Bundesliga

Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach - Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund Borussia Dortmund

2. Bundesliga

Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0 37' 1 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Osnabrück Osnabrück 1 38' 1 St. Pauli St. Pauli
Hamburger SV Hamburger SV 2 37' 0 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue

3. Liga

Hansa Rostock Hansa Rostock 1 51' 1 Zwickau Zwickau
Bayern München II Bayern München II 0 8' 0 Ingolstadt Ingolstadt

Regionalliga Nordost

ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1 36' 0 Auerbach Auerbach
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde 1 36' 0 Germania Halberstadt Germania Halberstadt
BFC Dynamo BFC Dynamo 0 35' 0 Lokomotive Leipzig Lokomotive Leipzig

Regionalliga Nord

Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt 0 6' 0 Hamburger SV II Hamburger SV II
Drochtersen / Assel Drochtersen / Assel - SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08
LSK Hansa LSK Hansa - Holstein Kiel II Holstein Kiel II
Altona 93 Altona 93 - Wolfsburg II Wolfsburg II

Regionalliga Sudwest

Freiburg II Freiburg II 0 5' 0 Astoria Walldorf Astoria Walldorf
Ulm 1846 Ulm 1846 0 6' 0 Mainz 05 II Mainz 05 II

Regionalliga West

Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0 9' 0 Borussia M'gladbach II Borussia M'gladbach II

Oberliga Mittelrhein

Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven - Pesch Pesch
Hürth Hürth - Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler - VfL Vichttal VfL Vichttal
Eilendorf Eilendorf - Düren Merzenich Düren Merzenich
Hennef 05 Hennef 05 - Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf
Frechen Frechen - Deutz Deutz
Fortuna Koln II Fortuna Koln II - Siegburger SV Siegburger SV

Oberliga Westfalen

Paderborn 07 II Paderborn 07 II - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Hammer SpVg Hammer SpVg - ASC Dortmund ASC Dortmund
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen - Wiedenbrück Wiedenbrück
Erndtebrück Erndtebrück - Sprockhövel Sprockhövel
Preussen Munster 2 Preussen Munster 2 - Eintracht Rheine Eintracht Rheine
Schermbeck Schermbeck - Kaan-Marienborn Kaan-Marienborn
Holzwickeder SC Holzwickeder SC - Ennepetal Ennepetal
Westfalia Herne Westfalia Herne - Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern

Oberliga Nordost-Sud

Einheit Rudolstadt Einheit Rudolstadt - Luckenwalde Luckenwalde
International Leipzig International Leipzig - Krieschow Krieschow

Oberliga Baden-Wurttemberg

SGV Freiberg SGV Freiberg - Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
Stuttgart II Stuttgart II - Linx Linx
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen - Ravensburg Ravensburg

Oberliga Bremen

Geestemünde Geestemünde 0 - 3 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Schwachhausen Schwachhausen - BTS Neustadt BTS Neustadt
Hastedt Hastedt - Werder Bremen III Werder Bremen III
Borgfeld Borgfeld - Union Bremen Union Bremen

Oberliga Nordost-Nord

Neustrelitz Neustrelitz - Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
Victoria Seelow Victoria Seelow - Lok Stendal Lok Stendal
CFC Hertha CFC Hertha - Ludwigsfelde Ludwigsfelde
Tasmania Berlin Tasmania Berlin - Strausberg Strausberg
Greifswalder FC Greifswalder FC - Staaken Staaken

Oberliga Hamburg

Niendorfer TSV Niendorfer TSV - Rugenbergen Rugenbergen
Teutonia Hamburg Teutonia Hamburg - Concordia Hamburg Concordia Hamburg
Union Tornesch Union Tornesch - Victoria Hamburg Victoria Hamburg

Oberliga Niedersachsen

Borussia Hildesheim Borussia Hildesheim - Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
FT Braunschweig FT Braunschweig - Heeslinger SC Heeslinger SC
Bersenbrück Bersenbrück - Lupo-Martini Lupo-Martini
Gifhorn Gifhorn - Kickers Emden Kickers Emden
Hagen / ​Uthlede Hagen / ​Uthlede - Germania Egestorf Germania Egestorf
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst - Wolfenbüttel Wolfenbüttel

Oberliga Schleswig-Holstein

Todesfelde Todesfelde - Union Neumünster Union Neumünster
Eckernförder SV Eckernförder SV - TSB Flensburg TSB Flensburg
Preussen Reinfeld Preussen Reinfeld - Lübeck II Lübeck II

Oberliga Niederrhein

Germania Ratingen Germania Ratingen - Schonnebeck Schonnebeck
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - Meerbusch Meerbusch
Kray Kray - Cronenberger SC Cronenberger SC
FC Bocholt FC Bocholt - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
SC Velbert SC Velbert - SF Baumberg SF Baumberg
Monheim Monheim - Straelen Straelen
Kleve Kleve - SSVg Velbert SSVg Velbert
Hilden Hilden - Niederwenigern Niederwenigern

Oberliga Rheinland-Pfalz Saar

Kaiserslautern II Kaiserslautern II - Dudenhofen Dudenhofen

Oberliga Bayern Sud

Donaustauf Donaustauf - Jahn Regensburg II Jahn Regensburg II
Schwabmünchen Schwabmünchen - Pullach Pullach
1860 München II 1860 München II - Kirchanschöring Kirchanschöring

Superliga

Newell's Old Boys Newell's Old Boys - Aldosivi Aldosivi
Godoy Cruz Godoy Cruz - Banfield Banfield
Lanús Lanús - Colón Colón
Racing Club Racing Club - Arsenal Arsenal
River Plate River Plate - Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield

Prim B Nacional Apertura

Deportivo Morón Deportivo Morón - San Martín San Juan San Martín San Juan
Estudiantes Río Cuarto Estudiantes Río Cuarto - Mitre de Salta Mitre de Salta
San Martín Tucumán San Martín Tucumán - Brown de Adrogué Brown de Adrogué
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia - Alvarado Alvarado

Prim B Metro

San Miguel San Miguel - Talleres Remedios Talleres Remedios
Colegiales Colegiales - Acassuso Acassuso
Comunicaciones Comunicaciones - Defensores Unidos Defensores Unidos
Deportivo Armenio Deportivo Armenio - Tristán Suárez Tristán Suárez

Primera C

Berazategui Berazategui - Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
General Lamadrid General Lamadrid - San Martín Burzaco San Martín Burzaco

Primera D

Deportivo Muñiz Deportivo Muñiz - Central Ballester Central Ballester
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres - Yupanqui Yupanqui
Centro Español Centro Español - Puerto Nuevo Puerto Nuevo

Torneo Federal A

Circulo Deportivo Circulo Deportivo - Sol de Mayo Sol de Mayo
Villa Mitre Villa Mitre - Huracán Las Heras Huracán Las Heras
Gimnasia Concepción Gimnasia Concepción - Def. de Pronunciamiento Def. de Pronunciamiento
Defensores Belgrano VR Defensores Belgrano VR - Club Atlético Güemes Club Atlético Güemes
Unión Sunchales Unión Sunchales - Boca Unidos Boca Unidos
Juventud Unida Univ. Juventud Unida Univ. - Sportivo Desamparados Sportivo Desamparados
Deportivo Maipú Deportivo Maipú - Olimpo Olimpo
Cipolletti Cipolletti - Deportivo Madryn Deportivo Madryn
Sportivo Belgrano Sportivo Belgrano - Douglas Haig Douglas Haig
Crucero del Norte Crucero del Norte - Chaco For Ever Chaco For Ever
Central Norte Central Norte - Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas

Premier League

Pembroke Hamilton Club Pembroke Hamilton Club - Somerset Trojans Somerset Trojans
Devonshire Cougars Devonshire Cougars - Boulevard Blazers Boulevard Blazers
Southampton Rangers Southampton Rangers - X-Roads Warriors X-Roads Warriors
SBRC SBRC - Dandy Town Hornets Dandy Town Hornets

First Division A

Standard Liège Standard Liège - AS Eupen AS Eupen
Club Brugge Club Brugge - Anderlecht Anderlecht
Zulte-Waregem Zulte-Waregem - Gent Gent

First Division B

OH Leuven OH Leuven - Lommel Lommel

First Amateur Division

Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Patro Eisden Patro Eisden
URSL Visé URSL Visé - Liège Liège
Rupel Boom Rupel Boom - Olympic Charleroi Olympic Charleroi

Second Amateur Division VFV A

Sparta Petegem Sparta Petegem - Westhoek Westhoek
KRC Harelbeke KRC Harelbeke - VW Hamme VW Hamme
Knokke Knokke - Merelbeke Merelbeke

Second Amateur Division VFV B

Waremme Waremme - Solières Sport Solières Sport
Verlaine Verlaine - Hamoir Hamoir
Acren-Lessines Acren-Lessines - Tilleur Tilleur

Second Amateur Division ACFF

Vosselaar Vosselaar - Londerzeel Londerzeel
Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Diegem Sport Diegem Sport - Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal
Berchem Sport Berchem Sport - Tienen Tienen
Eendracht Aalst Eendracht Aalst - KFC Duffel KFC Duffel

Third Amateur Division VFV A

RFC Wetteren RFC Wetteren - Tempo Overijse Tempo Overijse
Eppegem Eppegem - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
Bornem Bornem - Ninove Ninove
Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem - Jong Lede Jong Lede
Olsa Brakel Olsa Brakel - Lochristi Lochristi

Third Amateur Division VFV B

Linden Linden - Esperanza Pelt Esperanza Pelt
Eendracht Termien Eendracht Termien - Betekom Betekom
Bilzerse Waltwilder Bilzerse Waltwilder - Houtvenne Houtvenne

Third Amateur Division ACFF A

Stade Brainois Stade Brainois - Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
Braine Braine - Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
Ostiches Ostiches - Tournai Tournai

Third Amateur Division ACFF B

Aywaille Aywaille - Spy Spy
Mormont Mormont - Richelle United Richelle United
Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - Huy Huy
Jodoigne Jodoigne - Warnant Warnant

Provincial Antwerpen

's Gravenwezel-Schilde 's Gravenwezel-Schilde - VC Herentals VC Herentals
Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - Antonia Antonia
Hoboken Hoboken - Lille Lille
Ternesse Ternesse - Racing Mechelen Racing Mechelen

Provincial Brabant

Meise Meise - Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek
Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal - Grimbergen Grimbergen
Borght-Humbeek Borght-Humbeek - Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden
Woluwe-Zaventem Woluwe-Zaventem - Aarschot Aarschot
Liedekerke Liedekerke - Kester-Gooik Kester-Gooik
Melsbroek Melsbroek - Huldenberg Huldenberg

Provincial Hainaut

Belœil Belœil - Binche Binche
Pâturages Pâturages - Péruwelz Péruwelz
Molenbaix Molenbaix - Soignies Sports Soignies Sports
Le Roeulx Le Roeulx - Gilly Gilly
Montignies Montignies - Olympic Warcoing Olympic Warcoing
Antoing Antoing - Houdeng Houdeng
RAS Monceau RAS Monceau - Hornu Hornu
Snef-Tyber Snef-Tyber - Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre

Provincial Liege

Stade Disonais Stade Disonais - Ougrée Ougrée
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Malmundaria Malmundaria
Rechain Rechain - Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
FC Du Geer FC Du Geer - Sprimont II Sprimont II
JS Fizoise JS Fizoise - UCE Liège UCE Liège

Provincial Limburg

Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Alken Alken
Weerstand Koersel Weerstand Koersel - MD Halen MD Halen
Zonhoven United Zonhoven United - Eendracht Maasmechelen Eendracht Maasmechelen
Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Leopoldsburg Leopoldsburg

Provincial Luxembourg

Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger - Nassogne Nassogne
Gouvy Gouvy - Jeunesse Freylangeoise Jeunesse Freylangeoise
Lorraine Arlon Lorraine Arlon - Florenville Florenville

Provincial Namur

Fernelmont-Hemptinne Fernelmont-Hemptinne - Loyers Loyers
Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines - Pesche Pesche
Nismes Nismes - Rhisnes Rhisnes
Condruzien Condruzien - Grand-Leez Grand-Leez
Beauraing Beauraing - ES de la Molignée ES de la Molignée

Provincial Oost Vlaanderen

Bambrugge Bambrugge - Haasdonk Haasdonk
HO Kalken HO Kalken - Berlare Berlare
Adegem Adegem - Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Ardennen Ardennen - Jong Zulte Jong Zulte
Voorde Appelterre Voorde Appelterre - Eendracht Zele Eendracht Zele
Kruibeke Kruibeke - Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge

Provincial West Vlaanderen

Varsenare Varsenare - Dadizele Dadizele
Anzegem Anzegem - Blankenberge Blankenberge
Wielsbeke Wielsbeke - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Lauwe Lauwe - Vlamertinge Vlamertinge
Wevelgem City Wevelgem City - RC Lauwe RC Lauwe
Sassport Boezinge Sassport Boezinge - Oostkamp Oostkamp
Racing Waregem Racing Waregem - Oostduinkerke Oostduinkerke

CSL

Tianjin Quanjian Tianjin Quanjian 0 - 3 Beijing Guoan Beijing Guoan
Shanghai SIPG Shanghai SIPG 0 32' 0 Henan Jianye Henan Jianye
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande 0 7' 0 Wuhan Zall Wuhan Zall

China League One

Changchun Yatai Changchun Yatai 1 - 1 Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
Liaoning Kaixin Liaoning Kaixin 1 36' 2 Heilongjiang Lava Spring Heilongjiang Lava Spring
Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 0 38' 1 Guangdong Tigers Guangdong Tigers

Super Liga

Trenčín Trenčín - Slovan Bratislava Slovan Bratislava

3. liga Vychod

Poprad II Poprad II 5 - 1 Milénium Milénium
Mladosť Kalša Mladosť Kalša - Veľké Revištia Veľké Revištia
Šarišské Michaľany Šarišské Michaľany - Snina Snina

3. liga Zapad

Spartak Trnava II Spartak Trnava II 3 - 2 Zlaté Moravce-Vrablé II Zlaté Moravce-Vrablé II
Nitra II Nitra II 0 - 2 Galanta Galanta
Gabčíkovo Gabčíkovo - Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
Malženice Malženice - Slovan Duslo Šaľa Slovan Duslo Šaľa
Veľké Ludince Veľké Ludince - Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom
Lednické Rovne Lednické Rovne - Marcelová Marcelová
Jednota Bánová Jednota Bánová 1 - 0 Námestovo Námestovo
Kováčová Kováčová - Novohrad Lucenec Novohrad Lucenec
L. Hradok L. Hradok - Filakovo Filakovo
Oravske Vesele Oravske Vesele - Tatran Krásno Tatran Krásno
Rača Rača 0 - 6 Dunajská Lužná Dunajská Lužná
Bernolákovo Bernolákovo - Tomášov Tomášov
Kalinkovo Kalinkovo - Lödde Lödde
Malacky Malacky - MŠK Senec MŠK Senec
Rohožník Rohožník - Pezinok Pezinok
Rovinka Rovinka - Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV
Rusovce Rusovce - Slovan Most Slovan Most

Primera División

Getafe Getafe 4 - 2 Mallorca Mallorca
Espanyol Espanyol 0 6' 0 Real Sociedad Real Sociedad
Valencia Valencia - Leganés Leganés
Athletic Club Athletic Club - Deportivo Alavés Deportivo Alavés
Sevilla Sevilla - Real Madrid Real Madrid

Segunda División

Ponferradina Ponferradina 2 - 1 Real Oviedo Real Oviedo
Girona Girona - Las Palmas Las Palmas
Numancia Numancia - Elche Elche
Sporting Gijón Sporting Gijón - Racing Santander Racing Santander
Extremadura UD Extremadura UD - Huesca Huesca
Tenerife Tenerife - Fuenlabrada Fuenlabrada

Segunda B Grupo 1

Peña Deportiva Peña Deportiva 3 - 4 Celta de Vigo II Celta de Vigo II
SS Reyes SS Reyes 2 - 3 Real Oviedo II Real Oviedo II
Pontevedra Pontevedra 0 - 1 Atlético Baleares Atlético Baleares
Marino de Luanco Marino de Luanco 0 - 0 Melilla Melilla
Internacional Internacional 2 - 1 Las Rozas Las Rozas
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1 - 0 Atlético Madrid II Atlético Madrid II
Las Palmas II Las Palmas II 0 50' 0 Real Madrid II Real Madrid II
Racing Ferrol Racing Ferrol - Sporting Gijón II Sporting Gijón II

Segunda B Grupo 2

Deportivo Alaves II Deportivo Alaves II 4 - 0 Izarra Izarra
Salmantino UDS Salmantino UDS - UD Logroñés UD Logroñés
Tudelano Tudelano - Athletic Club II Athletic Club II
Haro Haro - Guijuelo Guijuelo
Real Valladolid II Real Valladolid II - Barakaldo Barakaldo
Calahorra Calahorra - Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca
Real Sociedad II Real Sociedad II - Leioa Leioa
Arenas de Getxo Arenas de Getxo - Amorebieta Amorebieta
Cultural Leonesa Cultural Leonesa - Burgos Burgos

Segunda B Grupo 3

Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2 - 2 Cornellà Cornellà
Prat Prat 0 - 1 FC Andorra FC Andorra
Ejea Ejea 1 - 1 Ebro Ebro
Badalona Badalona - Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Olot Olot - Valencia II Valencia II
Sabadell Sabadell - La Nucía La Nucía
Espanyol II Espanyol II - Castellón Castellón
Hércules Hércules - Orihuela Orihuela

Segunda B Grupo 4

Villarrobledo Villarrobledo 2 - 1 Villarrubia Villarrubia
Sanluqueño Sanluqueño - Linense Linense
Merida AD Merida AD - Recreativo Huelva Recreativo Huelva
San Fernando CD San Fernando CD - Yeclano Yeclano
CF Talavera CF Talavera - Real Murcia Real Murcia
Don Benito Don Benito - Marbella Marbella
FC Cartagena FC Cartagena - Cádiz II Cádiz II
Algeciras Algeciras - Sevilla II Sevilla II

Tercera Division Grupo 1

Alondras Alondras - Rápido Bouzas Rápido Bouzas
Barco Barco - Bergantiños Bergantiños
Pontellas Pontellas - As Pontes As Pontes
Arenteiro Arenteiro - Polvorín Polvorín
Arosa Arosa - Silva Silva
Paiosaco Paiosaco - Racing Club Villalbes Racing Club Villalbes
Somozas Somozas - Arzua Arzua
Choco Choco - Estradense Estradense
Compostela Compostela - Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II

Tercera Division Grupo 2

Covadonga Covadonga - Condal Condal
Lealtad Lealtad 2 - 1 Urraca Urraca
Gijón Industrial Gijón Industrial 1 - 1 Tuilla Tuilla
Llanes Llanes - Caudal Caudal
Colunga Colunga - Vallobin Vallobin
Mosconia Mosconia - Praviano Praviano
L'Entregu L'Entregu - Lenense Lenense

Tercera Division Grupo 3

Racing Santander II Racing Santander II - Laredo Laredo
Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega - Torina Torina
Barquereño Barquereño - Vimenor Vimenor
Cayón Cayón - Selaya Selaya
Textil Escudo Textil Escudo - Cultural Guarnizo Cultural Guarnizo

Tercera Division Grupo 4

Santutxu Santutxu 0 - 2 Balmaseda Balmaseda
Real Sociedad III Real Sociedad III 0 - 0 Beasain Beasain
Portugalete Portugalete 4 - 1 Sestao River Sestao River
JD Somorrostro JD Somorrostro 0 - 2 Tolosa Tolosa
Sodupe Sodupe 0 - 0 Durango Durango
Deusto Deusto 0 - 1 Santurtzi Santurtzi
Ariznabarra Ariznabarra 0 - 0 Lagun Onak Lagun Onak
San Ignacio San Ignacio - Gernika Gernika
Vitoria Vitoria - Urduliz Urduliz

Tercera Division Grupo 5

Horta Horta - Manresa Manresa
Castelldefels Castelldefels - San Cristóbal San Cristóbal
Vilafranca Vilafranca - Granollers Granollers
Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès - Banyoles Banyoles
Figueres Figueres - Europa Europa
Pobla Mafumet Pobla Mafumet - Igualada Igualada
Vilassar de Mar Vilassar de Mar - Terrassa Terrassa
Sants Sants - Sant Andreu Sant Andreu

Tercera Division Grupo 6

Elche II Elche II 4 - 0 Novelda Novelda
Intercity Intercity 0 - 0 Paterna Paterna
Recambios Colón Recambios Colón 1 - 2 Crevillente Crevillente
Silla Silla - Hercules B Hercules B
Alcoyano Alcoyano - Roda Roda
Eldense Eldense - Villarreal III Villarreal III
Alzira Alzira - Acero Acero

Tercera Division Grupo 7

Union Adarve Union Adarve 3 - 1 Alcorcón II Alcorcón II
Alcobendas Sport Alcobendas Sport 1 - 1 El Álamo El Álamo
Carabanchel Carabanchel 1 - 1 Atlético de Pinto Atlético de Pinto
Trival Valderas Trival Valderas 1 - 0 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher
Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 2 - 1 Torrejón Torrejón
Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón - AD Parla AD Parla
Santa Ana Santa Ana - Navalcarnero Navalcarnero
Móstoles Móstoles - RSD Alcalá RSD Alcalá
Leganés II Leganés II - San Fernando de Henares San Fernando de Henares
Flat Earth Flat Earth - Moratalaz Moratalaz

Tercera Division Grupo 8

Real Burgos Real Burgos - La Granja La Granja
Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas - Bembibre Bembibre
Becerril Becerril - Mirandés II Mirandés II
Real Ávila Real Ávila - Numancia II Numancia II
Atlético Astorga Atlético Astorga - Zamora Zamora
Burgos Promesas Burgos Promesas - Bupolsa Bupolsa
Almazán Almazán - La Bañeza La Bañeza
Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana - UD Santa Marta UD Santa Marta

Tercera Division Grupo 9

Loja Loja - Torreperogil Torreperogil
Polideportivo Almería Polideportivo Almería - Alhaurín Alhaurín
Real Jaén Real Jaén - El Palo El Palo
Melilla CD Melilla CD - Huétor Vega Huétor Vega
Motril Motril - Almería II Almería II
El Ejido El Ejido - Mancha Real Mancha Real
Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno - Málaga II Málaga II
Linares Deportivo Linares Deportivo - Atletico de Porcuna Atletico de Porcuna

Tercera Division Grupo 10

Xerez Deportivo Xerez Deportivo - Gerena Gerena
Ceuta Ceuta - Xerez Xerez