Vandaag

Copa Argentina

San Martín Formosa San Martín Formosa - Crucero del Norte Crucero del Norte
Atlético Paraná Atlético Paraná - Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Def. de Pronunciamiento Def. de Pronunciamiento - Juventud Unida G. Juventud Unida G.
AH Zapla AH Zapla - San Lorenzo Alem San Lorenzo Alem
Douglas Haig Douglas Haig - Ferro Carril Oeste LP Ferro Carril Oeste LP
Racing Córdoba Racing Córdoba - Sportivo Belgrano Sportivo Belgrano
Deportivo Roca Deportivo Roca - Cipolletti Cipolletti
Independiente Neuquén Independiente Neuquén - Deportivo Madryn Deportivo Madryn
Juventud Antoniana Juventud Antoniana - Gimnasia y Tiro Gimnasia y Tiro

Club vriendschappelijk

Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi - Diosgyori FC Diosgyori FC
Tsjerno More Varna Tsjerno More Varna - Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
Karviná Karviná - Třinec Třinec
FK Teplice FK Teplice - Táborsko Táborsko
Mlada Boleslav Mlada Boleslav - Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava
Real Mallorca Real Mallorca - 1. FC Köln 1. FC Köln
Sparta Praag Sparta Praag - Loko Vltavín Loko Vltavín
Beroe Beroe - Botev Galabovo Botev Galabovo
Zemplín Michalovce Zemplín Michalovce - Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
Opava Opava - Prostějov Prostějov
Senica Senica - Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde - BAK '07 BAK '07
AC Horsens AC Horsens - Fredericia Fredericia
Zlate Moravce Zlate Moravce - ZTS Dubnica ZTS Dubnica
Spartak Trnava Spartak Trnava - Skalica Skalica
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv
HIT Gorica HIT Gorica - Krško Krško
VfL Bochum VfL Bochum - CSKA Sofia CSKA Sofia
Austria Wien Austria Wien - Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Portimonense Portimonense - MSV Duisburg MSV Duisburg
El Gounah El Gounah - Várda SE Várda SE
Servette Servette - Olhanense Olhanense
Lausanne Sport Lausanne Sport - Beijing Renhe Beijing Renhe
FC Sankt Pauli FC Sankt Pauli - SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
NK Maribor NK Maribor - Haladás Szombathely Haladás Szombathely
Dukla Praha Dukla Praha - Sokol Živanice Sokol Živanice
Slovan Bratislava Slovan Bratislava - Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Triglav Triglav - Dob Dob
FK Jablonec FK Jablonec - Jiskra Mšeno Jiskra Mšeno
Babelsberg Babelsberg - International Leipzig International Leipzig
VfB Oldenburg VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
Optik Rathenow Optik Rathenow - BSC Süd 05 BSC Süd 05
Fürstenfeld Fürstenfeld - Hartberg Hartberg
Fortuna Köln Fortuna Köln - Bonner SC Bonner SC
Kriens Kriens - Cham Cham
Cork City Cork City - St Mary's St Mary's
Brinje-Grosuplje Brinje-Grosuplje TBA NK Domzale NK Domzale
Wisla Kraków Wisla Kraków TBA Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
Górnik Zabrze Górnik Zabrze TBA Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia
Qarabağ Qarabağ TBA Újpesti TE Újpesti TE
Voluntari Voluntari TBA Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE
Slask Wroclaw Slask Wroclaw TBA Chrobry Głogów Chrobry Głogów
Vorskla Poltava Vorskla Poltava TBA CFR Cluj CFR Cluj
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz TBA Stal Rzeszów Stal Rzeszów
Sepsi Sepsi TBA FH Aktobe FH Aktobe
Nizhny Nov. Nizhny Nov. TBA Torpedo Armavir Torpedo Armavir
Sereď Sereď TBA Vác Vác
Spartak Moskou Spartak Moskou TBA Lokomotiv Lokomotiv
Spartak Moskva II Spartak Moskva II TBA FShM Torpedo FShM Torpedo
Meppen Meppen TBA Qəbələ Qəbələ
Rudar Rudar TBA Budafoki MTE Budafoki MTE
Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest TBA FC Sion FC Sion

Azië Cup

Zuid-Korea Zuid-Korea - China China
Kirgizië Kirgizië - Filippijnen Filippijnen
Iran Iran - Irak Irak
Vietnam Vietnam - Jemen Jemen

Serie C Girone C

Viterbese Castrense Viterbese Castrense - Reggina Reggina

Serie D Girone E

Bastia Calcio Bastia Calcio - Sangimignanosport Sangimignanosport
Scandicci Scandicci - Tuttocuoio Tuttocuoio
Gavorrano Gavorrano - Sinalunghese Sinalunghese
Aglianese Aglianese - Sporting Trestina Sporting Trestina
Ghivizzano Borgo Mozzano Ghivizzano Borgo Mozzano - Seravezza Seravezza
Massese Massese - Cannara Cannara
Real Forte Querceta Real Forte Querceta - Prato Prato
Sangiovannese Sangiovannese - San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle
Viareggio Viareggio - Montevarchi Calcio Montevarchi Calcio
Pianese Pianese - Ponsacco Ponsacco

Serie D Girone F

Castelfidardo Calcio Castelfidardo Calcio - Avezzano Avezzano
Isernia Isernia - Recanatese Recanatese
Montegiorgio Montegiorgio - Francavilla Calcio Francavilla Calcio
Città di Campobasso Città di Campobasso - Santarcangelo Santarcangelo
Pineto Pineto - Forlì Forlì
Savignanese Savignanese - Jesina Jesina
San Nicolò San Nicolò - Olympia Agnonese Olympia Agnonese
Vastese Vastese - Sangiustese Sangiustese
Real Giulianova Real Giulianova - Sammaurese Sammaurese
Cesena Cesena - Matelica Calcio Matelica Calcio

Serie D Girone G

Avellino Avellino - Anzio Anzio
Flaminia Flaminia - Latina Latina
Cassino Cassino - Città di Anagni Città di Anagni
Aprilia Aprilia - Trastevere Trastevere
Castiadas Castiadas - Budoni Budoni
Lanusei Lanusei - Ladispoli Ladispoli
Latte Dolce Latte Dolce - Sassari Torres Sassari Torres
Atletico Atletico - Albalonga Albalonga
Vis Artena Vis Artena - Ostia Mare Lidocalcio Ostia Mare Lidocalcio
Nuova Monterosi Nuova Monterosi - Lupa Roma Lupa Roma

Serie D Girone H

US Bitonto US Bitonto - Taranto Taranto
Team Altamura Team Altamura - Nardò Nardò

Super Cup

Juventus Juventus - AC Milan AC Milan

Premier League

Dunbeholden Dunbeholden Postp. Mount Pleasant Academy Mount Pleasant Academy
Portmore United Portmore United Postp. Montego Bay United Montego Bay United
Harbour View Harbour View Postp. Cavalier Cavalier