Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
1
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Série C
vs
Náutico
Floresta-CE
Ligas Campeonatos Europeus
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
UEFA European Championship
UEFA European Championship Qualifiers
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Championship
UEFA U19 Championship Women
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Europa Conference League
Campeonatos Europeus 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
3rd Qualifying Round
1st Qualifying Round
2nd Qualifying Round
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Knockout Round Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
AEK Larnaca
1
-
1
Maccabi Tel Aviv
Gent
5
-
0
Pogon Szczecin
Tobol
1
-
0
Derry City
Struga
3
-
1
Swift Hesperange
Bodø / Glimt
3
-
0
Pyunik
Sabah
2
-
0
Partizan
Dila
0
-
2
APOEL
FC Santa Coloma
0
-
1
AZ
Legia Warsaw
1
-
2
Austria Vienna
Neftchi Baku
1
-
3
Besiktas
Omonia Nicosia
1
-
0
Midtjylland
Rosenborg
2
-
1
Hearts
Sepsi
1
-
1
Aktobe
Valmiera
1
-
2
Partizani Tirana
Viktoria Plzen
4
-
0
Gzira United
FCV Farul Constanţa
3
-
0
Flora
Hamrun Spartans
1
-
6
Ferencváros
Hapoel Be'er Sheva
0
-
0
Levski Sofia
Adana Demirspor
5
-
1
Osijek
Arouca
2
-
1
Brann
B36
1
-
3
Rijeka
Celje
1
-
0
Neman Grodno
Club Brugge
5
-
1
KA
Fenerbahce
3
-
1
Maribor
Lech Poznań
2
-
1
Spartak Trnava
Twente
2
-
0
Riga
Aris
1
-
0
Dinamo Kiev
FCSB
0
-
0
Nordsjælland
Hibernian
3
-
1
Luzern
Ballkani
2
-
0
Lincoln Red Imps
Hajduk Split
0
-
0
PAOK
Rapid Vienna
0
-
0
Debrecen
Flora
0
-
2
FCV Farul Constanţa
Aktobe
0
-
1
Sepsi
Lincoln Red Imps
1
-
3
Ballkani
Pogon Szczecin
2
-
1
Gent
Pyunik
0
-
3
Bodø / Glimt
APOEL
1
-
0
Dila
Austria Vienna
3
-
5
Legia Warsaw
Brann
3
-
1
Arouca
Dinamo Kiev
2
Pen
6-5
1
Aris
Ferencváros
2
-
1
Hamrun Spartans
Gzira United
0
-
2
Viktoria Plzen
Levski Sofia
2
-
1
Hapoel Be'er Sheva
Maccabi Tel Aviv
1
-
0
AEK Larnaca
Nordsjælland
2
-
0
FCSB
Riga
0
-
3
Twente
PAOK
3
-
0
Hajduk Split
Midtjylland
5
-
1
Omonia Nicosia
Besiktas
2
-
1
Neftchi Baku
KA
1
-
5
Club Brugge
Neman Grodno
1
-
4
Celje
Osijek
3
-
2
Adana Demirspor
Partizani Tirana
1
-
0
Valmiera
Spartak Trnava
3
-
1
Lech Poznań
Swift Hesperange
2
-
1
Struga
Maribor
0
-
3
Fenerbahce
Rijeka
2
-
0
B36
AZ
2
-
0
FC Santa Coloma
Derry City
1
Pen
5-6
0
Tobol
Hearts
3
-
1
Rosenborg
Luzern
2
-
2
Hibernian
Debrecen
0
-
5
Rapid Vienna
Partizan
2
Pen
5-4
0
Sabah