Egnatia Rrogozhinë | 0 | - | 1 | Vllaznia Shkodër | |||
Kukësi | 0 | - | 2 | Teuta Durrës | |||
Tirana | 1 | - | 2 | Partizán Tirana |
Burreli | 2 | - | 0 | Lushnja | |||
Besa Kavajë | 0 | - | 0 | Korabi Peshkopi | |||
Luzi 2008 | 1 | - | 0 | Apolonia Fier | |||
Tomori Berat | 0 | - | 3 | Kastrioti Krujë |
Këlcyra | - | Maliqi | |||||
Turbina Cërrik | - | Oriku | |||||
Devolli | - | Butrinti Sarandë | |||||
Delvina | - | Labëria |
Borussia Mönchengladbach | 0 | - | 0 | Unión Berlín | |||
Mainz 05 | 1 | - | 1 | Colonia | |||
Darmstadt 98 | 0 | - | 1 | Heidenheim 1846 |
Magdeburgo | 1 | - | 1 | Osnabrück | |||
Núremberg | 0 | - | 1 | Karlsruher | |||
Wehen Wiesbaden | 3 | - | 5 | Greuther Fürth |
Rot-Weiss Essen | 4 | - | 0 | Ingolstadt 04 | |||
Friburgo B | 1 | - | 2 | Ulm | |||
Unterhaching | 2 | - | 0 | Monaco TSV 1860 |
FC Viktoria Berlin | 3 | - | 2 | Hertha BSC II | |||
BAK 07 | 0 | - | 1 | Greifswalder FC | |||
Zwickau | 1 | - | 2 | Carl Zeiss Jena |
Eintracht Norderstedt | 5 | - | 1 | Kilia Kiel | |||
Teutonia Ottensen | 2 | - | 3 | Phönix Lübeck | |||
Bremer SV | 5 | - | 0 | Eimsbütteler TV |
Aalen | 1 | - | 3 | FSV Frankfurt |
Fortuna Düsseldorf II | 0 | - | 3 | Borussia M'gladbach II | |||
Lippstadt 08 | - | Köln II |
Augsburg II | 3 | - | 0 | Buchbach |
Borussia Freialdenhoven | Cancelled | BCV Glesch / Paffendorf | |||||
Bonner SC | 4 | - | 0 | Union Schafhausen | |||
Hennef 05 | - | Frechen | |||||
Germania Teveren | - | Vichttal | |||||
Hürth | 0 | - | 0 | Fortuna Köln II | |||
Bonn-Endenich | 4 | - | 2 | Porz | |||
Eintracht Hohkeppel | - | Bergisch Gladbach | |||||
Blau-Weiß Königsdorf | 0 | - | 1 | Siegburger SV |
Preußen Münster II | - | Bövinghausen | |||||
Vreden | 2 | - | 1 | Türkspor Dortmund | |||
ASC Dortmund | - | Eintracht Rheine | |||||
Brünninghausen | 1 | - | 2 | Victoria Clarholz | |||
Wattenscheid 09 | 0 | - | 1 | Westfalia Rhynern | |||
Sportfreunde Siegen | - | Schermbeck | |||||
Erkenschwick | - | Ennepetal | |||||
Finnentrop / Bamenohl | 1 | - | 2 | Gievenbeck |
FC Grimma | 2 | - | 0 | Krieschow | |||
Einheit Wernigerode | 2 | - | 1 | Ludwigsfelde |
Hemelingen | 3 | - | 2 | Oberneuland | |||
Blumenthaler SV | 0 | - | 3 | Werder Bremen II |
Neustrelitz | 0 | - | 1 | Hertha Zehlendorf | |||
Staaken | 4 | - | 3 | Tasmania Berlin | |||
Sparta Lichtenberg | 3 | - | 1 | Makkabi | |||
RSV Eintracht | 2 | - | 1 | Union Fürstenwalde | |||
CFC Hertha | Cancelled | Anker Wismar | |||||
Eintracht Mahlsdorf | 3 | - | 2 | Dynamo Schwerin |
Alsterbrüder | 1 | - | 2 | Concordia Hamburg | |||
ETSV Hamburg | 2 | - | 0 | Halstenbek-Rellingen | |||
Niendorfer TSV | 2 | - | 1 | Süderelbe | |||
Sasel | 4 | - | 0 | Union Tornesch |
Germania Egestorf | 0 | - | 1 | Kickers Emden | |||
Borussia Hildesheim | 1 | - | 1 | Eilvese | |||
Vorsfelde | 0 | - | 0 | Lupo-Martini | |||
Rotenburger SV | 0 | - | 4 | VfL Oldenburg |
Todesfelde | 1 | - | 2 | Eichede | |||
Eckernförder SV | 3 | - | 1 | Dornbreite Lübeck |
Rot-Weiß Walldorf | 4 | - | 0 | SV Steinbach |
Kleve | - | Hilden | |||||
SF Baumberg | Cancelled | Straelen | |||||
Homberg | 2 | - | 0 | Schwarz-Weiß Essen | |||
SF Hamborn | 1 | - | 4 | Meerbusch | |||
SC St. Tönis | 2 | - | 1 | Sonsbeck |
Gonsenheim | - | Eintracht Trier |
Türkspor Augsburg | 0 | - | 1 | Garching |
SC Sand | - | Hamburger SV | |||||
Ingolstadt | - | Eintracht Frankfurt II | |||||
Carl Zeiss Jena | - | Bayern München II | |||||
Borussia M'gladbach | - | Weinberg | |||||
Turbine Potsdam | - | Wolfsburg II | |||||
Meppen | - | Gütersloh | |||||
Andernach | - | Hoffenheim II |
Fortuna Düsseldorf U19 | 0 | - | 2 | Köln U19 | |||
Schalke 04 U19 | 2 | - | 3 | Borussia M'bach U19 | |||
MSV Duisburg U19 | 1 | - | 2 | Viktoria Köln U19 | |||
Ingolstadt U19 | 3 | - | 0 | Kaiserslautern U19 | |||
Verl U19 | - | Borussia Dortmund U19 | |||||
Osnabrück U19 | - | Meppen U19 | |||||
Hamburger SV U19 | - | Hansa Rostock U19 | |||||
Mainz 05 U19 | 2 | - | 1 | Karlsruher SC U19 | |||
Sandhausen U19 | 3 | - | 6 | Nürnberg U19 | |||
Bayer Leverkusen U19 | 5 | - | 0 | Arminia Bielefeld U19 | |||
Paderborn U19 | - | Bochum U19 |
Ranger's | - | La Massana |
Atlètic Club d'Escaldes | 2 | - | 0 | Inter Club Escaldes | |||
Atlètic Amèrica | 1 | - | 4 | Penya Encarnada | |||
UE Santa Coloma | 2 | - | 1 | Pas de la Casa | |||
FC Santa Coloma | 2 | - | 0 | Ordino |
CS Constantine | Postp. | USM Alger | |||||
MC Oran | 1 | - | 0 | Belouizdad |
Argentinos Juniors | 0 | Pen 2-4 | 1 | Vélez Sarsfield |
Brown de Adrogué | 0 | - | 4 | Colón | |||
Guillermo Brown | 2 | - | 0 | Arsenal | |||
Deportivo Morón | 2 | - | 1 | Aldosivi | |||
San Telmo | 2 | - | 1 | Deportivo Madryn | |||
Temperley | 0 | - | 1 | Estudiantes Río Cuarto | |||
Alvarado | 1 | - | 0 | San Miguel | |||
Gimnasia Jujuy | 2 | - | 0 | Deportivo Maipú | |||
San Martín San Juan | 2 | - | 1 | Atlético Rafaela | |||
Güemes | 0 | 89' | 3 | Ferro Carril Oeste | |||
Chaco For Ever | 2 | 86' | 0 | Defensores Unidos | |||
Gimnasia Mendoza | 0 | 85' | 0 | Gimnasia y Tiro | |||
All Boys | - | Chacarita Juniors | |||||
Racing Córdoba | - | Quilmes |
Sol de Mayo | 2 | - | 1 | Sansinena | |||
Germinal de Rawson | 2 | - | 1 | Kimberley Mar del Plata | |||
Circulo Deportivo | 3 | - | 2 | Deportivo Rincón | |||
Juventud Unida Univ. | 1 | - | 1 | Huracán Las Heras | |||
Def. de Pronunciamiento | 3 | - | 1 | 9 de Julio Rafaela | |||
San Martín Mendoza | 2 | - | 0 | Estudiantes de San Luis | |||
Villa Mitre | 1 | - | 3 | Olimpo | |||
Argentino Monte Maíz | 1 | - | 0 | Gutiérrez | |||
Gimnasia Concepción | 0 | - | 1 | Defensores Belgrano VR | |||
El Linqueño | 0 | - | 0 | Sportivo Las Parejas | |||
Sol de América | 3 | - | 1 | Unión Sunchales | |||
Juventud Antoniana | 1 | 58' | 0 | Central Norte | |||
Deportivo Santamarina | - | Cipolletti |
Acassuso | 1 | - | 1 | Deportivo Laferrere | |||
Flandria | 0 | - | 0 | Argentino Quilmes |
Atlas | 3 | - | 3 | Argentino Rosario | |||
Central Ballester | 0 | - | 0 | Berazategui | |||
Juventud Unida | 2 | - | 1 | Luján | |||
Lugano | 2 | - | 1 | El Porvenir |
Alaschkert Martuni | 0 | - | 0 | BKMA | |||
Pyunik | 5 | - | 0 | Urartu |
Lernayin Artsakh | - | Shirak II | |||||
Gandzasar | - | Ararat-Armenia II |
CDRA | - | Unistars | |||||
Sport Boys | - | Jong Aruba | |||||
La Fama | - | Santa Fe |
Sydney | 7 | - | 1 | Perth Glory | |||
Melbourne City | 1 | - | 0 | Western United |
St George Willawong | - | Capalaba | |||||
Broadbeach United | - | Brisbane Strikers |
Brisbane City | 2 | - | 4 | Peninsula Power | |||
Sunshine Coast | 0 | - | 1 | Rochedale Rovers | |||
Brisbane Roar II | 3 | - | 2 | Olympic FC | |||
Gold Coast United | 3 | - | 2 | Lions |
Sydney Olympic | 3 | - | 3 | Blacktown City | |||
Rockdale Ilinden | 3 | - | 1 | Wollongong Wolves | |||
Western Sydney W. II | 0 | - | 6 | APIA Leichhardt | |||
Central Coast II | 3 | - | 2 | Sutherland Sharks |
Univ. Queensland | - | Acacia Ridge |
Charlestown Azzurri | 2 | - | 0 | Broadmeadow Magic | |||
Newcastle Olympic | 2 | - | 1 | New Lambton |
Tuggeranong United | 3 | - | 2 | Canberra Croatia | |||
Gungahlin United | 1 | - | 0 | Monaro Panthers |
Western United II | - | Langwarrin |
LASK Linz | 5 | - | 0 | Rapid Viena | |||
Hartberg | 3 | - | 2 | A. Klagenfurt | |||
Salzburgo | 2 | - | 2 | Sturm Graz |
St. Pölten | 1 | - | 2 | Stripfing |
Weiz | TBA | Hertha |
Haitzendorf | - | Kilb |
Slovan HAC | - | Stammersdorf |
Golling | - | Bramberg | |||||
Adnet | - | Siezenheim | |||||
Kuchl | - | Thalgau |
Köttmannsdorf | - | Ferlach | |||||
Landskron | - | Bleiburg |
Andelsbuch | - | Hörbranz |
Altach / Vorderland | 0 | - | 2 | First Vienna | |||
Wacker Innsbruck | 0 | - | 1 | Kleinmünchen / BW Linz |
Qəbələ | 0 | - | 1 | Kapaz | |||
Neftchi Baku | 3 | - | 0 | Turan | |||
Sumqayit | 1 | - | 0 | Qarabag |
Al Hidd | 0 | - | 0 | Khalidiya | |||
Al Najma | 2 | - | 1 | Al Ahli | |||
Manama | 2 | - | 1 | Busaiteen |
Port Layola | - | Altitude |
Avrankou Omnisport | - | Aïnonvi | |||||
Cavaliers | - | Coton Sport Ouidah | |||||
ASPAC | - | Takunnin | |||||
JSP | - | Espoir Savalou | |||||
Djeffa | - | Adjidja | |||||
EF Ouagadougou | - | ASVO | |||||
Dynamo Parakou | - | Hodio | |||||
Béké Bembèrèkè | - | Abeilles | |||||
Loto Popo | - | Sobemap |
Gomel | 2 | - | 0 | Minsk | |||
Slavia | 3 | - | 0 | Arsenal | |||
Shakhtyor Soligorsk | 1 | - | 2 | Slutsk |
Molodechno | 2 | - | 1 | Dinamo Minsk II | |||
Zhodino 2 | 1 | - | 8 | Bumprom | |||
Ostrovets | 1 | - | 1 | Lokomotiv Gomel | |||
ML Vitebsk | 1 | - | 1 | Orsha |
Isloch II | - | Smorgon II | |||||
Krumkachy | - | Minsk II | |||||
BGU Minsk | - | Stenles Pinsk | |||||
Dnepr Mogilev II | - | Uni Minsk |
Siroki Brijeg | 1 | - | 2 | Borac Banja Luka | |||
Posusje | 0 | - | 1 | Zrinjski | |||
Sarajevo | 3 | - | 0 | Velez |
Omarska | - | Ljubić Prnjavor | |||||
Stupčanica Olovo | - | Budućnost Banovići | |||||
Gornji Rahić | - | TOŠK Tešanj | |||||
Čelik | - | Bratstvo Gračanica | |||||
Sutjeska Foča | - | Radnik Bijeljina |
Matebele | - | Gaborone United | |||||
Police XI | - | Galaxy | |||||
Eleven Angels | - | VTM |
Flamengo | 0 | - | 2 | Botafogo | |||
Cruzeiro | 3 | - | 1 | Vitória | |||
Corinthians | 3 | - | 0 | Fluminense | |||
Fortaleza | - | Bragantino | |||||
Juventude | - | Athletico Paranaense | |||||
Internacional | - | Atlético Goianiense |
Coritiba | 1 | - | 0 | Brusque | |||
Goiás | - | Ponte Preta |
CSA | 1 | 90' | 1 | Ferroviária | |||
Londrina | 0 | 86' | 3 | Ypiranga RS | |||
Botafogo PB | - | Caxias | |||||
Volta Redonda | - | Floresta |
Maracanã | 1 | - | 1 | América RN | |||
Brasiliense | 1 | - | 0 | Anápolis | |||
Trem | 0 | - | 0 | Manaus | |||
Fluminense PI | 1 | - | 2 | Maranhão | |||
Moto Club MA | 2 | - | 2 | Tocantinópolis | |||
Cametá | 0 | - | 1 | Altos | |||
Sousa | 0 | - | 0 | Iguatu | |||
Itabuna | 0 | - | 0 | Real Noroeste | |||
Barra | 1 | - | 1 | Novo Hamburgo | |||
Concordia | 1 | 63' | 0 | Brasil de Pelotas | |||
Mixto | 0 | 21' | 0 | CRAC |
Gaúcho | 1 | - | 2 | Passo Fundo | |||
Glória | 3 | - | 1 | Brasil Farroupilha | |||
Veranópolis | 3 | - | 1 | Cruzeiro RS | |||
São Gabriel | - | Lajeadense | |||||
Pelotas | 2 | - | 0 | Aimoré | |||
Bagé | - | Monsoon | |||||
Esportivo | 5 | - | 1 | União RS | |||
Inter Santa Maria | 5 | - | 1 | Futvida |
Santa Helena | - | Grêmio Anápolis | |||||
Ouvidorense | - | Centro Oeste | |||||
Trindade | - | Inhumas | |||||
Anapolina | - | ASEEV |
Corinthians | - | Fluminense | |||||
São Paulo | - | RB Bragantino | |||||
Ferroviária | - | Palmeiras |
Hebar 1918 | 0 | - | 2 | Lokomotiv Sofia 1929 | |||
Ludogorets | 3 | - | 3 | Krumovgrad | |||
Cherno More | 1 | - | 0 | Lokomotiv Plovdiv |
Benkovski Isperih | - | Ludogorets III | |||||
Dunav ot Ruse II | - | Kubrat |
Yambol 1915 | - | Nesebar | |||||
Spartak Plovdiv | - | Sokol Markovo |
Royal | 0 | - | 1 | Majestic | |||
USFA | 0 | - | 0 | ASFB | |||
ASFA-Yennenga | 2 | - | 1 | KOZAF |
Flambeau du Centre | 3 | - | 0 | Le Messager Ngozi | |||
Kayanza United | - | Bumamuru | |||||
Amasipiri | - | Olympic Star | |||||
Dynamik | - | Aigle Noir |
Genk | 0 | - | 3 | Brujas | |||
Círculo de Brujas | 1 | - | 1 | Anderlecht | |||
Union Saint-Gilloise | 4 | - | 1 | Antwerp | |||
RWD Molenbeek | 0 | - | 1 | Kortrijk |
Knokke | 1 | - | 0 | Union Namur | |||
URSL Visé | 4 | - | 1 | Cappellen | |||
Tienen | 1 | - | 0 | Lokeren-Temse |
Ganshoren | - | RUS Binche | |||||
Hamoir | - | Tournai | |||||
Acren-Lessines | - | Tubize | |||||
Warnant | - | Stockay-Warfusée | |||||
Rebecq | - | Verlaine | |||||
Gullegem | - | Dikkelvenne | |||||
Harelbeke | - | Eendracht Aalst | |||||
Ninove | - | Sparta Petegem | |||||
Olsa Brakel | - | Merelbeke | |||||
Oostkamp | - | RFC Wetteren | |||||
Oudenaarde | - | Zulte Waregem II | |||||
Voorde Appelterre | - | Zelzate | |||||
Belisia Bilzen | - | Mechelen II | |||||
Rupel Boom | - | Sporting Hasselt | |||||
FC Lebbeke | - | Tongeren | |||||
Hades | - | Diegem Sport | |||||
Houtvenne | - | Lyra-Lierse Berlaar | |||||
Lille United | - | City Pirates Antwerpen | |||||
Londerzeel | - | Berchem Sport | |||||
Tempo Overijse | - | Racing Mechelen |
VW Hamme | - | Eendracht Wervik | |||||
Westhoek | - | Erpe-Mere United | |||||
Jong Lede | - | Roeselare Daisel | |||||
HO Kalken | - | Eendracht Aalter | |||||
Avanti | - | Wolvertem Merchtem | |||||
Blankenberge | - | Elene-Grotenberge | |||||
Sint-Lenaarts | - | Berg en Dal | |||||
Zwarte Leeuw | - | Geel | |||||
Diest | - | Betekom | |||||
Beerschot VA II | - | Schoonbeek-Beverst | |||||
Wellen | - | Eendracht Termien | |||||
Nijlen | - | Witgoor Sport | |||||
KFC Turnhout | - | Zepperen-Brustem | |||||
Pepingen-Halle | - | Sint-Denijs Sport | |||||
Wielsbeke | - | Wambeek-Ternat | |||||
Flénu | - | Rapid Symphorinois | |||||
Ostiches | - | Wallonne Ciney | |||||
Perwez | - | Couvin-Mariembourg | |||||
Arquet | - | Braine | |||||
Jeunesse Tamines | - | Onhaye | |||||
Belœil | - | Jodoigne LS | |||||
Seraing II | - | Marloie Sport | |||||
Mormont | - | Wanze / Bas-Oha | |||||
Habay-la-Neuve | - | Elsautoise | |||||
Aywaille | - | Huy | |||||
Gouvy | - | Longlier | |||||
Raeren-Eynatten | - | Waremme | |||||
Herstal | - | Sprimont | |||||
Entité Manageoise | - | Crossing Schaerbeek | |||||
Meix-Devant-Virton | - | Richelle United |
Loenhout | - | K. Kontich | |||||
Mariekerke Branst | - | De Kempen | |||||
Berlaar-Heikant | - | Vosselaar | |||||
WS Schorvoort | - | Zandhovense | |||||
Ranst | - | Hoboken | |||||
Antonia | - | 's Gravenwezel-Schilde | |||||
Sporting Tisselt | - | Ternesse | |||||
Bevel | - | KBSK Retie |
Waterloo | - | Sporting Bruxelles | |||||
Amicii Bruxelles | - | NSeth Berchem | |||||
Union Lasne-Ohain | - | Kosova Schaerbeek | |||||
Ixelles | - | Tubize II | |||||
Genappe | - | Léopold | |||||
BX Brussels | - | Stade Everois | |||||
Grez-Doiceau | - | Saint-Josse | |||||
Saint-Michel | - | Auderghem |
Eppegem | - | Herent | |||||
Fenixx BeigHum | - | Stade Bierbeek | |||||
Rotselaar | - | Elewijt | |||||
Hoegaarden-Outgaarden | - | Bertem-Leefdaal | |||||
Liedekerke | - | Sporting Kampenhout | |||||
Linden | - | Olympia Wijgmaal | |||||
Huldenberg | - | Eendracht Mazenzele |
Hornu | - | Antoing | |||||
Ransart | - | Péruwelz | |||||
Courcelles | - | Nechin | |||||
Soignies Sports | - | SG-Tertre-Hautrage | |||||
Sporting Club Jemappes | - | Gosselies Sports | |||||
Gerpinnes | - | PAC Buzet | |||||
Molenbaix | - | Neufvilles | |||||
Gilly | - | Naastois |
Eendracht Maasmechelen | - | Herk | |||||
Park Houthalen | - | Torpedo Hasselt | |||||
Turkse Rangers | - | Meeuwen | |||||
Sporting Nevok Gruitrode | - | Beringen | |||||
Achel | - | Groen Star Bree-Beek | |||||
Herkol | - | HIH Hoepertingen | |||||
Helson Helchteren | - | Weerstand Koersel | |||||
Bregel Sport | - | Zonhoven United |
La Roche | - | RESC Houffaloise | |||||
Chaumont | - | Vaux-Noville | |||||
Messancy | - | Harre-Manhay | |||||
Oppagne-Wéris | - | Libramont | |||||
Florenville | - | Nothomb-Post | |||||
Arlon | - | Ethe Belmont | |||||
Érezée | - | Sartoise |
Evelette-Jallet | - | Meux II | |||||
Anhée | - | US Dinantaise | |||||
Loyers | - | Flavion-Morialmé | |||||
Condruzien | - | Nismes | |||||
Union Bossière Gembloux | - | Beauraing | |||||
Rochefort II | - | Chevetogne | |||||
Fernelmont-Hemptinne | - | Spy | |||||
Biesme | - | Grand-Leez |
Ardennen | - | Haasdonk | |||||
Svelta Melsele | - | Destelbergen | |||||
Drongen | - | Sottegem | |||||
Denderhoutem | - | Standard Denderleeuw | |||||
Lembeke | - | Munkzwalm | |||||
Zeveren Sportief | - | Kleit Maldegem | |||||
Lokeren Doorslaar | - | KSK Beveren | |||||
Berlare | - | DT Borsbeke |
Meulebeke | - | Rumbeke | |||||
Lauwe | - | Moen | |||||
Westrozebeke | - | Sassport Boezinge | |||||
Varsenare | - | Bredene | |||||
Ardooie | - | Excelsior Zedelgem | |||||
Racing Waregem | - | Oostnieuwkerke |
Fovu Club | 1 | - | 1 | Bamboutos | |||
UMS de Loum | - | Avion Academy | |||||
Jeunes Fauves | Postp. | APEJES Academy | |||||
UMS de Loum | Postp. | Aigle Royal | |||||
Les Astres | Postp. | Avion Academy | |||||
Union Douala | Postp. | Fovu Club | |||||
Fortuna Mfou | Postp. | Bamboutos | |||||
APEJES Academy | - | Fortuna Mfou | |||||
PWD | 0 | - | 0 | Jeunes Fauves | |||
Union Douala | - | Les Astres | |||||
Avion Academy | - | UMS de Loum |
Cavalry | 0 | 15' | 0 | Pacific |
Blue Devils | - | Woodbridge Strikers | |||||
Burlington | - | North Toronto Nitros | |||||
Vaughan Azzurri | - | Simcoe County Rovers |
Everton | 1 | - | 2 | Coquimbo Unido | |||
Huachipato | 0 | 57' | 2 | Universidad de Chile | |||
Colo Colo | - | Unión La Calera | |||||
Deportes Iquique | - | Palestino |
Recoleta | 0 | - | 1 | Magallanes | |||
Santiago Wanderers | Postp. | San Luis | |||||
Unión San Felipe | - | Rangers |
Puerto Montt | 1 | - | 0 | Provincial Osorno | |||
General Velásquez | 6 | - | 2 | Lautaro de Buin | |||
Real San Joaquín | 0 | - | 1 | Deportes Rengo |
Unión Wanderers | 0 | - | 0 | Vicente Rosales | |||
Colchagua | - | Municipal Puente Alto |
Heilongjiang Ice City | 1 | - | 1 | Shanghai Jiading Huilong | |||
Yanbian Longding | 1 | - | 1 | Liaoning Shenyang Urban | |||
Wuxi Wugou | 1 | - | 1 | Nanjing City | |||
Shijiazhuang Gongfu | 0 | - | 0 | Dalian Zhixing |
Quanzhou Yassin | 2 | - | 1 | Guangxi Lanhang | |||
Guangxi Hengchen | 3 | - | 1 | Hainan Star | |||
Guangdong GZ-Power | 3 | - | 0 | Shanghai Port II | |||
Jiangxi Dark Horse | 2 | - | 3 | Shenzhen Juniors | |||
Hunan Billows | 3 | - | 1 | Shangyu Pterosaur | |||
Rizhao Yuqi | 1 | - | 1 | Xi'an Ronghai |
AEK Larnaca | 1 | - | 1 | Anorthosis | |||
Omonia Nicosia | 1 | - | 0 | APOEL | |||
Aris Limassol | 1 | - | 1 | Pafos |
Achyronas / Onisilos | 1 | - | 1 | ENAD |
Patriotas Boyacá | 0 | 57' | 2 | Deportivo Pasto | |||
Deportivo Cali | - | Junior | |||||
Once Caldas | - | América de Cali | |||||
Atlético Bucaramanga | - | Alianza Petrolera | |||||
Jaguares de Córdoba | - | Independiente Santa Fe | |||||
Águilas Doradas | - | Fortaleza CEIF | |||||
Millonarios | - | Boyacá Chicó | |||||
La Equidad | - | Deportivo Pereira | |||||
Envigado | - | Independiente Medellín |
Real Cartagena | 2 | HT | 0 | Real Santander | |||
Unión Magdalena | - | Atlético Huila | |||||
Deportes Quindío | - | Llaneros |
América de Cali | 5 | - | 0 | Deportivo Pereira | |||
Cúcuta Deportivo | - | Alianza | |||||
La Equidad | - | Deportivo Pasto |
Nathaly's | - | Inter Club | |||||
Otôho d'Oyo | 0 | - | 1 | Léopards de Dolisié | |||
Chéminots | - | V.Club Mokanda |
Vita Club | - | Don Bosco | |||||
TP Mazembe | Postp. | Vita Club |
Sri Pahang | 0 | - | 1 | Terengganu |
Kazakhstan U16 | 1 | - | 5 | Ghana U16 | |||
Azerbaijan U16 | 3 | Pen 3-1 | 2 | Tajikistan U16 | |||
Belarus U16 | 2 | - | 0 | Uzbekistan U16 | |||
Russia U16 | 4 | - | 1 | Serbia U16 |
Kyrgyzstan U18 W | 1 | - | 1 | Iran U18 W | |||
Tajikistan U18 W | 0 | - | 7 | Uzbekistan U18 W |
PSG | 1 | - | 2 | Olympique Lyonnais |
Inkomport | 0 | - | 2 | Kyzyltash |
Pohang Steelers | 0 | - | 0 | Incheon United | |||
Jeonbuk Motors | 2 | - | 2 | Daegu | |||
Ulsan | 3 | - | 1 | Jeju United |
Suwon Bluewings | 1 | - | 1 | Gyeongnam | |||
Jeonnam Dragons | 1 | - | 2 | Anyang | |||
Chungbuk Cheongju | 0 | - | 0 | Bucheon 1995 |
Yangpyeong | 2 | - | 1 | Hwaseong | |||
Gyeongju HNP | 1 | - | 2 | Ulsan Citizen | |||
Siheung Citizen | 0 | - | 0 | Chuncheon | |||
Yeoju Citizen | 0 | - | 2 | Changwon City |
Deportivo Saprissa | - | Guanacasteca |
Uruguay | 0 | 60' | 0 | Jicaral |
Gorica | 0 | - | 3 | Osijek | |||
Lokomotiv Zagreb | 3 | - | 1 | Rijeka |
Dugopolje | 0 | - | 4 | Šibenik |
Gaj | - | Dinamo OO | |||||
Sava Strmec | - | Samobor |
Neretvanac Opuzen | - | Neretva Metković |
Kutjevo | - | Valpovka | |||||
Tomislav Cerna | - | Tomislav | |||||
Svačić | - | NAŠK Našice |
Viborg FF | 0 | - | 0 | Randers | |||
Odense BK | 1 | - | 2 | Hvidovre | |||
Nordsjælland | 1 | - | 1 | Brondby IF | |||
FC Copenhague | 3 | - | 2 | AGF Aarhus |
FC Helsingør | 0 | - | 0 | HB Køge | |||
Vendsyssel | 3 | - | 1 | HOB |
Avarta | 2 | - | 0 | VSK Århus |
Al Masry | 1 | - | 0 | El Dakhleya | |||
Al Mokawloon | 0 | - | 1 | Smouha |
Once Deportivo | 0 | 17' | 0 | FAS | |||
Águila | - | Dragón |
Dibba Al Fujairah | 2 | - | 1 | Al Arabi | |||
Al Ramms | Postp. | Dibba Al Hisn | |||||
Al Thaid | 1 | - | 3 | Al Hamriyah | |||
Dubai City | 0 | - | 2 | Al Jazira Al Hamra |
Tottenham Hotspur | 2 | - | 3 | Arsenal | |||
Bournemouth | 3 | - | 0 | Brighton & Hove Albion | |||
Nottingham Forest | 0 | - | 2 | Manchester City |
Bromley | 3 | - | 1 | Altrincham |
Blackburn Rovers U21 | 0 | - | 4 | Sunderland U21 | |||
Liverpool U21 | 0 | - | 2 | Arsenal U21 |
Everton | 1 | - | 1 | Arsenal | |||
Aston Villa | 1 | - | 1 | West Ham United | |||
Tottenham Hotspur | 1 | - | 1 | Brighton & Hove Albion | |||
Leicester City | 0 | - | 1 | Manchester United | |||
Bristol City | 0 | - | 4 | Manchester City |
Charlton Athletic | - | Southampton | |||||
Crystal Palace | - | Sunderland | |||||
Durham | - | Birmingham City | |||||
London City Lionesses | - | Lewes | |||||
Sheffield United | - | Blackburn Rovers | |||||
Watford | - | Reading |
Brackley Town | 1 | - | 0 | Chorley | |||
Worthing | 2 | - | 1 | Maidstone United |
DAC Dunajska Streda | 5 | - | 3 | Slovan Bratislava |
Malženice | 1 | - | 1 | Futura Humenné | |||
Žilina II | 2 | - | 4 | Považská Bystrica | |||
Slovan Bratislava II | 1 | - | 3 | Spartak Myjava | |||
Liptovský Mikuláš | 2 | - | 4 | Petržalka |
Snina | - | Námestovo | |||||
Spišské Podhradie | - | Rimavská Sobota |
Rača | - | Slovan Duslo Šaľa | |||||
Beluša | - | Veľké Ludince | |||||
Sereď | - | Nové Mesto nad Váhom |
Cádiz | 1 | - | 1 | Mallorca | |||
Granada | 3 | - | 0 | Osasuna | |||
Villarreal | 3 | - | 0 | Rayo Vallecano | |||
Real Betis | 1 | - | 1 | Sevilla |
Sporting Gijón | 0 | - | 3 | Villarreal II | |||
Alcorcón | 0 | - | 0 | Eldense | |||
Real Oviedo | 0 | - | 1 | Tenerife | |||
Levante | 0 | - | 1 | FC Cartagena | |||
Real Valladolid | 1 | - | 0 | Huesca | |||
Albacete | 2 | - | 1 | Eibar |
Cultural Leonesa | 3 | - | 0 | Gimnàstic Tarragona | |||
Tarazona | 0 | - | 1 | Real Sociedad B | |||
Deportivo La Coruña | 2 | - | 2 | Arenteiro |
Castellón | 1 | - | 0 | UD Melilla | |||
Antequera | 3 | - | 1 | UD Ibiza | |||
Atlético Baleares | 1 | - | 2 | Intercity | |||
Alcoyano | 0 | - | 1 | Granada II | |||
Córdoba | 1 | - | 0 | Málaga | |||
Real Murcia | 1 | - | 0 | AD Ceuta | |||
Recreativo Huelva | 1 | - | 4 | Linares Deportivo | |||
Mérida | 0 | - | 0 | Sanluqueño | |||
Atlético Madrid II | 3 | - | 1 | Algeciras |
Langreo | 1 | - | 1 | Zamora | |||
Real Valladolid II | 5 | - | 2 | Cayon | |||
Gimnástica Torrelavega | 3 | - | 1 | Guijuelo | |||
Racing Club Villalbes | 2 | - | 0 | Coruxo | |||
Deportivo La Coruña II | 2 | - | 2 | Pontevedra | |||
Ourense CF | 2 | - | 0 | Real Oviedo II | |||
Compostela | 3 | - | 1 | Real Avilés | |||
Covadonga | 0 | - | 2 | Racing Santander II | |||
Arandina | 2 | - | 1 | Marino de Luanco |
San Juan | 0 | - | 1 | Utebo | |||
Mutilvera | 1 | - | 4 | Arenas Getxo | |||
Real Zaragoza II | 0 | - | 4 | Barakaldo | |||
Deportivo Alavés II | 3 | - | 2 | Calahorra | |||
Valle Egüés | 0 | - | 3 | Tudelano | |||
Izarra | 3 | - | 0 | Náxara | |||
Barbastro | 3 | - | 1 | Real Sociedad III | |||
Athletic Club II | - | Gernika | |||||
UD Logroñés | 4 | - | 1 | Brea | |||
Athletic Club U21 | 3 | - | 1 | Gernika |
Sant Andreu | - | Valencia II | |||||
Torrent | 1 | - | 1 | Andratx | |||
Formentera | 3 | - | 0 | Penya Independent | |||
Espanyol II | 3 | - | 1 | Cerdanyola del Vallès | |||
Lleida Esportiu | 0 | - | 1 | Europa | |||
Badalona | 1 | - | 2 | Hércules | |||
Peña Deportiva | 4 | - | 1 | La Nucía | |||
Manresa | 1 | - | 2 | Terrassa | |||
Saguntino | 0 | - | 2 | Alzira | |||
Sant Andreu | 0 | - | 0 | Valencia U21 |
Vélez | 2 | - | 6 | Marbella | |||
Sevilla II | 1 | - | 1 | UCAM Murcia | |||
San Roque Lepe | 0 | - | 0 | El Palo | |||
Racing Cartagena MM | 0 | - | 0 | Orihuela | |||
Linense | 2 | - | 0 | Cartagena LU II | |||
Cádiz II | 1 | - | 1 | Antoniano | |||
Estepona | 0 | - | 1 | Pinatar | |||
Manchego | 1 | - | 1 | Real Betis II | |||
Aguilas FC | 1 | - | 1 | Yeclano | |||
Mar Menor | TBA | Orihuela |
Mensajero | 0 | - | 3 | Union Adarve | |||
Getafe II | 2 | - | 0 | Guadalajara | |||
Villanovense | 3 | - | 3 | UD San Fernando | |||
Navalcarnero | 2 | - | 1 | Ursaria | |||
Numancia | 1 | - | 0 | Talavera | |||
Illescas | 0 | - | 0 | Cacereño | |||
Llerenense | 3 | - | 1 | Montijo | |||
SS Reyes | 3 | - | 2 | Badajoz | |||
Atlético Paso | 2 | - | 1 | Gimnástica Segoviana |
Arosa | 1 | - | 1 | Alondras |
Barcia | - | Colunga | |||||
Praviano | 1 | - | 2 | Lealtad |
Siete Villas | 3 | - | 0 | Sámano | |||
Vimenor | 2 | - | 1 | Cartes |
Montañesa | 1 | - | 0 | Castelldefels | |||
Vilassar Mar | 2 | - | 0 | Grama |
Castellonense | 2 | - | 3 | Patacona |
Alcorcón II | 0 | - | 1 | RSD Alcalá | |||
Móstoles | 0 | - | 3 | Leganés II | |||
Paracuellos Antamira | 2 | - | 2 | Collado Villalba | |||
Villanueva Pardillo | 1 | - | 1 | Colonia Moscardó | |||
Rayo Vallecano II | 1 | - | 3 | Torrejón | |||
Real Madrid III | 1 | - | 1 | AD Parla |
Laguna de Duero | - | La Virgen del Camino |
Málaga City | 1 | - | 2 | Almería II | |||
Motril | 0 | - | 1 | Juventud Torremolinos | |||
Torreperogil | 1 | - | 2 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
Málaga II | 3 | - | 1 | Mancha Real | |||
Málaga City | TBA | Almería II |
Utrera | 0 | - | 1 | Puente Genil |
Ibiza Islas Pitiusas | - | Mallorca II |
La Cuadra | 2 | - | 0 | Gran Tarajal | |||
Marino | 1 | - | 0 | Villa Santa Brígida |
Real Murcia II | 3 | - | 1 | Bullense | |||
El Palmar | 0 | - | 4 | UCAM Murcia II | |||
Balsicas Atlético | 2 | - | 0 | Muleño | |||
Atlético Pulpileño | 0 | - | 1 | UD Caravaca |
RCP Valverdeño | 1 | - | 2 | Atlético Pueblonuevo | |||
Arroyo | 0 | - | 2 | CP Olivenza | |||
Castuera | 4 | - | 0 | Montehermoso | |||
Diocesano | 2 | - | 3 | Jaraíz | |||
Azuaga | 2 | - | 0 | Don Álvaro | |||
Don Benito | 0 | - | 0 | Trujillo | |||
Villafranca | 2 | - | 1 | Calamonte | |||
Moralo | 2 | - | 1 | Jerez |
UD Logroñés II | 2 | - | 2 | Alfaro | |||
Alberite | 1 | - | 1 | Anguiano |
Huesca II | 3 | - | 3 | Cariñena | |||
Cuarte | 1 | - | 0 | Ejea | |||
Binéfar | 1 | - | 0 | Illueca | |||
Borja | 1 | - | 5 | Utrillas | |||
Calamocha | - | Fuentes |
Laguna | 3 | - | 2 | La Virgen del Camino |
Eibar | 0 | - | 2 | Athletic Club | |||
Real Sociedad | 0 | - | 2 | Atlético Madrid | |||
Real Madrid | 2 | - | 1 | Levante Las Planas |
Irvine Zeta | - | Arizona Monsoon |
Chicago Fire II | 2 | - | 0 | Atlanta United II | |||
New England II | 3 | - | 1 | Inter Miami II | |||
New York City II | 1 | - | 3 | Crown Legacy | |||
Orlando City B | 1 | - | 2 | TFC Academy | |||
FC Cincinnati II | 2 | 55' | 0 | Philadelphia Union II | |||
Los Angeles II | 1 | 57' | 0 | Portland Timbers II | |||
New York RB II | 0 | 17' | 1 | Columbus Crew II | |||
Sporting KC II | 1 | 17' | 0 | Minnesota United II | |||
North Texas | - | Houston Dynamo FC II | |||||
Real Monarchs | - | Vancouver Whitecaps II |
Gotham FC | 0 | 13' | 0 | Racing Louisville |
Tammeka | 0 | - | 3 | FCI Levadia | |||
Trans | 1 | - | 1 | Paide |
JK Tabasalu | 2 | - | 0 | Flora II | |||
Tallinna Kalev II | 0 | - | 3 | Tartu Welco |
Aguilas | 6 | - | 0 | Manila Montet | |||
Stallion | 6 | - | 0 | Philippine Army | |||
Philippine Air Force | 2 | - | 1 | Tuloy |
IF Gnistan | 0 | - | 1 | Seinäjoen JK | |||
IFK Mariehamn | 0 | - | 1 | Ilves |
Klubi-04 | 0 | - | 0 | OLS | |||
Vaajakoski | 4 | - | 3 | PKKU | |||
VIFK | 1 | - | 1 | KPV | |||
PK-35 / VJS | 1 | - | 5 | Kotkan | |||
SalPa | 5 | - | 0 | MP | |||
JIPPO | 2 | - | 0 | FF Jaro | |||
KäPa | 3 | - | 3 | JäPS |
PK-37 | 2 | Pen 5-6 | 3 | Kultsu | |||
Lahti Akatemia | - | EIF Akademi | |||||
Polin Pallo | 1 | - | 5 | Töölön Taisto | |||
Kuusysi Lahti | 3 | - | 1 | EIF Academy |
Inter Turku II | 5 | - | 3 | Honka Espoo | |||
VJS | 6 | - | 0 | SexyPöxyt | |||
I-Kissat | 1 | - | 4 | P-Iirot |
TP-47 | Postp. | OTP | |||||
Närpes Kraft | 1 | - | 5 | JBK |
Metz | 1 | - | 2 | Lille | |||
Clermont Foot | 4 | - | 1 | Reims | |||
Lorient | 1 | - | 2 | Toulouse | |||
Estrasburgo | 1 | - | 3 | Niza | |||
Rennes | 4 | - | 5 | Brest | |||
Olympique Lyon | 3 | - | 2 | AS Mónaco | |||
Olympique de Marsella | 2 | - | 1 | Lens |
St Josephs | 2 | - | 0 | Magpies |
Olympiakos de El Pireo | 4 | - | 1 | Lamia | |||
PAOK | 3 | - | 2 | AEK Atenas | |||
Panathinaikos | 0 | - | 1 | Aris Salónica |
Kissamikos | 2 | - | 0 | Kalamata | |||
Niki Volos | 0 | - | 1 | Levadiakos | |||
Egaleo | 1 | - | 0 | Giouchtas | |||
Panachaiki | 1 | - | 0 | Olympiakos Piraeus II | |||
Kampaniakos Chalastra | 0 | - | 0 | Anagennisi Karditsas | |||
Kozani | 1 | - | 1 | Iraklis 1908 |
Thermaikos Thermis | - | M. Alexandros Ag. Marina | |||||
Chaniotis | - | Orestis Orestiadas | |||||
Veria | - | Aris Avato | |||||
Niki Efkarpia | - | PAO Kristoni | |||||
Kavala | 3 | Awarded | 0 | Thyella Sarakinoi | |||
Apollon Paralimniou | - | Panthrakikos | |||||
Nestos Chrisoupolis | - | Anagennisi Epanomis | |||||
Aris Petinos | - | Poseidon Nea Michaniona | |||||
Doxa Dramas | - | Aetos Varvaras |
Zakynthos | - | Vataniakos | |||||
Eordaikos | - | Asteras Petriti | |||||
Lefkimmi | - | Thesprotos Igoumenitsa | |||||
Kastoria | - | Svoronos | |||||
Fikis | 0 | Awarded | 3 | Nea Artaki | |||
Ethnikos Neou Keramidiou | - | Kileler | |||||
Magnisiakos | 0 | Awarded | 3 | Trikala | |||
Pierikos | - | Anagennisi Artas | |||||
Thyella Katsikas | - | Astir Lianokladi | |||||
Thyella Katsikas | - | Asteras Stavros |
Panelefsiniakos | - | Ellas Syros | |||||
Ialysos | - | AE Mykonos | |||||
Missolonghi | - | Ermionidas-Ermis | |||||
Kyanos Astir Vari | - | Marko | |||||
Erani Filiatra | - | Panegialios | |||||
PAO Vardas | - | Panargiakos Argos | |||||
Afantou | - | Vyzas Megara |
Ellopiakos | - | Ypatou | |||||
Ermis Zoniana | - | Ethnikos Piraeus | |||||
Agia Paraskevi | - | Agios Nikolaos | |||||
Apollon Smirnis | - | Atromitos Pireo | |||||
Proodeftiki | - | Fostiras | |||||
Chaidari | - | Episkopi | |||||
Peramaikos | - | Atsalenios | |||||
Panionios | - | Almyros Gaziou |
USBM | - | Juventus Sainte-Anne |
Municipal | 3 | HT | 0 | Malacateco | |||
Antigua GFC | - | Xinabajul |
Juventud Pinulteca | - | Democracia | |||||
Iztapa | - | Mictlán | |||||
Marquense | - | Heredia |
Ashanti GB | - | Wakirya | |||||
ASM Sangarédi | - | Loubha Télimélé | |||||
Gangan | - | SOAR Coyah | |||||
Séquence | - | Hafia |
Juventus | - | América des Cayes | |||||
Ouanaminthe | - | Capoise | |||||
Racing des Gônaïves | - | FICA | |||||
Racing Club Haitien | - | Cavaly | |||||
Triomphe Liancourt | - | Tempête |
Génesis | - | UPNFM | |||||
Marathón | - | Olancho | |||||
Olimpia | - | Victoria | |||||
Real Sociedad | - | Real España | |||||
Vida | - | Motagua |
HK U23 | 0 | - | 6 | Kitchee | |||
Sham Shui Po | 0 | - | 3 | Eastern | |||
North District | 0 | - | 1 | BC Rangers | |||
Hong Kong | 0 | - | 3 | Wofoo Tai Po |
Kisvárda | 1 | - | 0 | Fehervar | |||
MTK | 1 | - | 2 | Ferencvaros |
Gyirmót | 3 | - | 5 | Kozármisleny | |||
BVSC Zugló | 1 | - | 0 | Csákvári TK | |||
Szeged-Csanád | 0 | - | 0 | Soroksár SC | |||
MTE 1904 | 0 | - | 5 | Győri | |||
Pécsi | 1 | - | 1 | Szombathelyi | |||
Kazincbarcika | 1 | - | 0 | Honvéd | |||
Vasas | 1 | - | 1 | Tiszakécske | |||
Budafoki MTE | 1 | - | 0 | Siófok |
Kisvárda II | 1 | - | 4 | Egri | |||
Újpest II | 0 | - | 0 | Tiszaújváros | |||
REAC | - | Debrecen II | |||||
DEAC | - | Cigánd SE | |||||
FC Hatvan | - | Karcag SE | |||||
Salgótarjáni BTC | - | Gyöngyös | |||||
Sényő Carnifex | 1 | - | 2 | Putnok | |||
Tiszafuredi VSE | 0 | - | 0 | Diósgyőr II | |||
Győri ETO II | 4 | - | 0 | Balatonfüredi | |||
Zalaegerszegi TE II | 1 | - | 1 | Budaörs | |||
Csornai SE | - | III. Kerületi TUE | |||||
Haladás VSE | 0 | - | 5 | Puskás II | |||
Kelen | 2 | - | 1 | Dorogi | |||
Komárom | 2 | - | 0 | Gyirmót II | |||
SC Sopron | - | Bicskei | |||||
Veszprém | 3 | - | 2 | Tatabánya | |||
Honvéd II | 2 | - | 2 | Vasas II | |||
Kecskeméti TE II | - | Pénzügyőr | |||||
BKV Előre | 4 | - | 4 | Szeged-Csanád II | |||
ESMTK | 0 | - | 0 | Békéscsaba | |||
Dabas | 1 | - | 1 | Körösladány | |||
Füzesgyarmati | 1 | - | 5 | Ceglédi | |||
Martfűi LSE | - | Hódmezővásárhely | |||||
Monor | - | Szolnoki MÁV | |||||
Ferencváros II | 2 | - | 1 | PTE-PEAC | |||
Paksi SE II | - | Dunaföldvár | |||||
Dunaújváros | - | Mohács | |||||
Iváncsa | 3 | - | 3 | Kaposvári Rákóczi | |||
Majosi | - | Szentlőrinc SE | |||||
Nagykanizsa | 4 | - | 2 | Fehérvár II | |||
Szekszárd | - | Gárdony |
Mohun Bagan | 2 | - | 0 | Odisha |
Persebaya Surabaya | 2 | - | 1 | Persik Kediri |
Dreams | 0 | - | 3 | Zamalek | |||
RSB Berkane | 3 | Awarded | 0 | USM Alger |
Vestri | 1 | - | 0 | HK Kópavogur | |||
ÍA Akranes | 1 | - | 2 | FH Hafnarfjordur | |||
Víkingur Reykjavík | 4 | - | 2 | KA Akureyri | |||
KR | 2 | - | 3 | Breidablik |
Inter de Milán | 2 | - | 0 | Torino | |||
Bolonia | 1 | - | 1 | Udinese | |||
Atalanta | 2 | - | 0 | Empoli | |||
Nápoles | 2 | - | 2 | Roma | |||
Fiorentina | 5 | - | 1 | Sassuolo |
Arzignano Valchiampo | 1 | - | 1 | Atalanta II | |||
Novara | 2 | - | 0 | Fiorenzuola | |||
Alessandria | 1 | - | 2 | Vicenza | |||
Mantova | 1 | - | 1 | Legnago Salus | |||
AlbinoLeffe | 2 | - | 3 | AC Lumezzane | |||
GIANA Erminio | 0 | - | 1 | Pergolettese | |||
Pro Sesto | 1 | - | 0 | Pro Patria | |||
Virtus Verona | 0 | - | 1 | Pro Vercelli | |||
Trento | 1 | - | 0 | Renate | |||
Padova | 3 | - | 2 | Triestina |
Vis Pesaro | 2 | - | 1 | Juventus II | |||
Ancona 1905 | 0 | - | 0 | Lucchese | |||
Cesena | 2 | - | 0 | Perugia | |||
Fermana | 1 | - | 3 | Pescara | |||
Carrarese | 2 | - | 1 | Pontedera | |||
Virtus Entella | 1 | - | 0 | Recanatese | |||
Gubbio | 4 | - | 0 | Rimini | |||
Arezzo | 2 | - | 1 | Sestri Levante | |||
Olbia | 1 | - | 4 | SPAL | |||
Pineto | 2 | - | 2 | Sassari Torres |
Chieri | 5 | - | 2 | PDHAE | |||
Asti | 2 | - | 1 | Alcione | |||
Albenga | 0 | - | 2 | Bra | |||
Città di Varese | 0 | - | 0 | Vogherese | |||
Vado | 4 | - | 0 | Borgosesia | |||
Ligorna | 2 | - | 1 | Chisola | |||
Alba Calcio | - | Derthona | |||||
Fezzanese | 1 | - | 2 | Gozzano | |||
RG Ticino | 0 | - | 0 | Lavagnese | |||
Sanremese | 0 | - | 0 | Pinerolo | |||
Alba | 0 | - | 1 | Derthona |
Caldiero Terme | 3 | - | 2 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
Desenzano Calvina | 1 | - | 1 | Arconatese | |||
Pro Palazzolo | 1 | - | 0 | Caravaggio | |||
Legnano | 3 | - | 1 | Casatese | |||
Clivense | 2 | - | 1 | Castellanzese | |||
Crema | 1 | - | 0 | Folgore Caratese | |||
Piacenza | 3 | - | 0 | Real Calepina | |||
Club Milano | 1 | - | 1 | Tritium | |||
Brusaporto | 1 | - | 2 | Varesina | |||
Ponte San Pietro | 2 | - | 3 | Villa Valle |
Campodarsego | 3 | - | 0 | Adriese | |||
Montecchio Maggiore | 1 | - | 0 | Breno | |||
Montebelluna | 3 | - | 2 | Cjarlins Muzane | |||
Luparense | 2 | - | 1 | Este | |||
Bassano Virtus | 2 | - | 2 | Mestre | |||
Dolomiti Bellunesi | 1 | - | 0 | Portogruaro | |||
Atletico Castegnato | 1 | - | 2 | Treviso | |||
Chions | 1 | - | 1 | Union Clodiense | |||
Mori Santo Stefano | 0 | - | 2 | Virtus Bolzano |
Calcio Certaldo | 0 | 42' | 0 | Aglianese | |||
Imolese | 1 | - | 1 | AC Carpi | |||
Pistoiese | Cancelled | Corticella | |||||
Fanfulla | 1 | - | 1 | Lentigione | |||
Forlì | 2 | - | 0 | Mezzolara | |||
Borgo San Donnino | 0 | - | 2 | Ravenna | |||
Progresso | 2 | - | 3 | Sammaurese | |||
Sangiuliano City | 0 | - | 2 | Sant'Angelo | |||
Prato | 0 | - | 2 | Victor San Marino |
Sansepolcro | 0 | - | 1 | Montevarchi Calcio | |||
Cenaia | 1 | - | 3 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
Figline | 2 | - | 2 | Ponsacco | |||
Grosseto | 2 | - | 1 | Orvietana Calcio | |||
Seravezza | 2 | - | 3 | Pianese | |||
Sangiovannese | 2 | - | 1 | Poggibonsi | |||
Follonica Gavorrano | 0 | - | 0 | Real Forte Querceta | |||
Tau Altopascio | 1 | - | 1 | San Donato Tavarnelle | |||
Livorno | 2 | - | 1 | Sporting Trestina |
Avezzano | 2 | - | 0 | Fano | |||
San Nicolò | 0 | - | 1 | Atletico Ascoli | |||
Chieti | 0 | - | 2 | Campobasso | |||
United Riccione | 2 | - | 1 | Vigor Senigallia | |||
Real Monterotondo Scalo | 3 | - | 0 | Matese | |||
Termoli Calcio | 0 | - | 0 | L'Aquila | |||
Sambenedettese | 1 | - | 1 | Roma City | |||
Fossombrone | 0 | - | 0 | Sora | |||
Vastogirardi | 1 | - | 4 | Tivoli |
Ischia | 2 | - | 0 | Ostia Mare | |||
San Marzano | 1 | - | 0 | Boreale | |||
Romana | 3 | - | 1 | Sarrabus Ogliastra | |||
Anzio | 1 | - | 3 | Cavese | |||
Atletico Uri | 1 | - | 2 | Flaminia | |||
CynthiAlbalonga | 2 | - | 2 | Gladiator | |||
Trastevere | 0 | - | 2 | Nocerina | |||
Cassino | 1 | - | 1 | Budoni |
Manfredonia | 2 | - | 1 | Casarano | |||
Barletta | 2 | - | 3 | Città di Fasano | |||
Rotonda | 2 | - | 1 | Fidelis Andria | |||
Gelbison | 2 | - | 2 | Gravina | |||
Matera | 2 | - | 2 | Martina Franca | |||
Nardò | 4 | - | 1 | USD Palmese | |||
Paganese | 4 | - | 0 | Santa Maria Cilento | |||
Bitonto | 2 | - | 1 | Team Altamura | |||
Gallipoli | 1 | - | 1 | Angri Calcio |
Siracusa | 4 | - | 0 | Akragas | |||
Lamezia Terme | Cancelled | Canicattì | |||||
Licata | 3 | - | 1 | Castrovillari | |||
Acireale | 3 | - | 0 | Locri 1909 | |||
San Luca | 0 | - | 1 | Afragolese | |||
Città Di Sant’Agata | 1 | - | 0 | Ragusa | |||
Gioiese | 1 | - | 2 | Trapani 1905 | |||
Portici | 0 | - | 1 | Vibonese | |||
La Fenice Amaranto | 2 | - | 0 | Sancataldese |
Cagliari U19 | 1 | - | 1 | Lecce U19 | |||
Frosinone U19 | 2 | - | 2 | Empoli U19 |
Ascoli U19 | 2 | - | 3 | Bari U19 |
SOL | - | Korhogo | |||||
SOA | 0 | - | 0 | ASEC Mimosas | |||
Stella | 0 | - | 1 | San-Pédro |
Sanfrecce Hiroshima | 2 | - | 2 | Kawasaki Frontale | |||
Tokyo Verdy | 0 | - | 0 | Avispa Fukuoka | |||
Gamba Osaka | 1 | - | 2 | Kashima Antlers | |||
Kashiwa Reysol | 1 | - | 1 | Sagan Tosu | |||
Urawa Reds | 2 | - | 1 | Nagoya Grampus |
Fagiano Okayama | 0 | - | 1 | Shimizu S-Pulse | |||
Roasso Kumamoto | 1 | - | 2 | Oita Trinita | |||
Kagoshima United | 0 | - | 1 | Renofa Yamaguchi | |||
Tokushima Vortis | 2 | - | 1 | Montedio Yamagata | |||
Tochigi | 0 | - | 1 | Iwaki | |||
Blaublitz Akita | 0 | - | 2 | Yokohama |
Gainare Tottori | 2 | - | 1 | Ryūkyū | |||
Fukushima United | 9 | - | 0 | Grulla Morioka | |||
Matsumoto Yamaga | 3 | - | 1 | Kataller Toyama | |||
Zweigen Kanazawa | 0 | - | 0 | Gifu | |||
Kamatamare Sanuki | 1 | - | 1 | Vanraure Hachinohe | |||
Osaka | 2 | - | 2 | Azul Claro Numazu |
Kochi United | - | Honda | |||||
Veertien Mie | - | Tokyo Musashino United | |||||
Criacao Shinjuku | - | Sony Sendai | |||||
Minebea Mitsumi | - | Verspah Oita |
Albirex Niigata | 2 | - | 1 | JEF United | |||
Parceiro Nagano | 1 | - | 1 | Elfen Saitama | |||
INAC Kobe Leonessa | 4 | - | 1 | Mynavi Sendai | |||
Nojima Stella | - | Cerezo Osaka |
Yelimay Semey | 1 | - | 1 | Ordabasy | |||
Saxter Qaragandy | Cancelled | Aksu | |||||
Zhetysu | 2 | - | 1 | Aktobe |
Migori Youth | 1 | - | 0 | Mulembe United | |||
Dimba Patriots | 4 | - | 3 | Mombasa Stars | |||
Mara Sugar | 2 | - | 0 | Naivas | |||
Silibwet | 1 | Susp. | 0 | Mathare United | |||
Vihiga Bullets | 1 | - | 0 | Luanda Villa | |||
Kibera Black Stars | 0 | - | 0 | Darajani Gogo |
Assad | 0 | - | 1 | Kariobangi Sharks | |||
Leopards | 3 | - | 1 | Compel |
Alga | 1 | - | 2 | Kara-Balta | |||
Dordoi Bishkek | 2 | - | 0 | Ilbirs |
Al Nasar | 1 | - | 2 | Al Salmiyah |
Al Tadhamon | - | Burgan | |||||
Yarmouk | - | Al Sulaibikhat |
LCS | - | Lifofane | |||||
Matlama | - | Bantu | |||||
ACE Maseru | - | Manonyane |
Alittihad Misurata | 1 | - | 0 | Al-Madina | |||
Asswehly | 1 | - | 1 | Olympic Azzaweya |
Hegelmann Litauen | 0 | - | 1 | Zalgiris Kaunas | |||
Banga | 0 | - | 1 | FA Šiauliai | |||
Suduva Marijampole | 1 | - | 1 | Zalgiris Vilna | |||
Dainava | 0 | - | 0 | Panevezys |
Marisca Mersch | 2 | - | 3 | UNA Strassen | |||
Schifflange | 1 | - | 3 | Jeunesse d'Esch | |||
UT Pétange | 1 | - | 4 | Differdange 03 | |||
Victoria Rosport | 1 | - | 1 | Mondorf les Bains | |||
Wiltz 71 | 2 | - | 1 | Monnerich | |||
Fola Esch | 1 | - | 2 | RFC Union Luxemburgo | |||
Swift Hesperange | 2 | - | 1 | Dudelange | |||
Progrès Nidderkuer | 2 | - | 0 | Käerjéng 97 |
Tadamon Sour | 0 | - | 0 | Al Ahli Nabatiya | |||
Al Ahed | 1 | - | 1 | Safa |
Benfica | - | Sporting Macau | |||||
Jia Hua | - | Lun Lok |
Akademija Pandev | 2 | - | 0 | Vardar Skopje | |||
Voska Sport | 4 | - | 0 | Bregalnica Štip | |||
Rabotnički | 1 | - | 1 | Makedonija GjP | |||
FC Struga | 2 | - | 3 | Sileks Kratovo | |||
KF Shkupi | 3 | - | 2 | Tikvesh | |||
Shkendija Tetovo | 4 | - | 1 | KF Gostivari |
Karonga United | 3 | - | 1 | Mighty Tigers | |||
Bangwe All Stars | 0 | - | 0 | Mighty Wanderers | |||
FOMO | 1 | - | 0 | Chitipa United | |||
CIVO United | 1 | - | 2 | Kamuzu Barracks | |||
Moyale Barracks | 0 | - | 0 | Dedza Dynamos |
Balzan | 0 | - | 0 | Mosta | |||
Naxxar Lions | 4 | - | 0 | Valletta | |||
Birkirkara | 2 | - | 2 | Sirens | |||
Santa Lucia | 2 | - | 1 | Gzira United |
Senglea Athletic | 0 | - | 0 | Zabbar St. Patrick | |||
Tarxien Rainbows | - | Luqa St. Andrew's | |||||
Zebbug Rangers | 1 | - | 0 | Zejtun Corinthians | |||
St. Andrews | - | Lija Athletic |
ASPL 2000 | Postp. | Entente Boulet Rouge | |||||
Cercle de Joachim | Postp. | ASRR | |||||
Petite Rivière Noire | Postp. | Savanne | |||||
Chebel Citizens | Postp. | ASVP | |||||
Pamplemousses | Postp. | Grande Riviere Sud Est |
Tevragh-Zeïne | 3 | - | 0 | SNIM | |||
Nouadhibou | 1 | - | 0 | AS Entou | |||
Pompiers | 0 | 73' | 1 | Nouakchott King's |
Petrocub Hînceşti | 2 | - | 1 | Sheriff Tiraspol |
Falcons | 7 | - | 0 | Bavarians | |||
Khaan Khuns / Erchim | 2 | - | 1 | Ulaanbaatar |
Igalo | 1 | - | 0 | Bokelj | |||
Lovćen | 1 | - | 1 | Podgorica | |||
Grbalj | 1 | - | 2 | Internacional Podgorica | |||
Kom | 2 | - | 3 | Berane | |||
Iskra | 0 | - | 0 | Otrant-Olympic |
Necaxa | - | Monterrey | |||||
Santos Laguna | - | Atlético San Luis |
Atlante | - | Cancún | |||||
Universidad Guadalajara | - | Mineros de Zacatecas |
Montañeses | 2 | - | 0 | Irapuato |
Necaxa U23 | 1 | - | 1 | Monterrey U23 | |||
Santos Laguna U23 | 0 | - | 3 | Atlético San Luis U23 |
Guadalajara | - | Cruz Azul | |||||
Atlético San Luis | - | Puebla | |||||
Mazatlán | - | Pumas UNAM |
Municipal Jalapa | 1 | 21' | 0 | Diriangén | |||
UNAN Managua | - | Sport Sébaco | |||||
Real Estelí | - | Matagalpa | |||||
Walter Ferretti | - | Deportivo Ocotal |
Real Estelí U20 | - | Matagalpa U20 |
Sporting Lagos | 4 | - | 2 | Abia Warriors | |||
Enyimba | 1 | - | 0 | Katsina United | |||
Gombe United | 3 | - | 2 | Lobi Stars | |||
Akwa United | 3 | - | 0 | Kano Pillars | |||
Enugu Rangers | 2 | - | 0 | Plateau United | |||
Shooting Stars | 2 | - | 0 | Sunshine Stars |
Fredrikstad | 1 | - | 0 | Sandefjord | |||
Tromsø IL | 0 | - | 3 | Sarpsborg 08 | |||
KFUM | 0 | - | 0 | Brann Bergen | |||
Lillestrøm SK | 1 | - | 1 | Hamarkameratene | |||
Molde | 2 | - | 1 | Haugesund | |||
Strømsgodset IF | 2 | - | 2 | Kristiansund BK | |||
Odds BK | 3 | - | 3 | Viking FK |
Mjøndalen | 5 | - | 3 | Valerenga | |||
Lyn | 1 | - | 1 | Ranheim |
Kvik Halden | 1 | - | 3 | Vard | |||
Arendal | 1 | - | 0 | Ørn Horten | |||
Notodden | 1 | - | 1 | Lysekloster | |||
Hødd | 3 | - | 0 | Flekkerøy |
Tromsdalen | 4 | - | 2 | Alta | |||
Vålerenga II | 0 | - | 6 | Strindheim | |||
Junkeren | 0 | - | 3 | Stjørdals-Blink |
Viking FK | 0 | - | 1 | TIL 2020 | |||
Fortuna Ålesund | 3 | - | 1 | Fyllingsdalen |
Førde | 3 | - | 2 | Asane 2 | |||
Brodd | 1 | - | 3 | Sandnes Ulf II | |||
Start II | 3 | - | 0 | Madla | |||
Frigg | 1 | - | 0 | Oppsal | |||
Surnadal | 2 | - | 1 | Stabæk II | |||
Mosjøen | 1 | - | 4 | Rosenborg II | |||
Træff | 6 | - | 0 | Funnefoss / Vormsund | |||
Lørenskog | 0 | - | 2 | Lokomotiv Oslo | |||
Fløya | 3 | - | 0 | Ulfstind | |||
Kongsvinger 2 | 0 | - | 7 | Hønefoss BK | |||
Mjølner | 2 | - | 2 | HamKam II | |||
Innstranden | 1 | - | 2 | Elverum |
Club Guaraní | - | Nacional Asunción | |||||
2 de Mayo | - | Libertad | |||||
Cerro Porteño | - | General Caballero JLM |
Martín Ledesma | 1 | - | 2 | Encarnacion FC | |||
Deportivo Recoleta | 2 | - | 0 | Resistencia |
NEC Nimega | 0 | - | 3 | AZ Alkmaar | |||
PEC Zwolle | 3 | - | 1 | Heracles | |||
RKC Waalwijk | 2 | - | 2 | FC Utrecht | |||
Sparta Rotterdam | 1 | - | 0 | FC Volendam | |||
Vitesse | 3 | - | 2 | Fortuna Sittard |
FC Eindhoven | 1 | - | 1 | SC Telstar | |||
NAC Breda | 2 | - | 0 | Jong PSV |
Alianza Atlético | 0 | 75' | 2 | ADT | |||
Melgar | - | Alianza Lima | |||||
Universitario | - | Comerciantes Unidos | |||||
Deportivo Garcilaso | - | Los Chankas |
Unión Huaral | Cancelled | Juan Aurich | |||||
UCV Moquegua | 1 | - | 1 | Universidad San Martín | |||
Juan Pablo II College | 1 | - | 1 | Alianza Universidad | |||
Comerciantes | 0 | 46' | 1 | Deportivo Municipal |
Radomiak Radom | 3 | - | 4 | Zagłębie Lubin | |||
Stal Mielec | 1 | - | 3 | KP Legia Varsovia | |||
Lech Poznań | 0 | - | 0 | Cracovia |
Arka Gdynia | 3 | - | 2 | Resovia Rzeszów | |||
Miedź Legnica | 1 | - | 2 | Znicz Pruszków | |||
Polonia Warszawa | 1 | - | 2 | GKS Katowice | |||
Górnik Łęczna | 0 | - | 1 | Termalica Nieciecza |
Stolem Gniewino | - | Zawisza Bydgoszcz |
Górnik Zabrze II | - | Pawłowice Śląskie |
Wisłoka Dębica | - | Sokół Sieniawa |
Arka Gdynia U19 | 0 | - | 3 | Korona Kielce U19 | |||
Raków Częstochowa U19 | 2 | - | 1 | Widzew Łódź U19 | |||
Wisła Kraków U19 | 3 | - | 1 | Sandecja Nowy Sącz U19 | |||
Zagłębie Lubin U19 | 2 | - | 1 | Warta Poznań U19 |
UKS Łódź | - | Akademia Piłkarska LG | |||||
Pogoń Szczecin | - | Górnik Łęczna | |||||
Rekord Bielsko-Biała | - | GKS Katowice |
Portimonense | 0 | - | 2 | Moreirense | |||
Estoril | 1 | - | 0 | Famalicão | |||
Oporto | 2 | 88' | 1 | Sporting de Lisboa |
Torreense | 1 | - | 2 | Academico Viseu | |||
Tondela | 1 | - | 1 | Benfica II | |||
Porto II | 2 | - | 2 | Santa Clara | |||
CF Os Belenenses | 1 | - | 3 | Nacional |
Sporting Braga II | 1 | - | 1 | Académica | |||
Caldas | 1 | - | 1 | Oliveira Hospital | |||
Pêro Pinheiro | 1 | - | 0 | Sporting CP II | |||
Amora | 0 | - | 1 | 1º Dezembro | |||
Atlético CP | 1 | - | 2 | Sporting Covilhã | |||
Alverca | 1 | - | 0 | Varzim | |||
Felgueiras 1932 | 2 | - | 0 | Lusitânia Lourosa |
Académica U19 | 1 | - | 0 | Lusitânia U19 |
Ouriense | - | Sporting Braga | |||||
Albergaria | - | Racing Seixal |
Amarante | 2 | - | 3 | Os Limianos | |||
Moncarapachense | 1 | - | 2 | Vitória Setúbal | |||
Pevidém | 2 | - | 3 | São João Ver |
Al Markhiya | 1 | - | 1 | Umm Salal | |||
Al Shamal | 1 | - | 0 | Al Gharafa | |||
Qatar SC | 4 | - | 2 | Al Duhail | |||
Al Rayyan | 4 | - | 0 | Al Sadd | |||
Al Arabi | 4 | - | 3 | Muaither | |||
Al Ahli | 1 | - | 0 | Al Wakrah |
Bohemians | 2 | - | 1 | FK Pardubice | |||
Jablonec | 1 | - | 1 | Mladá Boleslav | |||
Sigma Olomouc | 1 | - | 4 | Sparta Praga | |||
Zlín | 0 | - | 1 | Karviná | |||
Viktoria Plzen | 3 | - | 0 | Teplice | |||
Baník Ostrava | 2 | - | 2 | Slovan Liberec | |||
Hradec Králové | 1 | - | 2 | Slavia Praga | |||
České Budějovice | 2 | - | 2 | Slovacko |
Sparta Praha II | 2 | - | 0 | Viktoria Žižkov |
Admira Praha | 2 | - | 1 | Slavia Karlovy Vary | |||
Slavia Praha II | 3 | - | 0 | Motorlet Praha | |||
Táborsko II | 4 | - | 2 | Písek | |||
Sokol Hostouň | 1 | - | 0 | Dukla Praha II |
Mladá Boleslav II | 0 | - | 2 | Slovan Liberec II | |||
Zápy | 5 | - | 0 | Přepeře |
Baník Ostrava II | 3 | - | 0 | Tatran Bohunice | |||
Karviná II | 1 | - | 2 | Slovácko II | |||
Znojmo | 1 | - | 1 | Blansko |
Meteor Praha | 2 | - | 1 | Štětí | |||
Admira Praha II | 1 | - | 0 | Ostrov | |||
Louny | 1 | - | 3 | Chomutov |
Velké Hamry | 4 | - | 0 | Vysoké Mýto | |||
Hlinsko | 2 | - | 1 | Trutnov | |||
Benátky nad Jizerou | 2 | - | 0 | Benešov |
Zbrojovka Brno II | 3 | - | 1 | Žďár nad Sázavou | |||
Velké Meziříčí | 2 | - | 1 | Stará Říše | |||
Sokol Tasovice | 3 | - | 2 | Vrchovina NM | |||
Líšeň II | 4 | - | 0 | Humpolec | |||
Dálnice Speřice | 1 | 42' | 0 | Pelhřimov | |||
Ždírec nad Doubravou | 2 | - | 1 | Slavoj Polná | |||
Sokol Lanžhot | 0 | 42' | 1 | Velká Bíteš |
Slavičín | 1 | - | 2 | Jiskra Rýmařov | |||
Strání | 1 | 42' | 0 | TJ Holesov | |||
Kozlovice | 3 | - | 0 | HFK Olomouc |
Opava II | 2 | - | 0 | Břidličná | |||
Polanka nad Odrou | 1 | 42' | 4 | Šumperk | |||
Bílovec | 0 | - | 2 | Krnov | |||
Bospor Bohumín | 0 | - | 4 | Havířov | |||
Slavoj Olympia Bruntál | 2 | - | 4 | Beskyd Frenštát |
Viktoria Plzeň | - | Horní Heršpice |
Sunrise | - | Gorilla | |||||
Etoile de l'Est | - | Marine | |||||
Gasogi United | 1 | - | 1 | APR |
Oţelul | 1 | - | 0 | Hermannstadt | |||
Iaşi | 0 | - | 2 | UTA Arad | |||
Cluj | 2 | - | 1 | Sepsi |
Progresul Spartac | 0 | - | 2 | Chindia Târgovişte | |||
AS FC Buzău | 1 | - | 0 | Mioveni |
Ladies Târgu Mureş | - | CSM Alexandria | |||||
SSU Poli Timişoara | - | Olimpia Cluj | |||||
Csikszereda MC | - | Farul Constanţa | |||||
Gloria Bistrița-Năsăud | - | Banat Girls |
Akhmat Grozny | 5 | - | 1 | Nizhny Novgorod | |||
Spartak Moscú | 3 | - | 2 | Lokomotiv Moscú | |||
Dinamo de Moscú | 1 | - | 0 | Zenit San Petersburgo | |||
Baltika Kaliningrado | 3 | - | 1 | CSKA Moscú |
Yenisey Krasnoyarsk | 1 | - | 1 | Volgar Astrakhan | |||
Shinnik Yaroslavl | 1 | - | 0 | Sokol Saratov | |||
KAMAZ | 1 | - | 0 | Akron | |||
Arsenal Tula | 3 | - | 3 | FK Spartak Vladikavkaz | |||
Leningradets | 0 | - | 1 | SKA-Energiya | |||
Torpedo Moscú | 1 | - | 2 | Khimki | |||
Kuban Krasnodar | 1 | - | 1 | Neftekhimik |
Ufa | 2 | - | 1 | Novosibirsk | |||
Krasnodar II | 0 | - | 0 | Chelyabinsk | |||
Veles | 1 | - | 0 | Chayka | |||
Kaluga | 4 | - | 1 | Tekstilshchik | |||
Volga Ulyanovsk | 4 | - | 0 | Irtysh | |||
Spartak Kostroma | 0 | - | 0 | Avangard Kursk | |||
Rodina Moskva II | 5 | - | 1 | Metallurg Lipetsk | |||
Torpedo Miass | 0 | - | 0 | Mashuk | |||
Dinamo Bryansk | 4 | - | 4 | Khimik Dzerzhinsk | |||
Murom | 1 | - | 2 | Rotor Volgograd |
Alaniya Vladikavkaz II | 1 | - | 2 | Kuban Pavlovskaya | |||
Rubin Yalta | 0 | - | 2 | Astrakhan |
Chertanovo | 3 | - | 0 | Zenit St. Petersburgo II | |||
Tver | 2 | - | 3 | Saturn | |||
Yenisey II | 0 | - | 1 | Luki-Energiya | |||
Znamya Truda | 1 | - | 1 | Baltika BFU | |||
Dinamo Vologda | 1 | - | 1 | Spartak Moscú II | |||
Torpedo Vladimir | 1 | - | 2 | Rodina Moskva III | |||
Dinamo Moskva II | 6 | - | 1 | Irkutsk |
Kvant | 0 | - | 1 | Khimki II | |||
Ryazan | 1 | - | 2 | Arsenal Tula II | |||
Orel | 1 | - | 0 | FK Spartak Tambov | |||
Salyut-Belgorod | 1 | - | 1 | Zenit Penza |
Sokol Kazan | 1 | - | 1 | Krylya Sovetov II | |||
Akron II | 4 | - | 2 | Uralets Nizhnyi Tagil | |||
Orenburg II | 2 | - | 0 | Ural II |
La Fiorita | 1 | - | 0 | SS Folgore/Falciano | |||
Tre Penne | 3 | - | 0 | Juvenes / Dogana |
St. Mirren | 1 | - | 2 | Glasgow Rangers | |||
Dundee | 1 | - | 2 | Celtic |
Ouakam | - | DSC | |||||
La Linguère | 0 | - | 0 | Guédiawaye | |||
Stade de Mbour | 1 | - | 0 | Gorée | |||
Génération Foot | 1 | - | 1 | Casa Sport | |||
Teungueth | 1 | - | 0 | Sonacos | |||
Jamono Fatick | 3 | - | 4 | Diambars | |||
Pikine | 0 | - | 1 | Jaraaf |
Vojvodina | 0 | - | 0 | Estrella Roja Belgrado | |||
Napredak | 1 | - | 4 | Radnički Kragujevac | |||
Partizán de Belgrado | 1 | - | 2 | TSC |
Radnički Novi Beograd | 0 | - | 1 | Dubocica | |||
Mladost Novi Sad | 1 | - | 1 | Kolubara | |||
RFK Novi Sad | 1 | - | 1 | Metalac GM | |||
GFK Sloboda Užice | 3 | - | 1 | OFK Vršac |
Kabel Novi Sad | - | Kikinda | |||||
SFS Borac | - | Budućnost Popovac | |||||
Polet Ljubić | - | Real Podunavci | |||||
Omladinac NB | - | Borac Šajkaš | |||||
Dinamo Pančevo | - | Podunavac | |||||
FAP | - | Vrelo Sport | |||||
Mihajlovac | - | Sloga Petrovac | |||||
Zvezdara | - | Budućnost Dobanovci | |||||
Tisa Adorjan | - | Sloven Ruma | |||||
Žitorađa | - | Jedinstvo Paraćin |
Dekedaha | TBA | Badbaado |
Royal AM | 0 | - | 4 | Orlando Pirates | |||
Cape Town City | 1 | - | 1 | Golden Arrows |
Casric Stars | 0 | - | 1 | JDR Stars | |||
Marumo Gallants | 3 | - | 0 | Platinum City Rovers |
Cape Town City U23 | 3 | - | 1 | Cape Town Spurs U23 | |||
Stellenbosch U23 | 3 | - | 0 | Kaizer Chiefs U23 |
Malmoe | 5 | - | 0 | AIK Solna | |||
Värnamo | 1 | - | 3 | Halmstads | |||
Djurgårdens | 1 | - | 0 | GAIS | |||
Häcken | 1 | - | 2 | Norrköping |
Helsingborgs | 0 | - | 0 | Östersunds FK | |||
Örebro | 2 | - | 1 | Brage |
Stockholm Inter | 1 | - | 2 | Umeå | |||
Assyriska | 3 | - | 2 | Täby | |||
Sollentuna | 2 | - | 1 | Piteå |
Ljungskile | 3 | - | 0 | Eskilsminne |
Vänersborgs IF | 1 | - | 0 | Kumla | |||
IFK Skövde | TBA | Vänersborgs FK |
Sandvikens AIK | 1 | - | 2 | Österåker United | |||
Viggbyholms IK | 0 | - | 0 | Enköping | |||
Dalkurd | 2 | - | 4 | Farsta | |||
Skiljebo | 0 | - | 3 | Franke |
Team Thoren | 9 | - | 0 | Frösö | |||
Lucksta | 0 | - | 0 | Ytterhogdal | |||
Sandviks | TBA | Skellefteå |
Österlen | 4 | - | 3 | IFK Hässleholm | |||
Nosaby | - | IFK Trelleborg | |||||
Berga | 3 | - | 2 | Kristianstad |
Västra Frölunda | 2 | - | 3 | Bergdalens IK | |||
Hittarp | 0 | - | 1 | Husqvarna |
Sundsvall | 0 | - | 2 | Bollstanas W |
Winterthur | 0 | - | 1 | Servette |
Servette II | 2 | - | 1 | Basel II |
Sion II | 0 | - | 2 | Vevey United | |||
La Sarraz-Eclépens | 2 | - | 0 | Pully Football | |||
Portalban / Gletterens | 0 | - | 5 | Monthey |
Thun II | 0 | - | 1 | Köniz | |||
Courtételle | 5 | - | 3 | Emmenbrücke | |||
Münsingen | 1 | - | 3 | Langenthal |
Dardania Lausanne | - | Farvagny / Ogoz | |||||
Signal | - | Châtel-St-Denis |
Besa Biel/Bienne | - | Concordia Lausanne | |||||
Ajoie-Monterri | - | Binningen |
Widnau | - | Lachen / Altendorf | |||||
Dübendorf | - | Bülach |
St. Gallen | - | Basel |
Leo Victor | - | Inter Moengotapoe | |||||
FC Inter Wanica | - | Broki |
Chiangrai United | 1 | - | 0 | Ratchaburi | |||
Trat | 4 | - | 2 | Police Tero | |||
Lamphun Warriors | 2 | - | 3 | Khonkaen United |
Taipei Vikings | 2 | - | 4 | AC Taipei | |||
Taichung Futuro | 4 | - | 0 | Ming Chuan University | |||
Taipower | 1 | - | 1 | Tainan City | |||
Hang Yuan | 2 | - | 1 | Taiwan Shihu |
Khujand | 0 | - | 1 | Istiklol |
Alanyaspor | 6 | - | 0 | İstanbulspor | |||
Pendikspor | 1 | - | 2 | Kayserispor | |||
Trabzonspor | 4 | - | 2 | Gaziantep FK | |||
Rizespor | 2 | - | 2 | Ankaragücü |
Adanaspor | 1 | - | 1 | Manisa FK | |||
Boluspor | 3 | - | 1 | Altay | |||
Şanlıurfaspor | 1 | - | 3 | Eyüpspor | |||
Kocaelispor | 3 | - | 1 | Bandırmaspor | |||
Erzurumspor FK | 2 | - | 1 | Çorum FK | |||
Tuzlaspor | 0 | - | 0 | Bodrumspor | |||
Ankara Keçiörengücü | 4 | - | 2 | Ümraniyespor | |||
Giresunspor | 2 | - | 3 | Sakaryaspor | |||
Göztepe | 2 | - | 0 | Gençlerbirliği |
Karacabey Belediyespor | 2 | - | 2 | Altınordu | |||
Afyonspor | 0 | - | 0 | Bucaspor 1928 | |||
Vanspor FK | 6 | - | 1 | Ankara Demirspor | |||
1461 Trabzon FK | 2 | - | 0 | Serik Belediyespor | |||
Yeni Mersin İY | 1 | - | 2 | Beyoğlu Yeni Çarşı | |||
Osmanlıspor | 0 | - | 0 | Nazilli Belediyespor | |||
Esenler Erokspor | 1 | - | 0 | Adıyaman | |||
Zonguldak Kömürspor | 3 | - | 2 | Kırşehir FK |
Kastamonuspor | 3 | - | 0 | Isparta 32 Spor | |||
Iğdır FK | 7 | - | 1 | Karaman FK | |||
Sarıyer | 3 | - | 0 | İskenderunspor | |||
Somaspor | 0 | - | 1 | Amed | |||
Fethiyespor | 0 | - | 0 | Etimesgut Belediyespor | |||
İnegölspor | 0 | - | 1 | Arnavutköy Belediyespor | |||
Düzcespor | 2 | - | 1 | 68 Aksaray Belediyespor | |||
Denizlispor | 4 | - | 1 | Uşak Spor | |||
Menemen | 7 | - | 1 | Belediye Derincespor |
Etoile du Sahel | 0 | - | 0 | Club Africain | |||
Marsa | 3 | - | 1 | Tataouine | |||
Olympique Béja | 3 | - | 0 | Soliman |
JS Omrane | 1 | - | 1 | CS Tabarka | |||
Oued Ellil | 1 | - | 0 | Hammam-Lif | |||
Sporting Ben Arous | 1 | - | 1 | Kalaâ Sport | |||
Korba | 2 | - | 2 | Jendouba Sport | |||
Kairouan | - | Ariana | |||||
Djelma | 3 | - | 1 | CO Médenine | |||
Jerba | 2 | - | 1 | Rejiche | |||
Kairouan | 0 | - | 1 | Ariana |
Zorya Luhansk | 0 | - | 0 | Obolon' Kyiv | |||
Kolos Kovalivka | 0 | - | 0 | Oleksandria | |||
Hirnyk | 3 | - | 0 | Metalist 1925 Kharkiv |
Viktoriya Sumy | 1 | - | 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||
Khust City | Postp. | Metalurh Zaporizhya | |||||
Nyva Ternopil' | 2 | - | 0 | Hirnyk-Sport | |||
FSC Mariupol' | 0 | - | 1 | Epitsentr Dunayivtsi |
Rukh Vynnyky II | 1 | - | 0 | Real Pharm | |||
Nyva Vinnytsya | 2 | - | 0 | Kremin' II |
Miramar Misiones | 3 | - | 5 | Danubio | |||
Progreso | 2 | - | 1 | Liverpool | |||
Cerro | 0 | 21' | 0 | Nacional | |||
Defensor Sporting | - | Wanderers |
Tacuarembó | 2 | - | 2 | Oriental |
Bunyodkor | - | Jayxun | |||||
Shortan | - | Qiziriq | |||||
Termez Surkhon | - | Lokomotiv BFK | |||||
Olympic | - | Chigatoy | |||||
Andijan | - | Nasaf | |||||
Dinamo Samarqand | - | Navbahor |
Carabobo | 1 | 21' | 0 | Portuguesa | |||
Academia Puerto Cabello | - | Angostura |
Academia Anzoátegui | 2 | 90' | 0 | Fundación AIFI | |||
Deportivo Miranda | 0 | 86' | 0 | Dynamo Puerto | |||
Atlético La Cruz | 2 | 90' | 0 | Bolívar | |||
Atlético El Vigía | 2 | 90' | 2 | Academia Rey | |||
Aragua | 2 | 62' | 1 | Ureña | |||
Trujillanos | 0 | 60' | 1 | Yaracuyanos |
Connah's Quay | 2 | - | 1 | The New Saints |
Zanaco | 2 | - | 1 | Kabwe Warriors | |||
Mufulira Wanderers | 2 | - | 0 | Prison Leopards | |||
Mutondo Stars | 3 | - | 0 | Green Buffaloes | |||
Maestro United Zambia | 3 | - | 2 | Power Dynamos |
Manica Diamonds | 1 | - | 0 | Platinum | |||
Green Fuel | 3 | - | 0 | Arenel Movers | |||
Highlanders | 2 | - | 0 | CAPS United | |||
Hwange | 1 | - | 1 | Herentals | |||
Dynamos | 2 | - | 2 | Ngezi Platinum | |||
Bulawayo Chiefs | 1 | - | 0 | Chegutu Pirates |
Delfines Del Este | Postp. | Cibao |