Today

1a Divisió

FC Pas de la Casa FC Pas de la Casa - La Massana La Massana
CF Atlètic Amèrica CF Atlètic Amèrica - FC Rànger's FC Rànger's
FC Encamp FC Encamp - Esperança d'Andorra Esperança d'Andorra
UE Santa Coloma II UE Santa Coloma II - CE Carroi CE Carroi

2a Divisió

Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes - Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
UE Santa Coloma UE Santa Coloma - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes

Girabola

4 de Abril F.C. do Cuando Cubango 4 de Abril F.C. do Cuando Cubango - Clube Desportivo da Huíla Clube Desportivo da Huíla
Santa Rita Santa Rita - CD Lunda-Sul CD Lunda-Sul
G.D. Sagrada Esperança G.D. Sagrada Esperança - Sporting de Benguela Sporting de Benguela
Wiliete Wiliete - Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
C.D. Primeiro de Agosto C.D. Primeiro de Agosto - Isaac de Benguela Isaac de Benguela

Challenger Pro League

RWDM RWDM 0 - 2 Club Brugge II Club Brugge II
Dender Dender - Beerschot-Wilrijk Beerschot-Wilrijk

First Amateur Division

Dessel Sport Dessel Sport 0 - 0 KAA Gent II KAA Gent II
Mandel United Mandel United 1 - 2 Oud-Heverlee Leuven II Oud-Heverlee Leuven II
Patro Eisden Patro Eisden 1 - 1 Heist Heist
Olympic Charleroi Olympic Charleroi 3 - 0 Ninove Ninove
Royal Antwerp II Royal Antwerp II 0 - 0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
Rupel Boom Rupel Boom 1 - 0 Sporting Charleroi II Sporting Charleroi II
La Louvière La Louvière 2 - 1 URSL Visé URSL Visé
Tienen Tienen - Hoogstraten Hoogstraten
Knokke Knokke - Thes Sport Thes Sport
Liège Liège - Francs Borains Francs Borains

Second Amateur Division VFV A

Harelbeke Harelbeke 2 - 0 Olsa Brakel Olsa Brakel
Oostkamp Oostkamp 3 - 1 Gullegem Gullegem
KRC Gent KRC Gent 0 - 0 Torhout Torhout
Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1 - 3 Zelzate Zelzate
Zulte Waregem II Zulte Waregem II - Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Merelbeke Merelbeke - Oudenaarde Oudenaarde
RFC Wetteren RFC Wetteren - Erpe-Mere United Erpe-Mere United
Westhoek Westhoek - Cercle Brugge II Cercle Brugge II
Sparta Petegem Sparta Petegem - Dikkelvenne Dikkelvenne

Second Amateur Division VFV B

Hades Hades 1 - 0 Berchem Sport Berchem Sport
City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen 4 - 2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
Lyra-Lierse Berlaar Lyra-Lierse Berlaar 1 - 0 FC Lebbeke FC Lebbeke
Racing Mechelen Racing Mechelen - Beerschot VA II Beerschot VA II
Cappellen Cappellen - Sporting Hasselt Sporting Hasselt
Pepingen-Halle Pepingen-Halle - Mechelen II Mechelen II
Diegem Sport Diegem Sport - Tongeren Tongeren
Londerzeel Londerzeel - Lille Lille
Bocholt Bocholt - Turnhout Turnhout

Second Amateur Division ACFF

Rebecq Rebecq 3 - 2 Waremme Waremme
Union Namur Union Namur 1 - 2 Stade Disonais Stade Disonais
Meux Meux 2 - 2 Tubize Tubize
Verlaine Verlaine 3 - 0 La Louvière Centre La Louvière Centre
Binche Binche - Solières Sport Solières Sport
Warnant Warnant - Ganshoren Ganshoren
Hamoir Hamoir - Acren-Lessines Acren-Lessines
Union Saint-Gilloise II Union Saint-Gilloise II - Jette Jette

Third Amateur Division VFV A

Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Drongen Drongen
Rumbeke Rumbeke - Tempo Overijse Tempo Overijse
La Calamine La Calamine - US Givry US Givry
Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Witgoor Sport Witgoor Sport
Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Diest Diest
Beringen Beringen - Nijlen Nijlen
Wellen Wellen - Eendracht Termien Eendracht Termien
Geel Geel - Schoonbeek-Beverst Schoonbeek-Beverst
Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage
Eendracht Aalter Eendracht Aalter - HO Kalken HO Kalken
Betekom Betekom - Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout
Huy Huy - Sprimont Sprimont
Esperanza Pelt Esperanza Pelt - Houtvenne Houtvenne
Aische Aische - Couvin-Mariembourg Couvin-Mariembourg
Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek - Onhaye Onhaye
Rochefort Rochefort - Meix-Devant-Virton Meix-Devant-Virton
Léopold Léopold - Tournai Tournai
Anzegem Anzegem - Wielsbeke Wielsbeke
Avanti Avanti - Voorde Appelterre Voorde Appelterre
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten - Marloie Sport Marloie Sport
Mormont Mormont - Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
RES Durbuy RES Durbuy - Wallonne Ciney Wallonne Ciney
Gosselies Sports Gosselies Sports - Entité Manageoise Entité Manageoise
Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem
Eppegem Eppegem - Roeselare Daisel Roeselare Daisel
Jong Lede Jong Lede - VW Hamme VW Hamme
Herstal Herstal - Libramont Libramont
Ostiches Ostiches - Albert Quévy-Mons Albert Quévy-Mons
Jodoigne Jodoigne - Braine Braine
Jeunesse Tamines Jeunesse Tamines - RAS Monceau RAS Monceau
Olympia Wijgmaal Olympia Wijgmaal - Wezel Wezel
Richelle United Richelle United - Aywaille Aywaille

Provincial Antwerpen

K. Kontich K. Kontich - Sporting Tisselt Sporting Tisselt
Vorselaar Vorselaar - Ternesse Ternesse
De Kempen De Kempen - 's Gravenwezel-Schilde 's Gravenwezel-Schilde
Loenhout Loenhout - Antonia Antonia
Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant - Herselt Herselt
Berg en Dal Berg en Dal - KBSK Retie KBSK Retie
Ranst Ranst - Mariekerke Mariekerke
Vosselaar Vosselaar - Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel

Provincial Brabant - ACFF

Stade Everois Stade Everois - AFC Evere AFC Evere
Perwez Perwez - Ixelles Ixelles
Saint-Josse Saint-Josse - Stockel Stockel
Tubize II Tubize II - BX Brussels BX Brussels
Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - Union Lasne-Ohain Union Lasne-Ohain
Saint-Michel Saint-Michel - Grez-Doiceau Grez-Doiceau
Etterbeek Etterbeek - Genappe Genappe
NSeth Berchem NSeth Berchem - Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek

Provincial Brabant - VV

Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal - Elewijt Elewijt
Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat - Herent Herent
Liedekerke Liedekerke - Veltem Veltem
Rhodienne-De Hoek Rhodienne-De Hoek - Linden Linden
Grimbergen Grimbergen - Melsbroek Melsbroek
Hoegaarden-Outgaarden Hoegaarden-Outgaarden - Huldenberg Huldenberg
Bodegem Kapelle United Bodegem Kapelle United - Fenixx BeigHum Fenixx BeigHum

Provincial Hainaut

Solre-sur-Sambre Solre-sur-Sambre - Flénu Flénu
Albert Quévy-Mons II Albert Quévy-Mons II - Le Roeulx Le Roeulx
Péruwelz Péruwelz - Courcelles Courcelles
Hornu Hornu - PAC Buzet PAC Buzet
Montignies Montignies - Luingnois Luingnois
Soignies Sports Soignies Sports - Gilly Gilly
Molenbaix Molenbaix - Belœil Belœil
Ransart Ransart - Antoing Antoing

Provincial Liège

Hannut Hannut - Malmundaria Malmundaria
Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - Ougrée Ougrée
Wanze / Bas-Oha Wanze / Bas-Oha - UCE Liège UCE Liège
Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps - Sprimont II Sprimont II
FC Eupen FC Eupen - JS Fizoise JS Fizoise
Hombourg Hombourg - FC Du Geer FC Du Geer
Etoile de Faimes Etoile de Faimes - Elsautoise Elsautoise
Aubel Aubel - Beaufays Beaufays

Provincial Limburg

Herkol Herkol - Helson Helchteren Helson Helchteren
Hechtel Hechtel - Herk Herk
Alken Alken - KFC Eksel KFC Eksel
Juve Hasselt Juve Hasselt - Groen Star Beek Groen Star Beek
Meeuwen Meeuwen - Weerstand Koersel Weerstand Koersel
Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem - Achel Achel
Zonhoven United Zonhoven United - Bregel Sport Bregel Sport
Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt - Park Houthalen Park Houthalen

Provincial Luxembourg

Sartoise Sartoise - Chaumont Chaumont
Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris - Vaux-Noville Vaux-Noville
Bastogne Bastogne - La Roche La Roche
Messancy Messancy - Jeunesse Freylangeoise Jeunesse Freylangeoise
RESC Houffaloise RESC Houffaloise - Ethe Belmont Ethe Belmont
Lorraine Arlon Lorraine Arlon - Longlier Longlier
RUS Assenois RUS Assenois - Gouvy Gouvy

Provincial Namur

Fernelmont-Hemptinne Fernelmont-Hemptinne - St-Hadelin-Haversin St-Hadelin-Haversin
US Dinantaise US Dinantaise - Loyers Loyers
Evelette-Jallet Evelette-Jallet - Chevetogne Chevetogne
Nismes Nismes - Beauraing Beauraing
Arquet Arquet - Flavion-Morialmé Flavion-Morialmé
Andennais Andennais - Biesme Biesme
Spy Spy - Condruzien Condruzien

Provincial Oost-Vlaanderen

Svelta Melsele Svelta Melsele - DT Borsbeke DT Borsbeke
Berlare Berlare - SK Denderhoutem SK Denderhoutem
Ardennen Ardennen - Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Sottegem Sottegem - Munkzwalm Munkzwalm
Haasdonk Haasdonk - Excelsior Mariakerke Excelsior Mariakerke
Beveren Beveren - Eendracht Zele Eendracht Zele
Kleit Maldegem Kleit Maldegem - Grembergen Grembergen
Heikant Zele Heikant Zele - Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport

Provincial West-Vlaanderen

RC Lauwe RC Lauwe - Jabbeke Jabbeke
Meulebeke Meulebeke - Deerlijk Sport Deerlijk Sport
Varsenare Varsenare - Diksmuide Diksmuide
Veurne Veurne - Sparta Heestert Sparta Heestert
Lauwe Lauwe - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge Sassport Boezinge - Wevelgem City Wevelgem City
Blankenberge Blankenberge - Moen Moen
Racing Waregem Racing Waregem - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke

CSL

Shandong Luneng Shandong Luneng Postp. Shenzhen Shenzhen
Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 0 36' 0 Wuhan Three Towns Wuhan Three Towns
Wuhan Zall Wuhan Zall - Changchun Yatai Changchun Yatai
R&F R&F - Shanghai SIPG Shanghai SIPG

China League One

Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island 2 - 1 Xinjiang Tianshan Xinjiang Tianshan
Zibo Sunday Zibo Sunday 1 - 2 Jiangxi Liansheng Jiangxi Liansheng
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu 0 - 0 Beijing BG Beijing BG
Nanjing City Nanjing City 1 - 3 Shanghai Jiading Shanghai Jiading

Primera A

Deportivo Pereira Deportivo Pereira TBA Independiente Medellín Independiente Medellín

National 2 Group A

Caen II Caen II 1 - 0 St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire
Blois Blois 1 - 1 Évreux Évreux
Rouen Rouen 2 - 2 Racing Colombes 92 Racing Colombes 92
Granville Granville 0 - 0 Beauvais Beauvais
Poissy Poissy 2 - 1 Vannes Vannes
Saint-Malo Saint-Malo 3 - 0 Chambly Chambly
Guingamp II Guingamp II 3 - 1 Châteaubriant Châteaubriant

National 2 Group B

Belfort Belfort 2 - 0 Sainte Geneviève Sainte Geneviève
Reims II Reims II 0 - 4 Épinal Épinal
Bobigny Bobigny 2 - 0 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos
Fleury 91 Fleury 91 1 - 1 Racing Besançon Racing Besançon
Créteil Créteil 1 - 2 Olympique St Quentin Olympique St Quentin
Metz II Metz II 1 - 0 Furiani-Agliani Furiani-Agliani

National 2 Group C

Canet Roussillon Canet Roussillon 0 - 0 Louhans-Cuiseaux Louhans-Cuiseaux
Fréjus St-Raphaël Fréjus St-Raphaël 1 - 0 Grasse Grasse
Lyon Duchère Lyon Duchère 1 - 1 Auxerre II Auxerre II
Marignane Gignac CB Marignane Gignac CB - Olympique d'Alès Olympique d'Alès
Toulon Toulon 2 - 1 Saint-Priest Saint-Priest
Thonon Évian Thonon Évian 1 - 1 Olympique Lyonnais II Olympique Lyonnais II

National 2 Group D

Vierzon FC Vierzon FC - Saumur Saumur
Angers SCO II Angers SCO II 1 - 3 Bourges Foot 18 Bourges Foot 18
Nantes II Nantes II 0 - 0 Lorient II Lorient II
Moulins-Yzeure Foot Moulins-Yzeure Foot 1 - 1 Chamalières Chamalières
Stade Bordelais Stade Bordelais 2 - 4 Romorantin Romorantin
Marignane Gignac Marignane Gignac 1 - 0 Olympique d'Alès Olympique d'Alès
Vierzon Vierzon 0 - 0 Saumur Saumur

National 3 Auvergne-Rhône-Alpes

Aix Aix - Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais
Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu - Chambéry Chambéry
Montluçon Montluçon - Feurs Feurs
Ain Sud Ain Sud - Rumilly Vallières Rumilly Vallières
Clermont II Clermont II - Domerat Domerat

National 3 Hauts-de-France

Feignies Aulnoye Feignies Aulnoye - Amiens SC II Amiens SC II
Amiens AC Amiens AC - Maubeuge Maubeuge
Olympique Marcquois Olympique Marcquois - Lambresienne Lambresienne
Vimy Vimy - Croix Football IC Croix Football IC
Longueau Longueau - Compiègne Compiègne
Chantilly Chantilly - Lille II Lille II

National 3 Bourgogne-Franche-Comté

Gueugnon Gueugnon - Quetigny Quetigny
Jura Dolois Jura Dolois - Morteau Montlebon Morteau Montlebon
Grandvillars Grandvillars - Union Cosnoise Union Cosnoise
IS-Selongey IS-Selongey - Montceau Montceau
Dijon II Dijon II - Mâcon Mâcon

National 3 Bretagne

Cesson Cesson - Vitré Vitré
Saint-Pierre Milizac Saint-Pierre Milizac - Pontivy GSI Pontivy GSI
Dinan Léhon Dinan Léhon - Drapeau Fougères Drapeau Fougères
Saint-Colomban Locminé Saint-Colomban Locminé - Stade Plabennec Stade Plabennec
Stade Briochin II Stade Briochin II - ES Dol ES Dol
Brest II Brest II - TA Rennes TA Rennes
Montagnarde Montagnarde - Lannion Lannion

National 3 Centre-Val de Loire

Orléans II Orléans II - Châteauneuf-sur-Loire Châteauneuf-sur-Loire
Tours Tours - Montargis Montargis
Avoine OCC Avoine OCC - Saran Municipal Saran Municipal
Saint-Jean-le-Blanc Saint-Jean-le-Blanc - Montlouis Montlouis
Chambray Chambray - Bourges Foot 18 II Bourges Foot 18 II
Châteauroux II Châteauroux II - C' Chartres II C' Chartres II
Drouais Drouais - Ouest Tourangeau Ouest Tourangeau

National 3 Corse-Méditerranée

Istres Istres - Ardziv Ardziv
Cannes Cannes - Cannet Rocheville Cannet Rocheville
Rousset-Ste Victoire Rousset-Ste Victoire - Olympique Marseille II Olympique Marseille II
Carnoux Carnoux - Corte Corte

National 3 Grand-Est

Thaon Thaon - Raon l'Etape Raon l'Etape
Schiltigheim Schiltigheim - Troyes II Troyes II
Illkirch Graffenstaden Illkirch Graffenstaden - Jarville Jarville
Champigneulles Champigneulles - Épernay Épernay
Nancy II Nancy II - Sarre Union Sarre Union

National 3 Normandie

Dieppe Dieppe Postp. Oissel Oissel
Vire Vire - Gonfreville Gonfreville
Saint-Lô Manche Saint-Lô Manche - AG Caennaise AG Caennaise
Avranches II Avranches II - Dives-Cabourg Dives-Cabourg
ES du Mont-Gaillard ES du Mont-Gaillard Postp. Cherbourg Cherbourg
Quevilly II Quevilly II - Alençon Alençon

National 3 Nouvelle-Aquitaine

Poitiers Poitiers - Lège-Cap-Ferret Lège-Cap-Ferret
Aviron Bayonnais Aviron Bayonnais - Chauvigny Chauvigny
Niort II Niort II - Pau II Pau II
Guéret Guéret - Libourne Libourne
CA Neuville CA Neuville - Châtellerault Châtellerault
Stade Montois Stade Montois - Anglet Genets Anglet Genets
Bordeaux  II Bordeaux II - Portes Entre Deux Mers Portes Entre Deux Mers

National 3 Occitanie

Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Montpellier II Montpellier II
Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Castanet Castanet
Colomiers Colomiers - Agde Agde
Balma Balma - Rodez II Rodez II
Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Salinieres Aigues Mortes Salinieres Aigues Mortes
Onet-le-Château Onet-le-Château - Béziers Béziers

National 3 Paris Île-de-France

PSG II PSG II - Montrouge Montrouge
Vitry Vitry - Linas-Montlhery Linas-Montlhery
Brétigny Foot Brétigny Foot - Entente SSG Entente SSG
Le Mée Le Mée - Ivry Ivry
Les Mureaux Les Mureaux - Aubervilliers Aubervilliers

National 3 Pays de la Loire

USSA Vertou USSA Vertou - Laval II Laval II
Challans Challans - Changé Changé
Beaucouzé Beaucouzé - Le Mans II Le Mans II
Saint-Nazaire AF Saint-Nazaire AF - Le Poiré sur Vie Le Poiré sur Vie
La Roche VF La Roche VF - Pouzauges Réaumur Pouzauges Réaumur
Vendée Fontenay Vendée Fontenay - Sablé Sablé

Feminine Division 1

Paris FC Paris FC - Paris SG W Paris SG W

Regionalliga Nordost

FC Rot-Weiß Erfurt FC Rot-Weiß Erfurt - FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus
VfB Germania Halberstadt VfB Germania Halberstadt Postp. BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
Greifswalder FC Greifswalder FC - FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig Postp. Chemnitzer FC Chemnitzer FC

Regionalliga Nord

Bremer SV Bremer SV - SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche Flensburg 08
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim Postp. FC Teutonia Ottensen FC Teutonia Ottensen
Holstein Kiel II Holstein Kiel II - SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
Phönix Lübeck Phönix Lübeck - BW Lohne BW Lohne
FC Eintracht Norderstedt 03 FC Eintracht Norderstedt 03 - SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel - SV Werder Bremen II SV Werder Bremen II

Oberliga Mittelrhein

FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. FC Viktoria 08 Arnoldsweiler e.V. - Konigsdorf Konigsdorf
Bonner SC Bonner SC - Eintracht Hohkeppel Eintracht Hohkeppel
FC Hennef 05 FC Hennef 05 - FC Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck
FC Hürth FC Hürth - FC Pesch FC Pesch
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20 - SC Borussia Freialdenhoven 1912 SC Borussia Freialdenhoven 1912
VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
Fortuna Köln II Fortuna Köln II - BCV Glesch / Paffendorf BCV Glesch / Paffendorf

Oberliga Westfalen

Victoria Clarholz Victoria Clarholz - SV Schermbeck SV Schermbeck
SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
Vreden Vreden - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel - Finnentrop / Bamenohl Finnentrop / Bamenohl
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte - SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
Delbrücker SC Delbrücker SC - Preußen Münster II Preußen Münster II
TuS Ennepetal TuS Ennepetal - 1. FC Gievenbeck 1. FC Gievenbeck
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück - ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund

Oberliga Nordost-Süd

FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt Postp. Einheit Wernigerode Einheit Wernigerode
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf

Oberliga Bremen

Hemelingen Hemelingen - FC Oberneuland FC Oberneuland
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen - SV Werder Bremen III SV Werder Bremen III
Leher Turnerschaft Leher Turnerschaft - Union 60 Bremen Union 60 Bremen

Oberliga Nordost-Nord

CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 - SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II - FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf - Makkabi Makkabi
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - MSV 1919 Neuruppin MSV 1919 Neuruppin
SC Staaken SC Staaken - RSV Eintracht 1949 RSV Eintracht 1949

Oberliga Hamburg

HEBC Hamburg HEBC Hamburg 1 85' 1 USC Paloma USC Paloma
Concordia Concordia - TuS Dassendorf TuS Dassendorf
SV Rugenbergen SV Rugenbergen - Hamburger SV III Hamburger SV III

Oberliga Niedersachsen

SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus - SV Ahlerstedt/Ottendorf SV Ahlerstedt/Ottendorf
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover - 1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
Lüneburger SK Hansa Lüneburger SK Hansa - Rotenburger SV Rotenburger SV
FT Braunschweig FT Braunschweig - Schöningen Schöningen
Heeslinger SC Heeslinger SC - Pattensen Pattensen
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle Postp. TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
VfL Oldenburg VfL Oldenburg - Papenburg Papenburg

Oberliga Schleswig-Holstein

Eckernförder SV Eckernförder SV - Pansdorf Pansdorf
GW Siebenbäumen GW Siebenbäumen Postp. Heider SV Heider SV

Oberliga Hessen

Unter-Flockenbach Unter-Flockenbach 3 - 1 SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
TSV Steinbach II TSV Steinbach II - FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf - TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf

Oberliga Niederrhein

TSV Meerbusch TSV Meerbusch 3 - 2 FC Kray FC Kray
KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05 1 - 0 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen - 1. FC Kleve 1. FC Kleve
VfB Homberg VfB Homberg - 1. FC Monheim 1. FC Monheim
SC Union Nettetal SC Union Nettetal - Cronenberger SC Cronenberger SC
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden - TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf
SC St. Tönis SC St. Tönis - MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf

Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar

Ahrweiler BC Ahrweiler BC - Kirchberg Kirchberg

Frauen Bundesliga

Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - Turbine Potsdam Turbine Potsdam
Meppen Meppen - Köln Köln
SGS Essen SGS Essen - Werder Bremen Werder Bremen

U19 Bundesliga

Unterhaching U19 Unterhaching U19 2 68' 1 Eintracht Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19
Fortuna Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 0 80' 4 Borussia M'gladbach U19 Borussia M'gladbach U19
Borussia Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 0 76' 0 MSV Duisburg U19 MSV Duisburg U19
Paderborn U19 Paderborn U19 0 73' 0 Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Eintracht Trier U19 Eintracht Trier U19 0 79' 5 Stuttgart U19 Stuttgart U19
Augsburg U19 Augsburg U19 0 77' 1 Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 4 75' 0 Union Berlin U19 Union Berlin U19
Hoffenheim U19 Hoffenheim U19 - Astoria Walldorf U19 Astoria Walldorf U19
Hertha Zehlendorf U19 Hertha Zehlendorf U19 - Magdeburg U19 Magdeburg U19
Köln U19 Köln U19 - Preußen Münster U19 Preußen Münster U19
St. Pauli U19 St. Pauli U19 - Holstein Kiel U19 Holstein Kiel U19

Oberliga Bayern Süd

Ahrweiler Ahrweiler 6 - 0 Kirchberg Kirchberg

Super League 2

Kalamata Kalamata - Episkopi Episkopi
Proodeftiki Proodeftiki - Kifisia Kifisia
Larissa Larissa - Thesprotos Thesprotos
Veria Veria - Almopos Almopos
Panathinaikos II Panathinaikos II - Panserraikos Panserraikos
Diagoras Diagoras - PAOK II PAOK II

Gamma Ethniki Group 1

Alexandroupoli Alexandroupoli - Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou
Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras - Vironas Kavala Vironas Kavala
Aris Avato Aris Avato - Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis
Kampaniakos Chalastra Kampaniakos Chalastra - Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi
Kavala Kavala - M. Alexandros Orfaniou M. Alexandros Orfaniou
Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis - Pandramaikos Pandramaikos
Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona - Panthrakikos Panthrakikos

Gamma Ethniki Group 2

Edessaikos Edessaikos - Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas
AEP Kozani AEP Kozani - Svoronos Svoronos
Elassona Elassona - Dotieas Agias Dotieas Agias
PAO Kristoni PAO Kristoni - Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou
Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi - Kastoria Kastoria
Olympiakos Volos Olympiakos Volos - Kozani Kozani
Pierikos Pierikos - Chaniotis Chaniotis

Gamma Ethniki Group 3

Zakynthos Zakynthos - Lefkimmi Lefkimmi
Asteras Petriti Asteras Petriti - Trikala Trikala
Vyzas Megara Vyzas Megara - Ipato Ipato
Tilikratis Tilikratis - Digenis Neochori Digenis Neochori
Chalkis Chalkis - Nafpaktiakos Nafpaktiakos
Apollon Parga Apollon Parga - Panagriniakos Panagriniakos
Fikis Fikis - Panelefsiniakos Panelefsiniakos

Gamma Ethniki Group 4

Foinikas N. Epidavrou Foinikas N. Epidavrou - Pyliou Pyliou
AE Mykonos AE Mykonos - Ermionida Ermionida
Ialysos Ialysos - Panargiakos Panargiakos
Pangytheatikos Pangytheatikos - Diavolitsi Diavolitsi
Panionios Panionios - Aias Gastounis Aias Gastounis
Paniliakos Paniliakos - APS Patrai APS Patrai
Aiolikos Aiolikos - Rodos Rodos

Gamma Ethniki Group 5

Almyros Gaziou Almyros Gaziou - Moschato Moschato
Agios Nikolaos Agios Nikolaos - Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus
Fostiras Fostiras - Poros Poros
Agios Ierotheos Agios Ierotheos - Marko Marko
Tympaki Tympaki - Giouchtas Giouchtas
Thyella Diastavroseos Thyella Diastavroseos - Agia Paraskevi Agia Paraskevi
Aris Petroupolis Aris Petroupolis - Keratsini Keratsini

Gamma Ethniki Group 7

Keravnos Anchelochori Keravnos Anchelochori - Kastoria Kastoria
Apollon Pargas Apollon Pargas - Panagriniakos Panagriniakos
Vyzas Vyzas - Ipato Ipato
AO Paniliakos AO Paniliakos - Patrai Patrai
Mykonos Mykonos - Ermionida Ermionida
AO Tympakiou AO Tympakiou - Giouchtas Giouchtas

NB II

MTK MTK - Gyirmót Gyirmót
Csákvári TK Csákvári TK - Győri ETO Győri ETO
MTE 1904 MTE 1904 - Soroksár SC Soroksár SC
Budafoki MTE Budafoki MTE - Tiszakécske Tiszakécske
Békéscsaba Békéscsaba - Ajka Ajka
Dorogi Dorogi - Pécsi MFC Pécsi MFC
Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE - Kazincbarcika Kazincbarcika
Kozármisleny Kozármisleny - Siófok Siófok
Szeged 2011 Szeged 2011 - Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus

NB III Közép

Szolnoki MÁV Szolnoki MÁV Cancelled Makó Makó
Újpest II Újpest II - Hódmezővásárhely Hódmezővásárhely
Paksi SE II Paksi SE II - Dunaújváros-Pálhalma Dunaújváros-Pálhalma
MTK II MTK II 1 77' 0 Ferencváros II Ferencváros II
Bánk Bánk - ESMTK ESMTK
Iváncsa Iváncsa - Szekszárd Szekszárd
Balassagyarmat VSE Balassagyarmat VSE Cancelled Dabas Dabas
Ceglédi Ceglédi - Kecskeméti TE II Kecskeméti TE II
PTE-PEAC PTE-PEAC - Majosi Majosi
Monori SE Monori SE - Honvéd II Honvéd II

NB III Keleti

Karcag SE Karcag SE 1 84' 1 Tiszafuredi VSE Tiszafuredi VSE
Putnok VSE Putnok VSE - Sényő Carnifex Sényő Carnifex
BKV Előre BKV Előre - Diósgyőr II Diósgyőr II
Jászberényi Vasas Jászberényi Vasas - Vasas II Vasas II
DEAC DEAC - Füzesgyarmati Füzesgyarmati
Hajdúszoboszlói SE Hajdúszoboszlói SE - FC Hatvan FC Hatvan
Eger Eger - Kisvárda II Kisvárda II
Pénzügyőr Pénzügyőr - Tiszaújváros Tiszaújváros
BVSC BVSC - Békéscsaba II Békéscsaba II

NB III Nyugati

Puskás II Puskás II 6 79' 1 Csornai SE Csornai SE
Gyirmót II Gyirmót II - Vidi II Vidi II
Kelen Kelen - Budaörs Budaörs
Zsámbéki SK Zsámbéki SK - Zalaegerszegi TE II Zalaegerszegi TE II
Nagykanizsai ULE Nagykanizsai ULE - Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
Veszprém Veszprém - Balatonfüredi Balatonfüredi
Teskánd Teskánd - Tatabánya