Cupa României

Cupa României

Romania 2021/2022

Round:

ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara - Cetate Deva Cetate Deva
Armata Aurul Brad Armata Aurul Brad - Hunedoara Hunedoara
Asalt Bucureşti Asalt Bucureşti - Olteniţa Olteniţa
Avrig Avrig - Olimpic Cetate Olimpic Cetate
Brăneşti Brăneşti - Tunari Tunari
CS Cârcea CS Cârcea - Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava
SCD Progresso SCD Progresso - Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui - SJ Vaslui SJ Vaslui
Dunărea Ciocăneşti Dunărea Ciocăneşti - Înainte Modelu Înainte Modelu
Foresta Tileagd Foresta Tileagd - Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea
Fortuna Becicherecu Mic Fortuna Becicherecu Mic Cancelled Avântul Periam Avântul Periam
Făurei Făurei - Agricola Borcea Agricola Borcea
Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei - Luceafarul Lotus Luceafarul Lotus
Golimpiakosz Odorheiu Golimpiakosz Odorheiu - Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos - Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia
Inizio Focşani Inizio Focşani - Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
Inter Aninoasa Inter Aninoasa - Pucioasa Pucioasa
Juniorul Suceava Juniorul Suceava - Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni
Kinder Sângeorgiu de Mur Kinder Sângeorgiu de Mur - Unirea Ungheni Unirea Ungheni
Lăpuş R Lăpuş R - Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare
Maxima Hobaia Maxima Hobaia - Alexandria Alexandria
Minerul Costeşti Minerul Costeşti - Jiul Petroşani Jiul Petroşani
Moldova Cristești Moldova Cristești - Dante Botoşani Dante Botoşani
Nera Bozovici Nera Bozovici - Progresul Ezeriș Progresul Ezeriș
Năvodari Năvodari - Gloria Albeşti Gloria Albeşti
Paşcani Paşcani - Hușana Huși Hușana Huși
Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - Sportul Chiscani Sportul Chiscani
Petrolul 95 Petrolul 95 - Flacăra Moreni Flacăra Moreni
Phoenix Poşta Câlnău Phoenix Poşta Câlnău - Plopeni Plopeni
Rapid Jibou Rapid Jibou - Sportul Şimleu Sportul Şimleu
Sparta Râmnicu Vâlcea Sparta Râmnicu Vâlcea - Flacăra Horezu Flacăra Horezu
Sportul Beclean Sportul Beclean - Someşul Dej Someşul Dej
Steagu Roşu Braşov Steagu Roşu Braşov - Kids Tampa Brasov Kids Tampa Brasov
Universitatea de Vest Universitatea de Vest - Ghiroda Ghiroda
Victoria Traian Victoria Traian - Viitorul Ianca Viitorul Ianca
Viitorul Curiţa Viitorul Curiţa - CSM Bacău CSM Bacău
Viitorul Şimian Viitorul Şimian - Gilortul Gilortul
Voinţa Stremţ Voinţa Stremţ - Ocna Mureș Ocna Mureș
Zimbrul Slobozia Conachi Zimbrul Slobozia Conachi - Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Înfrăţirea Jilavele Înfrăţirea Jilavele - Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja
Ştiinţa Beltiug Ştiinţa Beltiug - CSM Satu Mare CSM Satu Mare