Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
12
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Série B
vs
Guarani
América-MG
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Eendracht Wervik
0
-
0
Elene-Grotenberge
Westhoek
1
-
2
Jong Lede
KFC Eksel
1
-
1
Betekom
KFC Turnhout
2
-
4
Beerschot VA II
Sint-Lenaarts
1
-
1
Zepperen-Brustem
Witgoor Sport
0
-
1
Eendracht Termien
Zwarte Leeuw
1
-
3
Berg en Dal
Aische
2
-
2
Crossing Schaerbeek
Geel
1
-
1
Diest
Nijlen
0
-
3
Esperanza Pelt
Perwez
3
-
1
Rapid Symphorinois
Wallonne Ciney
2
-
1
Jodoigne LS
Wellen
0
-
0
Schoonbeek-Beverst
Belœil
2
-
1
Arquet
Couvin-Mariembourg
0
-
6
Braine
Elsautoise
2
-
2
Sprimont
Entité Manageoise
5
-
1
Jeunesse Tamines
Flénu
1
-
2
Onhaye
HO Kalken
3
-
6
VW Hamme
Habay-la-Neuve
1
-
1
Waremme
Herstal
1
-
1
Aywaille
Mormont
2
-
1
Longlier
Ostiches
3
-
1
RAS Monceau
Pepingen-Halle
1
-
2
Wolvertem Merchtem
Raeren-Eynatten
4
-
1
Marloie Sport
Richelle United
1
-
1
Huy
Roeselare Daisel
4
-
1
Sint-Denijs Sport
Seraing II
7
-
0
Gouvy
Wambeek-Ternat
2
-
0
Blankenberge
Wielsbeke
3
-
1
Eendracht Aalter
Avanti
3
-
2
Erpe-Mere United
Meix-Devant-Virton
2
-
2
Wanze / Bas-Oha