Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
60
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Servië
Engeland
Competities België
Pro League
Tweede Klasse
First Amateur Division
Derde Klasse VFV A
Derde Klasse VFV B
Derde Klasse ACFF
Promotie VFV A
Promotie VFV B
Promotie ACFF A
Promotie ACFF B
Beker van Belgie
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League 1
Super League
Promotie VFV A
België 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
23
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Crossing Schaerbeek
3
-
1
Perwez
Arquet
4
-
1
Flénu
Hoei
0
-
2
Habay-la-Neuve
Longlier
1
-
2
Richelle United
Marloie Sport
1
-
1
Meix-Devant-Virton
Onhaye
4
-
0
Couvin-Mariembourg
Rapid Symphorinois
2
-
4
Wallonne Ciney
Sprimont
0
-
1
Waremme
Aywaille
2
-
0
Mormont
Braine
2
-
0
Ostiches
Entité Manageoise
0
-
2
Aische
Gouvy
3
-
0
Herstal
Jeunesse Tamines
1
-
0
Belœil
Jodoigne LS
0
-
0
RAS Monceau
Seraing II
3
-
1
Raeren-Eynatten
Wanze / Bas-Oha
1
-
2
Elsautoise
Diest
1
-
2
Berg en Dal
Sint-Lenaarts
0
-
5
Beerschot VA II
Betekom
3
-
3
Wellen
Eendracht Aalter
1
-
3
Elene-Grotenberge
Esperanza Pelt
1
-
0
Zwarte Leeuw
Geel
2
-
2
Witgoor Sport
Schoonbeek-Beverst
0
-
1
KFC Turnhout
Eendracht Termien
3
-
2
Nijlen
Erpe-Mere United
3
-
0
Pepingen-Halle
Jong Lede
4
-
1
HO Kalken
Wambeek-Ternat
0
-
0
Eendracht Wervik
Westhoek
1
-
1
Avanti
Wielsbeke
2
-
2
Sint-Denijs Sport
Wolvertem Merchtem
0
-
1
Roeselare Daisel
Zepperen-Brustem
4
-
1
KFC Eksel
Blankenberge
1
-
3
VW Hamme