Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
21
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Eredivisie
vs
PEC Zwolle
Ajax
Competities
Tercera Division: Group 6
Spanje 2022/2023
Ronde:
««
«
3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Alesves
0
-
1
Peña Sport
Pamplona
5
-
2
Oberena
Valle Egüés
4
-
0
Huarte
UD San Fernando
Postp.
Villa Santa Brígida
Pozoblanco
0
-
0
Córdoba II
Atlético Porcuna
3
-
0
Huracán Melilla
Vitoria
4
-
0
Touring
Lagunak
5
-
1
Avance Ezcabarte
Comillas
3
-
2
Racing Rioja II
Cortes
1
-
3
Ardoi
Cultural Leonesa II
3
-
1
Numancia II
Mercadal
1
-
1
Collerense
Pasaia KE
0
-
1
Durango
Patacona
1
-
0
CF Gandía
Andratx
5
-
2
PE Sant Jordi
Atlético Albericia
2
-
1
Solares
Basconia
1
-
1
Deusto
Cartes
0
-
1
Torina
Jove Español
2
-
1
Torrellano Illice
Lagun Onak
0
-
1
Barakaldo
Levante II
0
-
0
Silla
Llosetense
0
-
0
Penya Independent
Naval
1
-
0
Textil Escudo
San Ignacio
0
-
1
Aurrerá Vitoria
Tarancón
1
-
1
Manchego
UD Santa Marta
1
-
1
Salamanca
Alondras
2
-
0
Atlético Arteixo
Aurrerá Ondarroa
0
-
0
Urduliz
Casalarreina
0
-
0
Peña Balsamaiso
Castellón II
1
-
2
Atzeneta
Constància
2
-
2
Manacor
Revilla
0
-
1
Guarnizo
Ceuta II
0
-
1
Antoniano
Gerena
3
-
2
Puente Genil
Llerenense
0
-
0
Trujillo
Lorca Deportiva CF
1
-
0
Atlético Pulpileño
Muleño
2
-
1
Bullense
Portugalete
1
-
1
Padura
Villacañas
1
-
0
La Solana
Atlético Pueblonuevo
1
-
1
Miajadas
Castro
2
-
2
Gama
Maracena
0
-
0
Huétor Tájar
Vilafranca
0
-
2
Europa
Yagüe
1
-
5
La Calzada
Coria CF
2
-
2
Atlético Espeleño
Villarrubia
2
-
1
Toledo
Acero
1
-
0
Torrent
Paracuellos Antamira
2
-
1
Las Rozas
RSC Internacional
0
-
1
Getafe II
Real Murcia II
2
-
4
Racing Murcia
Pinatar
3
-
0
Alcantarilla
Canillas
0
-
1
Real Aranjuez
Collado Villalba
1
-
2
Trival Valderas
Subiza
4
-
1
Txantrea
Torrejón
3
-
2
Galapagar
Grama
2
-
2
Montañesa
Avilés Stadium
0
-
3
Sporting Gijón II
Ayamonte
2
-
0
Bollullos
Azuaga
2
-
0
Don Álvaro
Azuqueca
1
-
1
Torrijos
Castelldefels
1
-
0
Girona II
Cuarte
2
-
1
Binéfar
Deportivo La Coruña II
2
-
1
Arosa
El Palo
2
-
0
Real Jaén
Huétor Vega
3
-
2
Almería II
La Virgen del Camino
0
-
0
Becerril Campos
Llanes
2
-
4
Real Titánico
Málaga City
1
-
2
Motril
Móstoles
1
-
1
Rayo Vallecano II
CP Olivenza
1
-
1
Moralo
Pobla Mafumet
2
-
1
L'Hospitalet
Portmany
0
-
2
Poblense
Pozuelo Alarcón
3
-
1
Madrid 2021 FP
Rapitenca
1
-
3
Badalona II
Rota
1
-
0
Cartaya
Somozas
2
-
0
Viveiro
Talavera II
1
-
1
Conquense
Ursaria
1
-
1
RSD Alcalá
Varea
1
-
0
Haro Deportivo
Villalbés
2
-
2
Rápido Bouzas
La Estrella
0
-
1
Arroyo
Plasencia
1
-
2
Calamonte
Sants
1
-
1
San Cristóbal
Tona
0
-
0
Vilassar Mar
Mirandés II
3
-
1
Unami
Almudévar
1
-
0
Caspe
Bembibre
1
-
1
Atlético Tordesillas
CE Sant Jordi
1
-
1
Sóller
Calahorra II
0
-
2
Anguiano
Calamocha
2
-
1
Barbastro
Cantolagua
1
-
3
Beti Onak
Cayón
2
-
2
Sámano
Ceares
2
-
1
Condal
Choco
0
-
0
Silva
Leioa
1
-
0
Anaitasuna
Llanera
1
-
0
Lealtad
Peralada
1
-
3
Sant Andreu
Real Ávila
4
-
3
Ponferradina II
UD Ourense
2
-
1
Celta de Vigo III
La Almunia
3
-
4
Huesca II
Valdesoto
0
-
1
L'Entregu
Barco
0
-
1
Arzúa
CDJ Tamarite
4
-
0
Cariñena
Colunga
0
-
0
Covadonga
Deportiva Minera
2
-
0
UD Caravaca
Luarca
1
-
1
Praviano
Montehermoso
1
-
1
Fuente Cantos
Paiosaco
0
-
3
Estradense
Palencia CF
1
-
2
Arandina
Sevilla III
1
-
0
Conil
Tuilla
0
-
1
Caudal
Utrillas
1
-
1
Robres
Vianés
1
-
2
Berceo
Almazán
1
-
4
Atlético Astorga
Azkoyen
0
-
0
Burladés
CAP Ciudad de Murcia
1
-
2
UCAM Murcia II
Inter Manacor
2
-
0
Binissalem
Náxara
1
-
0
Agoncillo
Oyonesa
2
-
1
River Ebro
Rayo Ibense
1
-
2
Villarreal III
Roda
0
-
2
Hércules II
Torre del Mar
3
-
0
Marbella
Torreperogil
1
-
2
Arenas Armilla
Tropezón
2
-
0
Escobedo
Villafranca
1
-
4
Jerez
Vimenor
3
-
2
Siete Villas
Águilas
1
-
0
El Palmar
Épila
3
-
1
Ejea
Atlético Tomelloso
0
-
2
Illescas
Cieza
1
-
1
Unión Molinense
Quintanar del Rey
3
-
1
Marchamalo
Ciudad de Lucena
2
-
1
Xerez
Ciudad de Torredonjimeno
2
-
3
Málaga II
Platges Calvià
1
-
2
Santanyí
Villarrobledo
1
-
3
Calvo Sotelo
Elche II
1
-
2
Orihuela
Estrella
1
-
2
Arucas
Tamaraceite
2
-
0
Gran Tarajal
Atlético Monzón
2
-
1
Illueca
Tenerife II
0
-
0
Lanzarote
Panadería Pulido
-
Santa Úrsula
Unión Sur Yaiza
-
Las Palmas II
Marino
-
Mensajero
La Cuadra
-
Ibarra