Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
45
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Premier League
vs
Manchester City
Arsenal
Competities
Tercera Division: Group 6
Spanje 2022/2023
Ronde:
««
«
8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Villarreal III
1
-
1
Levante II
Tamaraceite
1
-
0
Estrella
Arucas
2
-
3
Mensajero
Huracán Melilla
1
-
4
Málaga II
Córdoba II
2
-
0
Ceuta II
Mercadal
0
-
2
Llosetense
PE Sant Jordi
0
-
1
Platges Calvià
Pamplona
0
-
0
Cantolagua
Ardoi
2
-
0
Avance Ezcabarte
Beti Onak
3
-
0
Txantrea
Burladés
1
-
2
Lagunak
Condal
0
-
0
Valdesoto
Huarte
3
-
1
Alesves
Illescas
1
-
0
Villacañas
Oberena
1
-
0
Subiza
Peña Sport
0
-
1
Valle Egüés
Santanyí
0
-
5
Andratx
Solares
1
-
0
Castro
Touring
1
-
1
Anaitasuna
Anguiano
1
-
1
Varea
Ceares
0
-
0
Luarca
Guarnizo
0
-
1
Naval
Ponferradina II
0
-
0
La Virgen del Camino
Praviano
0
-
2
L'Entregu
Torina
3
-
1
Textil Escudo
Atlético Astorga
1
-
0
Atlético Tordesillas
Jove Español
0
-
0
Elche II
Manacor
3
-
0
Inter Manacor
Sámano
3
-
1
Escobedo
Tarancón
1
-
2
Talavera II
Trival Valderas
3
-
1
RSD Alcalá
Unami
0
-
2
Cultural Leonesa II
Vilafranca
0
-
2
Pobla Mafumet
Acero
2
-
1
Roda
Basconia
1
-
0
Vitoria
Collerense
1
-
0
Portmany
Lagun Onak
1
-
1
San Ignacio
Miajadas
0
-
1
Don Álvaro
Santa Úrsula
0
-
1
Tenerife II
Urduliz
1
-
0
Pasaia KE
Deusto
1
-
0
Leioa
Atlético Espeleño
2
-
2
Cartaya
Durango
0
-
2
Aurrerá Ondarroa
Ibarra
0
-
3
UD San Fernando
Manchego
3
-
0
Azuqueca
Villa Santa Brígida
2
-
1
La Cuadra
Ejea
6
-
1
Cariñena
Moralo
0
-
0
Trujillo
Yagüe
1
-
2
Comillas
Panadería Pulido
2
-
0
Unión Sur Yaiza
Torre del Mar
2
-
1
Atlético Porcuna
Constància
5
-
0
CE Sant Jordi
Pinatar
0
-
0
Águilas
Rayo Vallecano II
0
-
1
Las Rozas
Aurrerá Vitoria
1
-
2
Padura
Barakaldo
3
-
1
Portugalete
Galapagar
0
-
5
RSC Internacional
Getafe II
3
-
0
Torrejón
Huesca II
1
-
2
Illueca
Real Aranjuez
1
-
3
Ursaria
Grama
1
-
2
Tona
Siete Villas
0
-
2
Tropezón
Unión Molinense
0
-
1
CAP Ciudad de Murcia
Almería II
3
-
0
Málaga City
Barbastro
2
-
0
Almudévar
Berceo
0
-
2
Casalarreina
Binéfar
1
-
1
CDJ Tamarite
Bollullos
2
-
1
Ciudad de Lucena
Calamonte
2
-
1
La Estrella
Conil
1
-
1
Antoniano
Conquense
0
-
0
Torrijos
Covadonga
0
-
0
Llanes
Cuarte
0
-
0
Épila
El Palmar
2
-
1
Deportiva Minera
El Palo
1
-
0
Maracena
Fuente Cantos
1
-
1
Azuaga
Gerena
3
-
2
Coria CF
Girona II
0
-
1
Peralada
L'Hospitalet
0
-
1
Badalona II
Lealtad
1
-
2
Sporting Gijón II
Lorca Deportiva CF
5
-
1
Muleño
Marbella
3
-
0
Ciudad de Torredonjimeno
Montañesa
2
-
0
Sants
Penya Independent
2
-
2
Poblense
Pozuelo Alarcón
1
-
1
Móstoles
Puente Genil
2
-
0
Rota
Racing Rioja II
0
-
2
Agoncillo
Real Titánico
3
-
1
Colunga
Toledo
1
-
2
Calvo Sotelo
Torrent
1
-
1
Castellón II
Vilassar Mar
0
-
0
San Cristóbal
Motril
0
-
0
Huétor Vega
Canillas
0
-
1
Collado Villalba
Europa
1
-
0
Rapitenca
Jerez
1
-
3
Llerenense
Villafranca
0
-
2
CP Olivenza
Las Palmas II
2
-
2
Lanzarote
Numancia II
1
-
1
Mirandés II
Gran Tarajal
4
-
1
Marino
UCAM Murcia II
0
-
1
Cieza
Alcantarilla
2
-
0
UD Caravaca
Caspe
1
-
0
Calamocha
Madrid 2021 FP
1
-
1
Paracuellos Antamira
Robres
2
-
1
Atlético Monzón
Tuilla
0
-
2
Llanera
Palencia CF
2
-
2
Almazán
Gama
3
-
1
Atlético Albericia
Hércules II
1
-
2
Atzeneta
La Solana
3
-
1
Atlético Tomelloso
Marchamalo
0
-
0
Villarrobledo
Montehermoso
1
-
2
Atlético Pueblonuevo
Quintanar del Rey
0
-
0
Villarrubia
Revilla
2
-
1
Cartes
River Ebro
1
-
0
Peña Balsamaiso
Silla
1
-
1
Rayo Ibense
Sóller
1
-
1
Binissalem
Torrellano Illice
2
-
0
Patacona
Utrillas
1
-
0
La Almunia
Arandina
2
-
0
Bembibre
Arroyo
1
-
0
Plasencia
Azkoyen
1
-
1
Cortes
Haro Deportivo
2
-
1
Calahorra II
La Calzada
0
-
3
Náxara
Real Jaén
5
-
1
Torreperogil
Real Ávila
1
-
1
UD Santa Marta
Salamanca
2
-
1
Becerril Campos
Vianés
0
-
3
Oyonesa
Vimenor
0
-
0
Cayón
Bullense
3
-
1
Racing Murcia
Caudal
2
-
0
Avilés Stadium
Huétor Tájar
0
-
0
Arenas Armilla
Pozoblanco
2
-
0
Sevilla III
Sant Andreu
2
-
0
Castelldefels
Atlético Pulpileño
1
-
1
Real Murcia II
Xerez
4
-
0
Ayamonte
Orihuela
3
-
1
CF Gandía
UD Ourense
-
Somozas
Rápido Bouzas
-
Estradense
Atlético Arteixo
-
Barco
Viveiro
-
Arosa
Celta de Vigo III
-
Deportivo La Coruña II
Arzúa
-
Alondras
Choco
-
Villalbés
Silva
TBA
Paiosaco