Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
1
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Eurocopa
vs
Turquia
Geórgia
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF B
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Huy
3
-
2
Wanze / Bas-Oha
Longlier
1
-
2
Marloie Sport
Onhaye
1
-
1
Crossing Schaerbeek
Sprimont
2
-
4
Aywaille
Wallonne Ciney
1
-
0
Aische
Couvin-Mariembourg
0
-
9
Jeunesse Tamines
Elsautoise
0
-
1
Raeren-Eynatten
Flénu
0
-
3
Entité Manageoise
Mormont
1
-
2
Seraing II
RAS Monceau
4
-
0
Belœil
Waremme
1
-
1
Herstal
Braine
1
-
0
Rapid Symphorinois
Jodoigne LS
0
-
1
Arquet
Ostiches
0
-
0
Perwez
Richelle United
1
-
4
Gouvy
Eendracht Wervik
4
-
1
Pepingen-Halle
Diest
5
-
1
KFC Turnhout
KFC Eksel
1
-
3
Nijlen
Betekom
0
-
0
Esperanza Pelt
Geel
2
-
1
Sint-Lenaarts
Avanti
2
-
2
Jong Lede
Berg en Dal
3
-
2
Wellen
HO Kalken
0
-
1
Elene-Grotenberge
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Witgoor Sport
Sint-Denijs Sport
1
-
0
Eendracht Aalter
Eendracht Termien
5
-
1
Beerschot VA II
Roeselare Daisel
1
-
0
Wielsbeke
VW Hamme
2
-
0
Erpe-Mere United
Westhoek
4
-
0
Blankenberge
Wolvertem Merchtem
2
-
0
Wambeek-Ternat
Zepperen-Brustem
2
-
0
Zwarte Leeuw
Habay-la-Neuve
1
-
0
Meix-Devant-Virton