NM Cupen

NM Cupen

Norway 2020

Round:

Frigg Frigg 2 - 4 KFUM KFUM
Junkeren Junkeren 2 - 0 Mjølner Mjølner
Kolstad Kolstad 0 - 5 Levanger Levanger
Finnsnes Finnsnes 0 - 3 Senja Senja
Fløya Fløya 3 Pen 6-5 3 Tromsdalen Tromsdalen
Herd Herd 0 - 3 Hødd Hødd
Nordstrand Nordstrand 2 Pen 2-1 2 Bærum Bærum
Tynset Tynset 1 - 4 Tiller Tiller
Vidar Vidar 2 - 1 Egersund Egersund
Bjarg Bjarg 0 - 5 Brann Brann
Elverum Elverum 1 - 3 Kongsvinger Kongsvinger
Express Express 0 - 8 Start Start
Fana Fana 2 - 1 Sotra Sotra
Follo Follo 0 - 1 Stabæk Stabæk
Funnefoss / Vormsund Funnefoss / Vormsund 0 - 4 Lillestrøm Lillestrøm
Hinna Hinna 0 - 4 Bryne Bryne
Mandalskameratene Mandalskameratene 1 AET 2 Arendal Arendal
NTNUI NTNUI 0 - 6 Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink
Skanland Skanland 0 - 1 Tromsø Tromsø
Sunndal Sunndal 0 - 4 Brattvåg Brattvåg
Vardeneset Vardeneset 0 - 3 Djerv 1919 Djerv 1919
Skjervøy Skjervøy 0 - 1 Alta Alta
Brodd Brodd 0 - 3 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Eik-Tønsberg Eik-Tønsberg 0 - 1 Odd Odd
Fjøra Fjøra 0 - 3 Sogndal Sogndal
Gjelleråsen Gjelleråsen 1 - 4 Eidsvold Eidsvold
Gjøvik-Lyn Gjøvik-Lyn 2 - 0 Toten Toten
Stord Stord 2 Pen 7-6 2 Haugesund Haugesund
Vindbjart Vindbjart 0 - 1 Flekkerøy Flekkerøy
Volda Volda 2 AET 4 Kristiansund Kristiansund
Årdal Årdal 0 - 1 Florø Florø
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo 0 - 1 Kjelsås Kjelsås

Flint Flint 1 - 2 Fram Fram
Harstad Harstad 2 - 0 Melbo IL Melbo IL
Spjelkavik Spjelkavik 1 - 4 Molde Molde
Stovner Stovner 2 - 5 Grorud Grorud
Hønefoss Hønefoss 0 - 2 Strømsgodset Strømsgodset
Lysekloster Lysekloster 1 - 2 Åsane Åsane
Lørenskog Lørenskog 1 - 2 Strømmen Strømmen
Nybergsund Nybergsund 0 - 1 Raufoss Raufoss
Oppsal Oppsal 0 - 2 Skeid Skeid
Rana Rana 1 - 4 Bodø / Glimt Bodø / Glimt
Strindheim Strindheim 2 - 4 Orkla Orkla
Træff Træff 0 - 4 Aalesund Aalesund
Ullern Ullern 3 - 1 Asker Asker
Verdal Verdal 0 - 6 Nardo Nardo
Ørn Horten Ørn Horten 1 - 2 Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
Lyn Lyn 0 - 4 Vålerenga Vålerenga
Kråkerøy Kråkerøy 0 - 3 Fredrikstad Fredrikstad
Brumunddal Brumunddal 1 - 2 HamKam HamKam
Byåsen Byåsen 3 AET 4 Ranheim Ranheim
Donn Donn 1 - 2 Jerv Jerv
Halsen Halsen 1 - 5 Notodden Notodden
IF Ready IF Ready 4 - 0 SF Grei SF Grei
Kvik Halden Kvik Halden 0 - 2 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Melhus Melhus 0 - 7 Rosenborg Rosenborg
Os Os 2 - 6 Øygarden Øygarden
Pors Grenland Pors Grenland 1 - 4 Sandefjord Sandefjord
Sandviken Sandviken 1 AET 2 Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Sola Sola 1 - 0 Madla Madla
Staal Jørpeland Staal Jørpeland 2 - 3 Viking Viking
Vestfossen Vestfossen 1 - 3 Moss Moss
Åkra Åkra 2 Pen 5-4 2 Vard Vard
Åssiden IF Åssiden IF 0 - 3 Mjøndalen Mjøndalen