FA Cup

Ebbsfleet United Ebbsfleet United - Fleetwood Town Fleetwood Town
Bristol Rovers Bristol Rovers - Boreham Wood Boreham Wood
Burton Albion Burton Albion - Chippenham Town Chippenham Town
Newport County Newport County - Derby County Derby County
Ipswich Town Ipswich Town - Buxton Buxton

FA Cup Donne

Fylde Fylde - Middlesbrough Middlesbrough
Portishead Town Portishead Town - Exeter City Exeter City
Swindon Town Swindon Town - Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Huddersfield Town Huddersfield Town - Durham Cestria Durham Cestria
Ipswich Town Ipswich Town - London Seaward London Seaward
Cheadle Town Cheadle Town - Burnley Burnley
Cardiff City Cardiff City - Keynsham Town Keynsham Town
Bournemouth Sports Bournemouth Sports - Torquay United Torquay United
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons - Worthing Worthing
Ashford United Ashford United - Actonians Actonians
Loughborough Lightning Loughborough Lightning - Stoke City Stoke City
Liverpool Feds Liverpool Feds - Merseyrail Merseyrail
Watford Watford - Crawley Wasps Crawley Wasps
Liskeard Athletic Liskeard Athletic - Oxford United Oxford United
Coventry Sphinx Coventry Sphinx - Solihull Moors Solihull Moors
Lichfield City Lichfield City - West Bromwich Albion West Bromwich Albion
Consett Consett - Stockport County Stockport County
Newcastle United Newcastle United - Barnsley Barnsley
Wolverhampton Wolverhampton - Northampton Town Northampton Town
Southampton WFC Southampton WFC - London Bees London Bees
Redcar Town Redcar Town - Leeds Leeds
Sporting Khalsa Sporting Khalsa - Peterborough United Peterborough United
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet - Gillingham Gillingham
Wem Town Wem Town - Nottingham Forest Nottingham Forest
Norwich City Norwich City - Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
Portsmouth Portsmouth - Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
AFC Wimbledon AFC Wimbledon - Billericay Town Billericay Town
Dartford Dartford - Hashtag United Hashtag United

FA Women's League Cup

London City Lionesses London City Lionesses - Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
Manchester City Manchester City - Sunderland Sunderland
Liverpool Liverpool - Blackburn Rovers Blackburn Rovers
Charlton Athletic Charlton Athletic - Bristol City Bristol City
Crystal Palace Crystal Palace - Lewes Lewes
Southampton Southampton - Reading Reading
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Coventry United Coventry United
West Ham United West Ham United - Birmingham City Birmingham City
Aston Villa Aston Villa - Durham Durham

Regionalliga Nordost

Energie Cottbus Energie Cottbus - Germania Halberstadt Germania Halberstadt
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz - Hertha Berlino II Hertha Berlino II
Chemnitzer Chemnitzer - Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena

Regionalliga Nord

Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen - Hannover 96 II Hannover 96 II
Havelse Havelse - Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
Jeddeloh Jeddeloh - Drochtersen / Assel Drochtersen / Assel

Oberliga Mittelrhein

Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven - Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
BCV Glesch / Paffendorf BCV Glesch / Paffendorf - Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
Eintracht Hohkeppel Eintracht Hohkeppel - Hürth Hürth
Siegburger SV Siegburger SV - Frechen Frechen
Pesch Pesch - Fortuna Köln II Fortuna Köln II
Konigsdorf Konigsdorf - Hennef 05 Hennef 05
Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf - Vichttal Vichttal

Oberliga Westfalen

Bövinghausen Bövinghausen - Vreden Vreden
Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern - Eintracht Rheine Eintracht Rheine
Gievenbeck Gievenbeck - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
Gütersloh Gütersloh - Ennepetal Ennepetal
Preußen Münster II Preußen Münster II - Sprockhövel Sprockhövel
ASC Dortmund ASC Dortmund - Victoria Clarholz Victoria Clarholz
Finnentrop / Bamenohl Finnentrop / Bamenohl - Paderborn II Paderborn II
Schermbeck Schermbeck - Delbrücker SC Delbrücker SC

Oberliga Nordost-Süd

Eilenburg Eilenburg - Plauen Plauen
Einheit Wernigerode Einheit Wernigerode - Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen
Blau-Weiß Zorbau Blau-Weiß Zorbau - Ludwigsfelde Ludwigsfelde

Oberliga Bremen

ESC Geestemünde ESC Geestemünde - Hemelingen Hemelingen
Union Bremen Union Bremen - Woltmershausen Woltmershausen

Oberliga Nordost-Nord

Makkabi Makkabi - Neustrelitz Neustrelitz
Staaken Staaken - Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin

Oberliga Hamburg

Paloma Paloma - Süderelbe Süderelbe
Türkiye Türkiye - Harksheide Harksheide
Niendorfer TSV Niendorfer TSV - Rugenbergen Rugenbergen
Buchholz Buchholz - Concordia Concordia
Sasel Sasel - HEBC HEBC

Oberliga Niedersachsen

Bersenbrück Bersenbrück - Ahlerstedt / Ottendorf Ahlerstedt / Ottendorf
Heeslinger SC Heeslinger SC - Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
FT Braunschweig FT Braunschweig - Pattensen Pattensen
HSC Hannover HSC Hannover - Schöningen Schöningen
LSK Hansa LSK Hansa - Ramlingen / Ehlershausen Ramlingen / Ehlershausen
Arminia Hannover Arminia Hannover - Papenburg Papenburg
Lupo-Martini Lupo-Martini - Germania Egestorf Germania Egestorf
Eintracht Celle Eintracht Celle - Gifhorn Gifhorn
VfL Oldenburg VfL Oldenburg - Rotenburger SV Rotenburger SV

Oberliga Schleswig-Holstein

Oldenburger SV Oldenburger SV - TSB Flensburg TSB Flensburg
Frisia 03 Risum-Lindholm Frisia 03 Risum-Lindholm - Inter Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel
Eichede Eichede - Lübeck II Lübeck II

Oberliga Hessen

Neuhof Neuhof - TSV Steinbach II TSV Steinbach II
Viktoria Griesheim Viktoria Griesheim - Baunatal Baunatal
Eddersheim Eddersheim - Hanau 93 Hanau 93

Oberliga Niederrhein

MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf - Union Nettetal Union Nettetal
SF Hamborn SF Hamborn - Uerdingen 05 Uerdingen 05
Kleve Kleve - Homberg Homberg
Schonnebeck Schonnebeck - FSV Duisburg FSV Duisburg
Cronenberger SC Cronenberger SC - SF Baumberg SF Baumberg
Monheim Monheim - Meerbusch Meerbusch
Germania Ratingen Germania Ratingen - SC St. Tönis SC St. Tönis
TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf - Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen

Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar

Kirchberg Kirchberg - Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim

Oberliga Bayern Süd

Türkspor Augsburg Türkspor Augsburg - Hallbergmoos-Goldach Hallbergmoos-Goldach

Frauen Bundesliga

Köln Köln - Wolfsburg Wolfsburg
MSV Duisburg MSV Duisburg - Meppen Meppen
Bayern München Bayern München - SGS Essen SGS Essen

Super League 2

Kissamikos Kissamikos - Kalamata Kalamata
Panachaiki Panachaiki - Apollon Smirnis Apollon Smirnis
Irodotos Irodotos - Egaleo Egaleo
Iraklis Larissa Iraklis Larissa - Diagoras Diagoras
Almopos Almopos - Makedonikos Neapolis Makedonikos Neapolis
Thesprotos Thesprotos - Veria Veria
Niki Volos Niki Volos - Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias

C Ethniki Group 2

Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas - AEP Kozani AEP Kozani
Edessaikos Edessaikos - Elassona Elassona
Svoronos Svoronos - PAO Kristoni PAO Kristoni
Dotieas Agias Dotieas Agias - Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi
Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou - Olympiakos Volos Olympiakos Volos
Kastoria Kastoria - Pierikos Pierikos
Kozani Kozani - Chaniotis Chaniotis

C Ethniki Group 3

Ypatou Ypatou - Asteras Petriti Asteras Petriti
Vyzas Megara Vyzas Megara - Tilikratis Tilikratis
Trikala Trikala - Chalkis Chalkis
Digenis Neochori Digenis Neochori - Apollon Parga Apollon Parga
Nafpaktiakos Nafpaktiakos - Zakynthos Zakynthos
Panagriniakos Panagriniakos - Fikis Fikis
Lefkimmi Lefkimmi - Panelefsiniakos Panelefsiniakos

C Ethniki Group 4

Rodos Rodos - Pyliou Pyliou
Ermionidas-Ermis Ermionidas-Ermis - Ialysos Ialysos
AE Mykonos AE Mykonos - Pangytheatikos Pangytheatikos
Panargiakos Agros Panargiakos Agros - Panionios Panionios
Diavolitsi Diavolitsi - Paniliakos Paniliakos
Aias Gastounis Aias Gastounis - Aiolikos Aiolikos

C Ethniki Group 5

Moschato Moschato - Agios Nikolaos Agios Nikolaos
Almyros Gaziou Almyros Gaziou - Fostiras Fostiras
Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus - Agios Ierotheos Agios Ierotheos
Marko Marko - Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos
Giouchtas Giouchtas - Aris Petroupolis Aris Petroupolis
Agia Paraskevi Agia Paraskevi - Keratsini Keratsini

C Ethniki Group 7

Agias Agias - Keravnos Anchelochori Keravnos Anchelochori
Svoronos FC Svoronos FC - PAOK Kristonis PAOK Kristonis
Digenis Neochori Digenis Neochori - Apollon Pargas Apollon Pargas
Vyzas Vyzas - Tilikratis Tilikratis
Mykonos Mykonos - Pangytheatikos Pangytheatikos
Paraskevi Paraskevi - Keratsini Keratsini

Serie B

Reggina Reggina - Benevento Benevento
Brescia Brescia - SPAL SPAL
Cittadella Cittadella - Cosenza Cosenza
Como Como - Bari Bari
Frosinone Frosinone - Cagliari Cagliari
Perugia Perugia - Genoa Genoa
Südtirol Südtirol - Ascoli Ascoli
Palermo Palermo - Venezia Venezia

Serie C Girone A

Pro Vercelli Pro Vercelli - Sangiuliano City Sangiuliano City
Juventus II Juventus II - Mantova Mantova
Novara Novara - Piacenza Piacenza
Pergolettese Pergolettese - Virtus Verona Virtus Verona
Pro Sesto Pro Sesto - Pordenone Pordenone
Triestina Triestina - Lecco Lecco
Albinoleffe Albinoleffe - Pro Patria Pro Patria
FeralpiSalò FeralpiSalò - Trento Trento
Calcio Padova Calcio Padova - Renate Renate

Serie C Girone C

Audace Cerignola Audace Cerignola - Viterbese Viterbese
Messina Messina - FC Turris 1944 ASD FC Turris 1944 ASD
Avellino Avellino - Taranto Taranto
Crotone Crotone - Latina Latina
Fidelis Andria Fidelis Andria - Giugliano Giugliano
Gelbison Gelbison - Picerno Picerno
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia - Foggia Foggia
Pescara Pescara - Catanzaro Catanzaro
Juve Stabia Juve Stabia - Potenza Calcio Potenza Calcio
Monopoli Monopoli - Virtus Francavilla Virtus Francavilla

Serie D Group A

Bra Bra - Stresa Stresa
Asti Asti - Fossano Fossano
Castanese Castanese - Casale Casale
Chisola Chisola - PDHAE PDHAE
Derthona Derthona - Castellanzese Castellanzese
Fezzanese Fezzanese - Borgosesia Borgosesia
Pinerolo Pinerolo - Chieri Chieri
Sanremese Sanremese - Vado Vado
Sestri Levante Sestri Levante - Gozzano Gozzano
Legnano Legnano - Ligorna Ligorna

Serie D Group B

Alcione Alcione - Desenzano Calvina Desenzano Calvina
Caronnese Caronnese - Sona Sona
Casatese Casatese - Real Calepina Real Calepina
Folgore Caratese Folgore Caratese - Brusaporto Brusaporto
Lumezzane Lumezzane - Arconatese Arconatese
Ponte San Pietro Ponte San Pietro - Città di Varese Città di Varese
Franciacorta Franciacorta - Villa Valle Villa Valle
Virtus Ciserano Bergamo Virtus Ciserano Bergamo - Breno Breno
Seregno Seregno - Varesina Varesina

Serie D Group C

Adriese Adriese - Villafranca Villafranca
Montebelluna Montebelluna - Cartigliano Cartigliano
Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane - Dolomiti Bellunesi Dolomiti Bellunesi
Legnago Salus Legnago Salus - Este Este
Levico Levico - Mestre Mestre
Luparense Luparense - Campodarsego Campodarsego
Montecchio Maggiore Montecchio Maggiore - Caldiero Terme Caldiero Terme
Portogruaro Portogruaro - Torviscosa Torviscosa
Union Clodiense Union Clodiense - Virtus Bolzano Virtus Bolzano

Serie D Group D

Athletic Carpi Athletic Carpi - Scandicci Scandicci
Bagnolese BP Bagnolese BP - Ravenna Ravenna
Forlì Forlì - Aglianese Aglianese
Mezzolara Mezzolara - Fanfulla Fanfulla
Prato Prato - Lentigione Lentigione
Salsomaggiore Salsomaggiore - Real Forte Querceta Real Forte Querceta
Sant'Angelo Sant'Angelo - Sammaurese Sammaurese
Pistoiese Pistoiese - Corticella Corticella
United Riccione United Riccione - Correggese Correggese

Serie D Group E

Città di Castello Città di Castello - Sporting Trestina Sporting Trestina
Ghivizzano Borgo Mozzano Ghivizzano Borgo Mozzano - Orvietana Calcio Orvietana Calcio
Grosseto Grosseto - Flaminia Flaminia
Livorno Livorno - Tau Altopascio Tau Altopascio
Ponsacco Ponsacco - Poggibonsi Poggibonsi
Montespaccato Montespaccato - Pianese Pianese
Ostia Mare Ostia Mare - Arezzo Arezzo
Seravezza Seravezza - Follonica Gavorrano Follonica Gavorrano
Terranuova Traiana Terranuova Traiana - Sangiovannese Sangiovannese

Serie D Group F

Fano Fano - Sambenedettese Sambenedettese
Avezzano Avezzano - Vastogirardi Vastogirardi
Termoli Calcio Termoli Calcio - Montegiorgio Montegiorgio
Matese Matese - Vigor Senigallia Vigor Senigallia
Porto D' Ascoli Porto D' Ascoli - San Nicolò San Nicolò
Roma City Roma City - Chieti Chieti
Tolentino Tolentino - Pineto Pineto
Trastevere Trastevere - Team Nuova Florida Team Nuova Florida
Vastese Vastese - CynthiAlbalonga CynthiAlbalonga

Serie D Group G

Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Lupa Roma Lupa Roma
Aprilia Aprilia - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo
Atletico Uri Atletico Uri - Vis Artena Vis Artena
Nola 1925 Nola 1925 - Cassino Cassino
USD Palmese USD Palmese - Tivoli Tivoli
Portici Portici - Pomezia Pomezia
Sorrento Sorrento - Casertana Casertana
Angri Calcio Angri Calcio - Arzachena Arzachena

Serie D Group H

Casarano Casarano - Nardò Nardò
Francavilla Francavilla - Cavese Cavese
Gravina Gravina - Gladiator Gladiator
Lavello Lavello - Bitonto Bitonto
Nocerina Nocerina - Città di Fasano Città di Fasano
Brindisi Brindisi - Puteolana Puteolana
Martina Franca Martina Franca - Molfetta Calcio Molfetta Calcio
Team Altamura Team Altamura - Barletta Barletta
Afragolese Afragolese - Matera Matera

Serie D Group I

Catania Catania - Acireale Acireale
Licata Licata - Aversa Normanna Aversa Normanna
Locri 1909 Locri 1909 - Canicattì Canicattì
Paternò Paternò - Cittanova Cittanova
Ragusa Ragusa - Trapani 1905 Trapani 1905
San Luca San Luca - Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
Vibonese Vibonese - Sancataldese Sancataldese
Città Di Sant’Agata Città Di Sant’Agata - Castrovillari Castrovillari
Paternò Paternò - Cittanova Interpiana Cittanova Interpiana

Serie A Femminile

Sampdoria Sampdoria - Sassuolo W Sassuolo W
Juventus Juventus - Como W Como W

Liga 3

Vitória Guimarães II Vitória Guimarães II - Vilaverdense Vilaverdense
Real Real - Alverca Alverca
União de Leiria União de Leiria - Caldas Caldas
CF Os Belenenses CF Os Belenenses - Vitória Setúbal Vitória Setúbal

II Divisao Group A

Vilar de Perdizes Vilar de Perdizes - Bragança Bragança
Monção Monção - Juventude P Salgadas Juventude P Salgadas
Merelinense Merelinense - Amarante Amarante
Tirsense Tirsense - Dumiense Dumiense
Vianense Vianense - Pevidém Pevidém
AR São Martinho AR São Martinho - Brito Brito
Vila Meã Vila Meã - Maria da Fonte Maria da Fonte

II Divisao Group B

Salgueiros Salgueiros - Camacha Camacha
Resende Resende - Alpendorada Alpendorada
Rebordosa Rebordosa - Valadares Gaia Valadares Gaia
Gondomar Gondomar - Machico Machico
Lusitânia Lourosa Lusitânia Lourosa - Leça Leça
Marítimo II Marítimo II - Beira-Mar Beira-Mar
Guarda Desportiva Guarda Desportiva - Castro Daire Castro Daire

II Divisao Group C

Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco - Mortágua Mortágua
Arronches e Benfica Arronches e Benfica - Marinhense Marinhense
Rio Maior SC Rio Maior SC - 1º Dezembro 1º Dezembro
União Santarém União Santarém - UD da Serra UD da Serra
Sintrense Sintrense - Sertanense Sertanense
Pêro Pinheiro Pêro Pinheiro - Loures Loures
Coruchense Coruchense - Alcains Alcains
UD Rio Maior UD Rio Maior - 1º Dezembro 1º Dezembro

II Divisao Group D

Angrense Angrense - Imortal Albufeira Imortal Albufeira
Atlético CP