Third League

Third League Severoiztok

Bulgaria 2021/2022

Hebar II Hebar II 1 - 3 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa

Bansko Bansko 1 - 2 Botev Ihtiman Botev Ihtiman
Chavdar Etropole Chavdar Etropole 0 - 1 Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad
Granit Vladaya Granit Vladaya 2 - 1 Belasitsa Belasitsa
Kostinbrod Kostinbrod 0 - 1 Vihren Vihren
Levski Chepintsi Levski Chepintsi 1 - 2 Pirin Razlog Pirin Razlog
Nadezhda Dobroslavtsi Nadezhda Dobroslavtsi 1 - 1 Kyustendil Kyustendil
Oborishte Oborishte 3 - 0 Septemvri Sofia II Septemvri Sofia II
Pirin Blagoevgrad II Pirin Blagoevgrad II 0 - 3 Rilski Sportist Rilski Sportist
Slivnishki geroy Slivnishki geroy 1 - 3 Pirin Gotse Delchev Pirin Gotse Delchev

Asenovets Asenovets 2 - 2 Borislav 2009 Borislav 2009
Botev Vratsa II Botev Vratsa II 0 - 2 Spartak Pleven Spartak Pleven
Chernomorets 1919 Burgas Chernomorets 1919 Burgas 0 - 0 Nesebar Nesebar
Dimitrovgrad Dimitrovgrad 0 - 1 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad
Drenovets Drenovets 3 - 0 Partizan Partizan
Etar VT II Etar VT II 2 - 5 Yantra Polski Trambesh Yantra Polski Trambesh
Juventus Malchika Juventus Malchika 0 - 0 Peshtera Galata Peshtera Galata
Levski Karlovo Levski Karlovo 0 - 2 Sayana Haskovo Sayana Haskovo
Lokomotiv Dryanovo Lokomotiv Dryanovo 2 - 0 Akademik Svishtov Akademik Svishtov
Lokomotiv G. Oryahovitsa Lokomotiv G. Oryahovitsa 2 - 2 Vihar Slavyanovo Vihar Slavyanovo
Lokomotiv Plovdiv II Lokomotiv Plovdiv II 4 - 1 Beroe II Beroe II
OFK Levski OFK Levski 1 - 1 Lokomotiv Mezdra Lokomotiv Mezdra
Rozova dolina Rozova dolina Postp. Rodopa Smolyan Rodopa Smolyan
Sevlievo Sevlievo 0 - 0 Pavlikeni Pavlikeni
Yambol 1915 Yambol 1915 0 - 1 Karnobat Karnobat
Zagorets Zagorets 5 - 0 Atletik Kuklen Atletik Kuklen

Sokol Markovo Sokol Markovo 1 - 1 Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie

Botev Novi Pazar Botev Novi Pazar 0 - 1 Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
Dorostol Dorostol 0 - 1 Riltsi Riltsi
Sportist General Toshevo Sportist General Toshevo 3 - 1 Lokomotiv Ruse Lokomotiv Ruse
Volov Shumen Volov Shumen 1 - 1 Ludogorets III Ludogorets III

Chernolomets 1919 Chernolomets 1919 1 - 2 Dunav 2010 Dunav 2010
Septemvri Tervel Septemvri Tervel 1 - 0 Ustrem Donchevo Ustrem Donchevo
Svetkavitsa Targovishte Svetkavitsa Targovishte 1 - 1 Spartak Varna II Spartak Varna II