Today

1a Divisió

FC Encamp FC Encamp - Esperança d'Andorra Esperança d'Andorra
UE Santa Coloma II UE Santa Coloma II - CE Carroi CE Carroi
FC Santa Coloma II FC Santa Coloma II - UE Engordany II UE Engordany II

2a Divisió

Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes - Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
UE Santa Coloma UE Santa Coloma - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
UE Engordany UE Engordany - FC Ordino FC Ordino
UE Sant Julià UE Sant Julià - FC Santa Coloma FC Santa Coloma

Girabola

4 de Abril F.C. do Cuando Cubango 4 de Abril F.C. do Cuando Cubango - Clube Desportivo da Huíla Clube Desportivo da Huíla
Santa Rita Santa Rita - CD Lunda-Sul CD Lunda-Sul
G.D. Sagrada Esperança G.D. Sagrada Esperança - Sporting de Benguela Sporting de Benguela
Wiliete Wiliete - Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
C.D. Primeiro de Agosto C.D. Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela Isaac de Benguela

Challenger Pro League

Dender Dender - Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk
Deinze Deinze - Waasland-Beveren Waasland-Beveren

First Amateur Division

Tienen Tienen - Hoogstraten Hoogstraten
Knokke Knokke - Thes Sport Thes Sport
Liège Liège - Francs Borains Francs Borains

Second Amateur Division VFV A

Zulte Waregem II Zulte Waregem II - Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Merelbeke Merelbeke - Oudenaarde Oudenaarde
RFC Wetteren RFC Wetteren - Erpe-Mere United Erpe-Mere United
Westhoek Westhoek - Cercle Brugge II Cercle Brugge II
Sparta Petegem Sparta Petegem - Dikkelvenne Dikkelvenne

Second Amateur Division VFV B

Racing Mechelen Racing Mechelen - Beerschot VA II Beerschot VA II
Cappellen Cappellen - Sporting Hasselt Sporting Hasselt
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Mechelen II Mechelen II
Diegem Sport Diegem Sport - Tongeren Tongeren
Londerzeel Londerzeel - Lille Lille
Bocholt Bocholt - Turnhout Turnhout

Second Amateur Division ACFF

Binche Binche - Solières Sport Solières Sport
Warnant Warnant - Ganshoren Ganshoren
Hamoir Hamoir - Acren-Lessines Acren-Lessines
Union Saint-Gilloise II Union Saint-Gilloise II - Jette Jette

Third Amateur Division VFV A

Léopold Léopold - Tournai Tournai
Anzegem Anzegem - Wielsbeke Wielsbeke
Avanti Avanti - Voorde Appelterre Voorde Appelterre
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - Marloie Sport Marloie Sport
Mormont Mormont - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
RES Durbuy RES Durbuy - Wallonne Ciney Wallonne Ciney
Gosselies Sports Gosselies Sports - Entité Manageoise Entité Manageoise
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
Eppegem Eppegem - Roeselare Daisel Roeselare Daisel
Jong Lede Jong Lede - VW Hamme VW Hamme
Herstal Herstal - Libramont Libramont
Ostiches Ostiches - Albert Quévy-Mons Albert Quévy-Mons
Jodoigne Jodoigne - Braine Braine
Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines - RAS Monceau RAS Monceau
Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal - Wezel Wezel
Richelle United Richelle United - Aywaille Aywaille

Provincial Antwerpen

Berg en Dal Berg en Dal - KBSK Retie KBSK Retie
Ranst Ranst - Mariekerke Mariekerke
Vosselaar Vosselaar - Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel

Provincial Brabant - ACFF

Perwez Perwez - Ixelles Ixelles
Saint-Josse Saint-Josse - Stockel Stockel
Tubize II Tubize II - BX Brussels BX Brussels
Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Saint-Michel Saint-Michel - Grez-Doiceau Grez-Doiceau
Etterbeek Etterbeek - Genappe Genappe
NSeth Berchem NSeth Berchem - Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek

Provincial Brabant - VV

Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat - Herent Herent
Liedekerke Liedekerke - Veltem Veltem
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek - Linden Linden
Grimbergen Grimbergen - Melsbroek Melsbroek
Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden - Huldenberg Huldenberg
Bodegem Kapelle United Bodegem Kapelle United - Fenixx BeigHum Fenixx BeigHum

Provincial Hainaut

Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Flénu Flénu
Albert Quévy-Mons II Albert Quévy-Mons II - Le Roeulx Le Roeulx
Péruwelz Péruwelz - Courcelles Courcelles
Hornu Hornu - PAC Buzet PAC Buzet
Montignies Montignies - Luingnois Luingnois
Soignies Sports Soignies Sports - Gilly Gilly
Molenbaix Molenbaix - Belœil Belœil
Ransart Ransart - Antoing Antoing

Provincial Liège

Hannut Hannut - Malmundaria Malmundaria
Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - Ougrée Ougrée
Wanze / Bas-Oha Wanze / Bas-Oha - UCE Liège UCE Liège
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Sprimont II Sprimont II
FC Eupen FC Eupen - JS Fizoise JS Fizoise
Hombourg Hombourg - FC Du Geer FC Du Geer
Etoile de Faimes Etoile de Faimes - Elsautoise Elsautoise
Aubel Aubel - Beaufays Beaufays

Provincial Limburg

Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Achel Achel
Zonhoven United Zonhoven United - Bregel Sport Bregel Sport
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Park Houthalen Park Houthalen

Provincial Luxembourg

Lorraine Arlon Lorraine Arlon - Longlier Longlier
RUS Assenois RUS Assenois - Gouvy Gouvy

Provincial Namur

US Dinantaise US Dinantaise - Loyers Loyers
Evelette-Jallet Evelette-Jallet - Chevetogne Chevetogne
Nismes Nismes - Beauraing Beauraing
Arquet Arquet - Flavion-Morialmé Flavion-Morialmé
Andennais Andennais - Biesme Biesme
Spy Spy - Condruzien Condruzien

Provincial Oost-Vlaanderen

Kleit Maldegem Kleit Maldegem - Grembergen Grembergen
Heikant Zele Heikant Zele - Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport

Provincial West-Vlaanderen

Lauwe Lauwe - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge Sassport Boezinge - Wevelgem City Wevelgem City
Blankenberge Blankenberge - Moen Moen
Racing Waregem Racing Waregem - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke

CSL

Shandong Luneng Shandong Luneng Postp. Shenzhen Shenzhen
Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 0 22' 0 Wuhan Three Towns Wuhan Three Towns
Wuhan Zall Wuhan Zall - Changchun Yatai Changchun Yatai
R&F R&F - Shanghai SIPG Shanghai SIPG

China League One

Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island 2 - 1 Xinjiang Tianshan Xinjiang Tianshan
Zibo Sunday Zibo Sunday 1 - 2 Jiangxi Liansheng Jiangxi Liansheng
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu 0 - 0 Beijing BG Beijing BG
Nanjing City Nanjing City 1 - 3 Shanghai Jiading Shanghai Jiading

Primera A

Independiente Medellín Independiente Medellín - Deportivo Pereira Deportivo Pereira
Deportivo Pereira Deportivo Pereira TBA Independiente Medellín Independiente Medellín

Regionalliga Nordost

FC Rot-Weiß Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt - FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus
VfB Germania Halberstadt VfB Germania Halberstadt Postp. BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
Greifswalder FC Greifswalder FC - FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig Postp. Chemnitzer FC Chemnitzer FC

Regionalliga Nord

Bremer SV Bremer SV - SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim Postp. FC Teutonia Ottensen FC Teutonia Ottensen
Holstein Kiel II Holstein Kiel II - SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
Phönix Lübeck Phönix Lübeck - BW Lohne BW Lohne
FC Eintracht Norderstedt 03 FC Eintracht Norderstedt 03 - SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel - SV Werder Bremen II SV Werder Bremen II

Oberliga Mittelrhein

FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. - Konigsdorf Konigsdorf
Bonner SC Bonner SC - Eintracht Hohkeppel Eintracht Hohkeppel
FC Hennef 05 FC Hennef 05 - FC Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck
FC Hürth FC Hürth - FC Pesch FC Pesch
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20 - SC Borussia Freialdenhoven 1912 SC Borussia Freialdenhoven 1912
VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
Fortuna Köln II Fortuna Köln II - BCV Glesch / Paffendorf BCV Glesch / Paffendorf

Oberliga Westfalen

Victoria Clarholz Victoria Clarholz - SV Schermbeck SV Schermbeck
SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
Vreden Vreden - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel - Finnentrop / Bamenohl Finnentrop / Bamenohl
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte - SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
Delbrücker SC Delbrücker SC - Preußen Münster II Preußen Münster II
TuS Ennepetal TuS Ennepetal - 1. FC Gievenbeck 1. FC Gievenbeck
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück - ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund

Oberliga Nordost-Süd

FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt Postp. Einheit Wernigerode Einheit Wernigerode
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf

Oberliga Bremen

Hemelingen Hemelingen - FC Oberneuland FC Oberneuland
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen - SV Werder Bremen III SV Werder Bremen III
Leher Turnerschaft Leher Turnerschaft - Union 60 Bremen Union 60 Bremen

Oberliga Nordost-Nord

CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 - SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II - FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf - Makkabi Makkabi
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - MSV 1919 Neuruppin MSV 1919 Neuruppin
SC Staaken SC Staaken - RSV Eintracht 1949 RSV Eintracht 1949

Oberliga Hamburg

HEBC Hamburg HEBC Hamburg 1 71' 1 USC Paloma USC Paloma
Concordia Concordia - TuS Dassendorf TuS Dassendorf
SV Rugenbergen SV Rugenbergen - Hamburger SV III Hamburger SV III

Oberliga Niedersachsen

SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus - SV Ahlerstedt/Ottendorf SV Ahlerstedt/Ottendorf
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover - 1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
Lüneburger SK Hansa Lüneburger SK Hansa - Rotenburger SV Rotenburger SV
FT Braunschweig FT Braunschweig - Schöningen Schöningen
Heeslinger SC Heeslinger SC - Pattensen Pattensen
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle Postp. TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
VfL Oldenburg VfL Oldenburg - Papenburg Papenburg

Oberliga Schleswig-Holstein

Eckernförder SV Eckernförder SV - Pansdorf Pansdorf
GW Siebenbäumen GW Siebenbäumen Postp. Heider SV Heider SV

Oberliga Hessen

TSV Steinbach II TSV Steinbach II - FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf - TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf

Oberliga Niederrhein

Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - 1. FC Kleve 1. FC Kleve
VfB Homberg VfB Homberg - 1. FC Monheim 1. FC Monheim
SC Union Nettetal SC Union Nettetal - Cronenberger SC Cronenberger SC
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
SC St. Tönis SC St. Tönis - MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf

Frauen Bundesliga

Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - Turbine Potsdam Turbine Potsdam
Meppen Meppen - Köln Köln
SGS Essen SGS Essen - Werder Bremen Werder Bremen

U19 Bundesliga

Unterhaching U19 Unterhaching U19 1 54' 1 Eintracht Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19
Fortuna Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 0 66' 3 Borussia M'gladbach U19 Borussia M'gladbach U19
Borussia Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 0 62' 0 MSV Duisburg U19 MSV Duisburg U19
Paderborn U19 Paderborn U19 0 59' 0 Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Eintracht Trier U19 Eintracht Trier U19 0 65' 3 Stuttgart U19 Stuttgart U19
Augsburg U19 Augsburg U19 0 63' 1 Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 3 61' 0 Union Berlin U19 Union Berlin U19
Hoffenheim U19 Hoffenheim U19 - Astoria Walldorf U19 Astoria Walldorf U19
Hertha Zehlendorf U19 Hertha Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 Magdeburg U19
Köln U19 Köln U19 - Preußen Münster U19 Preußen Münster U19
St. Pauli U19 St. Pauli U19 - Holstein Kiel U19 Holstein Kiel U19

Super League 2

Kalamata Kalamata - Episkopi Episkopi
Proodeftiki Proodeftiki - Kifisia Kifisia
Larissa Larissa - Thesprotos Thesprotos
Veria Veria - Almopos Almopos
Panathinaikos II Panathinaikos II - Panserraikos Panserraikos
Diagoras Diagoras - PAOK II PAOK II

Gamma Ethniki Group 1

Alexandroupoli Alexandroupoli - Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou
Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras - Vironas Kavala Vironas Kavala
Aris Avato Aris Avato - Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis
Kampaniakos Chalastra Kampaniakos Chalastra - Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi
Kavala Kavala - M. Alexandros Orfaniou M. Alexandros Orfaniou
Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis - Pandramaikos Pandramaikos
Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona - Panthrakikos Panthrakikos

Gamma Ethniki Group 2

Edessaikos Edessaikos - Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas
AEP Kozani AEP Kozani - Svoronos Svoronos
Elassona Elassona - Dotieas Agias Dotieas Agias
PAO Kristoni PAO Kristoni - Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou
Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi - Kastoria Kastoria
Olympiakos Volos Olympiakos Volos - Kozani Kozani
Pierikos Pierikos - Chaniotis Chaniotis

Gamma Ethniki Group 3

Zakynthos Zakynthos - Lefkimmi Lefkimmi
Asteras Petriti Asteras Petriti - Trikala Trikala
Vyzas Megara Vyzas Megara - Ipato Ipato
Tilikratis Tilikratis - Digenis Neochori Digenis Neochori
Chalkis Chalkis - Nafpaktiakos Nafpaktiakos
Apollon Parga Apollon Parga - Panagriniakos Panagriniakos
Fikis Fikis - Panelefsiniakos Panelefsiniakos

Gamma Ethniki Group 4

Foinikas N. Epidavrou Foinikas N. Epidavrou - Pyliou Pyliou
AE Mykonos AE Mykonos - Ermionida Ermionida
Ialysos Ialysos - Panargiakos Panargiakos
Pangytheatikos Pangytheatikos - Diavolitsi Diavolitsi
Panionios Panionios - Aias Gastounis Aias Gastounis
Paniliakos Paniliakos - APS Patrai APS Patrai
Aiolikos Aiolikos - Rodos Rodos

Gamma Ethniki Group 5

Almyros Gaziou Almyros Gaziou - Moschato Moschato
Agios Nikolaos Agios Nikolaos - Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus
Fostiras Fostiras - Poros Poros
Agios Ierotheos Agios Ierotheos - Marko Marko
Tympaki Tympaki - Giouchtas Giouchtas
Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos - Agia Paraskevi Agia Paraskevi
Aris Petroupolis Aris Petroupolis - Keratsini Keratsini

Gamma Ethniki Group 7

Keravnos Anchelochori Keravnos Anchelochori - Kastoria Kastoria
Apollon Pargas Apollon Pargas - Panagriniakos Panagriniakos
Vyzas Vyzas - Ipato Ipato
AO Paniliakos AO Paniliakos - Patrai Patrai
Mykonos Mykonos - Ermionida Ermionida
AO Tympakiou AO Tympakiou - Giouchtas Giouchtas

NB II

MTK MTK - Gyirmót Gyirmót
Csákvári TK Csákvári TK - Győri ETO Győri ETO
MTE 1904 MTE 1904 - Soroksár SC Soroksár SC
Budafoki MTE Budafoki MTE - Tiszakécske Tiszakécske
Békéscsaba Békéscsaba - Ajka Ajka
Dorogi Dorogi - Pécsi MFC Pécsi MFC
Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE - Kazincbarcika Kazincbarcika
Kozármisleny Kozármisleny - Siófok Siófok
Szeged 2011 Szeged 2011 - Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus

NB III Közép

Újpest II Újpest II - Hódmezővásárhely Hódmezővásárhely
Paksi SE II Paksi SE II - Dunaújváros-Pálhalma Dunaújváros-Pálhalma
MTK II MTK II 1 63' 0 Ferencváros II Ferencváros II
Bánk Bánk - ESMTK ESMTK
Iváncsa Iváncsa - Szekszárd Szekszárd
Balassagyarmat VSE Balassagyarmat VSE Cancelled Dabas Dabas
Ceglédi Ceglédi - Kecskeméti TE II Kecskeméti TE II
PTE-PEAC PTE-PEAC - Majosi Majosi
Monori SE Monori SE - Honvéd II Honvéd II

NB III Keleti

Karcag SE Karcag SE 1 70' 1 Tiszafuredi VSE Tiszafuredi VSE
Putnok VSE Putnok VSE - Sényő Carnifex Sényő Carnifex
BKV Előre BKV Előre - Diósgyőr II Diósgyőr II
Jászberényi Vasas Jászberényi Vasas - Vasas II Vasas II
DEAC DEAC - Füzesgyarmati Füzesgyarmati
Hajdúszoboszlói SE Hajdúszoboszlói SE - FC Hatvan FC Hatvan
Eger Eger - Kisvárda II Kisvárda II
Pénzügyőr Pénzügyőr - Tiszaújváros Tiszaújváros
BVSC BVSC - Békéscsaba II Békéscsaba II

NB III Nyugati

Puskás II Puskás II 4 65' 1 Csornai SE Csornai SE
Gyirmót II Gyirmót II - Vidi II Vidi II
Kelen Kelen - Budaörs Budaörs
Zsámbéki SK Zsámbéki SK - Zalaegerszegi TE II Zalaegerszegi TE II
Nagykanizsai ULE Nagykanizsai ULE - Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
Veszprém Veszprém - Balatonfüredi Balatonfüredi
Teskánd Teskánd - Tatabánya Tatabánya
Érdi VSE Érdi VSE - Komárom Komárom
Móri SE Móri SE - Bicskei Bicskei

Serie B

SPAL SPAL - Modena Modena
Ascoli Ascoli - Como Como
Bari Bari - Pisa Pisa
Brescia Brescia - Reggina Reggina
Cosenza Cosenza - Perugia Perugia
Genoa Genoa - Cittadella Cittadella
Südtirol Südtirol - Frosinone Frosinone
Benevento Benevento - Palermo Palermo

Serie C Girone A

Juventus U23 Juventus U23 - Sangiuliano City Sangiuliano City
AlbinoLeffe AlbinoLeffe - Virtus Verona Virtus Verona
Vicenza Vicenza - Pergolettese Pergolettese
Novara Novara - Arzignano Valchiampo Arzignano Valchiampo
Padova Padova - Trento Trento
Pro Patria Pro Patria - Lecco Lecco
Pro Sesto Pro Sesto - Piacenza Piacenza
Pro Vercelli Pro Vercelli - Pordenone Pordenone
Renate Renate - Mantova Mantova
Triestina Triestina - FeralpiSalò FeralpiSalò

Serie C Girone C

Messina Messina - Picerno Picerno
Catanzaro Catanzaro - Virtus Francavilla Virtus Francavilla
Gelbison Gelbison - Latina Latina
Monterosi Monterosi - Viterbese Viterbese
Audace Cerignola Audace Cerignola - Crotone Crotone
Fidelis Andria Fidelis Andria - Juve Stabia Juve Stabia
Giugliano Giugliano - Foggia Foggia
Monopoli Monopoli - Potenza Potenza
Turris Turris - Avellino Avellino
Giugliano Giugliano - Foggia Foggia

Serie D Group A

Borgosesia Borgosesia - Derthona Derthona
Castellanzese Castellanzese - Chisola Chisola
Chieri Chieri - Castanese Castanese
Fossano Fossano - Pinerolo Pinerolo
Gozzano Gozzano - Fezzanese Fezzanese
PDHAE PDHAE - Asti Asti
Stresa Stresa - Sestri Levante Sestri Levante
Vado Vado - Legnano Legnano
Casale Casale - Sanremese Sanremese

Serie D Group B

Arconatese Arconatese - Folgore Caratese Folgore Caratese
Brusaporto Brusaporto - Ponte San Pietro Ponte San Pietro
Desenzano Calvina Desenzano Calvina - Virtus Ciserano Bergamo Virtus Ciserano Bergamo
Sona Sona - Seregno Seregno
Città di Varese Città di Varese - Caronnese Caronnese
Real Calepina Real Calepina - Alcione Milano Alcione Milano
Varesina Varesina - Casatese Casatese
Villa Valle Villa Valle - Lumezzane Lumezzane

Serie D Group C

Caldiero Terme Caldiero Terme - Levico Levico
Campodarsego Campodarsego - Portosummaga Portosummaga
Cartigliano Cartigliano - Villafranca Villafranca
Este Este - Luparense Luparense
Legnago Salus Legnago Salus - Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Torviscosa Torviscosa - Montecchio Maggiore Montecchio Maggiore
Virtus Bolzano Virtus Bolzano - Adriese Adriese

Serie D Group D

Aglianese Aglianese - Bagnolese Bagnolese
Correggese Correggese - Salsomaggiore Salsomaggiore
Corticella Corticella - Sant'Angelo Sant'Angelo
Crema Crema - Athletic Carpi Athletic Carpi
Fanfulla Fanfulla - Giana Erminio Giana Erminio
Ravenna Ravenna - Forlì Forlì
Real Forte Querceta Real Forte Querceta - Lentigione Lentigione
Sammaurese Sammaurese - Pistoiese Pistoiese
Scandicci Scandicci - Mezzolara Mezzolara

Serie D Group E

Flaminia Flaminia - Seravezza Seravezza
Follonica Gavorrano Follonica Gavorrano - Montespaccato Montespaccato
Orvietana Calcio Orvietana Calcio - Ponsacco Ponsacco
Pianese Pianese - Arezzo Arezzo
Poggibonsi Poggibonsi - Ostia Mare Ostia Mare
Sangiovannese Sangiovannese - Città di Castello Città di Castello
Sporting Trestina Sporting Trestina - Livorno Livorno
Tau Altopascio Tau Altopascio - Grosseto Grosseto
Terranuova Traiana Terranuova Traiana - GhiviBorgo GhiviBorgo

Serie D Group F

Chieti Chieti - Vastese Vastese
CynthiAlbalonga CynthiAlbalonga - Termoli Calcio Termoli Calcio
Montegiorgio Montegiorgio - Fano Fano
Pineto Pineto - Trastevere Trastevere
Notaresco Notaresco - Roma City Roma City
Sambenedettese Sambenedettese - Matese Matese
Team Nuova Florida Team Nuova Florida - Porto D' Ascoli Porto D' Ascoli
US Tolentino US Tolentino - Avezzano Avezzano
Vigor Senigallia Vigor Senigallia - Vastogirardi Vastogirardi

Serie D Group G

Atletico Uri Atletico Uri - Angri Calcio Angri Calcio
Casertana Casertana - Portici Portici
Cassino Cassino - Sorrento Sorrento
Lupa Roma Lupa Roma - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra
Pomezia Pomezia - Ilvamaddalena Ilvamaddalena
Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Paganese Paganese
Tivoli Tivoli - Nola 1925 Nola 1925
Vis Artena Vis Artena - USD Palmese USD Palmese

Serie D Group H

Bitonto Bitonto - Martina Franca Martina Franca
Cavese Cavese - Casarano Casarano
Matera Matera - Lavello Lavello
Francavilla Francavilla - Gravina Gravina
Gladiator Gladiator - Nocerina Nocerina
Molfetta Calcio Molfetta Calcio - Brindisi Brindisi
Nardò Nardò - Afragolese Afragolese
Puteolana Internapoli Puteolana Internapoli - Barletta Barletta
Città di Fasano Città di Fasano - Team Altamura Team Altamura

Serie D Group I

Castrovillari Castrovillari - Ragusa Ragusa
Acireale Acireale - Mariglianese Mariglianese
Cittanovese Cittanovese - Città Di Sant’Agata Città Di Sant’Agata
Trapani 1905 Trapani 1905 - San Luca San Luca
Lamezia Terme Lamezia Terme - Locri 1909 Locri 1909
Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento Postp. Licata Licata
Real Agro Aversa Real Agro Aversa - Vibonese Vibonese
Sancataldese Sancataldese - Catania Catania
Cittanova Cittanova - Città Di Sant’Agata Città Di Sant’Agata

Serie A Women

Sassuolo Sassuolo - Parma Parma
Como Como - Fiorentina Fiorentina
Milan Milan - Roma Roma