Aujourd'hui
Luckenwalde | 1 | 87' | 0 | BFC Dynamo | |||
Rot-Weiss Erfurt | 1 | 81' | 1 | Greifswalder SV |
Weiche Flensbourg | 1 | 55' | 0 | Drochtersen / Assel | |||
Spelle-Venhaus | 0 | 55' | 0 | Eintracht Norderstedt |
FSV Francfort | 1 | 76' | 1 | Coblence | |||
Astoria Walldorf | 1 | 79' | 0 | Hombourg | |||
Barockstadt Fulda-Lehn. | 2 | 78' | 2 | TSV Steinbach |
Rot-Weiss Oberhausen | 1 | 52' | 1 | Düren Merzenich |
Bayern Munich II | 2 | 83' | 0 | Schweinfurt |
Germania Teveren | 0 | 36' | 0 | Borussia Freialdenhoven |
Schermbeck | 1 | 61' | 0 | Vreden | |||
Ennepetal | 2 | 77' | 3 | Finnentrop / Bamenohl | |||
Westfalia Rhynern | 1 | 83' | 3 | Gievenbeck | |||
Victoria Clarholz | 2 | 66' | 3 | Türkspor Dortmund | |||
Bövinghausen | 3 | 80' | 0 | FC Eintracht Rheine | |||
Sportfreunde Lotte | 2 | 68' | 1 | ASC Dortmund | |||
Sportfreunde Siegen | 1 | 50' | 2 | Erkenschwick |
Mutschelbach | 2 | 84' | 2 | Nöttingen |
Aumund-Vegesack | 1 | 51' | 1 | Woltmershausen |
Niendorfer TSV | 1 | 83' | 2 | Sasel | |||
Victoria Hambourg | 0 | 51' | 1 | Buchholz | |||
Harksheide | 2 | 48' | 1 | Türkiye Wilhelmsburg | |||
Altona 93 | 3 | 46' | 1 | Concordia | |||
HEBC | 2 | 55' | 0 | Paloma | |||
Halstenbek-Rellingen | 5 | 57' | 0 | Düneberg | |||
Rugenbergen | 1 | 53' | 3 | Süderelbe | |||
ETSV Hamburg | 2 | 37' | 0 | Union Tornesch |
Atlas Delmenhorst | 1 | - | 0 | Schwarz-Weiss Rehden | |||
Lupo-Martini | 3 | 81' | 1 | Schöningen | |||
Eintracht Celle | 0 | 81' | 4 | Kickers Emden | |||
Vorsfelde | 1 | 47' | 0 | Germania Egestorf |
Bordesholm | 0 | 74' | 1 | Eichede |
Baunatal | 4 | 77' | 0 | Weidenhausen | |||
Fernwald | 0 | 83' | 0 | Eintracht Stadtallendorf | |||
FC 1906 Erlensee | 1 | 50' | 2 | FC Gießen | |||
Rot-Weiß Walldorf | 0 | 51' | 0 | Bayern Alzenau |
SV 1919 Straelen | Cancelled | SC St. Tönis | |||||
Mülheimer | 2 | 49' | 0 | SF Baumberg | |||
Meerbusch | 0 | 53' | 1 | Büderich | |||
Schwarz-Weiss Essen | 0 | 53' | 0 | Germania Ratingen | |||
Hilden | 1 | 50' | 2 | SF Hamborn | |||
Union Nettetal | 0 | HT | 0 | Uerdingen |
Wormatia Worms | 2 | 82' | 1 | Quierschied | |||
Arminia Ludwigshafen | 0 | 39' | 1 | Baumholder |
Neudrossenfeld | 1 | 85' | 0 | Jahn Ratisbonne II |
Heimstetten | 3 | 78' | 2 | Ismaning | |||
Kirchheimer SC | 5 | 51' | 0 | 1860 Munich II |
Al Batin | 0 | HT | 0 | Hajer | |||
Al-Ain | 1 | 41' | 1 | Al Jandal | |||
Al Orubah | 1 | 41' | 0 | Jeddah |
Rosario Central | - | Barracas Central | |||||
Instituto | - | Argentinos Juniors |
Deportivo Muñiz | 1 | 52' | 0 | Barracas Bolívar |
Sarmiento Res. | 0 | 82' | 1 | Talleres Córdoba Res. | |||
Newell's Old Boys Res. | 0 | 84' | 2 | Lanús Res. | |||
Huracán Res. | 0 | 64' | 1 | Central Córdoba SdE Res. | |||
Independiente Riva. Res. | - | River Plate Res. |
San Martín Mendoza | - | Juventud Unida Universitario |
Adelaide United II | 0 | - | 4 | NE MetroStars | |||
Adelaide Raiders | 2 | - | 0 | Adelaide City |
Perth | 6 | - | 0 | Inglewood United |
Cumberland United | - | West Adelaide | |||||
Blue Eagles | - | Vipers | |||||
Adelaide Victory | - | Playford City Patriots |
Central Coast Mariners | TBA | Western United |
Union Weisskirchen | - | Ostermiething |
Union Gamlitz | - | Wildon | |||||
Lebring | - | Schladming |
Kematen | - | Telfs |
Völkermarkt | - | SAK Klagenfurt | |||||
Wolfsberg | - | Kraig | |||||
Lendorf | - | Donau Klagenfurt | |||||
Austria Klagenfurt | - | Bleiburg |
Karvan | 0 | - | 0 | Difai Ağsu | |||
Neftchi İSM | 3 | - | 0 | İrəvan | |||
Araz Saatlı | 4 | - | 0 | Energetik |
RCS Stavelotain | - | Hombourg |
Beveren U21 | 1 | 51' | 1 | AS Eupen U21 |
Gualberto Villarroel SJ | 1 | 39' | 0 | Always Ready | |||
Blooming | - | Club Aurora |
Palmeiras | - | Novorizontino |
Athletic Club MG | - | Pouso Alegre |
São Paulo AP | - | Trem |
Manaus | - | Operário AM |
Tuna Luso | - | Remo |
Globo | 0 | 80' | 4 | Baraúnas |
Grêmio | - | Palmeiras | |||||
Botafogo | - | Real Brasília |
Stade Renard | 1 | - | 1 | Canon | |||
Gazelle | - | Victoria United | |||||
Jeunes Fauves | - | Fortuna Mfou | |||||
Astres | - | PWD Social Club de Bamenda | |||||
Cotonsport | 1 | - | 0 | Colombe | |||
Union Douala | - | Aigle Royal | |||||
Young Sport Academy | - | Dynamo de Douala | |||||
UMS de Loum | - | APEJES Academy |
Foncha ST | - | Rangers | |||||
Bafmeng United | - | Panthère Ndé | |||||
FAP | 0 | - | 0 | Yafoot | |||
Leopard de Douala | - | Unisport Bafang | |||||
Djiko | - | Racing | |||||
ISOHSA | 2 | - | 0 | Renaissance |
Audax Italiano | - | Coquimbo Unido | |||||
O'Higgins | - | Deportes Iquique |
Fernández Vial | - | Trasandino |
OC Renaissance | Postp. | Rangers |
Argentina U16 | 2 | - | 3 | Ivory Coast U16 | |||
Czechia U16 | 1 | - | 2 | Mexico U16 | |||
France U16 | 6 | - | 2 | Saudi Arabia U16 | |||
Japan U16 | 2 | - | 1 | Malawi -23 |
HJK | 5 | - | 1 | TPS | |||
Ørn Horten | 4 | - | 0 | Åskollen | |||
Vard | - | Brann II | |||||
Eidsvold | - | Notodden | |||||
Skeid | 1 | - | 4 | Kjelsås | |||
Besiktas | 1 | - | 1 | Fatih Karagümrük | |||
Sivasspor | 3 | - | 0 | Sivas Dört Eylül | |||
Arendal | 5 | - | 1 | Mandalskameratene | |||
MP | 2 | - | 0 | KuPS Akatemia |
Barcelona | 3 | - | 1 | Brann | |||
PSG | - | Häcken |
Dugopolje | 0 | - | 0 | Dubrava Zagreb | |||
Bijelo Brdo | 2 | - | 1 | Radnik Sesvete |
Maksimir Zagreb | - | HAŠK |
Fremad Amager | 1 | - | 3 | Middelfart | |||
HIK | 4 | - | 2 | FA 2000 | |||
Aarhus Fremad | 0 | - | 1 | Skive | |||
Esbjerg | 4 | - | 2 | Roskilde | |||
Thisted | 0 | - | 1 | Brabrand | |||
AB | 2 | - | 3 | LFA |
Avarta | 0 | - | 1 | Ishøj | |||
Holbæk | 1 | - | 0 | Lyseng | |||
Holstebro | 1 | - | 0 | Næsby | |||
Vejgaard | 0 | - | 0 | Vanløse | |||
SfB-Oure | 0 | - | 0 | VSK Århus | |||
Young Boys | 1 | - | 1 | Frem |
Greve | - | Tårnby | |||||
Brønshøj | - | Gørslev | |||||
Tårnby FF | - | KFUM Roskilde | |||||
Sundby | - | Allerød | |||||
Næstved II | - | Herlev |
Frederikssund | - | VB 1968 | |||||
Ringsted | - | LSF | |||||
Karlslunde | - | Slagelse B&I | |||||
Skjold | - | Glostrup |
Horsens II | - | B 1913 | |||||
Hedensted | - | Dalum | |||||
B 1909 | - | OKS | |||||
Fjordager | - | Tarup-Paarup | |||||
Aarhus Fremad II | - | Marienlyst |
Odder | - | AaB II | |||||
Hobro II | - | Varde | |||||
VRI | - | Viby | |||||
Nørresundby | - | Kjellerup |
Walton & Hersham | - | Harrow Borough |
Barton Rovers | - | AFC Dunstable |
Estradense | 2 | - | 1 | Pontevedra II | |||
Polvorín | 4 | - | 2 | UD Ourense | |||
Celta de Vigo III | 3 | - | 3 | Arteixo | |||
Rápido Bouzas | 1 | - | 2 | Viveiro | |||
Silva | 0 | - | 2 | Bergantiños | |||
Paiosaco | - | Sarriana | |||||
Betanzos | 1 | - | 2 | Arosa | |||
Barbadás | 2 | - | 1 | Alondras | |||
Arzúa | 1 | - | 2 | Somozas |
Gijón Industrial | 0 | - | 1 | Condal | |||
Luarca | - | Colunga | |||||
Lealtad | 2 | - | 1 | Urraca | |||
Ceares | 0 | - | 1 | L'Entregu | |||
Llanes | 2 | - | 1 | Real Titánico | |||
Praviano | 1 | - | 0 | Tuilla |
Siete Villas | 1 | - | 1 | Solares | |||
Bezana | 1 | - | 2 | Sámano | |||
Castro | 2 | - | 1 | Atlético Albericia |
Beasain | 1 | - | 1 | Touring | |||
Portugalete | 3 | - | 1 | Padura | |||
Basconia | 1 | - | 1 | Durango | |||
Deportivo Alavés III | 0 | - | 1 | Deusto | |||
Aurrerá Ondarroa | 0 | - | 1 | Lagun Onak |
Vilassar Mar | 2 | - | 1 | Peralada | |||
Reddis | 0 | 10' | 0 | L'Hospitalet |
Elche II | 3 | - | 0 | Villarreal III | |||
Burriana | 0 | 39' | 0 | Rayo Ibense |
Canillas | 1 | - | 2 | Leganés II | |||
Trival Valderas | 0 | - | 0 | Las Rozas | |||
Pozuelo Alarcón | 0 | - | 1 | Torrejón | |||
Colonia Moscardó | 0 | - | 3 | Collado Villalba | |||
Villanueva Pardillo | 0 | - | 1 | Galapagar |
Villaralbo | 1 | - | 2 | Burgos Promesas | |||
La Virgen del Camino | 1 | - | 0 | UD Santa Marta | |||
Laguna de Duero | - | Atlético Astorga | |||||
Mirandés II | 1 | - | 0 | Ponferradina II | |||
Bembibre | 0 | - | 1 | Almazán | |||
Laguna | 0 | - | 2 | Atlético Astorga |
Huétor Tájar | 0 | - | 0 | Polideportivo Almería |
Cartaya | 1 | - | 0 | Utrera | |||
Cabecense | 1 | - | 0 | Pozoblanco | |||
Atlético Espeleño | 1 | - | 0 | La Palma | |||
Ceuta II | 1 | - | 0 | Puente Genil |
Ibiza Islas Pitiusas | 3 | - | 3 | Constància | |||
Collerense | 0 | - | 2 | Poblense | |||
Binissalem | 1 | - | 2 | Portmany | |||
Mercadal | - | Manacor | |||||
Llosetense | 0 | - | 2 | Alcúdia |
Arucas | 1 | - | 1 | Ténérife II | |||
Tamaraceite | 1 | - | 1 | Teror | |||
Panadería Pulido | 2 | - | 1 | Lanzarote | |||
Santa Úrsula | 1 | - | 0 | Ibarra | |||
La Cuadra | 0 | - | 1 | Unión Sur Yaiza | |||
Marino | - | Atlético Victoria |
Castuera | 3 | - | 1 | Calamonte | |||
Arroyo | 1 | - | 1 | Trujillo | |||
Diocesano | 1 | - | 0 | Don Álvaro | |||
AS Villafranca | 0 | - | 1 | Atlético Pueblonuevo |
Beti Onak | 1 | - | 0 | Txantrea | |||
Alesves | 2 | - | 2 | Ardoi | |||
Beti Kozkor | 1 | - | 0 | Bidezarra | |||
Cirbonero | 0 | 42' | 0 | Cortes |
Comillas | 0 | - | 2 | Arnedo | |||
La Calzada | 0 | - | 1 | UD Logroñés II | |||
Oyonesa | - | Alberite | |||||
Berceo | 0 | - | 2 | Anguiano | |||
River Ebro | 0 | - | 1 | Haro | |||
Calahorra II | - | Varea | |||||
Tedeón | 0 | - | 0 | Racing Rioja |
Huesca II | 0 | - | 0 | Borja | |||
Calamocha | 0 | - | 0 | Binéfar | |||
Épila | 1 | - | 1 | Cuarte | |||
Belchite 97 | 1 | - | 2 | Ejea | |||
Caspe | 4 | - | 0 | Cariñena | |||
Ebro | 3 | - | 1 | Utrillas | |||
CDJ Tamarite | 2 | - | 2 | Fuentes | |||
Fraga | 4 | - | 0 | Illueca |
Conquense | 4 | - | 1 | San Clemente | |||
Toledo | 3 | - | 2 | Calvo Sotelo | |||
Cazalegas | 2 | - | 0 | La Solana | |||
Villarrubia | 1 | - | 0 | Socuéllamos | |||
Villarrobledo | 2 | - | 1 | Atlético Tomelloso | |||
Azuqueca | 3 | - | 0 | Torrijos | |||
Quintanar del Rey | 1 | - | 0 | Tarancón | |||
Villacañas | 2 | - | 0 | Marchamalo | |||
Huracán Balazote | 1 | - | 3 | Albacete II |
Rangers | - | Manzini Wanderers |
LehPa | - | MP II | |||||
KeuPa | - | Huima / Urho | |||||
Valtti II | - | Atlantis / PM | |||||
TPS O35 | - | KuuLa | |||||
PuiU Helsinki | - | Valtti |
Deportivo Zacapa | 1 | - | 1 | Xelajú | |||
Municipal | - | Cobán Imperial | |||||
Guastatoya | - | Coatepeque |
Real Hope | - | Ouanaminthe | |||||
América des Cayes | - | Racing Club Haïtien |
Persik Kediri | 5 | - | 2 | Persikabo 1973 | |||
Persib | 0 | - | 0 | Bhayangkara |
Arbil | 0 | 48' | 0 | Al Karkh |
Maccabi Sha'arayim | 1 | - | 2 | Holon Yermiyahu | |||
Hapoel Migdal HaEmek | 1 | - | 0 | Tzeirei Kafr Kanna | |||
Hapoel Kfar Shalem | 4 | - | 4 | Shimshon Tel Aviv | |||
Kiryat Yam SC | 3 | - | 1 | Hapoel Bu'eine | |||
Shimshon Kafr Qasim | 0 | 57' | 1 | Agudat Sport Ashdod | |||
Ironi Baka El Garbiya | 1 | 41' | 1 | Tzeirey Taibe |
Padova | - | Pizzighettone |
Giulianova | 0 | 11' | 0 | Pérouse | |||
Vis Pesaro | - | Lucchese | |||||
Fermana | - | Rimini | |||||
Gubbio | - | Sassari Torres 1903 |
Catane | - | Giugliano |
Alcione | 3 | - | 1 | Voghera | |||
Vado | 2 | - | 3 | Chisola | |||
Asti | 2 | - | 1 | FBC Derthona | |||
Borgosesia Calcio | 0 | - | 2 | Gozzano | |||
Bra | 1 | - | 1 | USD Lavagnese | |||
Albenga | 1 | - | 1 | Pinerolo | |||
RG Ticino | 5 | - | 2 | PDHAE | |||
Città di Varese | 2 | - | 1 | Sanremese | |||
Fezzanese | - | Alba Calcio | |||||
Ligorna | 2 | - | 1 | ASD Calcio Chieri | |||
Fezzanese | 3 | - | 1 | Alba |
Arconatese | 1 | - | 3 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
Legnano | 1 | - | 0 | Brusaporto | |||
US Calcio Caravaggese | 1 | - | 1 | Casatese | |||
Crema | 0 | - | 2 | Castellanzese | |||
US Ponte San Pietro-Isola | 1 | - | 0 | Clivense | |||
Tritium | 0 | - | 0 | US Caratese | |||
Caldiero Terme | 2 | - | 1 | Plaisance | |||
Club Milano | 2 | - | 1 | Varesina | |||
Desenzano Calvina | 2 | - | 1 | Villa Valle | |||
AC Palazzolo 1913 | 0 | 40' | 0 | Real Calepina |
Calcio Montebelluna | 0 | - | 0 | Atletico Castegnato | |||
Mori Santo Stefano | 1 | - | 2 | Breno | |||
San Paolo Padova | 1 | - | 2 | Chions | |||
US Adriese | 0 | - | 0 | Cjarlins Muzane | |||
Portosummaga | 0 | - | 3 | Mestre | |||
Bassano Virtus | 4 | - | 5 | UC Montecchio Maggiore |
Aglianese | 1 | - | 2 | AC Carpi | |||
Progresso | 2 | - | 0 | Corticella | |||
Imolese | 2 | - | 0 | AC Fanfulla 1874 | |||
Forlì | 1 | - | 3 | Lentigione | |||
ASD Mezzolara | 0 | - | 4 | Ravenne | |||
Prato | 1 | - | 0 | Sangiuliano City | |||
Calcio Certaldo | 1 | - | 0 | Sant'Angelo | |||
Borgo San Donnino | 1 | - | 0 | Pistoiese | |||
Sammaurese | 1 | - | 0 | Victor San Marino |
Gavorrano | 1 | - | 1 | Figline | |||
Cenaia | 1 | - | 1 | Livourne | |||
ASD Sansepolcro Calcio | 0 | - | 1 | Poggibonsi | |||
Montevarchi Calcio Aq. 1902 | 3 | - | 2 | Real Forte Querceta | |||
Seravezza | 1 | - | 4 | Sangiovannese | |||
Tau Altopascio | 4 | - | 0 | Sporting Trestina | |||
San Donato Tavarnelle | 0 | - | 1 | Pianese | |||
Grosseto | 2 | - | 2 | Mobilieri Ponsacco |
Fano | 1 | - | 1 | Atletico Ascoli | |||
United Riccione | 0 | - | 1 | Termoli Calcio | |||
SSD FC Bikkembergs Fossombrone | 1 | - | 1 | Campobasso | |||
Sambenedettese | 1 | - | 1 | Chieti | |||
Sora | 0 | - | 1 | Vigor Senigallia | |||
Vastogirardi | 1 | - | 0 | Matese | |||
Avezzano | 0 | - | 1 | L'Aquila | |||
Tivoli | 0 | - | 2 | Roma City | |||
San Nicolò | 1 | - | 2 | Real Monterotondo Scalo |
Cavese | 3 | - | 0 | Budoni Calcio | |||
San Marzano | - | Ardea | |||||
Boreale | 2 | - | 0 | Sarrabus Ogliastra | |||
Anziolavinio | 0 | - | 6 | ASD Flaminia Civita Castellana | |||
Latte Dolce | 1 | - | 3 | Gladiator | |||
CynthiAlbalonga | 2 | - | 0 | ASD Ischia Isolaverde | |||
Romana | 0 | - | 2 | Nocerina | |||
Atletico Uri | 0 | - | 1 | Trastevere | |||
Cassino | 2 | - | 3 | Ostia Mare | |||
San Marzano | 1 | - | 0 | Team Nuova Florida |
Santa Maria Cilento | 3 | - | 4 | Virtus Casarano | |||
Barletta | 1 | - | 2 | F. Andria | |||
US Bitonto | 0 | - | 4 | Gelbison Cilento SSD | |||
Pagani | 2 | - | 5 | Gravina | |||
Manfredonia | 1 | - | 0 | Nuova Nardò | |||
Gallipoli | 2 | - | 3 | USD Palmese | |||
Matera | 0 | - | 1 | Rotonda | |||
AS Fasano | 1 | - | 2 | Team Altamura | |||
US Angri Calcio 1927 ASD | 0 | - | 3 | AC Martina |
Lamezia Terme | Cancelled | US Castrovillari Calcio | |||||
La Fenice Amaranto | 5 | - | 1 | Akragas | |||
Portici | 1 | - | 1 | Città Di Sant’Agata | |||
Licata | 4 | - | 0 | Gioiese | |||
Syracuse | 0 | - | 0 | Ragusa | |||
Igea Virtus | 3 | - | 1 | Afragolese | |||
San Luca | 0 | - | 0 | Trapani 1905 | |||
Acireale | 1 | - | 0 | Vibonese | |||
Sancataldese | 0 | - | 0 | Canicattì |
Moghayer Al Sarhan | 0 | 11' | 0 | Shabab Al-Aqaba |
Muras United | 1 | - | 3 | Neftchi |
Watanga | 2 | - | 1 | BEA Mountain |
Ksar | - | AS Entou | |||||
Concorde | - | Chemal | |||||
Garde Nationale | 0 | 31' | 0 | Nouakchott King's |
CA Monarcas Morelia | - | Venados | |||||
Culiacan | - | Club Atlante |
Chilangos | 0 | 78' | 1 | Aguacateros CDU |
Monterrey | - | Tijuana |
Ferrymead Bays | - | Universities | |||||
Christchurch United | - | Nomads United | |||||
Hamilton Wanderers | - | Melville United | |||||
Dunedin City Royals | - | Cashmere Technical | |||||
Twenty 11 | - | Nelson Suburbs | |||||
Coastal Spirit | - | Selwyn United | |||||
Bay Olympic | - | East Coast Bays | |||||
Tauranga City United | - | Auckland United | |||||
Birkenhead United | - | West Coast Rangers | |||||
Manurewa | - | Western Springs | |||||
Auckland City | - | Eastern Suburbs |
Maroons | 2 | - | 0 | Express | |||
Kampala City Council | 4 | - | 1 | Busoga United |
Dinamo Samarqand | - | Metalourg |
Wisła Puławy | 4 | - | 0 | Olimpia Elbląg | |||
Jastrzębie | 2 | 81' | 1 | Kotwica Kołobrzeg | |||
ZKS Stal Stalowa Wola | 0 | 53' | 0 | Sandecja Nowy Sącz |
Unia Swarzędz | - | Vineta Wolin |
Ślęza Wrocław | - | Lechia Zielona Góra |
Raków Częstochowa U19 | 0 | - | 0 | Jagiellonia U19 | |||
Sandecja Nowy Sącz U19 | 0 | - | 3 | Pogoń Szczecin U19 | |||
Lech Poznań U19 | 3 | - | 1 | Zagłębie Lubin U19 | |||
Wisła Kraków U19 | 1 | - | 2 | Legia Warszawa U19 | |||
Polonia Warszawa U19 | 3 | - | 2 | Warta Poznań U19 |
Deportivo Garcilaso | - | Comerciantes Unidos | |||||
Alianza Lima | - | Los Chankas |
Corvinul Hunedoara | 1 | - | 1 | AS FC Buzău |
Mladá Boleslav U19 | 3 | - | 0 | České Budějovice U19 | |||
Zbrojovka Brno U19 | 1 | - | 3 | Pardubice U19 |
Považská Bystrica | 1 | - | 3 | Futura Humenné |
Lipany | - | Snina |
MFK Dubnica | - | Častkovce |
Breitenrain | 1 | - | 1 | Paradiso |
Sion II | 0 | 51' | 1 | Naters | |||
Vevey United | 0 | 33' | 0 | Pully Football | |||
La Sarraz-Eclépens | 0 | 24' | 0 | Echallens | |||
Grand-Saconnex | 0 | 23' | 0 | Terre Sainte | |||
La Chaux-de-Fonds | 0 | 8' | 0 | Chênois | |||
Meyrin | 0 | 8' | 0 | Lausanne Sport II |
Muttenz | 0 | 39' | 1 | Bassecourt | |||
Thun II | 0 | 34' | 0 | Muri | |||
Rotkreuz | 0 | 20' | 0 | Köniz | |||
Münsingen | 0 | 21' | 0 | Solothurn |
YF Juventus | 1 | 36' | 0 | Gossau | |||
Tuggen | 0 | 37' | 1 | Balzers | |||
Höngg | 0 | 40' | 0 | Kosova | |||
Uzwil | 0 | 25' | 0 | Linth |
Tavannes / Tramelan | - | Ueberstorf | |||||
Schöftland | - | Binningen | |||||
Concordia Lausanne | - | Ajoie-Monterri |
Perlen-Buchrain | - | Cham II | |||||
Goldau | - | Sursee | |||||
Unterstrass | - | Brunnen |
Thalwil | - | Frauenfeld | |||||
Bülach | - | Adliswil | |||||
Weesen | - | Bazenheid | |||||
SV Schaffhausen | - | Tägerwilen |
Vänersborgs IF | - | IFK Skövde |
Skellefteå | - | IFK Östersund | |||||
Kiruna FF | - | Bergnäsets | |||||
Boden | - | Gottne |
Sleipner | - | Nacka Iliria |
Landvetter IS | - | Västra Frölunda | |||||
Husqvarna | - | Qviding FIF |
Guédiawaye | 3 | - | 1 | Stade de Mbour | |||
DSC | 0 | - | 2 | Teungueth | |||
Ouakam | 1 | - | 1 | Génération Foot | |||
Sonacos | 0 | - | 0 | Jaraaf | |||
Gorée | 2 | - | 0 | Casa Sport | |||
La Linguère | 1 | - | 1 | Jamono Fatick |
River Plate | Postp. | Defensor Sporting |
Deportivo Táchira | - | Metropolitanos |
Denbigh Town | Postp. | Bangor 1876 |
CAPS United | - | Bikita Minerals | |||||
Arenel Movers | 0 | - | 0 | Herentals | |||
Platinum | - | Chicken Inn | |||||
Kariba | - | Ngezi Platinum | |||||
Green Fuel | - | TelOne | |||||
Manica Diamonds | - | Chegutu Pirates |
Emirates | 1 | 82' | 2 | Bani Yas | |||
Al Nasr | 1 | 82' | 0 | Hatta |
LDU Quito | - | Imbabura |
Chacaritas | - | Manta |
Charlotte Independence | - | Spokane Velocity |
FC Cincinnati II | - | New York RB II | |||||
Chicago Fire II | - | Philadelphia Union II | |||||
Crown Legacy | - | Atlanta United II | |||||
Houston Dynamo FC II | - | Austin II |
Mekelakeya | - | Dicha SC | |||||
Ethiopia Bunna | 1 | - | 1 | Fasil Kenema | |||
Lesotho Defence Force | 1 | - | 0 | Dicha SC |