Vandaag

Primera División

Talleres Córdoba Talleres Córdoba - Huracán Huracán
Rosario Central Rosario Central - Tigre Tigre
Boca Juniors Boca Juniors - Lanús Lanús
Banfield Banfield - River Plate River Plate

Prim B Nacional Apertura

Almagro Almagro - Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
Guillermo Brown Guillermo Brown - Gimnasia de Jujuy Gimnasia de Jujuy
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia - Deportivo Morón Deportivo Morón
Olimpo Olimpo - Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano

Prim B Metro

Comunicaciones Comunicaciones - Estudiantes Caseros Estudiantes Caseros
Tristán Suárez Tristán Suárez - Flandria Flandria
Atlanta Atlanta - Acassuso Acassuso
Colegiales Colegiales - Barracas Central Barracas Central

Primera C

Sportivo Barracas Sportivo Barracas - Dock Sud Dock Sud

Primera D

Real Pilar Real Pilar - Centro Español Centro Español
Deportivo Muñiz Deportivo Muñiz - Claypole Claypole

Torneo Federal A

Sol de Mayo Sol de Mayo - Sansinena Sansinena
Atlético Paraná Atlético Paraná - Def. de Pronunciamiento Def. de Pronunciamiento
Huracán Las Heras Huracán Las Heras - Deportivo Maipú Deportivo Maipú
Racing Córdoba Racing Córdoba - San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem
Deportivo Madryn Deportivo Madryn - Cipolletti Cipolletti
Unión Sunchales Unión Sunchales - Camioneros RG Camioneros RG
Juventud Unida G. Juventud Unida G. - Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Gimnasia y Tiro Gimnasia y Tiro - Crucero del Norte Crucero del Norte
Sportivo Desamparados Sportivo Desamparados - Chaco For Ever Chaco For Ever
Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis - Juventud Unida Univ. Juventud Unida Univ.
Alvarado Alvarado - Defensores Belgrano VR Defensores Belgrano VR
Estudiantes Río Cuarto Estudiantes Río Cuarto - San Jorge Tucumán San Jorge Tucumán

Pro League

Club Brugge Club Brugge 3 - 1 Genk Genk
Antwerp Antwerp 0 81' 0 Anderlecht Anderlecht
Royal Excel Moeskroen Royal Excel Moeskroen - Cercle Brugge Cercle Brugge

Tweede Klasse

Lommel Lommel 0 - 2 Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk

First Amateur Division

Rupel Boom Rupel Boom 0 - 1 Excelsior Virton Excelsior Virton

Derde Klasse VFV A

Ronse Ronse 0 - 1 Eppegem Eppegem
Toekomst Menen Toekomst Menen 1 - 3 Harelbeke Harelbeke
Mandel United Mandel United 0 - 1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal 4 - 3 Tempo Overijse Tempo Overijse
Westhoek Westhoek 0 - 2 Dikkelvenne Dikkelvenne
Diegem Sport Diegem Sport 1 - 0 KRC Gent KRC Gent
Gullegem Gullegem 2 - 1 Londerzeel Londerzeel
Sparta Petegem Sparta Petegem 2 - 1 Olsa Brakel Olsa Brakel

Derde Klasse VFV B

Waremme Waremme 1 - 2 La Louvière La Louvière
Walhain Walhain - RES Durbuy RES Durbuy
Hamoir Hamoir 1 - 2 Francs Borains Francs Borains
Solières Sport Solières Sport - Tilleur Tilleur
Twee-Akren Twee-Akren 0 - 0 Meux Meux

Derde Klasse ACFF

Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0 - 2 Cappellen Cappellen
VW Hamme VW Hamme 0 - 4 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
KFC Duffel KFC Duffel 0 - 0 Bocholt Bocholt

Promotie VFV A

Oostkamp Oostkamp - Woluwe-Zaventem Woluwe-Zaventem
Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Zelzate Zelzate
Wingene Wingene - Merelbeke Merelbeke

Promotie VFV B

Tienen Tienen - Bilzerse Waltwilder Bilzerse Waltwilder
Houtvenne Houtvenne - Nijlen Nijlen
Bornem Bornem - Racing Mechelen Racing Mechelen

Promotie ACFF A

Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines - Ostiches Ostiches
Stockel Stockel - Wavre Sports Wavre Sports
Braine Braine - Albert Quévy-Mons Albert Quévy-Mons
Binche Binche - Jette Jette
Ganshoren Ganshoren - Doornik Doornik
Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - Stade Brainois Stade Brainois

Promotie ACFF B

Verlaine Verlaine - Warnant Warnant
Sprimont Sprimont - Herstal Herstal
Onhaye Onhaye - Hoei Hoei
Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris - Aywaille Aywaille
US Givry US Givry - Mormont Mormont
Richelle United Richelle United - Meix-Devant-Virton Meix-Devant-Virton
Condruzien Condruzien - Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée

Provincial Antwerpen

KVV Duffel KVV Duffel - VC Herentals VC Herentals
Mariekerke Mariekerke - Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel
Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - Witgoor Sport Witgoor Sport
Schriek Schriek - Rochus Deurne Rochus Deurne
Wuustwezel Wuustwezel - Retie Branddonk Retie Branddonk

Provincial Brabant

Genappe Genappe - Boitsfort Boitsfort
Liedekerke Liedekerke - Herent Herent
Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal - Borght-Humbeek Borght-Humbeek
Veltem Veltem - Melsbroek Melsbroek
Hoeilaart Hoeilaart - Diest Diest
Grimbergen Grimbergen - Huldenberg Huldenberg
Linden Linden - Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek
Saint-Michel Saint-Michel - Saint-Josse Saint-Josse
Stade Everois Stade Everois - Renaissance Forestoise Renaissance Forestoise
Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain - Ixelles Ixelles
Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
Etterbeek Etterbeek - Waterloo Waterloo
BX Brussels BX Brussels - Villers-La-Ville Villers-La-Ville
Sterrebeek Sterrebeek - Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg

Provincial Hainaut

PAC Buzet PAC Buzet - SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage
Antoing Antoing - Le Roeulx Le Roeulx
Anderlues Anderlues - Gosselies Sports Gosselies Sports
Pâturages Pâturages - Péruwelz Péruwelz
Neufvilles Neufvilles - Soignies Sports Soignies Sports
Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Estaimbourg Estaimbourg
Belœil Belœil - Montignies Montignies
Houdeng Houdeng - RAS Monceau RAS Monceau

Provincial Liege

UCE Liège UCE Liège - Rechain Rechain
Stade Disonais Stade Disonais - Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
Trooz Trooz - Ougrée Ougrée
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Amblève Amblève
Wanze / Bas-Oha Wanze / Bas-Oha - Cointe-Liège Cointe-Liège
Braives Braives - Sprimont II Sprimont II
Beaufays Beaufays - Aubel Aubel
JS Fizoise JS Fizoise - Weywertz Weywertz

Provincial Limburg

Herk Herk - Park Houthalen Park Houthalen
Melo Zonhoven Melo Zonhoven - Zonhoven Zonhoven
Huvo Jeuk Huvo Jeuk - Vlijtingen Vlijtingen
Herkol Herkol - Groen Star Beek Groen Star Beek
Weerstand Koersel Weerstand Koersel - Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt

Provincial Luxembourg

Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
Marloie Sport Marloie Sport - Ethe Belmont Ethe Belmont
Rossignol Rossignol - Aarlen Aarlen

Provincial Namur

Flavion Sport Flavion Sport - Nismes Nismes
Gedinne Gedinne - Grand-Leez Grand-Leez
Rochefort Rochefort - Biesme Biesme
Arquet Arquet - Beauraing Beauraing
Ligny Ligny - ES de la Molignée ES de la Molignée
Wépion Wépion - Spy Spy
Pesche Pesche - Loyers Loyers
Rhisnes Rhisnes - Profondeville Profondeville

Provincial Oost Vlaanderen

Adegem Adegem - Drongen Drongen
Eendracht Zele Eendracht Zele - Lochristi Lochristi
Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke - Dendermonde Dendermonde
Bambrugge Bambrugge - Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster
Ardennen Ardennen - Jong Zulte Jong Zulte

Provincial West Vlaanderen

Deerlijk Sport Deerlijk Sport - Wielsbeke Wielsbeke
Racing Waregem Racing Waregem - Oostduinkerke Oostduinkerke
Vlamertinge Vlamertinge - Poperinge Poperinge
Kortemark Kortemark - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
Lauwe Lauwe - Dadizele Dadizele
Sassport Boezinge Sassport Boezinge - Damme Damme

Carioca 1 Taca Guanabara

América RJ América RJ - Nova Iguaçu Nova Iguaçu
Vasco da Gama Vasco da Gama - Fluminense Fluminense

Copa do Nordeste Campeonato Nordeste

Moto Club MA Moto Club MA - Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
CSA CSA - Salgueiro Salgueiro

Paulista A1

Ferroviária Ferroviária - Palmeiras Palmeiras
Corinthians Corinthians - São Paulo São Paulo

Paulista A2

Juventus Juventus - Taubaté Taubaté
Santo André Santo André - Portuguesa Santista Portuguesa Santista
Portuguesa Portuguesa - Inter de Limeira Inter de Limeira
Sertãozinho Sertãozinho - Penapolense Penapolense

Paulista A3

Desportivo Brasil Desportivo Brasil - Velo Clube Velo Clube
Olímpia Olímpia - Olímpia Olímpia
Taboão da Serra Taboão da Serra - Grêmio Osasco Grêmio Osasco
Noroeste Noroeste - EC São Bernardo EC São Bernardo

Gaúcho 1

Novo Hamburgo Novo Hamburgo - EC São José EC São José
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas - Grêmio Grêmio
Veranópolis Veranópolis - Juventude Juventude
Internacional Internacional - Caxias Caxias

Gaúcho 2

Tupi RS Tupi RS - Passo Fundo Passo Fundo
Glória Glória - Igrejinha Igrejinha
União RS União RS - São Borja São Borja
Esportivo Esportivo - Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
São Paulo RS São Paulo RS - Lajeadense Lajeadense
Bagé Bagé - São Gabriel São Gabriel

Mineiro 1

Caldense Caldense 2 - 1 Boa Boa
CAP CAP - Guarani MG Guarani MG
América Mineiro América Mineiro - Cruzeiro Cruzeiro

Baiano 1

Atlético Alagoinhas Atlético Alagoinhas - Bahia de Feira Bahia de Feira
Jequié Jequié - Fluminense de Feira Fluminense de Feira
Jacobina Jacobina - Jacuipense Jacuipense
Vitória da Conquista Vitória da Conquista - Bahia Bahia

Paranaense 1

Cascavel Cascavel - Coritiba Coritiba
Toledo Toledo - Operário PR Operário PR
Toledo Toledo - Operário Operário

Pernambucano 1

Santa Cruz Santa Cruz - Sport Recife Sport Recife

Catarinense 1

Hercílio Luz Hercílio Luz - Marcílio Dias Marcílio Dias
Joinville Joinville - Criciúma Criciúma
Metropolitano Metropolitano - Atlético Tubarão Atlético Tubarão
Avaí Avaí - Brusque Brusque

Goiano 1

Anapolina Anapolina - Grêmio Anápolis Grêmio Anápolis
CRAC CRAC - Novo Horizonte GO Novo Horizonte GO
Goianésia Goianésia - Atlético GO Atlético GO
Itumbiara Itumbiara - Iporá Iporá
Goiás Goiás - Goiânia Goiânia

Cearense 1

Atlético Cearense Atlético Cearense - Fortaleza Fortaleza

Paraense

Remo Remo - Paysandu Paysandu
São Raimundo São Raimundo - São Francisco PA São Francisco PA

Brasiliense

Ceilândia Ceilândia 0 - 2 Brasiliense Brasiliense
Sobradinho Sobradinho 2 - 1 Formosa Formosa

Paraibano

Campinense Campinense - Sousa Sousa
EC de Patos EC de Patos - Treze Treze

Alagoano

Coruripe Coruripe - Murici Murici

Sergipano

Olímpico SE Olímpico SE 0 7' 0 Guarany SE Guarany SE

Amazonense

Fast Clube Fast Clube - Peñarol Peñarol
Princesa Solimões Princesa Solimões - Sul América Sul América

Matogrossense

Operário AC MS Operário AC MS - União ABC União ABC
Chapadão Chapadão - URSO URSO
Novoperário Novoperário - Operário FC MS Operário FC MS
Águia Negra Águia Negra - Costa Rica Costa Rica
Araguaia Araguaia - Cuiabá Cuiabá
Dom Bosco Dom Bosco - Luverdense Luverdense

Capixaba

Tupy Tupy 0 - 3 Rio Branco ES Rio Branco ES
Rio Branco-VN Rio Branco-VN - Real Noroeste Real Noroeste

Piauiense

Ríver Ríver - Parnahyba Parnahyba

Acreano

Humaitá Humaitá - Náuas Náuas
Rio Branco Rio Branco - Galvez Galvez

Rondoniense

Vilhenense Vilhenense - União Cacoalense União Cacoalense
Guaporé Guaporé - Barcelona RO Barcelona RO
Real Ariquemes Real Ariquemes - Gênus Gênus

Bundesliga

Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1 - 1 Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2 82' 0 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf

2. Bundesliga

Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 1 - 3 Magdeburg Magdeburg
Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0 - 0 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Holstein Kiel Holstein Kiel 2 - 2 Greuther Fürth Greuther Fürth

3. Liga

Würzburger Kickers Würzburger Kickers 0 - 2 Hansa Rostock Hansa Rostock
Zwickau Zwickau 2 - 0 Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena

Regionalliga Nordost

Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2 - 2 Babelsberg Babelsberg
BAK '07 BAK '07 1 - 0 BFC Dynamo BFC Dynamo
Germania Halberstadt Germania Halberstadt 1 - 1 Auerbach Auerbach
Lokomotive Leipzig Lokomotive Leipzig 5 - 0 Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde

Regionalliga West

Viktoria Köln Viktoria Köln 0 - 0 RW Oberhausen RW Oberhausen
Alemannia Aachen Alemannia Aachen 4 - 0 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II

Oberliga Westfalen

Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen 2 - 2 Gievenbeck Gievenbeck
Ennepetal Ennepetal 1 - 1 Westfalia Herne Westfalia Herne
Hammer SpVg Hammer SpVg 4 - 2 ASC Dortmund ASC Dortmund
Brünninghausen Brünninghausen 2 - 1 Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern
Erndtebrück Erndtebrück 0 - 1 Gütersloh Gütersloh
Schermbeck Schermbeck 1 - 0 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Schalke 04 II Schalke 04 II 1 - 1 Paderborn 07 II Paderborn 07 II
TuS Haltern TuS Haltern 2 - 0 Eintracht Rheine Eintracht Rheine

Oberliga Bremen

Geestemünde Geestemünde 2 - 4 Werder Bremen III Werder Bremen III
Hastedt Hastedt 1 - 1 Vatan Sport Vatan Sport
Habenhauser FV Habenhauser FV 4 - 3 Brinkumer SV Brinkumer SV

Oberliga Nordost-Nord

Lok Stendal Lok Stendal 1 - 0 Staaken Staaken

Oberliga Hamburg

Wedel Wedel 2 - 0 Condor Hamburg Condor Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Sasel Sasel - Rugenbergen Rugenbergen

Oberliga Niederrhein

FC Bocholt FC Bocholt 2 - 2 Kleve Kleve
Homberg Homberg 3 - 2 Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
Schonnebeck Schonnebeck 3 - 2 Monheim Monheim
Speldorf Speldorf 1 - 1 FSV Duisburg FSV Duisburg
TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf 1 - 0 SSVg Velbert SSVg Velbert
Union Nettetal Union Nettetal 0 - 3 Germania Ratingen Germania Ratingen
SC Velbert SC Velbert - Düsseldorf West Düsseldorf West
Hilden Hilden 3 - 3 Meerbusch Meerbusch

Oberliga Rheinland-Pfalz Saar

Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 0 - 2 TuS Koblenz TuS Koblenz
Emmelshausen Emmelshausen 1 - 1 Röchling Völklingen Röchling Völklingen

Oberliga Bayern Sud

Düsseldorf West Düsseldorf West 2 - 2 SC Velbert SC Velbert

Championship

Blackburn Rovers Blackburn Rovers 0 - 1 Middlesbrough Middlesbrough

FA Cup

Bristol City Bristol City 0 - 1 Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0 - 2 Crystal Palace Crystal Palace
Swansea City Swansea City 4 - 1 Brentford Brentford

Super League

Larissa Larissa 1 - 1 Xanthi Xanthi
Levadiakos Levadiakos 1 - 0 Panaitolikos Panaitolikos
Aris Saloniki Aris Saloniki 1 - 1 Panionios Panionios
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 0 HT 1 AEK Athene AEK Athene

Football League

Apollon Larissa Apollon Larissa 3 - 2 Aiginiakos Aiginiakos
Iraklis Saloniki Iraklis Saloniki 1 - 1 Kerkyra Kerkyra
Sparta Sparta 2 - 3 Panachaiki Panachaiki
Volos NFC Volos NFC 2 - 1 Doxa Dramas Doxa Dramas
Aittitos Spata Aittitos Spata 1 - 1 Irodotos Irodotos
Platanias Platanias 2 - 0 Karaiskakis Karaiskakis
Trikala Trikala 0 - 1 Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias

Gamma Ethniki Group A

Kalampaki Kalampaki 3 - 0 Aetos Orfani Aetos Orfani
Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou 2 - 0 Alexandros Kilkis Alexandros Kilkis
Panserraikos Panserraikos 2 - 1 Aris Avato Aris Avato
Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis 1 - 0 Keravnos Pernis Keravnos Pernis
Aspida Xanthi Aspida Xanthi 0 - 2 Kosmio Kosmio
Ethnikos Alexandroupoli Ethnikos Alexandroupoli 1 - 0 Ethnikos Sidirokastro Ethnikos Sidirokastro
Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi 1 - 2 Kavala Kavala

Gamma Ethniki Group B

Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras 2 - 2 Aris Palaiochori Aris Palaiochori
PAO Koufalion PAO Koufalion 2 - 0 Olympiakos Kyminion Olympiakos Kyminion
Meliteas Melitis Meliteas Melitis 0 - 4 Elpis Skoutari Elpis Skoutari
Edessaikos Edessaikos 1 - 0 Almopos Almopos
Makedonikos Makedonikos 1 - 1 Ermis Amyntaio Ermis Amyntaio
Anagennisi Giannitsa Anagennisi Giannitsa 3 - 0 Langadas Langadas
Niki Agkathia Niki Agkathia 3 - 0 Triglia Rafinas Triglia Rafinas

Gamma Ethniki Group C

Makedonikos Siatista Makedonikos Siatista 1 - 2 Acheron Kanalaki Acheron Kanalaki
Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas 6 - 0 Grevena Aerata Grevena Aerata
Nafpaktiakos Nafpaktiakos 3 - 0 Floriada Floriada
Souli Paramythia Souli Paramythia 0 - 0 Thesprotos Thesprotos
M. Alexandros Kallithea M. Alexandros Kallithea 1 - 2 Tilikratis Tilikratis
Thriamvos Serviana Thriamvos Serviana 2 - 2 Lefkimmi Lefkimmi

Gamma Ethniki Group D

Thiseas Agria Thiseas Agria 3 - 1 Fokikos Fokikos
Pierikos Pierikos 0 - 0 Achilleas Neokaisareia Achilleas Neokaisareia
Anagennisi Karditsas Anagennisi Karditsas 0 - 3 Stylida Stylida
Olympiakos Volos Olympiakos Volos 2 - 0 Niki Volos Niki Volos
Meteora Meteora 0 - 3 Almyros Almyros
Sellana Sellana 1 - 2 Oikonomos Oikonomos
Asteras Itea Asteras Itea 2 - 0 Apollon Makrychori Apollon Makrychori
Panthiraikos Panthiraikos 1 - 0 Apollon Eretria Apollon Eretria
Kalamata Kalamata 0 - 0 Katastari Katastari
Pylou AO Tsiklitiras Pylou AO Tsiklitiras 2 - 1 Ampelakiakos Salamis Ampelakiakos Salamis
AEEK INKA AEEK INKA 3 - 0 Korinthos Korinthos
Panopoulou Panopoulou 0 - 4 Acharnaikos Acharnaikos
Ilisiakos Ilisiakos 2 - 1 Kallithea Kallithea
Paniliakos Paniliakos 0 - 1 Diagoras Vrachneika Diagoras Vrachneika
Aspropyrgos Enosis Aspropyrgos Enosis 4 - 0 Mandraikos Mandraikos
Atromitos Piraeus Atromitos Piraeus 1 - 3 Episkopi Episkopi
Atsalenios Atsalenios 3 - 0 Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus
Chalkis Chalkis 1 - 1 Thyella Kamari Thyella Kamari
Charavgiakos Charavgiakos 1 - 0 Agioi Anargyroi Agioi Anargyroi
Diagoras Diagoras 3 - 0 Panmovriakos Panmovriakos
Eikosimia Eikosimia 0 - 0 Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
Ermionidas-Ermis Ermionidas-Ermis 2 - 1 Amvrysseas Amvrysseas
Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 4 - 1 AE Neapolis AE Neapolis
Ipato Ipato 3 - 0 Pamisos Messini Pamisos Messini
Egaleo Egaleo 1 - 0 Aiolikos Aiolikos
Palaiochora Palaiochora 0 - 0 Ionikos Ionikos
Panargiakos Agros Panargiakos Agros 1 - 0 Enosi Lerna Enosi Lerna
PAO Vardas PAO Vardas 2 - 1 Panegialios Panegialios
Proodeftiki Proodeftiki 2 - 2 Keratsini Keratsini
Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos 0 - 0 Niki Tragano Niki Tragano

Club vriendschappelijk

Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1 - 0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Žilina II Žilina II 4 - 2 Třinec Třinec
Hoffenheim II Hoffenheim II - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim
Pasching Pasching - Traiskirchen Traiskirchen
Vatanspor Vatanspor 1 - 4 Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
Tromsdalen Tromsdalen 0 - 0 Alta Alta
Yenisey Yenisey 2 - 1 Silkeborg Silkeborg
Bayreuth Bayreuth Cancl. Erlangen-Bruck Erlangen-Bruck
Stuttgart II Stuttgart II - Augsburg II Augsburg II
Anzhi Anzhi Postp. Spartak Nalchik Spartak Nalchik
St. Pauli II St. Pauli II 3 - 2 Borussia Hildesheim Borussia Hildesheim
Ranheim Ranheim 4 - 1 Byåsen Byåsen
Shakhtyor Shakhtyor 1 - 0 Oleksandria Oleksandria
Rostov Rostov 1 - 1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Sibir Sibir Cancl. Nieciecza Nieciecza
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 0 - 2 Hakoah Sydney Hakoah Sydney
KAMAZ KAMAZ 1 - 2 Biolog Biolog
MSK Zilina MSK Zilina TBA Třinec Třinec
Espoo Espoo 3 - 1 PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa
Buriram United Buriram United 1 - 1 Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
Traiskirchen Traiskirchen - Pasching Pasching
Buchholz Buchholz 1 - 5 Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
Gefle IF Gefle IF - Akropolis Akropolis
NK Koper NK Koper 1 - 0 Bravo Bravo

Vriendschappelijk

Schotland O19 Schotland O19 2 - 0 Azerbeidjan O19 Azerbeidjan O19

Ligat ha'Al

Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1 83' 3 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0 9' 0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera