Cup

Cup

Slovakia 2021/2022

Round:

Družstevník Rybky Družstevník Rybky 5 - 0 Mokrý Háj Mokrý Háj

Domino Domino 0 - 8 Rača Rača
Baník Handlová Baník Handlová 0 - 1 Baník Prievidza Baník Prievidza
Boleráz Boleráz 0 - 3 Spartak Myjava Spartak Myjava
Buzitka Buzitka 1 - 4 Fiľakovo Fiľakovo
Družstevník Zvončín Družstevník Zvončín 2 Pen. 3 Blava 1928 Blava 1928
Harichovce Harichovce 4 - 0 Tatran Spišské Vlachy Tatran Spišské Vlachy
Komjatice Komjatice 0 - 2 Veľké Lovce Veľké Lovce
Veľký Cetín Veľký Cetín 0 - 7 Nitra Nitra
Slovan Modra Slovan Modra 3 Pen 1-0 3 Pezinok Pezinok

Jednota Sokol Jednota Sokol 2 - 4 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
Baník Brodské Baník Brodské 0 - 6 Družstevník Radimov Družstevník Radimov
Baník Veľký Krtíš Baník Veľký Krtíš 3 - 1 Tatran VLM Tatran VLM
Báb Báb 4 - 1 Kovarce Kovarce
Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov 1 Pen. 1 Nové Zámky Nové Zámky
Družstevník Dlhá nad O. Družstevník Dlhá nad O. 1 - 4 Stráňavy Stráňavy
Družstevník Trstice Družstevník Trstice 4 - 0 Neded Neded
Fintice Fintice 2 - 1 Marhaň Marhaň
Gbeľany Gbeľany 2 - 0 Teplička nad Váhom Teplička nad Váhom
Holíč Holíč 0 - 3 Nafta Gbely Nafta Gbely
Hontianske Nemce Hontianske Nemce 1 Pen 1-0 1 Lokomotíva Zvolen Lokomotíva Zvolen
Horná Krupá Horná Krupá 0 Pen 1-0 0 Vrbové Vrbové
Hrochoť Hrochoť 0 - 8 Podkonice Podkonice
Iskra Hnúšťa Iskra Hnúšťa 0 - 1 Poltar Poltar
Jasenov Jasenov 1 - 2 Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
Jelka Jelka 1 - 3 Veľký Meder Veľký Meder
Jesenské Jesenské 4 - 2 Detva Detva
Kanianka Kanianka 2 - 0 Dolné Vestenice Dolné Vestenice
Kechnec Kechnec 4 Pen. 4 Čaňa Čaňa
Ladomerská Vieska Ladomerská Vieska 1 - 8 Kováčová Kováčová
Lastomír Lastomír 0 - 6 Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom
Likavka Likavka 0 Pen 1-0 0 Rosina Rosina
Lokomotíva Košice Lokomotíva Košice 1 - 0 Gelnica Gelnica
Maratón Seňa Maratón Seňa 2 Pen. 2 Mladosť Kalša Mladosť Kalša
Melčice-Lieskové Melčice-Lieskové 0 - 4 Častkovce Častkovce
Nevidzany Nevidzany 1 - 4 Lipová Lipová
OFK Slovenská Ľupča OFK Slovenská Ľupča 2 Pen 1-0 2 Sokol Medzibrod Sokol Medzibrod
Okoličná na Ostrove Okoličná na Ostrove 2 Pen 1-0 2 Hurbanovo Hurbanovo
Oravan Oravan 1 - 3 Liptovská Štiavnica Liptovská Štiavnica
Partizán Domaniža Partizán Domaniža 0 - 1 Lednické Rovne Lednické Rovne
Piešťany Piešťany 1 - 5 Trebatice Trebatice
Plevník-Drienové Plevník-Drienové 1 Pen. 1 Spartak Kvašov Spartak Kvašov
Pokrok Stará Bystrica Pokrok Stará Bystrica 1 - 2 Čierne Čierne
Predmier Predmier 0 - 3 Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto
Ptava NV Ptičie Ptava NV Ptičie 1 - 2 Slovan Belá nad Cirochou Slovan Belá nad Cirochou
Rožňava Rožňava 0 - 1 Dvorníky-Včeláre Dvorníky-Včeláre
Selce Selce 2 - 4 Šalková Šalková
Slovan Bolešov Slovan Bolešov 2 - 4 Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce
Slovan Dudince Slovan Dudince 0 - 1 Banská Štiavnica Banská Štiavnica
Slovan Poproč Slovan Poproč 1 - 7 Spartak Medzev Spartak Medzev
Slovan Skalité Slovan Skalité 1 - 3 Kotešová Kotešová
Slovan Tomášovce Slovan Tomášovce 0 - 0 Badín Badín
Slovan Vavrečka Slovan Vavrečka 1 - 2 Závažná Poruba Závažná Poruba
Sokol Chminianska Sokol Chminianska 3 - 0 Košická Nová Ves Košická Nová Ves
Sokol Opatovská Nová Ves Sokol Opatovská Nová Ves 0 - 2 Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
Sokol Torysa Sokol Torysa 0 - 6 Slovan Sabinov Slovan Sabinov
Sokol Zubrohlava Sokol Zubrohlava 0 - 5 Dolný Kubín Dolný Kubín
Strojár Krupina Strojár Krupina 0 - 1 Málinec Málinec
TJ Družstevník Bitarová TJ Družstevník Bitarová 1 - 2 Olympia Bobrov Olympia Bobrov
Tatran Bystré Tatran Bystré 0 - 2 Hencovce Hencovce
Tatran Chlebnice Tatran Chlebnice 1 - 0 Tvrdošín Tvrdošín
Tatran Uhrovec Tatran Uhrovec 1 Pen. 1 Spartak Bánovce nad B. Spartak Bánovce nad B.
Tatran Ľubica Tatran Ľubica 0 - 3 Gerlachov Gerlachov
Teplička Teplička 1 Pen 1-0 1 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
Termál Podhájska Termál Podhájska 0 - 4 Veľké Ludince Veľké Ludince
Topoľčany Topoľčany 0 - 4 Solčany Solčany
Veľká Lomnica Veľká Lomnica 5 - 2 Levoča Levoča
Veľké Zálužie Veľké Zálužie 3 - 1 Slovan Hlohovec Slovan Hlohovec
Vikartovce Vikartovce 2 Pen 1-0 2 Poprad Poprad
Višňové Višňové 0 - 3 Javorník Makov Javorník Makov
Vojčice Vojčice 3 - 0 Budkovce Budkovce
Vápeč Horná Poruba Vápeč Horná Poruba 1 Pen. 1 Partizán Prečín Partizán Prečín
Zemianske Kostoľany Zemianske Kostoľany 0 - 5 Tovarníky Tovarníky
Šaca Šaca 0 - 2 Ťahanovce Ťahanovce
Široké Široké 2 - 5 Pivovar Veľký Šariš Pivovar Veľký Šariš
Šk Kriváň Važec Šk Kriváň Važec 2 - 3 Brezno Brezno
Švošov Švošov 1 - 2 Dynamo Diviaky Dynamo Diviaky
Danubia Veľký Biel Danubia Veľký Biel 1 - 2 Nová Dedinka Nová Dedinka
Kráľová pri Senci Kráľová pri Senci 0 - 1 MŠK Senec MŠK Senec
Limbach Limbach 1 - 3 Tomášov Tomášov
Lozorno Lozorno 0 - 2 Láb Láb
Malacky Malacky 2 - 1 Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV
NMŠK 1922 Bratislava NMŠK 1922 Bratislava 1 - 4 Dunajská Lužná Dunajská Lužná
Slovan Častá Slovan Častá 3 - 4 Svätý Jur Svätý Jur
Viničné Viničné 0 Pen. 0 Vrakuňa Vrakuňa
MŠK Tisovec MŠK Tisovec 0 - 1 Rimavská Sobota Rimavská Sobota

Olováry Olováry - Hajnáčka Hajnáčka
Jarovce Bratislava Jarovce Bratislava - Inter Bratislava Inter Bratislava

Ferenc Borša Ferenc Borša - Lokomotíva Michaľany Lokomotíva Michaľany