Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
3
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Liga dos Campeões da UEFA
vs
Real Madrid
Bayern Munique
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Aische
0
-
1
Flénu
Arquet
0
-
0
Crossing Schaerbeek
Habay-la-Neuve
1
-
4
Seraing II
Perwez
3
-
2
Belœil
Rapid Symphorinois
1
-
0
Braine
Sprimont
4
-
0
Elsautoise
Wanze / Bas-Oha
0
-
3
Huy
Aywaille
2
-
0
Marloie Sport
Gouvy
0
-
3
Richelle United
Jeunesse Tamines
5
-
1
Couvin-Mariembourg
Jodoigne LS
3
-
1
Wallonne Ciney
Meix-Devant-Virton
2
-
0
Herstal
Ostiches
1
-
0
Entité Manageoise
RAS Monceau
0
-
0
Onhaye
Raeren-Eynatten
1
-
0
Mormont
Waremme
2
-
0
Longlier
Diest
0
-
1
Eendracht Termien
Eendracht Aalter
2
-
3
Wielsbeke
KFC Eksel
1
-
1
Sint-Lenaarts
KFC Turnhout
2
-
0
Witgoor Sport
Zwarte Leeuw
2
-
2
Nijlen
Betekom
3
-
1
Beerschot VA II
Geel
2
-
2
Esperanza Pelt
Wellen
0
-
3
Zepperen-Brustem
Berg en Dal
2
-
1
Schoonbeek-Beverst
Blankenberge
1
-
6
Westhoek
Elene-Grotenberge
0
-
2
Jong Lede
Erpe-Mere United
0
-
6
VW Hamme
Pepingen-Halle
0
-
0
Eendracht Wervik
Roeselare Daisel
0
-
2
Avanti
Sint-Denijs Sport
2
-
3
HO Kalken
Wambeek-Ternat
2
-
1
Wolvertem Merchtem