2. Division

2. Division Ural Povolzhye

Russia 2021/2022

Yenisey II Yenisey II 3 - 2 Olimp-Dolgoprudny II Olimp-Dolgoprudny II

Chita Chita 0 - 2 Tver Tver
Sakhalin Sakhalin 1 - 5 Dinamo Vladivostok Dinamo Vladivostok
Chertanovo Chertanovo 1 - 0 Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
Kolomna Kolomna 3 - 2 Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
Avangard Kursk Avangard Kursk 4 - 4 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Baltika BFU Baltika BFU 1 - 2 Sochi Sochi
Fakel II Fakel II 0 - 3 Ryazan Ryazan
Kaluga Kaluga 1 - 1 Zenit Penza Zenit Penza
Znamya Noginsk Znamya Noginsk 1 - 0 SKA Khabarovsk II SKA Khabarovsk II
Kvant Kvant 0 - 0 Khimki II Khimki II
Leningradets Leningradets 2 - 1 Krasava Odintsovo Krasava Odintsovo
Rodina Moskva Rodina Moskva 5 - 0 Metallurg Vidnoye Metallurg Vidnoye
Salyut-Belgorod Salyut-Belgorod 1 - 0 Sokol Saratov Sokol Saratov
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir 0 - 2 Shinnik Shinnik
Dinamo Moskva II Dinamo Moskva II 1 - 1 Volna Nizhegorodskaya Volna Nizhegorodskaya
Saransk Saransk 0 - 1 Strogino Strogino
Kazanka Kazanka 0 - 2 Znamya Truda Znamya Truda
Smolensk Smolensk Cancelled Kairat Moskva Kairat Moskva

Lada Tolyatti Lada Tolyatti 1 - 0 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Chelyabinsk Chelyabinsk 3 - 0 Ural II Ural II
Orenburg II Orenburg II 0 - 0 Novosibirsk Novosibirsk
Tuymazy Tuymazy 4 - 1 Amkar Perm Amkar Perm
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 0 - 1 Miass Miass
Zvezda Perm Zvezda Perm 3 - 0 Tyumen Tyumen
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk 6 - 1 Irtysh Irtysh

Dynamo Makhachkala Dynamo Makhachkala 2 - 0 Biolog Biolog
Kuban Kholding Kuban Kholding 1 - 0 Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Alania 2 Alania 2 1 - 5 Spartak Nal'chik Spartak Nal'chik
Forte Taganrog Forte Taganrog 2 - 1 Legion Dynamo Legion Dynamo
SKA Rostov SKA Rostov 2 - 1 Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
Druzhba Druzhba 0 - 2 Chayka Chayka

Tuapse Tuapse 0 - 1 Chernomorets Chernomorets

Rotor-2 Rotor-2 6 - 0 Yessentuki Yessentuki

Luki-Energiya Luki-Energiya 1 - 3 Zvezda St. Petersburg Zvezda St. Petersburg

Yenisey II Yenisey II 0 - 0 Sochi Sochi
Dinamo Vladivostok Dinamo Vladivostok 0 - 0 Strogino Strogino
Ryazan Ryazan 2 - 0 SKA Khabarovsk II SKA Khabarovsk II
Volna Nizhegorodskaya Volna Nizhegorodskaya 0 - 6 Leningradets Leningradets
Krasava Odintsovo Krasava Odintsovo 2 - 3 Murom Murom
Kazanka Kazanka 0 - 0 Tver Tver
Dinamo Moskva II Dinamo Moskva II 1 - 1 Kairat Moskva Kairat Moskva
Avangard Kursk Avangard Kursk 1 - 0 Khimki II Khimki II
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk
Salyut-Belgorod Salyut-Belgorod 4 - 0 Saransk Saransk
Shinnik Shinnik 1 - 1 Zvezda St. Petersburg Zvezda St. Petersburg
Sokol Saratov Sokol Saratov 1 - 0 Rodina Moskva Rodina Moskva