Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
0
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Liga dos Campeões da UEFA
vs
Real Madrid
Bayern Munique
Ligas Bulgária
First League
Second League Zapad
Cup
Super Cup
Third League Northeast
Third League Northwest
Third League Southeast
Third League Southwest
V AFG Northeast
Bulgária 2022/2023
Rodada:
««
«
11
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
»
»»
Atletik Kuklen
2
-
0
Levski Karlovo
Borislav 2009
2
-
1
Spartak Plovdiv
Karnobat
0
-
2
Gigant Saedinenie
Rodopa Smolyan
0
-
0
Yambol 1915
Rozova dolina
5
-
1
Dimitrovgrad
Sokol Markovo
1
-
2
Nesebar
Vereya
1
-
2
Beroe II
Zagorets
1
-
1
Chernomorets Burgas
FK Sliven
2
-
3
Sayana Haskovo
Lokomotiv Plovdiv II
1
-
0
Asenovets
Boruna Tsareva livada
0
-
2
Lokomotiv Dryanovo
Botev Ihtiman
4
-
0
Pirin Gotse Delchev
CSKA 1948 Sofia III
1
-
2
Chavdar Etropole
CSKA Sofia II
3
-
0
Septemvri Simitli
Drenovets
1
-
0
Akademik Svishtov
Juventus Malchika
1
-
5
Lokomotiv GO
Kostinbrod
1
-
3
Kyustendil
Levski Rakovski
1
-
3
Balkan Botevgrad
Levski Sofia II
1
-
0
Rilski sportist
Pavlikeni
4
-
1
Levski 2007
Pirin Razlog
1
-
0
Granit Vladaya
Sevlievo
0
-
1
Lokomotiv Mezdra
Slavia Sofia II
1
-
1
Marek
Slivnishki geroy
0
-
0
Bansko
Vihar Slavyanovo
2
-
0
Bdin
Vihren Sandanski
2
-
0
Oborishte
Yantra Polski Trambesh
4
-
0
Botev Vratsa II
Partizan Cherven bryag
1
-
1
Etar VT II
Dorostol Silistra
1
-
0
Volov Shumen
Dunav ot Ruse II
4
-
0
Botev Novi pazar
Septemvri Tervel
1
-
1
Chernomorets Balchik
Svetkavitsa Tg
5
-
1
Sportist G.Toshevo
Lokomotiv Ruse
0
-
2
Spartak Varna II
Ludogorets III
4
-
0
Riltsi
Ustrem Donchevo
2
-
1
Chernolomets 1919