Liga III

Liga III Seria 1

Romania 2020/2021

Alexandria Alexandria 0 - 0 Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava
Arieşul Turda Arieşul Turda 0 - 1 Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin Avântul Reghin 0 - 0 Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia
Baloteşti Baloteşti 0 - 1 Voluntari II Voluntari II
Cetate Deva Cetate Deva 3 - 1 Gaz Metan Mediaş II Gaz Metan Mediaş II
Concordia Chiajna II Concordia Chiajna II 0 - 5 CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti
Dacia Unirea Brăila Dacia Unirea Brăila 4 - 0 Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Dumbrăviţa Dumbrăviţa 2 - 1 Progresul Pecica Progresul Pecica
Flacăra Moreni Flacăra Moreni 0 - 0 Sporting Roşiori Sporting Roşiori
Fortuna Becicherecu Mic Fortuna Becicherecu Mic 1 - 2 Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei
Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 1 - 1 Corona Braşov Corona Braşov
Rapid Bucureşti II Rapid Bucureşti II 1 - 0 Dinamo Bucureşti II Dinamo Bucureşti II
Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti 2 - 2 Unirea Bascov Unirea Bascov
Viitorul Şelimbăr Viitorul Şelimbăr 1 - 0 Hermannstadt II Hermannstadt II

SR Municipal Braşov SR Municipal Braşov 1 - 1 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
1910 Oradea 1910 Oradea 8 - 1 Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare
Afumaţi Afumaţi 1 - 1 Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja
Agricola Borcea Agricola Borcea 1 - 1 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II
Axiopolis Axiopolis - Olteniţa Olteniţa
Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi 1 - 1 Dante Botoşani Dante Botoşani
CSM Bacău CSM Bacău 1 - 3 Oţelul Oţelul
Ceahlăul Piatra Neamţ Ceahlăul Piatra Neamţ 3 - 0 Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni
Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş 2 - 1 Avântul Periam Avântul Periam
Filiaşi Filiaşi 2 - 1 CS U Craiova II CS U Craiova II
Focşani Focşani 2 - 2 Râmnicu Sărat Râmnicu Sărat
Foresta Suceava Foresta Suceava 2 - 0 Bradu Borca Bradu Borca
Făurei Făurei 0 - 1 Sportul Chiscani Sportul Chiscani
Ghiroda Ghiroda 1 - 2 Șoimii Lipova Șoimii Lipova
Gilortul Gilortul 2 - 1 Flacăra Horezu Flacăra Horezu
Gloria Albeşti Gloria Albeşti 1 - 1 Popești-Leordeni Popești-Leordeni
Hunedoara Hunedoara 2 - 4 Unirea Dej Unirea Dej
Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos 1 - 2 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea 1 - 3 Sportul Şimleu Sportul Şimleu
Metalul Buzău Metalul Buzău 1 - 1 FCSB II FCSB II
Minaur Baia Mare Minaur Baia Mare 4 - 1 Sânmartin Sânmartin
Minerul Costeşti Minerul Costeşti 0 - 8 Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie
Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 3 - 0 Înainte Modelu Înainte Modelu
Ocna Mureș Ocna Mureș 1 - 0 Unirea Ungheni Unirea Ungheni
Olimpic Cetate Olimpic Cetate 3 - 1 Sepsi II Sepsi II
Paşcani Paşcani 0 - 4 SJ Vaslui SJ Vaslui
Plopeni Plopeni 0 - 0 Blejoi Blejoi
Progresul Ezeriș Progresul Ezeriș 0 - 0 ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara
Pucioasa Pucioasa 2 - 0 Academica Clinceni II Academica Clinceni II
SCM Zalău SCM Zalău 2 - 1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
Someşul Dej Someşul Dej 5 - 0 CSM Satu Mare CSM Satu Mare
Tunari Tunari 0 - 1 Progresul Spartac Progresul Spartac
Viitorul Dăești Viitorul Dăești 4 - 1 Jiul Petroşani Jiul Petroşani
Viitorul Ianca Viitorul Ianca 5 - 2 Avântul Valea Mărului Avântul Valea Mărului
Ştiinţa Miroslava Ştiinţa Miroslava 2 - 3 Hușana Huși Hușana Huși

Kids Tampa Brasov Kids Tampa Brasov 1 - 3 Astra II Astra II