Lehn.
Lokomotive Leipzig
1 - 1
Barockstadt Fulda-Lehn.
Lugano
0 - 1
FC Aarau
Meppen
? - ?
Kickers Emden
Zemplín Michalovce
0 - 1
FC Košice
Neetze
-
Hamburger SV
Nürnberg II
Cancl.
-
Schwaben Augsburg
Opava
0 - 2
Slask Wroclaw
Preußen Münster
4 - 0
Sportfreunde Lotte
Puszcza Niepołomice
1 - 1
Polonia Bytom
Radnički Kragujevac
-
Sloga Doboj
Raków Częstochowa
Cancl.
-
Wieczysta Kraków
Rapperswil-Jona
3 - 1
St. Gallen
Rapperswil-Jona
3 - 1
St. Gallen
Jahn Regensburg
-
SV Ried
1860 Rosenheim
Cancl.
-
Wacker Burghausen
Rot-Weiss Ahlen
1 - 3
VfL Bochum
Rödinghausen
-
Werder Bremen II
Stal Rzeszów
3 - 1
Hapoel Be'er Sheva
Stal Stalowa Wola
0 - 1
Podlasie Biała Podlaska
Sjachtar Donetsk
1 - 1
Hajduk Split
Fortuna Sittard
5 - 2
Helmond Sport
Spartak Subotica
0 - 0
Arsenal Tivat
Spartans
2 - 2
Montrose
Stenhousemuir
Cancl.
-
Cowdenbeath
Stranraer
1 - 0
Portadown
Stranraer
1 - 0
Portadown
Stuttgarter Kickers
3 - 3
Illertissen
Thun
0 - 0
FC Zürich
Torpedo Moskva
2 - 2
FK Spartak Vladikavkaz
FC Twente
2 - 2
Sint-Truiden
FC Twente
2 - 2
Sint-Truiden
FC Utrecht
2 - 2
Silkeborg
FC Utrecht
2 - 2
Silkeborg
Viktoria Aschaffenburg
3 - 0
Mainz 05 II
Vitória Guimarães
-
CD Trofense
Widzew Łódź
2 - 1
Banik Ostrava
Wisła Płock
2 - 0
Unia Skierniewice
Xamax Neuchâtel
1 - 0
Delémont
Ansbach
-
ATSV Erlangen
Ansbach
-
ATSV Erlangen
Buxton
4 - 1
Ashton United
Dinamo Moskou
2 - 0
OFK Belgrado
FC Dordrecht
0 - 4
Feyenoord
FC Dordrecht
0 - 4
Feyenoord
Dinamo Moskou
2 - 0
OFK Belgrado
Excelsior Maassluis
0 - 7
Sparta Rotterdam
Excelsior Maassluis
0 - 7
Sparta Rotterdam
Racing Waregem
0 - 3
Zulte Waregem
Racing Waregem
0 - 3
Zulte Waregem
Broxburn Athletic
1 - 6
Bonnyrigg Rose
Broxburn Athletic
1 - 6
Bonnyrigg Rose
Accrington Stanley
1 - 2
Blackburn Rovers
Accrington Stanley
1 - 2
Blackburn Rovers
Erzgebirge Aue
5 - 0
Glenavon
Energie Cottbus
-
Altglienicke
Falkirk
2 - 2
Alloa Athletic
Falkirk
2 - 2
Alloa Athletic
Kuchl
1 - 8
Red Bull Salzburg
Kuchl
1 - 8
Red Bull Salzburg
Lens
6 - 3
Kortrijk
Lens
6 - 3
Kortrijk
Limavady United
3 - 2
Ballymena United
Matlock Town
0 - 0
Chesterfield
Pars Neu-Isenburg
-
Türk Gücü Friedberg
Quick Boys
0 - 2
Excelsior
Quick Boys
0 - 2
Excelsior
La Louvière
3 - 0
Rochefort
Raith Rovers
1 - 0
Inverness Caledonian Thistle
Raith Rovers
1 - 0
Inverness Caledonian Thistle
Rathfriland Rangers
2 - 4
Dungannon Swifts
Stenhousemuir
Cancl.
-
Falkirk
Sturm Graz
0 - 3
NK Domzale
Sturm Graz
0 - 3
NK Domzale
Swindon Supermarine
1 - 4
Swindon Town
Swindon Supermarine
1 - 4
Swindon Town
Tennis Borussia
-
Babelsberg
Union Frintrop
0 - 9
RW Oberhausen
Vejle BK
Cancl.
-
Weiche Flensburg
Vejle BK
Cancl.
-
Weiche Flensburg
Waldgirmes
0 - 4
TSV Steinbach
Waldgirmes
0 - 4
TSV Steinbach
Westfalia Rhynern
2 - 2
Eintracht Hohkeppel
Westfields
0 - 2
Hereford
Zelzate
0 - 5
Lokeren-Temse
Zelzate
0 - 5
Lokeren-Temse
Austria Wien
1 - 3
Paksi SE
Austria Wien
1 - 3
Paksi SE
Chemie Leipzig
0 - 4
Union Berlin
Holstein Kiel
Aban.
4 - 1
B 93
Holstein Kiel
Aban.
4 - 1
B 93
Jedinstvo Ub
-
FC Marsaxlokk
Uerdingen
2 - 2
VVV-Venlo
Uerdingen
2 - 2
VVV-Venlo
Austria Salzburg
Cancl.
-
Zwickau
Alfreton Town
0 - 2
Sheffield Wednesday
Alfreton Town
0 - 2
Sheffield Wednesday
Arbroath
0 - 1
St. Johnstone
Arbroath
0 - 1
St. Johnstone
Austria Salzburg
Cancl.
-
Zwickau
Badshot Lea
3 - 4
Aldershot Town
Badshot Lea
3 - 4
Aldershot Town
Bamber Bridge
0 - 2
Fleetwood Town
FC Basel
2 - 1
Górnik Zabrze
FC Basel
2 - 1
Górnik Zabrze
Brora Rangers
1 - 2
Ross County
Brora Rangers
1 - 2
Ross County
Buckie Thistle
0 - 2
Elgin City
Buckie Thistle
0 - 2
Elgin City
Chorley
2 - 0
Bradford City
Chorley
2 - 0
Bradford City
Coleraine
2 - 0
H&W Welders
Coleraine
2 - 0
H&W Welders
Colne
0 - 1
Altrincham
Colne
0 - 1
Altrincham
Dartford
1 - 6
Charlton Athletic
Dartford
1 - 6
Charlton Athletic
Dinamo Boekarest
0 - 2
Hirnyk
Dinamo Boekarest
0 - 2
Hirnyk
Dunfermline Athletic
0 - 1
Saint Mirren
East Kilbride
-
Edinburgh City
East Kilbride
-
Edinburgh City
Forfar Athletic
2 - 1
Formartine United
Forfar Athletic
2 - 1
Formartine United
Glenafton Athletic
2 - 4
Partick Thistle
Glenafton Athletic
2 - 4
Partick Thistle
Greenock Morton
1 - 0
Annan Athletic
Greuther Fürth
2 - 1
FK Pardubice
Greuther Fürth
2 - 1
FK Pardubice
Guiseley
0 - 7
Huddersfield Town
Guiseley
0 - 7
Huddersfield Town
Hinckley Leicester Road
-
Tamworth
Kelty Hearts
2 - 1
Hamilton Academical
Kendal Town
2 - 1
Morecambe
Kendal Town
2 - 1
Morecambe
Kidsgrove Athletic
0 - 1
Port Vale
Kidsgrove Athletic
0 - 1
Port Vale
Linfield
1 - 0
Galway
Linfield
1 - 0
Galway
Matlock Town
0 - 0
Chesterfield
Greenock Morton
1 - 0
Annan Athletic
Motherwell
2 - 1
Livingston
Opava
0 - 2
Slask Wroclaw
PAOK Saloniki
0 - 1
Hibernian
PAOK Saloniki
0 - 1
Hibernian
Peterhead
-
Fraserburgh
Schwaben Augsburg
-
TSV Bobingen
Stirling Albion
-
Queen of the South
Walton & Hersham
3 - 3
Wealdstone
Walton & Hersham
3 - 3
Wealdstone
Eintracht Trier
-
Pirmasens
Aubstadt
-
Eltersdorf
Bahlinger SC
1 - 0
Saarbrücken
Bahlinger SC
1 - 0
Saarbrücken
Buchbach
Aban.
-
Landshut
CSKA 1948 Sofia
1 - 1
Ferencváros
Rot-Weiß Erfurt
0 - 4
Hertha BSC
Lokomotiv Moskou
4 - 1
Baltika
Nesebar
1 - 3
Dobrudzha 1919
Rapid Wien
0 - 3
Slavia Praag
Rapid Wien
0 - 3
Slavia Praag
Wolfsberger AC
-
NK Osijek
Würzburger Kickers
-
Greuther Fürth II
Würzburger Kickers
-
Greuther Fürth II
Bayern München II
-
Austria Lustenau
Górnik Zabrze
Cancl.
-
Panathinaikos
Górnik Zabrze
Cancl.
-
Panathinaikos
Levski Sofia
0 - 0
Arda
Levski Sofia
0 - 0
Arda
Trayal Kruševac
-
Dubočica
Admira
1 - 1
Fenerbahçe
Anker Wismar
0 - 6
Hansa Rostock
Antwerp
-
Mechelen
Györi ETO FC
3 - 0
Honved Boedapest
Horn
-
LASK II
Lech Poznan
1 - 1
Dundee
Sturm Graz
1 - 4
Rukh Vynnyky
Sturm Graz
1 - 4
Rukh Vynnyky
Vasas Boedapest
4 - 3
Újpesti TE
Krasnodar
3 - 2
Rostov
Lugano
0 - 1
FC Aarau
Sjachtar Donetsk
1 - 1
Hajduk Split
Wallern / Marienkirchen
0 - 2
Blau-Weiß Linz
Admira
1 - 1
Fenerbahçe
SAK Klagenfurt
2 - 4
Treibach
Cracovia Kraków
3 - 0
Omonia Nicosia
Sport Boys
-
Alianza Lima
Stem op de uitslag
1
Gelijkspel
0
0
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendly
Motor Lublin - Resovia Rzeszów
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
FT
Motor Lublin
Resovia Rzeszów
1
0
0
M. J. Ndiaye
23'
Voltijd
TBC (Poland) (TBC)