Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
6
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Germany
Scotland
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
6
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Huy
2
-
1
Gouvy
Longlier
1
-
2
Meix-Devant-Virton
Onhaye
3
-
0
Perwez
Wallonne Ciney
1
-
3
RAS Monceau
Belœil
1
-
3
Rapid Symphorinois
Braine
1
-
2
Jeunesse Tamines
Couvin-Mariembourg
1
-
7
Aische
Elsautoise
1
-
0
Waremme
Entité Manageoise
1
-
1
Arquet
Flénu
0
-
0
Crossing Schaerbeek
Habay-la-Neuve
1
-
0
Sprimont
Herstal
0
-
5
Wanze / Bas-Oha
Mormont
2
-
1
Marloie Sport
Ostiches
0
-
0
Jodoigne LS
Richelle United
2
-
3
Raeren-Eynatten
Seraing II
1
-
2
Aywaille
Wielsbeke
1
-
0
Roeselare Daisel
Diest
2
-
1
Zwarte Leeuw
Schoonbeek-Beverst
2
-
0
Geel
Sint-Lenaarts
1
-
1
KFC Turnhout
Esperanza Pelt
2
-
3
Berg en Dal
Nijlen
4
-
0
KFC Eksel
Avanti
2
-
1
Wambeek-Ternat
Beerschot VA II
1
-
1
Wellen
Eendracht Termien
6
-
2
Witgoor Sport
Jong Lede
4
-
0
Eendracht Wervik
VW Hamme
3
-
0
Sint-Denijs Sport
Westhoek
1
-
2
Elene-Grotenberge
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Eendracht Aalter
Zepperen-Brustem
2
-
1
Betekom
HO Kalken
4
-
0
Pepingen-Halle
Blankenberge
1
-
0
Erpe-Mere United