Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
35
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA Champions League
vs
Borussia Dortmund
PSG
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
24
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Pepingen-Halle
1
-
0
Wambeek-Ternat
Eendracht Wervik
2
-
2
Sint-Denijs Sport
KFC Eksel
0
-
2
Zwarte Leeuw
KFC Turnhout
1
-
3
Berg en Dal
Ostiches
1
-
1
Onhaye
Sint-Lenaarts
2
-
1
Esperanza Pelt
Witgoor Sport
1
-
2
Zepperen-Brustem
Aische
1
-
0
Arquet
Geel
1
-
1
Betekom
Habay-la-Neuve
6
-
1
Longlier
Nijlen
2
-
2
Beerschot VA II
Perwez
0
-
0
Braine
VW Hamme
4
-
2
Eendracht Aalter
Wallonne Ciney
1
-
1
Crossing Schaerbeek
Wellen
3
-
0
Diest
Avanti
2
-
0
Blankenberge
Belœil
1
-
0
Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg
1
-
5
Jodoigne LS
Elene-Grotenberge
0
-
3
Erpe-Mere United
Elsautoise
1
-
2
Marloie Sport
Flénu
2
-
0
Jeunesse Tamines
HO Kalken
1
-
1
Wolvertem Merchtem
Herstal
0
-
4
Seraing II
Meix-Devant-Virton
1
-
2
Huy
Mormont
4
-
2
Gouvy
RAS Monceau
1
-
3
Rapid Symphorinois
Raeren-Eynatten
2
-
1
Aywaille
Richelle United
1
-
1
Sprimont
Roeselare Daisel
2
-
0
Westhoek
Waremme
2
-
0
Wanze / Bas-Oha
Wielsbeke
1
-
2
Jong Lede
Eendracht Termien
3
-
0
Schoonbeek-Beverst