Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Premier League
vs
Manchester United
Arsenal
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Europa Conference League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
2nd Qualifying Round
1st Qualifying Round
2nd Qualifying Round
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Knockout Round Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Europe Europa Conference League - Play Offs
Semi-finals
»
»»
Atlètic Club d'Escaldes
0
-
1
Partizan Tirana
Hamrun Spartans
2
-
1
Dinamo Tbilisi
The New Saints
1
-
1
Swift Hesperange
Ballkani
3
-
0
Larne
Tre Penne
0
-
3
Valmiera
Struga
1
-
0
Buducnost Podgorica
Rīgas FS
0
-
2
Sabah
FC Midtjylland
2
-
0
Progrès Niedercorn
CSKA 1948 Sofia
0
-
1
Steaua Boekarest
Fenerbahçe
5
-
0
Zimbru
Neman Grodno
2
-
0
Balzan
Alashkert
0
-
1
Debreceni VSC
Ararat-Armenia
1
-
1
Aris Saloniki
Inter Club d'Escaldes
2
-
1
Hibernian
Ordabasy
2
-
2
Legia Warschau
FK Bodø/Glimt
3
-
0
Bohemians 1905
Qəbələ
2
-
3
Omonia Nicosia
APOEL Nicosia
2
-
1
Vojvodina Novi Sad
Auda
1
-
1
Spartak Trnava
CSKA Sofia
0
-
2
Sepsi
Djurgårdens IF
1
-
2
FC Luzern
Ferencváros
4
-
0
Shamrock Rovers
Gzira United
2
-
0
Dudelange
Kalmar FF
1
-
2
Pyunik Erevan FC
TE Kecskemeti
2
-
1
Riga
Torpedo Kutaisi
1
-
4
FH Aktobe
Viktoria Plzen
0
-
0
Drita
FC Basel
1
-
3
Tobol Kustanai
CFR Cluj
1
-
1
Adana Demirspor
Differdange 03
1
-
1
NK Maribor
FCV Farul Constanţa
3
-
2
Banants Erevan
Maccabi Tel Aviv
3
-
0
Petrocub
PAOK Saloniki
0
-
0
Beitar Jeruzalem
Vorskla Poltava
2
-
1
Dila
B36 Tórshavn
2
-
1
Haverfordwest County
Beşiktaş
3
-
1
Tirana
NK Celje
3
-
4
Vitória Guimarães
Club Brugge
3
-
0
AGF Aarhus
Dukagjini
0
-
1
NK Rijeka
Gent
5
-
1
MSK Zilina
Hapoel Be'er Sheva
1
-
0
Panevėžys
KA
3
-
1
Dundalk
NK Osijek
1
-
0
Zalaegerszegi TE
Torpedo BelAZ
2
-
3
AEK Larnaca
FC Twente
1
-
0
Hammarby IF
Austria Wien
1
-
0
Borac Banja Luka
Lech Poznan
3
-
1
Kauno Žalgiris
Derry City
2
-
1
KuPS
Linfield
2
-
5
Pogoń Szczecin
Crusaders
2
-
2
Rosenborg BK
Shkupi
0
-
2
Levski Sofia
Sutjeska
2
-
0
Santa Coloma
Željezničar
2
-
2
Neftçi
Valmiera
7
-
0
Tre Penne
Balzan
0
-
0
Neman Grodno
Zimbru
0
-
4
Fenerbahçe
Swift Hesperange
3
-
2
The New Saints
Partizan Tirana
4
-
1
Atlètic Club d'Escaldes
Buducnost Podgorica
3
-
4
Struga
AEK Larnaca
1
-
1
Torpedo BelAZ
Dudelange
2
-
1
Gzira United
Tobol Kustanai
1
-
2
FC Basel
Santa Coloma
3
AET
0
Sutjeska
Pyunik Erevan FC
2
-
1
Kalmar FF
Spartak Trnava
4
-
1
Auda
FH Aktobe
1
-
2
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
0
-
1
Hamrun Spartans
Kauno Žalgiris
1
-
2
Lech Poznan
KuPS
3
-
3
Derry City
Panevėžys
1
-
1
Hapoel Be'er Sheva
Pogoń Szczecin
3
-
2
Linfield
Sabah
2
-
1
Rīgas FS
Banants Erevan
2
-
3
FCV Farul Constanţa
Zalaegerszegi TE
1
-
2
NK Osijek
Dila
3
-
1
Vorskla Poltava
Levski Sofia
1
-
0
Shkupi
Neftçi
2
-
0
Željezničar
Omonia Nicosia
4
-
1
Qəbələ
Petrocub
0
-
2
Maccabi Tel Aviv
Riga
3
AET
1
TE Kecskemeti
Rosenborg BK
3
AET
2
Crusaders
Sepsi
4
-
0
CSKA Sofia
Bohemians 1905
2
-
4
FK Bodø/Glimt
Beitar Jeruzalem
1
-
4
PAOK Saloniki
Progrès Niedercorn
2
AET
1
FC Midtjylland
AGF Aarhus
1
-
0
Club Brugge
Adana Demirspor
2
-
1
CFR Cluj
Drita
1
-
2
Viktoria Plzen
Hammarby IF
1
AET
1
FC Twente
Tirana
0
-
2
Beşiktaş
Vojvodina Novi Sad
1
-
2
APOEL Nicosia
MSK Zilina
2
-
5
Gent
Aris Saloniki
1
-
0
Ararat-Armenia
Hibernian
6
-
1
Inter Club d'Escaldes
NK Rijeka
6
-
1
Dukagjini
Borac Banja Luka
1
-
2
Austria Wien
Steaua Boekarest
3
-
2
CSKA 1948 Sofia
Larne
1
-
4
Ballkani
NK Maribor
4
AET
3
Differdange 03
Dundalk
2
-
2
KA
Haverfordwest County
1
AET
1
B36 Tórshavn
FC Luzern
1
-
1
Djurgårdens IF
Debreceni VSC
1
Pen
3-1
2
Alashkert
Legia Warschau
3
-
2
Ordabasy
Shamrock Rovers
0
-
2
Ferencváros
Vitória Guimarães
0
Pen
2-4
1
NK Celje