Provincial

Provincial Luxembourg

Belgium 2019/2020

Aubel Aubel 2 - 1 UCE Liège UCE Liège
Espoir Minerois Espoir Minerois 1 - 1 Grün-Weiss Amel Grün-Weiss Amel
La Calamine La Calamine 3 - 3 FC Du Geer FC Du Geer
Malmundaria Malmundaria 1 - 4 Rechain Rechain
Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 0 - 1 Stade Disonais Stade Disonais
Ougrée Ougrée 1 - 2 Sprimont II Sprimont II
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps 1 - 1 JS Fizoise JS Fizoise
Weywertz Weywertz 0 - 2 Wanze / Bas-Oha Wanze / Bas-Oha

Libramont Libramont 1 - 0 Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger

Antonia Antonia 1 - 2 Berg en Dal Berg en Dal
Anzegem Anzegem 4 - 0 Varsenare Varsenare
Bambrugge Bambrugge 4 - 2 Voorde Appelterre Voorde Appelterre
Belœil Belœil 3 - 1 Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre
Binche Binche 4 - 0 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
Dadizele Dadizele 3 - 1 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 6 - 1 Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
Gouvy Gouvy 3 - 1 Florenville Florenville
HO Kalken HO Kalken 7 - 0 Kruibeke Kruibeke
Houdeng Houdeng 1 - 0 Gilly Gilly
Le Roeulx Le Roeulx 2 - 0 Montignies Montignies
Oostduinkerke Oostduinkerke 3 - 2 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
Pâturages Pâturages 0 - 0 RAS Monceau RAS Monceau
Soignies Sports Soignies Sports 2 - 0 Hornu Hornu
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 2 - 1 Groen Star Beek Groen Star Beek
VC Herentals VC Herentals 4 - 0 Sint-Dymphna Sint-Dymphna
Vlamertinge Vlamertinge 1 - 3 Wevelgem City Wevelgem City
Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 1 - 2 Zonhoven United Zonhoven United
Antoing Antoing 2 - 0 Snef-Tyber Snef-Tyber
Eendracht Zele Eendracht Zele 1 - 0 Eendracht Aalter Eendracht Aalter
Ethe Belmont Ethe Belmont 2 - 2 Jeunesse Freylangeoise Jeunesse Freylangeoise
Marloie Sport Marloie Sport 2 - 0 Vaux-Noville Vaux-Noville
Oostkamp Oostkamp 0 - 1 Poperinge Poperinge
RC Lauwe RC Lauwe 1 - 1 Lauwe Lauwe
Racing Waregem Racing Waregem 2 - 1 Sassport Boezinge Sassport Boezinge
Blankenberge Blankenberge 0 - 0 Wielsbeke Wielsbeke
Molenbaix Molenbaix 1 - 0 Péruwelz Péruwelz
SK Denderhoutem SK Denderhoutem 3 - 3 Ardennen Ardennen

Huldenberg Huldenberg 0 - 1 Aarschot Aarschot
Stade Bierbeek Stade Bierbeek 0 - 3 Diest Diest

Grimbergen Grimbergen 2 - 2 Borght-Humbeek Borght-Humbeek
Meise Meise 2 - 2 Melsbroek Melsbroek
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek 4 - 0 Woluwe-Zaventem Woluwe-Zaventem
Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout 0 - 0 Liedekerke Liedekerke
Tervuren-Duisburg Tervuren-Duisburg 4 - 1 Kester-Gooik Kester-Gooik
Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden 5 - 2 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal

Biesme Biesme 3 - 0 Beauraing Beauraing
Condruzien Condruzien 3 - 4 De Neffe De Neffe
Etterbeek Etterbeek 1 - 0 Waterloo Waterloo
Grand-Leez Grand-Leez 3 - 2 Fernelmont-Hemptinne Fernelmont-Hemptinne
Loyers Loyers 1 - 1 Chevetogne Chevetogne
Nismes Nismes 2 - 4 Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines
Nivellois Nivellois 2 - 0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
Profondeville Profondeville 1 - 4 Andennais Andennais
Rhisnes Rhisnes 1 - 0 ES de la Molignée ES de la Molignée
Saint-Josse Saint-Josse 0 - 2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
Wépion Wépion 3 - 0 Pesche Pesche
BX Brussels BX Brussels 2 - 1 Stade Everois Stade Everois
Renaissance Schaerbeek Renaissance Schaerbeek 3 - 2 Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Genappe Genappe 1 - 1 Boitsfort Boitsfort
Stockel Stockel 3 - 2 Ixelles Ixelles
US d'Ophain US d'Ophain 3 - 2 Villers-La-Ville Villers-La-Ville

Lorraine Arlon Lorraine Arlon 1 - 0 Saint-Hubert Saint-Hubert