Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
5
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Eredivisie
vs
N.E.C.
PSV
Competities
Tercera Division: Group 6
Spanje 2022/2023
Ronde:
««
«
7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Lagunak
3
-
0
Oberena
Estrella
0
-
0
Panadería Pulido
Arenas Armilla
3
-
0
Huracán Melilla
La Cuadra
1
-
1
Tamaraceite
La Virgen del Camino
1
-
2
Arandina
San Ignacio
1
-
2
Urduliz
Andratx
2
-
0
Mercadal
Escobedo
2
-
1
Torina
Illueca
1
-
1
Ejea
Peña Balsamaiso
2
-
0
Racing Rioja II
Valle Egüés
2
-
0
Burladés
Alesves
0
-
1
Pamplona
Atzeneta
6
-
1
Villarreal III
Avance Ezcabarte
1
-
0
Huarte
Binissalem
1
-
2
Santanyí
Cartes
2
-
0
Solares
Cortes
1
-
2
Peña Sport
Levante II
1
-
1
Jove Español
Pasaia KE
0
-
4
Barakaldo
Patacona
1
-
0
Orihuela
UD Santa Marta
3
-
0
Unami
Anaitasuna
4
-
0
Aurrerá Vitoria
Atlético Albericia
2
-
1
Vimenor
Aurrerá Ondarroa
1
-
0
Basconia
Cantolagua
0
-
2
Azkoyen
Inter Manacor
1
-
1
Collerense
Padura
0
-
0
Durango
Poblense
1
-
0
Sóller
Rayo Ibense
1
-
1
Torrent
Txantrea
3
-
0
Ardoi
Villacañas
0
-
1
Manchego
Cariñena
1
-
1
Caspe
Ceuta II
3
-
2
Puente Genil
Elche II
0
-
0
Acero
Leioa
3
-
1
Touring
Platges Calvià
0
-
3
Manacor
Maracena
0
-
1
Torre del Mar
Comillas
2
-
1
Haro Deportivo
Unión Sur Yaiza
2
-
2
Ibarra
Villarrubia
2
-
1
Tarancón
Real Murcia II
2
-
0
El Palmar
Collado Villalba
1
-
2
Pozuelo Alarcón
Pinatar
0
-
0
Lorca Deportiva CF
Llosetense
1
-
1
Constància
Portugalete
1
-
0
Deusto
Torrejón
0
-
0
Madrid 2021 FP
Tona
1
-
2
Vilafranca
Antoniano
1
-
3
Bollullos
Avilés Stadium
1
-
1
Lealtad
Ayamonte
1
-
2
Córdoba II
Azuqueca
0
-
0
Marchamalo
Badalona II
1
-
1
Sant Andreu
CE Sant Jordi
2
-
4
PE Sant Jordi
Cartaya
2
-
2
Conil
Castelldefels
1
-
0
Grama
Coria CF
4
-
0
Pozoblanco
Cultural Leonesa II
1
-
1
Ponferradina II
Huétor Vega
3
-
3
Marbella
Las Rozas
1
-
0
Galapagar
Llanes
0
-
3
Tuilla
Mirandés II
1
-
2
Palencia CF
Málaga City
0
-
3
El Palo
Málaga II
1
-
2
Almería II
Móstoles
0
-
1
Getafe II
CP Olivenza
2
-
1
Calamonte
Plasencia
0
-
1
Montehermoso
Pobla Mafumet
1
-
0
Girona II
RSD Alcalá
1
-
0
Rayo Vallecano II
Rapitenca
0
-
0
Montañesa
Roda
2
-
1
Silla
Rota
2
-
0
Atlético Espeleño
San Cristóbal
2
-
0
L'Hospitalet
Sevilla III
0
-
1
Xerez
Sporting Gijón II
3
-
0
Praviano
Talavera II
0
-
0
Illescas
Tenerife II
2
-
1
Gran Tarajal
Ursaria
2
-
0
Trival Valderas
Varea
4
-
1
Vianés
Villarrobledo
1
-
0
Toledo
Azuaga
1
-
0
Miajadas
Atlético Pueblonuevo
1
-
1
Villafranca
La Estrella
1
-
0
Jerez
Racing Murcia
2
-
0
UCAM Murcia II
Sants
2
-
4
Vilassar Mar
Trujillo
1
-
0
Arroyo
Vitoria
0
-
0
Lagun Onak
Lanzarote
2
-
3
Villa Santa Brígida
Marino
3
-
2
Arucas
UD San Fernando
3
-
0
Santa Úrsula
Mensajero
1
-
0
Las Palmas II
Calahorra II
0
-
2
La Calzada
Calamocha
1
-
1
Utrillas
RSC Internacional
2
-
1
Canillas
Bembibre
0
-
2
Atlético Astorga
Épila
1
-
0
Barbastro
Cayón
1
-
1
Revilla
Colunga
3
-
1
Condal
Valdesoto
1
-
4
Caudal
Agoncillo
2
-
0
Anguiano
Almazán
1
-
0
Real Ávila
Almudévar
2
-
0
Binéfar
Atlético Monzón
1
-
0
Huesca II
Atlético Tordesillas
0
-
1
Salamanca
Becerril Campos
3
-
2
Numancia II
CDJ Tamarite
3
-
1
Robres
CF Gandía
2
-
1
Hércules II
Calvo Sotelo
0
-
0
Conquense
Casalarreina
1
-
3
River Ebro
Castellón II
0
-
1
Torrellano Illice
Castro
0
-
0
Guarnizo
Cieza
0
-
1
Águilas
Deportiva Minera
1
-
1
Alcantarilla
Don Álvaro
0
-
2
Moralo
La Almunia
0
-
0
Cuarte
Llanera
4
-
0
Ceares
Luarca
1
-
0
Real Titánico
Muleño
0
-
2
Unión Molinense
Naval
1
-
1
Siete Villas
Náxara
1
-
0
Berceo
Paracuellos Antamira
4
-
1
Real Aranjuez
Peralada
1
-
2
Europa
Textil Escudo
3
-
1
Gama
Torrijos
1
-
1
La Solana
Tropezón
4
-
0
Sámano
UD Caravaca
2
-
0
Bullense
Atlético Tomelloso
2
-
4
Quintanar del Rey
L'Entregu
0
-
3
Covadonga
Llerenense
1
-
0
Fuente Cantos
Atlético Porcuna
0
-
2
Motril
CAP Ciudad de Murcia
0
-
1
Atlético Pulpileño
Ciudad de Lucena
4
-
0
Gerena
Oyonesa
1
-
0
Yagüe
Portmany
0
-
1
Penya Independent
Ciudad de Torredonjimeno
0
-
1
Real Jaén
Subiza
1
-
0
Beti Onak
Torreperogil
3
-
2
Huétor Tájar
Barco
3
-
0
Silva
Arosa
0
-
0
Rápido Bouzas
Deportivo La Coruña II
6
-
0
Viveiro
Estradense
2
-
1
Arzúa
Villalbés
3
-
0
Atlético Arteixo
Alondras
0
-
1
UD Ourense
Paiosaco
0
-
0
Celta de Vigo III
Somozas
2
-
0
Choco