Today

Superliga

Godoy Cruz Godoy Cruz 1 - 2 Racing Club Racing Club
Defensa y Justicia Defensa y Justicia - Patronato Patronato
Lanús Lanús - Rosario Central Rosario Central
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield - River Plate River Plate

Prim B Nacional Apertura

Sarmiento Sarmiento 2 - 0 Guillermo Brown Guillermo Brown
Deportivo Morón Deportivo Morón - Aldosivi Aldosivi
Los Andes Los Andes - Juventud Unida G. Juventud Unida G.
Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis - Almagro Almagro
Villa Dálmine Villa Dálmine - Flandria Flandria
Atlético Rafaela Atlético Rafaela - Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia

Prim B Metro

Acassuso Acassuso - Fénix Fénix
Estudiantes Caseros Estudiantes Caseros - Atlanta Atlanta
Sacachispas Sacachispas - UAI Urquiza UAI Urquiza
Platense Platense - Almirante Brown Almirante Brown

Primera D

Argentino Merlo Argentino Merlo - Yupanqui Yupanqui
Argentino Rosario Argentino Rosario - Real Pilar Real Pilar
Juventud Unida Juventud Unida - Atlas Atlas
General Lamadrid General Lamadrid - Puerto Nuevo Puerto Nuevo

Torneo Federal A

Deportivo Mandiyú Deportivo Mandiyú - Sportivo Patria Sportivo Patria

First Division A

Mechelen Mechelen - Sporting Charleroi Sporting Charleroi
AS Eupen AS Eupen - Lokeren Lokeren
KV Oostende KV Oostende - Sint-Truiden Sint-Truiden
Waasland-Beveren Waasland-Beveren - Gent Gent

First Amateur Division

Dessel Sport Dessel Sport - Sporting Châtelet Sporting Châtelet
Geel Geel - Oudenaarde Oudenaarde
Oosterwijk Oosterwijk - Dender Dender
Deinze Deinze - Lommel United Lommel United
Heist Heist - RFC Seraing RFC Seraing

Second Amateur Division VFV A

Torhout Torhout - Gullegem Gullegem
Izegem Izegem - Harelbeke Harelbeke
Gent-Zeehaven Gent-Zeehaven - Bornem Bornem
Olsa Brakel Olsa Brakel - Westhoek Westhoek

Second Amateur Division VFV B

Ciney Ciney - Sprimont-Comblain Sprimont-Comblain

Second Amateur Division ACFF

Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Thes Sport Thes Sport
Turnhout Turnhout - Hoogstraten Hoogstraten
Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Cappellen Cappellen
City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen - Bocholt Bocholt
Mandel United Mandel United - Harelbeke Harelbeke

Third Amateur Division VFV A

Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Mariekerke Mariekerke
Dikkelvenne Dikkelvenne - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
RFC Wetteren RFC Wetteren - Eppegem Eppegem
Svelta Melsele Svelta Melsele - Grimbergen Grimbergen

Third Amateur Division VFV B

Leopoldsburg Leopoldsburg - Eendracht Termien Eendracht Termien
Diest Diest - Sterrebeek Sterrebeek
Esperanza Pelt Esperanza Pelt - Diegem Sport Diegem Sport
Heur Tongeren Heur Tongeren - Houtvenne Houtvenne

Third Amateur Division ACFF A

Spy Spy Postp. Binche Binche
Couvin-Mariembourg Couvin-Mariembourg Postp. Waterloo Waterloo

Third Amateur Division ACFF B

Longlier Longlier Postp. Herstal Herstal

Provincial Antwerpen

K. Kontich K. Kontich - Lille Lille
Lyra Lyra - Vorselaar Vorselaar
Racing Mechelen Racing Mechelen - Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant

Provincial Brabant

Houtem-Oplinter Houtem-Oplinter - Borght-Humbeek Borght-Humbeek
Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Veltem Veltem
Betekom Betekom - Liedekerke Liedekerke
Ixelles Ixelles - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain

Provincial Hainaut

PAC Buzet PAC Buzet - Montkainoise Montkainoise

Provincial Limburg

Bregel Sport Bregel Sport - Beringen Beringen
Zonhoven Zonhoven - Herk Herk
Racing Peer Racing Peer - Eendracht Maasmechelen Eendracht Maasmechelen

Provincial Luxembourg

La Roche La Roche Postp. Ethe Belmont Ethe Belmont
Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris Postp. Lorraine Arlon Lorraine Arlon
Wellin Wellin Postp. Marloie Sport Marloie Sport
Nothomb-Post Nothomb-Post Postp. Libramont Libramont

Provincial Namur

Assesse Assesse - Condruzien Condruzien

Provincial Oost Vlaanderen

Eendracht Aalter Eendracht Aalter - Dendermonde Dendermonde
De Pinte De Pinte - Lochristi Lochristi

Provincial West Vlaanderen

Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Oostkamp Oostkamp

Paulista A1

Corinthians Corinthians - Palmeiras Palmeiras

Paulista A2

Taubaté Taubaté - Votuporanguense Votuporanguense
São Bernardo São Bernardo - Portuguesa Portuguesa
Água Santa Água Santa - Oeste Oeste
Osasco Audax Osasco Audax - Guarani Guarani
Rio Claro Rio Claro - Penapolense Penapolense
Batatais Batatais - Nacional SP Nacional SP
Sertãozinho Sertãozinho - XV de Piracicaba XV de Piracicaba

Paulista A3

São Carlos São Carlos - Noroeste Noroeste
Taboão da Serra Taboão da Serra - Velo Clube Velo Clube
Manthiqueira Manthiqueira - Desportivo Brasil Desportivo Brasil
União Barbarense União Barbarense - Portuguesa Santista Portuguesa Santista
Matonense Matonense - EC São Bernardo EC São Bernardo
Marília Marília - Atibaia Atibaia

Gaúcho 1

Caxias Caxias 0 - 0 Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
Grêmio Grêmio - Novo Hamburgo Novo Hamburgo

Mineiro 1

Tombense Tombense 0 - 0 América Mineiro América Mineiro
CAP Patrocinense CAP Patrocinense - Villa Nova Villa Nova
Cruzeiro Cruzeiro - Boa Boa

Mineiro 2

Tupynambás Tupynambás - Betinense Betinense
Guarani MG Guarani MG - Social Social
CAP Uberlândia CAP Uberlândia - Nacional AC MG Nacional AC MG
Uberaba Uberaba - Mamoré Mamoré

Baiano 1

Bahia de Feira Bahia de Feira - Vitória da Conquista Vitória da Conquista

Pernambucano 1

Sport Recife Sport Recife - Acadêmica Vitória Acadêmica Vitória

Goiano 1

Goiás Goiás - Itumbiara Itumbiara

Cearense 1

Floresta Floresta - Uniclinic Uniclinic
Tiradentes CE Tiradentes CE - Ceará Ceará

Paraense

Remo Remo - Cametá Cametá

Brasiliense

Paracatu Paracatu - Gama Gama

Paraibano

Auto Esporte Auto Esporte - Atlético Cajazeirense Atlético Cajazeirense

Alagoano

Coruripe Coruripe - Santa Rita Santa Rita

Potiguar

Potiguar Mossoró Potiguar Mossoró - ABC ABC

Sergipano

Socorrense Socorrense - Dorense Dorense

Matogrossense

Operário Ltda Operário Ltda - Poconé Poconé

Capixaba

Vitória ES Vitória ES - Real Noroeste Real Noroeste
Itapemirim Itapemirim - Doze Doze
São Mateus São Mateus - Tupy Tupy
Espírito Santo Espírito Santo - Desportiva ES Desportiva ES

Maranhense

Americano Bacabal Americano Bacabal - Moto Club MA Moto Club MA
Imperatriz Imperatriz - Santa Quitéria Santa Quitéria

Piauiense

Flamengo PI Flamengo PI - 4 de Julho 4 de Julho
Piauí Piauí - Ríver Ríver

Carioca 1 Taca Guanabara

Macaé Macaé - Bangu Bangu
Fluminense Fluminense - Flamengo Flamengo
Bonsucesso Bonsucesso - América RJ América RJ
Goytacaz Goytacaz - Resende Resende

First League

Dunav 2010 Dunav 2010 2 - 0 Vereya Vereya
Beroe Beroe 2 HT 1 Etar Etar
Septemvri Sofia Septemvri Sofia - Levski Sofia Levski Sofia

Second League Iztok

Strumska slava Strumska slava 0 - 0 Lokomotiv G. Oryahovitsa Lokomotiv G. Oryahovitsa
Nesebar Nesebar 1 - 5 Botev Galabovo Botev Galabovo
Lokomotiv Sofia 1929 Lokomotiv Sofia 1929 - Oborishte Oborishte
Neftohimik Neftohimik 0 - 2 Botev Vratsa Botev Vratsa
Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv 1 - 0 Montana Montana

Third League Severoiztok

Dorostol Dorostol Cancl. Septemvri Tervel Septemvri Tervel
Spartak Varna Spartak Varna - Kaliakra Kaliakra
Dobrudzha 1919 Dobrudzha 1919 - Hitrino Hitrino

Third League Yugoiztok

Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie - Minyor Radnevo Minyor Radnevo
Rozova dolina Rozova dolina - Zagorets Zagorets
Atletik Kuklen Atletik Kuklen - Sokol Markovo Sokol Markovo
Dimitrovgrad Dimitrovgrad - Levski Karlovo Levski Karlovo
Evrokolezh Evrokolezh - Tundzha Yagoda Tundzha Yagoda
Rakovski 2011 Rakovski 2011 - Borislav 2009 Borislav 2009
Karnobat Karnobat - Asenovets Asenovets
Arda Arda - Svilengrad Svilengrad
Vereya II Vereya II - Yambol 1915 Yambol 1915

Third League Yugozapad

Chavdar Etropole Chavdar Etropole - Slivnishki geroy Slivnishki geroy
FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik - Bansko Bansko
Hebar 1918 Hebar 1918 - Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad
Pirin Razlog Pirin Razlog - Marek Marek
Germaneya Germaneya - Septemvri Simitli Septemvri Simitli
Belasitsa Belasitsa - CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Vihren Vihren - Rilski Sportist Rilski Sportist
OFK Elin Pelin OFK Elin Pelin - Pirin Gotse Delchev Pirin Gotse Delchev
Botev Ihtiman Botev Ihtiman - Svoboda Svoboda

Premier League

Leicester City Leicester City 1 76' 1 Stoke City Stoke City
AFC Bournemouth AFC Bournemouth - Newcastle United Newcastle United
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion - Swansea City Swansea City
Burnley Burnley - Southampton Southampton
Liverpool Liverpool - West Ham United West Ham United
West Bromwich Albion West Bromwich Albion - Huddersfield Town Huddersfield Town
Watford Watford - Everton Everton

Championship

Birmingham City Birmingham City - Barnsley Barnsley
Leeds United Leeds United - Brentford Brentford
Norwich City Norwich City - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Burton Albion Burton Albion - Millwall Millwall
Preston North End Preston North End - Ipswich Town Ipswich Town
Queens Park Rangers Queens Park Rangers - Nottingham Forest Nottingham Forest
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday - Aston Villa Aston Villa
Sunderland Sunderland - Middlesbrough Middlesbrough
Reading Reading - Derby County Derby County
Fulham Fulham - Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers

FA Trophy

Bromley Bromley - Spennymoor Town Spennymoor Town
Leyton Orient Leyton Orient - Gateshead Gateshead
Billericay Town Billericay Town - Wealdstone Wealdstone
Stockport County Stockport County - Brackley Town Brackley Town

League One

Charlton Athletic Charlton Athletic - Shrewsbury Town Shrewsbury Town
Bury Bury - Gillingham Gillingham
Fleetwood Town Fleetwood Town - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Northampton Town Northampton Town - Oxford United Oxford United
Bristol Rovers Bristol Rovers - Scunthorpe United Scunthorpe United
Oldham Athletic Oldham Athletic Postp. Southend United Southend United
Peterborough United Peterborough United - AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Plymouth Argyle Plymouth Argyle - Bradford City Bradford City
Rotherham United Rotherham United - Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Walsall Walsall - Blackburn Rovers Blackburn Rovers
Wigan Athletic Wigan Athletic - Rochdale Rochdale
Portsmouth Portsmouth - Blackpool Blackpool

League Two

Colchester United Colchester United - Barnet Barnet
Chesterfield Chesterfield - Swindon Town Swindon Town
Forest Green Rovers Forest Green Rovers - Crawley Town Crawley Town
Grimsby Town Grimsby Town - Exeter City Exeter City
Accrington Stanley Accrington Stanley - Cambridge United Cambridge United
Lincoln City Lincoln City - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Luton Town Luton Town - Cheltenham Town Cheltenham Town
Mansfield Town Mansfield Town - Coventry City Coventry City
Port Vale Port Vale - Newport County Newport County
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers - Morecambe Morecambe
Yeovil Town Yeovil Town - Carlisle United Carlisle United
Notts County Notts County - Stevenage Stevenage

National League

Hartlepool United Hartlepool United - Ebbsfleet United Ebbsfleet United
Macclesfield Town Macclesfield Town - Maidenhead United Maidenhead United
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Chester Chester
Eastleigh Eastleigh - Halifax Town Halifax Town
Maidstone United Maidstone United - Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Fylde Fylde - Dover Athletic Dover Athletic
Wrexham Wrexham - Aldershot Town Aldershot Town
Sutton United Sutton United - Guiseley Guiseley
Woking Woking - Boreham Wood Boreham Wood
Bromley Bromley Postp. Barrow Barrow

National League N / S North

Harrogate Town Harrogate Town Postp. Spennymoor Town Spennymoor Town
AFC Telford United AFC Telford United - United of Manchester United of Manchester
Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue - North Ferriby United North Ferriby United
Darlington Darlington - Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
Leamington Leamington - Blyth Spartans Blyth Spartans
Salford City Salford City - Tamworth Tamworth
Southport Southport - Curzon Ashton Curzon Ashton
York City York City - Alfreton Town Alfreton Town
Nuneaton Town Nuneaton Town - Chorley Chorley
Darlington Darlington - Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers

National League N / S South

Dartford Dartford - Truro City Truro City
East Thurrock United East Thurrock United - Bath City Bath City
Eastbourne Borough Eastbourne Borough - Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Concord Rangers Concord Rangers - Welling United Welling United
Braintree Town Braintree Town - Poole Town Poole Town
Hampton & Richmond Hampton & Richmond - Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town - Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Oxford City Oxford City - Chelmsford City Chelmsford City
St Albans City St Albans City - Chippenham Town Chippenham Town
Whitehawk Whitehawk - Gloucester City Gloucester City

Non League Premier Northern

Ashton United Ashton United - Altrincham Altrincham
Marine Marine - Mickleover Sports Mickleover Sports
Buxton Buxton - Stourbridge Stourbridge
Halesowen Town Halesowen Town - Matlock Town Matlock Town
Barwell Barwell - Workington Workington
Hednesford Town Hednesford Town - Warrington Town Warrington Town
Lancaster City Lancaster City - Rushall Olympic Rushall Olympic
Nantwich Town Nantwich Town - Grantham Town Grantham Town
Stafford Rangers Stafford Rangers - Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town - Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC
Witton Albion Witton Albion - Whitby Town Whitby Town
SL Aquaforce SL Aquaforce - Coalville Town Coalville Town

Non League Premier Southern

Biggleswade Town Biggleswade Town - Redditch United Redditch United
Basingstoke Town Basingstoke Town - Hitchin Town Hitchin Town
Bishop's Stortford Bishop's Stortford - Frome Town Frome Town
Chesham United Chesham United - Kettering Town Kettering Town
Banbury United Banbury United - Kings Langley Kings Langley
Dorchester Town Dorchester Town - Dunstable Town Dunstable Town
Gosport Borough Gosport Borough - Stratford Town Stratford Town
Hereford Hereford - Weymouth Weymouth
Slough Town Slough Town - St Neots Town St Neots Town
St Ives Town St Ives Town - Farnborough Farnborough
Tiverton Town Tiverton Town - King's Lynn Town King's Lynn Town
Royston Town Royston Town - Merthyr Town Merthyr Town

Non League Premier Isthmian

Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent - Merstham Merstham
Burgess Hill Town Burgess Hill Town - Thurrock Thurrock
Enfield Town Enfield Town - Leatherhead Leatherhead
Harlow Town Harlow Town - Staines Town Staines Town
Harrow Borough Harrow Borough - Worthing Worthing
Hendon Hendon - Lowestoft Town Lowestoft Town
Kingstonian Kingstonian - Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Tonbridge Angels Tonbridge Angels - Metropolitan Police Metropolitan Police
Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United - Leiston Leiston
Needham Market Needham Market - Margate Margate
Wingate & Finchley Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet

Non League Div One Isthmian North

Norwich United Norwich United - Hertford Town Hertford Town
Potters Bar Town Potters Bar Town - Canvey Island Canvey Island
Romford Romford - Barking Barking
Soham Town Rangers Soham Town Rangers - Grays Athletic Grays Athletic
Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree - Mildenhall Town Mildenhall Town
Bury Town Bury Town - Waltham Abbey Waltham Abbey
AFC Hornchurch AFC Hornchurch - Tilbury Tilbury
Aveley Aveley - Cheshunt Cheshunt
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea - AFC Sudbury AFC Sudbury
Brentwood Town Brentwood Town - Dereham Town Dereham Town
Haringey Borough Haringey Borough - Ware Ware

Non League Div One Isthmian South

Guernsey Guernsey - Hastings United Hastings United
Ramsgate Ramsgate - Molesey Molesey
Shoreham Shoreham - VCD Athletic VCD Athletic
South Park South Park - Faversham Town Faversham Town
Whyteleafe Whyteleafe - Walton Casuals Walton Casuals
Phoenix Sports Phoenix Sports - Lewes Lewes
Greenwich Borough Greenwich Borough - Chipstead Chipstead
Ashford United Ashford United - Cray Wanderers Cray Wanderers
Carshalton Athletic Carshalton Athletic - Thamesmead Town Thamesmead Town
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals - Sittingbourne Sittingbourne
East Grinstead Town East Grinstead Town - Herne Bay Herne Bay
Hythe Town Hythe Town - Horsham Horsham

Non League Div One Northern North

Skelmersdale United Skelmersdale United - Goole Goole
Ramsbottom United Ramsbottom United - Ossett Town Ossett Town
South Shields South Shields - Radcliffe Borough Radcliffe Borough
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Droylsden Droylsden
Trafford Trafford - Colne Colne
Ossett Albion Ossett Albion - Prescot Cables Prescot Cables
Mossley Mossley - Clitheroe Clitheroe
Bamber Bridge Bamber Bridge - Scarborough Athletic Scarborough Athletic
Colwyn Bay Colwyn Bay - Brighouse Town Brighouse Town
Glossop North End Glossop North End - Atherton Collieries Atherton Collieries
Hyde United Hyde United - Kendal Town Kendal Town

Non League Div One Northern South

Newcastle Town Newcastle Town - Stamford Stamford
Sheffield Sheffield - Romulus Romulus
Spalding United Spalding United - Market Drayton Town Market Drayton Town
Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels - Corby Town Corby Town
Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo - Chasetown Chasetown
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic - Lincoln United Lincoln United
Bedworth United Bedworth United - Frickley Athletic Frickley Athletic
Carlton Town Carlton Town - Belper Town Belper Town
Cleethorpes Town Cleethorpes Town - Leek Town Leek Town
Gresley Gresley - Basford United Basford United
Alvechurch Alvechurch - Peterborough Sports Peterborough Sports

Non League Div One Southern Central

Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United - Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
Fleet Town Fleet Town - Hanwell Town Hanwell Town
AFC Kempston Rovers AFC Kempston Rovers - Beaconsfield Town Beaconsfield Town
Northwood Northwood - Bedford Town Bedford Town
Thame United Thame United - Cambridge City Cambridge City
Egham Town Egham Town - AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
Chalfont St Peter Chalfont St Peter - Hartley Wintney Hartley Wintney
AFC Dunstable AFC Dunstable - Uxbridge Uxbridge
Arlesey Town Arlesey Town - Aylesbury United Aylesbury United
Aylesbury Aylesbury - Moneyfields Moneyfields
Barton Rovers Barton Rovers - Marlow Marlow

Non League Div One Southern SW

Slimbridge Slimbridge - Mangotsfield United Mangotsfield United
Swindon Supermarine Swindon Supermarine - Shortwood United Shortwood United
Winchester City Winchester City - Barnstaple Town Barnstaple Town
Yate Town Yate Town - Didcot Town Didcot Town
Paulton Rovers Paulton Rovers - AFC Totton AFC Totton
North Leigh North Leigh - Taunton Town Taunton Town
Bishop's Cleeve Bishop's Cleeve - Salisbury Salisbury
Cinderford Town Cinderford Town - Wimborne Town Wimborne Town
Evesham United Evesham United - Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Larkhall Athletic Larkhall Athletic - Cirencester Town Cirencester Town
Bideford Bideford - Kidlington Kidlington

CCL Premier Division

Hanworth Villa Hanworth Villa - Farnham Town Farnham Town
Horley Town Horley Town - Camberley Town Camberley Town
Redhill Redhill - Chertsey Town Chertsey Town
Spelthorne Sports Spelthorne Sports - Colliers Wood United Colliers Wood United
Guildford City Guildford City - Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers
Godalming Town Godalming Town - Westfield (Surrey) Westfield (Surrey)
Balham Balham - Walton & Hersham Walton & Hersham
Bedfont Sports Bedfont Sports - North Greenford United North Greenford United
CB Hounslow United CB Hounslow United - Abbey Rangers Abbey Rangers
Epsom & Ewell Epsom & Ewell - Knaphill Knaphill
AFC Hayes AFC Hayes - Banstead Athletic Banstead Athletic

CCL Division One

Frimley Green Frimley Green - South Park Reserves South Park Reserves
Sheerwater Sheerwater - Chessington & Hook Utd. Chessington & Hook Utd.
Worcester Park Worcester Park - Cove Cove
Fleet Spurs Fleet Spurs - Kensington Borough Kensington Borough
Farleigh Rovers Farleigh Rovers - Bagshot Bagshot
Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham - Ash United Ash United
Cobham Cobham - AC London AC London
Eversley & California Eversley & California - Staines Lammas Staines Lammas
Badshot Lea Badshot Lea - Raynes Park Vale Raynes Park Vale

U18 Premier League

Leicester U18 Leicester U18 0 - 0 Aston Villa U18 Aston Villa U18
Manchester United U18 Manchester United U18 4 - 1 Everton U18 Everton U18
Sunderland U18 Sunderland U18 1 - 0 Manchester City U18 Manchester City U18
West Brom U18 West Brom U18 1 - 1 Stoke City U18 Stoke City U18
Norwich U18 Norwich U18 0 - 3 West Ham U18 West Ham U18
Tottenham U18 Tottenham U18 4 - 0 Reading U18 Reading U18
Liverpool U18 Liverpool U18 - Wolverhampton U18 Wolverhampton U18
Blackburn U18 Blackburn U18 - Newcastle Utd U18 Newcastle Utd U18
Middlesbrough U18 Middlesbrough U18 - Derby U18 Derby U18

U21 Premier League Division 2

Arsenal U23 Arsenal U23 - Dinamo Zagreb II Dinamo Zagreb II
Liverpool U23 Liverpool U23 Postp. Porto II Porto II

Ligue 1

Toulouse Toulouse - Monaco Monaco
Dijon Dijon - Caen Caen
Guingamp Guingamp - Metz Metz
Lille Lille - Angers SCO Angers SCO
Nantes Nantes - Amiens SC Amiens SC
Rennes Rennes - Troyes Troyes

Ligue 2

Paris Paris 0 3' 0 Brest Brest

National 1

Laval Laval - Red Star Red Star

National 2 Group A

Tarbes Tarbes - Colomiers US Colomiers US

National 2 Group B

PSG II PSG II - Andrézieux Andrézieux
Schiltigheim Schiltigheim - Annecy Annecy
Le Puy F.43 Auvergne Le Puy F.43 Auvergne - Saint-Louis Neuweg Saint-Louis Neuweg
Raon l'Etape Raon l'Etape - Yzeure Yzeure
Épinal Épinal - Jura Sud Foot Jura Sud Foot

National 2 Group C

Poissy Poissy - Furiani-Agliani Furiani-Agliani
Amiens AC Amiens AC - Sainte Geneviève Sainte Geneviève
Fleury 91 Fleury 91 - Lens II Lens II
Arras Arras - Reims II Reims II
Viry Châtillon Viry Châtillon - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos
Drancy JA Drancy JA - Croix Football IC Croix Football IC

National 2 Group D

Mantes 78 Mantes 78 - Limoges Limoges
Saint-Malo Saint-Malo - Romorantin Romorantin
Granville Granville - Le Havre II Le Havre II
St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire - Boulogne Billancourt AC Boulogne Billancourt AC
Chartres Chartres - Le Mans Le Mans
Fontenay Vendée Foot Fontenay Vendée Foot - Lorient II Lorient II

National 3 Group A

Aviron Bayonnais Aviron Bayonnais - Anglet Genets Anglet Genets
Poitiers Poitiers - Bressuire Bressuire
Libourne Libourne - Bordeaux II Bordeaux  II
Chauray Chauray - Angoulême Angoulême

National 3 Group B

La Fleche RC La Fleche RC - La Suze La Suze
Sablé Sablé - La Roche La Roche
Le Poiré sur Vie Le Poiré sur Vie - Les Herbiers II Les Herbiers II
Changé Changé - Laval II Laval II
USSA Vertou USSA Vertou - Challans Challans
Chateaubriant Voltigeurs Chateaubriant Voltigeurs - Nantes II Nantes II

National 3 Group C

Orléans II Orléans II - Tours II Tours II
Ouest Tourangeau Ouest Tourangeau Postp. Bourges 18 Bourges 18
Avoine OCC Avoine OCC - Étoile Bleue St Cyr Étoile Bleue St Cyr

National 3 Group D

Cannes Cannes - Aubagne Aubagne
EF Bastia EF Bastia - Marseille Endoume Marseille Endoume
Gémenos Gémenos - Lucciana Lucciana
Villefranche SJB Villefranche SJB - Ajaccio II Ajaccio II
FB Île Rousse FB Île Rousse - Bastia-Borgo II Bastia-Borgo II
Saint-Rémoise Saint-Rémoise - Le Pontet US Le Pontet US

National 3 Group E

Pontarlier Pontarlier Postp. Saint-Apollinaire Saint-Apollinaire
Racing Besançon Racing Besançon Postp.