Gamma Ethniki group A

Gamma Ethniki group A

Greece 2021/2022

Diavolitsi Diavolitsi 2 - 0 Anagennisi Artas Anagennisi Artas
Ethnikos Skoulikadou Ethnikos Skoulikadou 3 - 0 Amvrakikos Loutrou Amvrakikos Loutrou
PAO Vardas PAO Vardas 1 - 2 Acheron Kanalaki Acheron Kanalaki
Panachaiki Panachaiki 1 - 1 Nafpaktiakos Nafpaktiakos
Panegialios Panegialios 2 - 2 Diagoras Vrachneika Diagoras Vrachneika
Tilikratis Tilikratis 2 - 0 Panagriniakos Panagriniakos

Iraklis Larissa Iraklis Larissa 3 - 2 Elassona Elassona
Makedonikos Neapolis Makedonikos Neapolis 1 - 1 Kozani Kozani
Aiolikos Aiolikos 2 - 0 Pyliou Pyliou

Ermis Meligous Ermis Meligous 3 - 2 AE Mykonos AE Mykonos
Agios Ierotheos Agios Ierotheos 1 - 0 Santorini 2020 Santorini 2020
AEP Kozani AEP Kozani 3 - 2 Giannitsa Giannitsa
Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras 0 - 0 Alexandroupoli Alexandroupoli
Amvrysseas Amvrysseas 3 Cancelled 0 Aetos Makrychoriou Aetos Makrychoriou
Anagennisi Plagia Anagennisi Plagia 1 - 0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Aris Skalas Aris Skalas 1 - 1 Fostiras Fostiras
Asteras Varis Asteras Varis 3 - 1 Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos
Edessaikos Edessaikos 3 - 2 Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona
Ermionida Ermionida 2 - 0 Charavgiakos Charavgiakos
Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou 2 - 1 Atalanti Atalanti
Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus 4 - 1 Aittitos Spata Aittitos Spata
Ethnikos Sochos Ethnikos Sochos 0 - 0 M. Alexandros Orfaniou M. Alexandros Orfaniou
Fikis Fikis 1 - 0 Atromitos Palamas Atromitos Palamas
Ilioupoli Ilioupoli 2 - 0 Foinikas N. Epidavrou Foinikas N. Epidavrou
Keratsini Keratsini 0 - 0 Karavas Karavas
Lefkimmi Lefkimmi 2 - 0 Agios Matthaios Agios Matthaios
M. Alexandros Trikala M. Alexandros Trikala 4 - 0 Asteras Kalirachis Asteras Kalirachis
Nea Artaki Nea Artaki 0 - 1 Dimitra Efxeinoupolis Dimitra Efxeinoupolis
Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi 1 - 1 Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis
Pandramaikos Pandramaikos 1 - 1 Aris Avato Aris Avato
Proodeftiki Proodeftiki 1 - 0 Aias Salamina Aias Salamina
Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis 1 - 1 Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou
Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi 2 - 2 Iraklis Ampelokipoi Iraklis Ampelokipoi
Ipato Ipato 3 - 0 Thiseas Agria Thiseas Agria

AE Neapolis AE Neapolis 1 - 0 Atsalenios Atsalenios
Agios Nikolaos Agios Nikolaos 0 - 1 Giouchtas Giouchtas
Aris Soudas Aris Soudas 1 - 1 Almyros Gaziou Almyros Gaziou
Poros Poros 0 - 2 Panionios Panionios

Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 0 - 5 PAO Rouf PAO Rouf

Ilioupoli Ilioupoli 5 - 2 Iraklis Larissa Iraklis Larissa
PAO Rouf PAO Rouf 2 - 2 Makedonikos Neapolis Makedonikos Neapolis
Proodeftiki Proodeftiki 2 - 1 Panachaiki Panachaiki