2. Division

2. Division

Belarus 2021

Brestzhilstroy Brestzhilstroy 1 - 2 Malorita Malorita
Ivatsevichi Ivatsevichi 5 - 0 DYUSSH Stolin DYUSSH Stolin
Gazovik Gazovik 11 - 0 FC Chashniki FC Chashniki
Khimik Svetlogorsk Khimik Svetlogorsk 0 - 6 Bumprom Bumprom
Starye Dorogi Starye Dorogi 0 - 4 Viktoriya Maryina Horka Viktoriya Maryina Horka
Chayka Zelva Chayka Zelva 1 - 0 Smena Vawkavysk Smena Vawkavysk
FK Glubokoe FK Glubokoe 0 - 4 PMTs Postavy PMTs Postavy
FK Viliya FK Viliya 1 - 3 Smolevichy-STI Smolevichy-STI
Ivanovo Ivanovo 2 - 2 Granit Granit
Nadezhda Nadezhda 0 - 1 Luninets Luninets
Prodcenter Prodcenter 1 - 2 Gorodok lions Gorodok lions
Pruzhany Pruzhany 0 - 3 Kobrin Kobrin
Senno Senno 2 - 1 Polotsk Polotsk
Vertykal Vertykal 1 - 1 Leskhoz Leskhoz
Drogichin Drogichin 0 - 5 Niva Niva
Energosbyt-BSATU Energosbyt-BSATU 5 - 0 Veras Veras
Kolos Cherven Kolos Cherven 2 - 1 Krupki Krupki
Kostyukovichy Kostyukovichy 1 - 5 Osipovichy Osipovichy
Lepel Lepel 2 - 3 Miory Miory
Myasokombinat Myasokombinat 3 - 2 Niva Tolochin Niva Tolochin
Oshmyany Oshmyany 0 - 2 Grodnensky Grodnensky
Partizan Minsk Partizan Minsk 4 - 2 Lyuban' Lyuban'
SMIavtotrans SMIavtotrans 5 - 5 Gaina Gaina
Stenles Pinsk Stenles Pinsk 5 - 0 Pripyat Pripyat
Cementnik Cementnik 1 - 0 Neman Mosty Neman Mosty
Falko Falko 5 - 0 Livadija Livadija
Krechet Krechet 0 - 0 Euroexport Euroexport
Mozyr NPZ Mozyr NPZ 1 - 2 BC Maxline BC Maxline
Slonim City Slonim City 0 - 5 Ostrovets Ostrovets
Spartak Spartak 0 - 3 Gorki Gorki
Zhlobin Zhlobin 2 - 2 Montazhnik Montazhnik
HCS-Olympia HCS-Olympia 7 - 2 Granit Dyatlovo Granit Dyatlovo
Shchuchyn Shchuchyn 1 - 1 Svislach Svislach
BGU Minsk BGU Minsk 6 - 1 Slutsk Res. Slutsk Res.
Kronon Kronon 0 - 2 Kletsk Kletsk
Molodechno-DYuSSh 4 Molodechno-DYuSSh 4 Cancelled Berezino Berezino

Dnepr Mogilev II Dnepr Mogilev II 3 - 1 Krasnopole Krasnopole

AviaDor Orsha AviaDor Orsha 0 - 0 Senno Senno
Chashniki Chashniki 4 - 7 Postavy Postavy
Glubokoye Glubokoye 7 - 0 Niva Tolochin Niva Tolochin
Polotsk Polotsk 2 - 1 Gorodokskiye L'vy Gorodokskiye L'vy

Miory Miory 1 - 4 Gazovik Vitebsk Gazovik Vitebsk
Prodtsentr Vitebsk Prodtsentr Vitebsk Cancelled Lepel Lepel

Stenles Pinsk Stenles Pinsk 1 - 0 Niva Dolbizno Niva Dolbizno

Ivatsevichi Ivatsevichi 1 - 3 Malorita Malorita