Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
32
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Eurocopa
vs
Itália
Albânia
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
23
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Crossing Schaerbeek
3
-
1
Perwez
Arquet
4
-
1
Flénu
Huy
0
-
2
Habay-la-Neuve
Longlier
1
-
2
Richelle United
Marloie Sport
1
-
1
Meix-Devant-Virton
Onhaye
4
-
0
Couvin-Mariembourg
Rapid Symphorinois
2
-
4
Wallonne Ciney
Sprimont
0
-
1
Waremme
Aywaille
2
-
0
Mormont
Braine
2
-
0
Ostiches
Entité Manageoise
0
-
2
Aische
Gouvy
3
-
0
Herstal
Jeunesse Tamines
1
-
0
Belœil
Jodoigne LS
0
-
0
RAS Monceau
Seraing II
3
-
1
Raeren-Eynatten
Wanze / Bas-Oha
1
-
2
Elsautoise
Diest
1
-
2
Berg en Dal
Sint-Lenaarts
0
-
5
Beerschot VA II
Betekom
3
-
3
Wellen
Eendracht Aalter
1
-
3
Elene-Grotenberge
Esperanza Pelt
1
-
0
Zwarte Leeuw
Geel
2
-
2
Witgoor Sport
Schoonbeek-Beverst
0
-
1
KFC Turnhout
Eendracht Termien
3
-
2
Nijlen
Erpe-Mere United
3
-
0
Pepingen-Halle
Jong Lede
4
-
1
HO Kalken
Wambeek-Ternat
0
-
0
Eendracht Wervik
Westhoek
1
-
1
Avanti
Wielsbeke
2
-
2
Sint-Denijs Sport
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Roeselare Daisel
Zepperen-Brustem
4
-
1
KFC Eksel
Blankenberge
1
-
3
VW Hamme