Melbourne Knights | 6 | - | 0 | Moreland City | |||
South Melbourne | 4 | - | 0 | Altona Magic | |||
Green Gully | - | Oakleigh Cannons |
Brisbane Strikers | 4 | - | 1 | Ipswich |
Gold Coast Knights | 3 | - | 1 | Olympic |
South Adelaide Panthers | 2 | - | 2 | Campbelltown City |
Manly United | 2 | - | 0 | Central Coast II |
Darwin Olympic | - | Uni Azzurri | |||||
Darwin Hearts | - | Mindil Aces |
Western Spirit | - | Springfield United | |||||
Brisbane Knights | - | North Pine |
Northcote City | 2 | - | 0 | Eastern Lions | |||
Preston Lions | 2 | - | 1 | Bentleigh Greens | |||
Langwarrin | 3 | - | 1 | Werribee City |
Blacktown Spartans | 4 | - | 1 | Canterbury Bankstown | |||
Nepean | 2 | - | 4 | Mt Druitt Town |
WT Birkalla | 3 | - | 0 | Adelaide Cobras |
Smorgon | - | Slutsk | |||||
Gomel | - | Shakhtyor Soligorsk |
Paraná | - | Grêmio Maringá |
Slovakia | 1 | HT | 0 | Ukraine | |||
Poland | - | Austria | |||||
Netherlands | - | France |
Slask Wroclaw | TBA | Rokita Brzeg Dolny | |||||
Podbrezová | - | Liptovský Mikuláš | |||||
Hutnik Kraków | 2 | - | 3 | Sandecja Nowy Sącz | |||
Legia Warsaw | 2 | - | 1 | Odra Opole | |||
Brann | 5 | - | 0 | Kristiansund | |||
HamKam | 3 | - | 2 | KFUM | |||
Molde | 2 | - | 0 | Odd | |||
Torpedo Moskva | 1 | 33' | 0 | Volgar Astrakhan | |||
Ried | - | Wacker Burghausen | |||||
Skalica | - | Petržalka | |||||
Prostějov | - | Považská Bystrica | |||||
Shkendija | - | Tirana | |||||
FCV Farul Constanţa | - | Cherno more | |||||
Benátky nad Jizerou | - | Jablonec | |||||
Illertissen | - | Gundelfingen | |||||
Ratzeburg | - | Lübeck | |||||
Karlburg | - | Schweinfurt | |||||
Lochau | Cancl. | Rheindorf Altach | |||||
BW Lohne | - | Wilhelmshaven | |||||
Liptovský Mikuláš | 1 | - | 1 | Podbrezová | |||
Odra Opole | TBA | Legia Warsaw | |||||
Sandefjord | 4 | - | 2 | Fredrikstad | |||
Sarpsborg 08 | 1 | - | 2 | Tromsø | |||
KS Brzeg Dolny | 0 | 89' | 4 | Slask Wroclaw | |||
Tirana | - | Shkendija | |||||
Ansbach | - | Neumarkt am Wallersee | |||||
Ratzeburger | - | Lubeck | |||||
Suderelbe | - | Tesla Hamburg | |||||
Mineros de Zacatecas | - | Pachuca |
Chile U20 | - | Paraguay U20 | |||||
Ecuador U20 | - | Canada U20 |
Cavalry | - | Atlético Ottawa |
Ulytau | 0 | 90' | 2 | Khan Tengri | |||
Zhetisay | 2 | 90' | 1 | Arys | |||
Ekibastuz | 4 | 88' | 2 | SD Family | |||
Yassy Turkistan | 0 | 22' | 0 | Altay VKO |
Xi'an Ronghai | 2 | - | 3 | Hubei Istar |
Changning Flying Lions | 1 | Pen 3-4 | 2 | Chengdu Rongcheng | |||
Guangxi Hengchen | 0 | - | 2 | Shanghai Port | |||
Shaanxi Union | 2 | Pen 2-3 | 3 | Changchun Yatai | |||
Wuxi Wugou | 1 | - | 0 | Meizhou Hakka | |||
Rizhao Yuqi | 0 | - | 1 | Henan | |||
Yunnan Yukun | 1 | Pen 3-5 | 2 | Tianjin Jinmen Tiger | |||
Dongguan United | 0 | - | 1 | Shanghai Shenhua | |||
Guangxi Pingguo Haliao | 4 | 90' | 2 | Wuhan Three Towns |
Hougang United | 3 | - | 3 | Balestier Khalsa |
Zamalek | - | Pharco | |||||
El Dakhleya | - | Al Ahly | |||||
Al Ahly | - | El Dakhleya |
Mineros | - | Cuniburo | |||||
Vicentino Dragons | - | Deportivo Coca |
Hartford Athletic | - | Tampa Bay Rowdies |
Columbus Crew II | - | Chicago Fire II |
Pathfinder | - | Seacoast United Phantoms | |||||
Lansing City | - | Kalamazoo FC | |||||
Ocean City Nor'easters | - | Lehigh Valley United | |||||
Western Mass Pioneers | - | Boston City | |||||
Bavarian United | - | Minneapolis City | |||||
Twin City Toucans | - | Houston Sur | |||||
Utah United | - | Flatirons Rush | |||||
United PDX | - | Ballard | |||||
Midlakes United | - | Lane United | |||||
Tucson | - | Seahorses | |||||
Almaden | - | Davis Legacy |
Orlando Pride | - | Utah Royals |
Adama Kenema | 2 | 90' | 3 | Bahardar | |||
Dire Dawa Kenema | - | Hadiya Hosaena |
Fortune | - | Real de Banjul | |||||
Greater Tomorrow | - | Warriors | |||||
Team Rhino | - | Steve Biko |
Vanuatu | 0 | - | 4 | New Zealand |
Peru | - | Chile |
Al Karkh | Postp. | Newroz | |||||
Zakho | Postp. | Karbala | |||||
Al Minaa Basra | Postp. | Naft Maysan | |||||
Al-Qasim | Postp. | Naft Al-Wasat |
Thór / KA | - | Fylkir | |||||
Keflavík | - | Tindastóll | |||||
Thróttur Reykjavík | - | Stjarnan | |||||
Valur | - | FH U19 |
Panevėžys II | - | Minija | |||||
Atmosfera | - | Babrungas | |||||
Kauno Žalgiris II | - | Garliava | |||||
Banga II | - | Neptūną Klaipėda | |||||
Hegelmann II | - | Nevėžis |
Negeri Sembilan | 0 | HT | 1 | Kuala Lumpur City |
Khangarid | 3 | - | 0 | Bavarians | |||
Tuv Azarganuud | 9 | - | 0 | Khovd |
Frøya | - | Os | |||||
Staal Jørpeland | - | Sola | |||||
Bærum | - | Åssiden IF | |||||
Melhus | - | Mosjøen | |||||
Træff | - | Kristiansund II | |||||
Innstranden | Postp. | Skjervøy |
West Coast Rangers | - | Birkenhead United | |||||
Cashmere Technical | - | Dunedin City Royals | |||||
Miramar | - | Island Bay United | |||||
Western Suburbs | - | Wellington Olympic | |||||
Universities | - | Ferrymead Bays | |||||
Nomads United | - | Christchurch United | |||||
Eastern Suburbs | - | Auckland City | |||||
Selwyn United | - | Coastal Spirit | |||||
Auckland United | - | Tauranga City | |||||
Petone | - | Wellington Phoenix II | |||||
East Coast Bays | - | Bay Olympic |
Martín Ledesma | - | Rubio Ñú | |||||
Guaireña | - | Deportivo Santaní |
Ural U19 | 1 | - | 1 | Akhmat Grozny U21 | |||
Chertanovo U19 | 2 | - | 3 | Rostov U19 | |||
Rubin Kazan U19 | 2 | 90' | 0 | Akademiya Konopleva U19 | |||
Nizhny Novgorod U19 | 0 | 90' | 2 | CSKA Moskva U19 | |||
Sochi U19 | - | Master Saturn U19 | |||||
Krylya Sovetov U19 | - | Spartak Moskva U19 | |||||
Strogino U19 | - | Krasnodar U19 | |||||
Fakel U19 | - | Orenburg U19 | |||||
Zenit U19 | - | Dinamo Moskva U19 | |||||
Baltika U19 | - | Lokomotiv Moskva U19 |
Dinamo Moskva | - | Rubin Kazan | |||||
Rostov | - | Krasnodar |
Sahafi | - | Raadsan |
PVV | - | Broki |
Frösö | 3 | - | 5 | Bergnäsets |
Kuktosh | - | Khujand |
City Torque | - | Cerrito |
AGMK | - | Pakhtakor | |||||
Bunyodkor | - | Olympic |