Bochum | 2 | HT | 0 | 1899 Hoffenheim |
Hertha BSC | 1 | - | 1 | Hannover 96 | |||
St. Pauli | 1 | - | 0 | Hansa Rostock |
Arminia Bielefeld | 0 | - | 0 | Lübeck |
Altglienicke | 2 | - | 3 | Eilenburg | |||
Hansa Rostock II | 3 | - | 2 | BFC Dynamo | |||
Chemie Leipzig | 0 | - | 0 | Babelsberg |
Weiche Flensburg | 0 | - | 1 | Meppen 1912 | |||
Drochtersen / Assel | 2 | - | 3 | BW Lohne | |||
Spelle-Venhaus | 0 | - | 3 | Hannover 96 II |
Balingen | 1 | - | 0 | Barockstadt Fulda-Lehn. |
SSVg Velbert | 2 | - | 1 | Wegberg-Beeck | |||
Gütersloh | 1 | 90' | 3 | Schalke 04 II | |||
Fortuna Köln | 2 | - | 1 | Wuppertaler SV |
Bayreuth | 4 | - | 0 | Türkgücü Múnich | |||
Memmingen | 1 | - | 0 | Greuther Fürth II | |||
Illertissen | 4 | - | 0 | Ansbach |
Sprockhövel | 0 | - | 1 | Sportfreunde Lotte |
Union Sandersdorf | 4 | - | 0 | Motor Marienberg |
Denzlingen | 0 | - | 3 | Sonnenhof Großaspach | |||
Göppinger SV | 4 | - | 1 | Essingen |
Leher TS | 2 | - | 2 | TuRa Bremen |
Dassendorf | 4 | - | 0 | Düneberg | |||
Victoria Hamburg | 5 | - | 0 | Rugenbergen | |||
Harksheide | 1 | - | 1 | Paloma |
Blau Weiß Bornreihe | 1 | - | 4 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
Meppen II | 2 | 73' | 2 | Atlas Delmenhorst |
Büderich | 4 | - | 1 | Mülheimer | |||
TVD Velbert | 0 | 71' | 3 | Union Nettetal |
Diefflen | 3 | 90' | 3 | Rot-Weiß Koblenz | |||
Pirmasens | 3 | - | 0 | Quierschied | |||
Pfeddersheim | 0 | - | 4 | Mechtersheim |
Abtswind | 2 | - | 2 | Kornburg | |||
Fortuna Regensburg | 3 | - | 2 | Jahn Regensburg II | |||
1. SC Feucht | 2 | - | 4 | Hankofen-Hailing |
Damak | 0 | - | 1 | Al Taawon | |||
Al Hilal | 3 | - | 1 | Al Fateh | |||
Al Ittihad | 1 | 69' | 1 | Al Shabab |
El Bayadh | 1 | - | 0 | Khenchela | |||
Saoura | 6 | - | 0 | US Souf | |||
US Biskra | 2 | - | 2 | ES Sétif | |||
Khenchela | Postp. | MC Alger | |||||
Paradou AC | Postp. | ASO Chlef | |||||
NC Magra | Postp. | Saoura | |||||
ES Sétif | Postp. | US Souf | |||||
Kabylie | Postp. | CS Constantine | |||||
US Biskra | Postp. | MC Oran |
Excursionistas | - | Deportivo Merlo |
Ararat | 1 | - | 1 | Van |
Brisbane Roar | 3 | - | 4 | Adelaide United |
Melbourne Knights | 0 | - | 1 | Oakleigh Cannons |
Redlands United | 0 | - | 1 | Wolves |
South Adelaide Panthers | 2 | - | 2 | Croydon | |||
Adelaide City | 2 | - | 3 | Adelaide United II |
Manly United | 3 | - | 2 | NWS Spirit | |||
Sydney II | 0 | - | 2 | Sydney United |
Uni Azzurri | - | Darwin Olympic | |||||
Mindil Aces | - | Darwin Hearts |
Brisbane Knights | - | Western Spirit |
Northcote City | - | Brunswick City | |||||
Bentleigh Greens | - | Melbourne City II | |||||
Preston Lions | - | Werribee City |
Nepean | - | Bankstown City Lions |
WT Birkalla | - | Sturt Lions |
Austria Viena | 2 | - | 2 | Rheindorf Altach |
Lafnitz | 2 | - | 3 | Leoben | |||
Ried | 3 | - | 0 | Amstetten | |||
Kapfenberg | 1 | - | 3 | Horn |
Mannsdorf | 1 | - | 3 | Mauerwerk | |||
Draßburg | 4 | - | 2 | Donaufeld | |||
Rapid Viena II | 3 | - | 0 | TWL Elektra | |||
Traiskirchen | 2 | - | 3 | Favoritner AC | |||
Ardagger | 0 | 64' | 0 | Oberwart / Rotenturm |
Wallern / Marienkirchen | 5 | - | 1 | St. Anna | |||
Voitsberg | 3 | - | 2 | ASK Klagenfurt | |||
Weiz | 1 | - | 3 | WSPG Wels | |||
LASK II | 1 | - | 0 | Gurten | |||
Gleisdorf | 1 | - | 4 | Deutschlandsberger SC | |||
Bad Gleichenberg | 4 | - | 3 | Allerheiligen | |||
Vorwärts Steyr | 0 | - | 0 | Vöcklamarkt |
Kottingbrunn | - | Scheiblingkirchen | |||||
USC Rohrbach | - | Korneuburg | |||||
Zwettl | - | Langenrohr |
Red Star Penzing | - | Dinamo Helfort | |||||
Donau | - | Union Mauer |
Union Henndorf | - | Salzburger AK | |||||
Grödig | - | Anif / Salzburgo II | |||||
Eugendorf | - | UFC Hallein | |||||
Puch | - | Straßwalchen | |||||
Seekirchen | - | Bürmoos |
Union Weißkirchen | - | St. Valentin | |||||
Vortuna Bad Leonfelden | - | Grün Weiß Micheldorf | |||||
Pregarten | - | Bad Ischl |
Rudersdorf | - | Edelserpentin | |||||
Parndorf | - | Leithaprodersdorf | |||||
Marz | - | Halbturn |
Ilz | - | Gnas | |||||
Köflach | - | Lebring | |||||
Fehring | - | Blau-Weiß Feldkirch | |||||
Frauental | - | Tillmitsch | |||||
Wildon | - | Fürstenfeld | |||||
Union Gamlitz | - | Schladming |
Lendorf | - | Treibach | |||||
Wolfsberg | - | Donau Klagenfurt | |||||
Kraig | - | SAK Klagenfurt | |||||
Völkermarkt | - | Austria Klagenfurt II | |||||
Austria Klagenfurt | - | St. Jakob Rosental |
Austria Lustenau II | - | Lauterach |
Shamakhi | 2 | - | 1 | Difai Ağsu | |||
Energetik | 1 | - | 0 | İrəvan |
Rahmatgonj MFS | 1 | - | 2 | Fortis | |||
Sheikh Russel | 0 | - | 1 | Abahani Dhaka |
Vitebsk | 1 | - | 0 | BATE Borisov | |||
Dinamo Brest | 2 | - | 2 | Naftan |
Volna | 3 | - | 0 | ABFF U17 |
Neman Grodno II | - | Arsenal II |
Township Rollers | - | Orapa United |
OFK Pirin | 1 | - | 2 | Botev Vratsa |
Marek | 1 | - | 1 | Septemvri Sofia |
Rahimo | Postp. | Sporting Cascades | |||||
ASEC-K | Postp. | Salitas | |||||
Majestic | Postp. | EF Ouagadougou | |||||
USFA | Postp. | RCK | |||||
SONABEL | Postp. | Royal |
AS Eupen | 0 | 43' | 2 | Sporting Charleroi |
KAA Gent II | 3 | 70' | 0 | Oud-Heverlee Leuven II |
Wezel | - | Bocholt |
Charleroi | - | Mechelen | |||||
Ladies Genk | 0 | HT | 2 | Gent |
Lommel SK U21 | 0 | - | 2 | RWDM U21 | |||
Dender U21 | 0 | 72' | 1 | Deinze U21 | |||
St. Truiden U21 | 0 | 71' | 2 | Oostende U21 | |||
Westerlo U21 | 1 | 55' | 0 | RFC de Liege U21 | |||
Francs Borains U21 | - | Patro Eisden U21 | |||||
Kortrijk U21 | 1 | HT | 0 | AS Eupen U21 |
York United | - | Vancouver FC |
Sigma | - | Scrosoppi |
O'Higgins | - | Unión Española |
San Antonio Unido | - | Fernández Vial |
Qingdao West Coast | 0 | - | 2 | Nantong Zhiyun | |||
Sichuan Jiuniu | 1 | - | 3 | Qingdao Hainiu | |||
Cangzhou Mighty Lions | 2 | - | 3 | Henan | |||
Changchun Yatai | 0 | - | 1 | Meizhou Hakka | |||
Zhejiang | 1 | - | 2 | Beijing Guoan | |||
Wuhan Three Towns | 2 | - | 1 | Tianjin Jinmen Tiger | |||
Chengdu Rongcheng | 0 | - | 1 | Shandong Taishan |
Ermis | 2 | - | 1 | Xylotympou |
Atlético | - | Tigres | |||||
Orsomarso | - | Boca Juniors de Cali | |||||
Barranquilla | - | Real Soacha | |||||
Cúcuta Deportivo | TBA | Cortuluá |
Blessing | - | Groupe Bazano | |||||
OC Renaissance | - | Kuya Sport |
Ghana U16 | 5 | - | 1 | Serbia U16 | |||
Croatia U16 | 2 | - | 3 | Sweden U16 | |||
Finland U16 | - | Uruguay U16 | |||||
Russia U16 | 1 | - | 0 | Kazakhstan U16 | |||
Túnez Sub-17 | 1 | - | 1 | Libya U17 | |||
Algeria U17 | - | Egypt U17 |
Uzbekistan U18 W | 9 | - | 1 | Turkmenistan U18 W | |||
Tajikistan U18 W | 0 | - | 5 | Iran U18 W |
Cartaginés | - | Pérez Zeledón |
Istra 1961 | 3 | - | 0 | Slaven Koprivnica |
Jarun | 2 | - | 2 | Vukovar | |||
Radnik Sesvete | 1 | - | 1 | Dubrava Zagreb |
Hrvatski Dragovoljac | 0 | - | 0 | Jadran LP | |||
Kustošija | 0 | - | 1 | Karlovac 1919 |
Primorac Biograd | - | Uskok Klis |
Lyngby BK | 1 | - | 1 | Vejle BK |
Hillerød | 0 | - | 0 | Næstved | |||
B93 | 0 | - | 1 | AC Horsens | |||
Kolding IF | 0 | - | 3 | SønderjyskE |
Fremad Amager | 3 | - | 0 | HIK | |||
Thisted | 1 | - | 0 | Skive | |||
Esbjerg fB | 0 | - | 1 | Aarhus Fremad | |||
Nykøbing FC | 0 | - | 1 | AB Copenhagen |
Al Nasr | 2 | - | 2 | Kalba | |||
Bani Yas | 4 | - | 2 | Hatta | |||
Emirates | 0 | - | 0 | Al Wahda | |||
Al Wasl | 2 | - | 2 | Al Jazira |
Queens Park Rangers | 2 | 27' | 0 | Leeds United |
Reading U21 | 3 | - | 0 | Manchester City U21 | |||
Aston Villa U21 | 1 | 66' | 2 | Norwich City U21 | |||
Chelsea U21 | 2 | 67' | 0 | Southampton U21 | |||
Fulham U21 | 0 | HT | 1 | Tottenham Hotspur U21 | |||
Nottingham Forest U21 | 0 | 70' | 0 | Manchester United U21 | |||
Stoke City U21 | 1 | 65' | 2 | Eendracht Hekelgem | |||
West Ham United U21 | 1 | 67' | 3 | Leicester City U21 | |||
Middlesbrough U21 | 2 | 68' | 2 | Crystal Palace U21 |
Hull City U21 | 3 | - | 0 | Crewe Alexandra U21 |
Zemplín Michalovce | 2 | - | 0 | Dukla Banská Bystrica |
Spartak Myjava | - | Slovan Bratislava |
Real Sociedad | 0 | 28' | 0 | Real Madrid |
FC Andorra | 1 | HT | 0 | Racing Santander |
Derio | 3 | - | 1 | Leioa |
Elche II | 1 | - | 0 | Roda | |||
Villarreal III | - | Silla | |||||
Ontinyent 1931 | 0 | 71' | 0 | Rayo Ibense |
Arucas | - | Panadería Pulido |
Alesves | 0 | - | 1 | Cortes | |||
Oberena | 0 | HT | 1 | Ardoi |
Rhode Island | - | Phoenix Rising |
Georgia Lions | - | Savannah Clovers |
Austin II | - | LA Galaxy II |
Washington Spirit | - | Orlando Pride | |||||
Angel City | - | Kansas City Current |
Vaprus | 2 | - | 1 | Nõmme United |
Inter Turku | 2 | - | 1 | Ekenäs IF |
JJK Jyväskylä | 3 | - | 1 | EPS |
TuWe | 0 | - | 0 | MuSa | |||
Fish United | 1 | - | 3 | TPV Tamperen |
MYPA | 3 | - | 1 | Reipas | |||
Atlantis II | - | Futura | |||||
PPJ | 2 | - | 3 | GrIFK | |||
Atlantis 2 | 0 | - | 2 | Futura |
PK-35 Vantaa | - | Ilves |
Labasa | - | Ba |
Montpellier | 1 | 29' | 1 | Nantes |
Niort | 1 | - | 3 | Martigues | |||
Marignane GCB | 1 | 90' | 2 | Sochaux | |||
Nancy | 3 | - | 6 | Le Mans | |||
Dijon FCO | 3 | - | 0 | Monts Or Azergues | |||
Versailles | 0 | - | 0 | Orléans | |||
Villefranche | 0 | - | 1 | Avranches | |||
Châteauroux | 1 | 90' | 4 | Épinal | |||
Cholet | 1 | - | 2 | Rouen |
Bourgoin-Jallieu | 0 | 67' | 1 | Andrézieux |
Angoulême | 1 | 90' | 0 | La Roche VF | |||
Saumur | 2 | - | 2 | Les Herbiers |
Borgo | 1 | - | 0 | Beauvais | |||
Granville | 0 | - | 3 | Stade Briochin |
Bourg-Péronnas | 3 | - | 0 | Wasquehal |
Kolkheti Poti | 2 | - | 0 | Samtredia | |||
Dinamo Tbilisi | 0 | - | 0 | Telavi |
Dreams | Postp. | RTU | |||||
Legon Cities | 3 | - | 2 | Berekum Chelsea |
Mons Calpe SC | 1 | 30' | 2 | Manchester 62 |
Persis Solo | 1 | - | 2 | Persita | |||
PSIS Semarang | 3 | - | 0 | Persikabo 1973 | |||
RANS Nusantara | 0 | - | 1 | Persija |
Mamelodi Sundowns | 0 | Int. | 0 | ES Tunis | |||
Al-Ahly | 0 | 29' | 0 | TP Mazembe |
Uzbekistan U23 | 2 | - | 0 | Saudi Arabia U23 | |||
Iraq U23 | 1 | 90' | 0 | Vietnam U23 |
Al Karkh | 0 | - | 3 | Al Zawra'a | |||
Al-Qasim | 1 | - | 3 | Duhok | |||
Naft Al-Wasat | 0 | - | 2 | Naft Maysan | |||
Al Hudod | Postp. | Naft Al-Wasat | |||||
Naft Maysan | Postp. | Al-Qasim | |||||
Al Zawra'a | Postp. | Erbil | |||||
Zakho | Postp. | Al Minaa Basra | |||||
Al Talaba | Postp. | Naft |
Drogheda United | 1 | 42' | 1 | Sligo Rovers | |||
Dundalk | 2 | 44' | 0 | Bohemians | |||
Shelbourne | 1 | 41' | 0 | St Patrick's | |||
Waterford United | 0 | 43' | 1 | Derry City | |||
Shamrock Rovers | 0 | 28' | 0 | Galway |
Finn Harps | 0 | - | 2 | Cork City | |||
Athlone Town | 1 | 44' | 0 | Cobh Ramblers | |||
Bray Wanderers | 0 | 42' | 0 | Kerry | |||
Treaty United | 0 | 43' | 1 | UCD |
Minaj U19 | 3 | - | 1 | Ch. Odessa U19 | |||
Rukh Vynnyky U19 | 3 | - | 4 | Veres Rivne U19 | |||
Dnipro-1 U19 | 1 | - | 6 | Dynamo Kyiv U19 |
Mes Kerman | 1 | Pen 3-5 | 2 | Chadormalu SC | |||
Fajr Sepasi | 0 | - | 3 | Gol Gohar | |||
Havadar | 3 | - | 1 | Mes Soongoun | |||
Aluminium Arak | 5 | Pen 6-5 | 4 | Persepolis | |||
Tractor | 2 | Pen 3-1 | 1 | Zob Ahan | |||
Malavan | 2 | AET | 1 | Saipa | |||
Esteghlal Mollasani | 1 | AET | 2 | Sepahan |
Hapoel Nof HaGalil | 5 | - | 0 | Maccabi Herzliya | |||
Hapoel Ramat HaSharon | 4 | - | 2 | Maccabi Kabilio Jaffa | |||
Hapoel Umm al-Fahm | 0 | - | 2 | Ironi Tiberias | |||
Bnei Yehuda | 0 | - | 0 | Ironi Kiryat Shmona | |||
Sektzia Nes Tziona | 2 | - | 2 | Ihud Bnei Shfaram | |||
Hapoel Kfar Saba | 2 | - | 2 | Hapoel Ramat Gan | |||
Hapoel Afula | 2 | - | 0 | Hapoel Rishon LeZion | |||
Hapoel Acre | 5 | - | 2 | Kafr Qasim |
Tzeirey Taibe | Cancelled | Tira | |||||
Maccabi Nujeidat Ahmed | 3 | - | 3 | Hapoel Migdal HaEmek | |||
Maccabi Ahi Nazareth | 3 | - | 1 | Ironi Nesher | |||
Hapoel Kafr Kanna | 2 | - | 1 | Hapoel Kaukab | |||
Hapoel Bnei Zalafa | 3 | - | 3 | Kiryat Yam SC | |||
Maccabi K. Ata Bialik | 0 | - | 0 | Ironi Baka El Garbiya | |||
Tira | 4 | - | 1 | Tzeirei Kafr Kanna | |||
Maccabi Sha'arayim | 2 | - | 0 | Hapoel Lod | |||
Maccabi Ashdod | 2 | - | 0 | Hapoel Kfar Shalem | |||
Ironi Modi'in | 0 | - | 0 | Dimona | |||
Maccabi Yavne | 2 | - | 3 | Shimshon Kafr Qasim | |||
Holon Yermiyahu | 4 | - | 1 | Hapoel Herzliya | |||
Shimshon Tel Aviv | 0 | - | 1 | Agudat Sport Ashdod | |||
Hapoel Bik'at HaYarden | 1 | - | 2 | Hapoel Marmorek | |||
Nordia Jerusalem | 2 | - | 1 | Maccabi Kiryat Malachi | |||
Hapoel Ra'anana | 3 | - | 0 | Tzeirey Taibe |
Frosinone | 2 | 43' | 0 | Salernitana |
Pisa | 0 | HT | 1 | Catanzaro | |||
Venecia | 0 | HT | 1 | Cremonese |
Fiorentina U19 | 1 | - | 2 | Internazionale U19 |
Juventus | 0 | HT | 2 | Internazionale |
Akzhayik | Postp. | Arys | |||||
Okzhetpes | 4 | - | 1 | SD Family | |||
Taraz | 3 | - | 1 | Altay VKO | |||
Kyran | 0 | - | 1 | Zhetisay | |||
Akzhayik | - | Arys |
Be1 NFA | 1 | - | 0 | BFA | |||
Nevėžis | 1 | - | 2 | Ekranas | |||
Babrungas | 0 | - | 0 | Minija | |||
Neptūną Klaipėda | 1 | - | 0 | Garliava |
Racing | 0 | - | 3 | Al Nejmeh |
CPK | - | Monte Carlo |
Police | 1 | - | 2 | Bougouni | |||
USC Kita | - | USFAS Bamako |
Marsa | 0 | - | 0 | Zurrieq | |||
Fgura United | 0 | HT | 1 | Swieqi United | |||
Msida St. Joseph | 1 | HT | 1 | Attard |
Real Succes | - | Sheriff II | |||||
Speranis Nisporeni | - | Dinamo-Auto | |||||
Făleşti | - | FCM Ungheni | |||||
Olimp Comrat | - | Iskra |
Deren | 3 | - | 2 | Khovd |
Puebla | - | América | |||||
Querétaro | - | Pumas UNAM |
Correcaminos UAT II | 1 | - | 2 | Orgullo Reynosa | |||
Tecos | - | Coras | |||||
Cimarrones de Sonora II | - | Mineros de Fresnillo |
Puebla U23 | 3 | - | 2 | América U23 | |||
Querétaro U23 | 1 | - | 4 | Pumas UNAM U23 |
Remo Stars | 3 | - | 0 | Niger Tornadoes |
Knockbreda | 2 | 70' | 4 | Newington | |||
Annagh United | 0 | 40' | 0 | Bangor | |||
Dundela | 2 | 44' | 0 | H&W Welders | |||
Portadown | 0 | 43' | 0 | Institute | |||
Ballinamallard United | 0 | 42' | 2 | Ballyclare Comrades | |||
Dergview | 1 | 40' | 0 | Ards |
North Wellington | - | Miramar | |||||
Dunedin City Royals | - | Universities | |||||
Waterside Karori | - | Stop Out | |||||
Twenty 11 | - | Christchurch United | |||||
Petone | - | Western Suburbs | |||||
Selwyn United | - | Nomads United | |||||
Auckland United | - | West Coast Rangers | |||||
Auckland City | - | Western Springs | |||||
Tauranga City United | - | East Coast Bays | |||||
Birkenhead United | - | Manurewa | |||||
Wellington Olympic | - | Wellington Phoenix II |
Sportivo Trinidense | - | Sol de América |
Sportivo Carapeguá | 1 | - | 1 | Rubio Ñú | |||
Deportivo Santaní | - | Fernando de la Mora |
De Graafschap | 1 | 65' | 0 | MVV Maastricht | |||
Jong Ajax | 1 | 66' | 1 | Roda JC | |||
Cambuur | 3 | 70' | 2 | FC Dordrecht | |||
VVV Venlo | 1 | 67' | 2 | Den Bosch | |||
Willem II | 1 | 68' | 1 | Groningen | |||
FC Oss | 0 | 67' | 1 | AZ II |
Feyenoord U18 | - | Ajax U18 |
Sport Huancayo | - | Carlos Mannucci |
Piast Gliwice | 2 | - | 0 | Warta Poznań | |||
Jagiellonia Białystok | 2 | HT | 1 | Pogon Szczecin |
Wisla Cracovia | 2 | HT | 1 | Podbeskidzie |
Chojniczanka Chojnice | 1 | - | 0 | Sandecja Nowy Sacz | |||
Pogoń Siedlce | 0 | 68' | 2 | Radunia Stężyca |
Unia Skierniewice | - | Pelikan Łowicz |
Pogoń Szczecin II | - | Świt Skolwin |
Ślęza Wrocław | - | Carina Gubin |
Wiązownica | - | Czarni Połaniec |
Gil Vicente | 0 | 13' | 0 | Arouca |
Academico Viseu U23 | 5 | - | 2 | Rio Ave U23 | |||
Portimonense U23 | 0 | - | 4 | Sporting Braga U23 | |||
Santa Clara U23 | 0 | - | 0 | Leixões U23 | |||
Farense U23 | 3 | - | 2 | Mafra U23 |
Benfica U19 | 4 | - | 1 | Sporting Braga U19 |
Al Khor | 2 | - | 1 | Lusail City | |||
Al Shahaniya | 0 | - | 1 | Al Bidda |
Uničov | 5 | - | 0 | Zlínsko |
Kladno | 2 | - | 0 | Hřebeč |
Baťov | 2 | - | 3 | Nový Jičín |
Police | 1 | - | 2 | Bugesera |
Ural U19 | 1 | - | 0 | Orenburg U19 | |||
Fakel U19 | 1 | - | 1 | Chertanovo U19 | |||
Master Saturn U19 | 0 | - | 0 | Baltika U19 | |||
Krylya Sovetov U19 | 0 | - | 7 | Lokomotiv Moskva U19 | |||
Rubin Kazan U19 | 2 | - | 0 | Strogino U19 | |||
Zenit U19 | 3 | - | 1 | Nizhny Novgorod U19 | |||
Dinamo Moskva U19 | 1 | - | 2 | Rostov U19 | |||
Akhmat Grozny U21 | 2 | - | 4 | CSKA Moskva U19 | |||
Spartak Moskva U19 | 1 | - | 0 | Akademiya Konopleva U19 | |||
Sochi U19 | 0 | - | 1 | Krasnodar U19 |
Airdrieonians | 0 | 43' | 0 | Dundee United |
Voždovac | 0 | - | 0 | Spartak Subotica | |||
Cukaricki | 4 | - | 1 | Mladost Lučani |
Torlak | - | Jedinstvo Surčin | |||||
Studentski Grad | - | Radnički Obrenovac |
Midnimo | TBA | Heegan |
TS Galaxy | 2 | - | 1 | Moroka Swallows | |||
Cape Town Spurs | 1 | - | 0 | Richards Bay |
Black Leopards | 3 | - | 0 | Orbit College | |||
Pretoria Callies | 1 | - | 1 | Upington City |
Örebro Syrianska | 2 | - | 2 | AFC Eskilstuna |
Ängelholm | 1 | - | 1 | Lund | |||
Torslanda | 2 | - | 2 | Trollhättan |
IFK Skövde | 1 | - | 1 | Lidköping | |||
Säffle SK | - | Herrestads | |||||
Kongahälla | - | Gauthiod |
Boden | 1 | - | 0 | Kiruna FF |
Sleipner | 1 | - | 2 | Nyköping | |||
Nacka Iliria | 1 | - | 1 | IFK Eskilstuna |
Landvetter IS | 5 | - | 0 | Sävedalen |
Jitex | 5 | - | 0 | Lidköping | |||
Sunnanå | 0 | 90' | 2 | Malmö FF |
Aarau | 0 | 56' | 0 | Bellinzona |
Delémont | 1 | 55' | 0 | Breitenrain |
Flora | - | Voorwaarts |
Dodoma Jiji | 1 | - | 0 | KMC | |||
Simba | Postp. | Mtibwa Sugar |
Istaravshan | - | CSKA Pamir | |||||
Kuktosh | 2 | - | 1 | Barki Tajik |
FK Metalist Kharkiv | 2 | - | 1 | Kremin' |
Busoga United | 2 | - | 1 | Wakiso Giants | |||
Mbarara City | 0 | - | 0 | UPDF |
Aral | - | Sementchi Kuvasoy | |||||
Neftchi | - | Metalourg | |||||
Dostlik | - | Syrdarya Academy | |||||
Jizzax | - | Kokand-1912 | |||||
Pakhtakor | - | Sogdiana |
Buckley Town | 2 | HT | 1 | Chirk AAA |
Vega Real | - | Atlético Pantoja | |||||
Moca | - | Universidad O&M |
Al Ittihad Ahli Aleppo | 5 | - | 2 | Wathba | |||
Hottin | 1 | - | 0 | Jableh | |||
Al Karama | 0 | - | 0 | Horriya | |||
Al Futuwa | 0 | - | 1 | Al Wahda | |||
Al Sahel | 0 | - | 2 | Tishreen |