Regionalliga Nordost

FC Rot-Weiß Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt - FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus
VfB Germania Halberstadt VfB Germania Halberstadt Postp. BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
Greifswalder FC Greifswalder FC - FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig Postp. Chemnitzer FC Chemnitzer FC

Regionalliga Nord

Bremer SV Bremer SV - SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim Postp. FC Teutonia Ottensen FC Teutonia Ottensen
Holstein Kiel II Holstein Kiel II - SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
Phönix Lübeck Phönix Lübeck - BW Lohne BW Lohne
FC Eintracht Norderstedt 03 FC Eintracht Norderstedt 03 - SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel - SV Werder Bremen II SV Werder Bremen II

Oberliga Mittelrhein

FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. - Konigsdorf Konigsdorf
Bonner SC Bonner SC - Eintracht Hohkeppel Eintracht Hohkeppel
FC Hennef 05 FC Hennef 05 - FC Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck
FC Hürth FC Hürth - FC Pesch FC Pesch
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20 - SC Borussia Freialdenhoven 1912 SC Borussia Freialdenhoven 1912
VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
Fortuna Köln II Fortuna Köln II - BCV Glesch / Paffendorf BCV Glesch / Paffendorf

Oberliga Westfalen

Victoria Clarholz Victoria Clarholz - SV Schermbeck SV Schermbeck
SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
Vreden Vreden - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel - Finnentrop / Bamenohl Finnentrop / Bamenohl
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte - SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
Delbrücker SC Delbrücker SC - Preußen Münster II Preußen Münster II
TuS Ennepetal TuS Ennepetal - 1. FC Gievenbeck 1. FC Gievenbeck
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück - ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund

Oberliga Nordost-Süd

FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt Postp. Einheit Wernigerode Einheit Wernigerode
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf

Oberliga Bremen

Hemelingen Hemelingen - FC Oberneuland FC Oberneuland
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen - SV Werder Bremen III SV Werder Bremen III
Leher Turnerschaft Leher Turnerschaft - Union 60 Bremen Union 60 Bremen

Oberliga Nordost-Nord

CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 - SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II - FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf - Makkabi Makkabi
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - MSV 1919 Neuruppin MSV 1919 Neuruppin
SC Staaken SC Staaken - RSV Eintracht 1949 RSV Eintracht 1949

Oberliga Hamburg

HEBC Hamburg HEBC Hamburg 1 87' 1 USC Paloma USC Paloma
Concordia Concordia - TuS Dassendorf TuS Dassendorf
SV Rugenbergen SV Rugenbergen - Hamburger SV III Hamburger SV III

Oberliga Niedersachsen

SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus - SV Ahlerstedt/Ottendorf SV Ahlerstedt/Ottendorf
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover - 1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
Lüneburger SK Hansa Lüneburger SK Hansa - Rotenburger SV Rotenburger SV
FT Braunschweig FT Braunschweig - Schöningen Schöningen
Heeslinger SC Heeslinger SC - Pattensen Pattensen
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle Postp. TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
VfL Oldenbourg VfL Oldenbourg - Papenburg Papenburg

Oberliga Schleswig-Holstein

Eckernförder SV Eckernförder SV - Pansdorf Pansdorf
GW Siebenbäumen GW Siebenbäumen Postp. Heider SV Heider SV

Oberliga Hessen

TSV Steinbach II TSV Steinbach II - FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf - TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf

Oberliga Niederrhein

Schwarz-Weiss Essen Schwarz-Weiss Essen - 1. FC Kleve 1. FC Kleve
VfB Homberg VfB Homberg - 1. FC Monheim 1. FC Monheim
SC Union Nettetal SC Union Nettetal - Cronenberger SC Cronenberger SC
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
SC St. Tönis SC St. Tönis - MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf

Frauen Bundesliga

Bayer Leverkusen W Bayer Leverkusen W - Turbine Potsdam Turbine Potsdam
Meppen W Meppen W - Koln W Koln W
SGS Essen W SGS Essen W - Werder Bremen W Werder Bremen W

U19 Bundesliga

Unterhaching -19 Unterhaching -19 2 70' 1 Eintracht Francfort -19 Eintracht Francfort -19
Fortuna Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 0 82' 4 Borussia M'gladbach -19 Borussia M'gladbach -19
Borussia Dortmund -19 Borussia Dortmund -19 0 78' 0 MSV Duisburg U19 MSV Duisburg U19
Paderborn U19 Paderborn U19 0 75' 1 Schalke 04 -19 Schalke 04 -19
Eintracht Trier U19 Eintracht Trier U19 0 81' 5 VfB Stuttgart -19 VfB Stuttgart -19
Augsburg U19 Augsburg U19 1 79' 1 Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 4 77' 0 Union Berlin -19 Union Berlin -19
Hoffenheim -19 Hoffenheim -19 - Astoria Walldorf U19 Astoria Walldorf U19
Hertha Zehlendorf U19 Hertha Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 Magdeburg U19
Köln U19 Köln U19 - Preußen Münster U19 Preußen Münster U19
Sankt Pauli -19 Sankt Pauli -19 - Holstein Kiel U19 Holstein Kiel U19

Girabola

4 de Abril F.C. do Cuando Cubango 4 de Abril F.C. do Cuando Cubango - Clube Desportivo da Huíla Clube Desportivo da Huíla
Santa Rita Santa Rita - CD Lunda-Sul CD Lunda-Sul
G.D. Sagrada Esperança G.D. Sagrada Esperança - Sporting de Benguela Sporting de Benguela
Wiliete Wiliete - Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
C.D. Primeiro de Agosto C.D. Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela Isaac de Benguela

W-League

Adelaide United Adelaide United 1 - 2 Western United Western United
Melbourne Victory Melbourne Victory 1 - 0 Wellington Phoenix Wellington Phoenix

2ème Division

Dender Dender - Wilrijk Wilrijk
Deinze Deinze - Waasland-Beveren Waasland-Beveren

First Amateur Division

Tienen Tienen - Hoogstraten Hoogstraten
Knokke Knokke - Thes Sport Thes Sport
Liège Liège - Francs Borains Francs Borains

3ème Division VFV A

Zulte Waregem II Zulte Waregem II - Eendracht Alost Eendracht Alost
Merelbeke Merelbeke - Audenarde Audenarde
Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht - Erpe-Mere United Erpe-Mere United
Ypres Ypres - Cercle Brugge II Cercle Brugge II
Sparta Petegem Sparta Petegem - Dikkelvenne Dikkelvenne

3ème Division VFV B

RC Malines RC Malines - Beerschot VA II Beerschot VA II
Cappellen Cappellen - Sporting Hasselt Sporting Hasselt
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Mechelen II Mechelen II
Diegem Sport Diegem Sport - Tongres Tongres
Londerzeel Londerzeel - Lille Lille
Bocholt Bocholt - Turnhout Turnhout

3ème Division ACFF

Leval Leval - Solières Sport Solières Sport
Warnant Warnant - Ganshoren Ganshoren
Hamoir Hamoir - Acren Acren
Union Saint-Gilloise II Union Saint-Gilloise II - Jette Jette

Promotion VFV A

Uccle Uccle - Tournai Tournai
Anzegem Anzegem - Wielsbeke Wielsbeke
Avanti Avanti - Voorde Appelterre Voorde Appelterre
Raeren Raeren - Marloie Sport Marloie Sport
Mormont Mormont - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
RES Durbuy RES Durbuy - Wallonne Ciney Wallonne Ciney
Gosselies Sports Gosselies Sports - Entité Manageoise Entité Manageoise
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
Eppegem Eppegem - Roeselare Daisel Roeselare Daisel
Jong Lede Jong Lede - VW Hamme VW Hamme
Herstal Herstal - Libramont Libramont
Ostiches Ostiches - Genly-Quévy Genly-Quévy
Jodoigne Jodoigne - Braine Braine
Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines - RAS Monceau RAS Monceau
Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal - Wezel Wezel
Richelle United Richelle United - Aywaille Aywaille

Provincial Antwerpen

Berg en Dal Berg en Dal - KBSK Retie KBSK Retie
Ranst Ranst - Mariekerke Mariekerke
Vosselaar Vosselaar - Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel

Provincial Brabant - ACFF

Perwez Perwez - Ixelles Ixelles
Saint-Josse Saint-Josse - Stockel Stockel
Tubize II Tubize II - BX Brussels BX Brussels
Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Saint-Michel Saint-Michel - Grez-Doiceau Grez-Doiceau
Etterbeek Etterbeek - Genappe Genappe
NSeth Berchem NSeth Berchem - Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek

Provincial Brabant - VV

Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat - Herent Herent
Liedekerke Liedekerke - Veltem Veltem
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek - Linden Linden
Grimbergen Grimbergen - Melsbroek Melsbroek
Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden - Huldenberg Huldenberg
Bodegem Kapelle United Bodegem Kapelle United - Fenixx BeigHum Fenixx BeigHum

Provincial Hainaut

Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Flénu Flénu
Albert Quévy-Mons II Albert Quévy-Mons II - Le Roeulx Le Roeulx
Péruwelz Péruwelz - Courcelles Courcelles
Hornu Hornu - PAC Buzet PAC Buzet
Montignies Montignies - Luingnois Luingnois
Soignies Sports Soignies Sports - Gilly Gilly
Molenbaix Molenbaix - Beloeil Beloeil
Ransart Ransart - Antoing Antoing

Provincial Liège

Hannut Hannut - Malmundaria Malmundaria
Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - Ougrée Ougrée
Bas-Oha Bas-Oha - UCE Liège UCE Liège
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Sprimont II Sprimont II
FC Eupen FC Eupen - JS Fizoise JS Fizoise
Hombourg Hombourg - FC Du Geer FC Du Geer
Etoile de Faimes Etoile de Faimes - Elsautoise Elsautoise
Aubel Aubel - Beaufays Beaufays

Provincial Limburg

Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Achel Achel
Zonhoven United Zonhoven United - Bregel Sport Bregel Sport
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Park Houthalen Park Houthalen

Provincial Luxembourg

Lorrain Arlon Lorrain Arlon - Longlier Longlier
RUS Assenois RUS Assenois - Gouvy Gouvy

Provincial Namur

US Dinantaise US Dinantaise - Loyers Loyers
Evelette-Jallet Evelette-Jallet - Chevetogne Chevetogne
Nismes Nismes - Beauraing Beauraing
Arquet Arquet - Flavion-Morialmé Flavion-Morialmé
Andennais Andennais - Biesme Biesme
Spy Spy - Condruzien Condruzien

Provincial Oost-Vlaanderen

Kleit Maldegem Kleit Maldegem - Grembergen Grembergen
Heikant Zele Heikant Zele - Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport

Provincial West-Vlaanderen

Lauwe Lauwe - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge Sassport Boezinge - Wevelgem City Wevelgem City
Blankenberge Blankenberge - Moen Moen
Racing Waregem Racing Waregem - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke

Première A

Independiente Medellín Independiente Medellín - Deportivo Pereira Deportivo Pereira
Deportivo Pereira Deportivo Pereira TBA Independiente Medellín Independiente Medellín

Segunda División

FC Andorra FC Andorra - FC Cartagena FC Cartagena
Racing Santander Racing Santander - Lugo Lugo
Eibar Eibar - Huesca Huesca
Levante Levante - Malaga Malaga

Segunda B Group 1

San Fernando San Fernando 1 36' 0 Linares Deportivo Linares Deportivo
Linense Linense 0 35' 1 Ceuta Ceuta
Pontevedra Pontevedra - Racing de Ferrol Racing de Ferrol
SS Reyes SS Reyes - Talavera Talavera
Celta de Vigo II Celta de Vigo II - Algeciras Algeciras

Segunda B Group 2

Athletic Bilbao II Athletic Bilbao II 1 37' 1 Cornellà Cornellà
Amorebieta Amorebieta 0 38' 0 Atlético Baleares Atlético Baleares
Numancia Numancia 1 37' 0 Real Unión Real Unión
Gimnastic Tarragone Gimnastic Tarragone - Sabadell Sabadell
Real Murcie Real Murcie - Alcoyano Alcoyano

Segunda División RFEF Group 1

Real Avilés Real Avilés 1 37' 0 Burgos Promesas Burgos Promesas
Arenteiro Arenteiro 1 35' 0 Ourense CF Ourense CF
Bergantiños Bergantiños 0 39' 0 Zamora Zamora
Cristo Atlético Cristo Atlético - Compostelle Compostelle
Gimnastic Gimnastic - Langreo Langreo
Coruxo Coruxo - Guijuelo Guijuelo

Segunda División RFEF Group 2

Izarra Izarra - Brea Brea
Alfaro Alfaro - San Juan San Juan
Tarazona Tarazona - Cirbonero Cirbonero
Tudelano Tudelano - Arnedo Arnedo
Arenas de Getxo Arenas de Getxo - Gernika Gernika
Sestao Sestao - Racing Rioja Racing Rioja

Segunda División RFEF Group 3

Formentera Formentera 1 77' 0 Prat Prat
Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1 36' 0 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas
Terrassa Terrassa 1 37' 0 Majorque II Majorque II
Peña Deportiva Peña Deportiva 0 38' 0 Espanyol II Espanyol II
Saguntino Saguntino 0 37' 0 Ebro Ebro
Manresa Manresa 0 37' 1 Badalona Badalona
Real Zaragoza II Real Zaragoza II - Alzira Alzira
Olot Olot - Hercules Hercules

Segunda División RFEF Group 4

Real Betis II Real Betis II 0 53' 0 Sanluqueño Sanluqueño
San Roque San Roque 0 32' 0 Cádiz II Cádiz II
UCAM Murcia UCAM Murcia 0 38' 0 El Ejido El Ejido
Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos - Cartagena LU II Cartagena LU II
Vélez Vélez 1 36' 0 Mar Menor Mar Menor
Xerez Deportivo Xerez Deportivo 0 38' 1 Recreativo Huelva Recreativo Huelva
Utrera Utrera 0 37' 2 Séville II Séville II
Yeclano Yeclano - Antequera Antequera
Mancha Real Mancha Real - Granada II Granada II

Segunda División RFEF Group 5

Navalcarnero Navalcarnero 2 48' 0 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès
Guadalajara Guadalajara - Unión Adarve Unión Adarve
Socuéllamos Socuéllamos 1 37' 0 Atlético Madrid II Atlético Madrid II
Cacereño Cacereño 0 36' 1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana
Atlético Paso Atlético Paso 0 35' 0 CD Coria CD Coria
Melilla Melilla 1 37' 0 Montijo Montijo
Diocesano Diocesano 0 36' 0 Estepona Estepona
Villanovense Villanovense - Don Benito Don Benito
Olot Olot - JS Hercules JS Hercules
Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 1 38' 0 Feyenoord Feyenoord
Navalcarnero Navalcarnero TBA Talavera Talavera
CD Chivas de Guadalajara CD Chivas de Guadalajara 0 38' 1 Unión Adarve Unión Adarve

Tercera Division Group 1

Arosa Arosa - Atletico Arteixo Atletico Arteixo
Paiosaco Paiosaco - UD Ourense UD Ourense
Barco Barco - Somozas Somozas

Tercera Division Group 2

Lealtad Lealtad - Llanes Llanes
Condal Condal - Covadonga Covadonga
Real Titánico Real Titánico - L'Entregu L'Entregu
Ceares Ceares - Sporting Gijón II Sporting Gijón II
Tuilla Tuilla - Avilés Stadium Avilés Stadium
Llanera Llanera - Valdesoto Valdesoto
Caudal Caudal - Praviano Praviano

Tercera Division Group 3

Siete Villas Siete Villas - Torina Torina
Cayón Cayón - Naval Naval
Revilla Revilla - Escobedo Escobedo
Vimenor Vimenor - Tropezón Tropezón

Tercera Division Group 4

Vitoria Vitoria - Portugalete Portugalete
Barakaldo Barakaldo - Durango Durango

Tercera Division Group 5

Vilassar de Mar Vilassar de Mar - Montañesa Montañesa
Rapitenca Rapitenca - Pobla Mafumet Pobla Mafumet
Castelldefels Castelldefels - Peralada Peralada
Sants Sants - Tona Tona
Badalona II Badalona II - Vilafranca Vilafranca
San Cristóbal San Cristóbal - Grama Grama

Tercera Division Group 6

Orihuela Orihuela - Levante II Levante II
Torrent Torrent - Villarreal III Villarreal III
Torrellano Illice Torrellano Illice - Hércules II Hércules II
Silla Silla - Atzeneta Atzeneta
Elche II Elche II - Castellón II Castellón II

Tercera Division Group 7

Madrid 2021 FP Madrid 2021 FP - Galapagar Galapagar
Trival Valderas Trival Valderas - RSC Internacional RSC Internacional
Real Aranjuez Real Aranjuez - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
Getafe II Getafe II - Las Rozas Las Rozas
Canillas Canillas - Ursaria Ursaria
Collado Villalba Collado Villalba - Alcobendas Sport Alcobendas Sport
Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón - RSD Alcalá RSD Alcalá
Móstoles Móstoles - Torrejón Torrejón

Tercera Division Group 8

Palencia CF Palencia CF - Bembibre Bembibre
Real Ávila Real Ávila - Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas
Almazán Almazán - La Virgen del Camino La Virgen del Camino
Arandina Arandina - Salamanque Salamanque
Arandina Arandina TBA Salamanca II Salamanca II

Tercera Division Group 9

Marbella Marbella - Almería II Almería II
Motril Motril - Malaga II Malaga II
Torre del Mar Torre del Mar - Arenas Armilla Arenas Armilla
El Palo El Palo - Torreperogil Torreperogil
Maracena Maracena - Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno

Tercera Division Group 10

Córdoba II Córdoba II - Bollullos Bollullos
Gerena Gerena - Rota Rota
Sevilla III Sevilla III - Ayamonte Ayamonte
Deportivo Xerez Deportivo Xerez - Antoniano Antoniano

Tercera Division Group 11

Penya Independent Penya Independent - Andratx Andratx
CE Sant Jordi CE Sant Jordi - Platges de Calvià Platges de Calvià

Tercera Division Group 12

Gran Tarajal Gran Tarajal - Las Palmas II Las Palmas II

Tercera Division Group 13

Racing Murcia Racing Murcia - Lorca Deportiva Lorca Deportiva
Real Murcie II Real Murcie II - Muleño Muleño
UCAM Murcia II UCAM Murcia II - Unión Molinense Unión Molinense
Deportiva Minera Deportiva Minera - Pinatar Pinatar
Cieza Cieza - CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia
Alcantarilla Alcantarilla - EG El Palmar EG El Palmar
Bullense Bullense - Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño
Águilas Águilas - UD Caravaca UD Caravaca

Tercera Division Group 14

Miajadas Miajadas - UP Plasencia UP Plasencia
Fuente de Cantos Fuente de Cantos - Moralo Moralo
Calamonte Calamonte - Trujillo Trujillo
Montehermoso Montehermoso - Azuaga Azuaga
Olivenza Olivenza - La Estrella La Estrella
Jerez Jerez - Arroyo Arroyo
AS Villafranca AS Villafranca - Don Álvaro Don Álvaro
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Llerenense Llerenense

Tercera Division Group 15

Subiza Subiza - Cantolagua Cantolagua

Tercera Division Group 16

Berceo Berceo - Racing Rioja II Racing Rioja II
Yagüe Yagüe - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso
River Ebro River Ebro - Varea Varea
Comillas Comillas - Calahorra II Calahorra II
CDFC La Calzada CDFC La Calzada - Anguiano Anguiano
Haro Haro - Agoncillo Agoncillo
Vianés Vianés - Casalarreina Casalarreina
Oyonesa Oyonesa - Náxara Náxara

Tercera Division Group 17

Huesca II Huesca II - Robres Robres
Ejea Ejea - Binéfar Binéfar
CDJ Tamarite CDJ Tamarite - Épila Épila
Caspe Caspe - Barbastro Barbastro
Cariñena Cariñena - Cuarte Industrial Cuarte Industrial
Illueca Illueca - Utrillas Utrillas
Calamocha Calamocha - Almudévar Almudévar
Atlético Monzón Atlético Monzón - La Almunia La Almunia

Tercera Division Group 18

Toledo Toledo - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso
Talavera II Talavera II - Villacañas Villacañas
Quintanar del Rey Quintanar del Rey - Villarrobledo Villarrobledo
Marchamalo Marchamalo - Conquense Conquense
Arosa Arosa - Arteixo Arteixo
Cayón Cayón - Naval Reinosa Naval Reinosa
Badalona Badalona - Vilafranca Vilafranca
Villafranca Villafranca - Don Álvaro Don Álvaro

Superliga

Valencia Valencia - Atlético Madrid Atlético Madrid
Sporting de Huelva Sporting de Huelva - Deportivo Alavés Deportivo Alavés
Alhama Alhama - Villarreal Villarreal
Real Betis Real Betis - Levante Levante

Tercera Division: Group 6

Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès TBA Tona Tona
Estepona Estepona TBA Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno

Segunda B: Group 3

SS Reyes SS Reyes TBA Internacional Internacional

Super League 2

PS PAE Kalamata PS PAE Kalamata - Episkopi Episkopi
Proodeftiki FC Proodeftiki FC - Kifisia Kifisia
AE Larisa AE Larisa - Thesprotos Thesprotos
Veria FC Veria FC - Almopos Almopos
Panathinaikos II Panathinaikos II - Panserraikos FC Panserraikos FC
Diagoras Diagoras - PAOK II PAOK II

C Ethniki Group 1

Antheias-Aristinou Antheias-Aristinou - Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou
Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras - Vironas Kavala Vironas Kavala
Aris Avato Aris Avato - Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis
Kampaniakos Chalastra Kampaniakos Chalastra - Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi
AO Kavala AO Kavala - M. Alexandros Orfaniou M. Alexandros Orfaniou
Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis - Pandramaikos Pandramaikos
Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona - Panthrakikos Komotini Panthrakikos Komotini

C Ethniki Group 2

Edessaikos Edessaikos - Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas
AEP Kozani AEP Kozani - Svoronos Svoronos
Elassona Elassona - Dotieas Agias Dotieas Agias
PAO Kristoni PAO Kristoni - Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou
Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi - PAE AGS Kastoria PAE AGS Kastoria
Olympiakos Volos Olympiakos Volos - Kozani Kozani
Pierikos Pierikos - Chaniotis Chaniotis

C Ethniki Group 3

Zakynthos Zakynthos - Lefkimmi Lefkimmi
Asteras Petriti Asteras Petriti - Trikala Trikala
Vyzas Megara Vyzas Megara - Ipato Ipato
Tilikratis Tilikratis - Digenis Neochori Digenis Neochori
Chalkis Chalkis - Nafpaktiakos Nafpaktiakos
Apollon Parga Apollon Parga - Panagriniakos Panagriniakos
Fikis Fikis - Eleysina Eleysina

C Ethniki Group 4

Foinikas N. Epidavrou Foinikas N. Epidavrou - Pyliou Pyliou
AE Mykonos AE Mykonos - Ermionidas-Ermis Ermionidas-Ermis
Ialysos Ialysos - Panargiakos Agros Panargiakos Agros
Pangytheatikos Pangytheatikos - Diavolitsi Diavolitsi
Panionios Athènes Panionios Athènes - Aias Gastounis Aias Gastounis
Paniliakos Paniliakos - APS Patrai APS Patrai
Aiolikos Aiolikos - Rodos Rodos

C Ethniki Group 5

Almyros Gaziou Almyros Gaziou - Moschato Moschato
Agios Nikolaos Agios Nikolaos - PAE Ethnikos Pirée PAE Ethnikos Pirée
Fostiras Fostiras - Poros Poros
Agios Ierotheos Agios Ierotheos - Marko Marko
Tympaki Tympaki - Giouchtas Giouchtas
Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos - Agia Paraskevi Agia Paraskevi
Aris Petroupolis Aris Petroupolis - Keratsini Keratsini

C Ethniki Group 7

Keravnos Anchelochori Keravnos Anchelochori - Kastoria Kastoria
Apollon Pargas Apollon Pargas - Panagriniakos Panagriniakos
Vyzas Vyzas - Ipato Ipato
AO Paniliakos AO Paniliakos - Patrai Patrai
Mykonos Mykonos - Ermionidas-Ermis Ermionidas-Ermis
AO Tympakiou AO Tympakiou - Giouchtas Giouchtas