Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
8
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
La Liga
vs
Real Madrid
Betis
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV B
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Huy
4
-
2
Longlier
Perwez
2
-
3
Aische
Rapid Symphorinois
1
-
2
Arquet
Wallonne Ciney
2
-
1
Belœil
Couvin-Mariembourg
2
-
8
Flénu
Meix-Devant-Virton
0
-
2
Raeren-Eynatten
RAS Monceau
0
-
3
Entité Manageoise
Wanze / Bas-Oha
0
-
0
Aywaille
Braine
1
-
2
Onhaye
Jodoigne LS
2
-
1
Jeunesse Tamines
Ostiches
3
-
0
Crossing Schaerbeek
Richelle United
3
-
0
Mormont
Elsautoise
3
-
0
Herstal
Habay-la-Neuve
3
-
0
Marloie Sport
Sprimont
4
-
0
Gouvy
Waremme
1
-
1
Seraing II
Eendracht Wervik
2
-
0
Jong Lede
Zwarte Leeuw
0
-
0
Witgoor Sport
Berg en Dal
3
-
2
Betekom
Roeselare Daisel
2
-
1
Eendracht Aalter
Diest
0
-
3
Esperanza Pelt
KFC Eksel
0
-
0
Schoonbeek-Beverst
Geel
0
-
0
KFC Turnhout
Nijlen
0
-
1
Sint-Lenaarts
Wellen
0
-
0
Beerschot VA II
Avanti
3
-
2
Wielsbeke
HO Kalken
2
-
2
Blankenberge
Sint-Denijs Sport
6
-
1
Elene-Grotenberge
VW Hamme
2
-
2
Wambeek-Ternat
Westhoek
1
-
0
Pepingen-Halle
Wolvertem Merchtem
1
-
2
Erpe-Mere United
Zepperen-Brustem
0
-
2
Eendracht Termien