Regionalliga Bayern

Pipinsried Pipinsried - Bayern Munich II Bayern Munich II

Oberliga Bremen

BTS Neustadt BTS Neustadt - Habenhauser FV Habenhauser FV

Oberliga Schleswig-Holstein

Schilksee Schilksee - Bordesholm Bordesholm

Oberliga Hessen

Bayern Alzenau Bayern Alzenau - Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
Eddersheim Eddersheim - Hesse-Cassel Hesse-Cassel
Waldgirmes Waldgirmes - Ederbergland Ederbergland
Ginsheim Ginsheim - Baunatal Baunatal

Oberliga Niederrhein

Hilden Hilden - Velbert Velbert
Homberg Homberg - SF Baumberg SF Baumberg
Schonnebeck Schonnebeck - Meerbusch Meerbusch
Speldorf Speldorf - Düsseldorf West Düsseldorf West
SC Velbert SC Velbert - Germania Ratingen Germania Ratingen
TuRU 1880 Düsseldorf TuRU 1880 Düsseldorf - Clèves Clèves
FC Bocholt FC Bocholt - FSV Duisburg FSV Duisburg
Monheim Monheim - Jahn Dinslaken-Hiesfeld Jahn Dinslaken-Hiesfeld

Oberliga Bayern Nord

Neumarkt Neumarkt - Würzburger Kickers II Würzburger Kickers II
Aubstadt Aubstadt - Ansbach Ansbach
ATSV Erlangen ATSV Erlangen - Würzbourg FV Würzbourg FV
Bayern Hof Bayern Hof - DJK Bamberg DJK Bamberg
Abtswind Abtswind - Erlangen-Bruck Erlangen-Bruck
Ammerthal Ammerthal - Jahn Forchheim Jahn Forchheim

Oberliga Bayern Sud

Türkgücü-Ataspor Türkgücü-Ataspor - Schwaben Augsburg Schwaben Augsburg
Dachau Dachau - Kirchanschöring Kirchanschöring
Ismaning Ismaning - Sonthofen Sonthofen
Kottern Kottern - Rain / Lech Rain / Lech
Vilzing Vilzing - Nördlingen Nördlingen
Nördlingen Nördlingen - Vilzing Vilzing

Regionalliga Mitte

Gurten Gurten - Weiz Weiz

Regionalliga West

Langenegg Langenegg - Grödig Grödig
Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Bischofshofen Bischofshofen
Hohenems Hohenems - Kufstein Kufstein
TSV St. Johann TSV St. Johann - Schwaz Schwaz
Kitzbühel Kitzbühel - Dornbirn Dornbirn
Seekirchen Seekirchen - Anif Anif
Wals-Grünau Wals-Grünau - Reichenau Reichenau

Landesliga Tirol

Volders Volders - Natters Natters
Hall Hall - Union Innsbruck Union Innsbruck

Landesliga Niederosterreich

Spratzern Spratzern - Scheiblingkirchen Scheiblingkirchen
St. Peter St. Peter - Kilb Kilb
Gaflenz Gaflenz - Rohrendorf Rohrendorf
Ardagger Ardagger - Langenrohr Langenrohr

Landesliga Oberosterreich

Zebau Bad Ischl Zebau Bad Ischl - Pöttinger Grieskirchen Pöttinger Grieskirchen
Kornspitz Pregarten Kornspitz Pregarten - St. Martin St. Martin

Landesliga Salzburg

Puch Puch - Kuchl Kuchl
Bürmoos Bürmoos - Zell am See Zell am See
Golling Golling - Austria Salzbourg Austria Salzbourg
Neumarkt Neumarkt - Strobl Strobl

Landesliga Burgenland

Markt Allhau Markt Allhau - Pinkafeld Pinkafeld
Parndorf II Parndorf II - Ritzing Ritzing
Horitschon Horitschon - Eltendorf Eltendorf

Landesliga Karnten

Wölfnitz Wölfnitz - Matrei Matrei

Landesliga Vorarlbergliga

Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Bizau Bizau
Rot-Weiss Rankweil Rot-Weiss Rankweil - Austria Lustenau II Austria Lustenau II
Admira Dornbirn Admira Dornbirn - Andelsbuch Andelsbuch
Röthis Röthis - Nenzing Nenzing
Lauterach Lauterach - Lochau Lochau

Super League

Shanghai SIPG Shanghai SIPG - R&F R&F
Beijing Renhe Beijing Renhe - Changchun Yatai Changchun Yatai
Shandong Luneng Shandong Luneng - Hebei CFFC Hebei CFFC
Tianjin Quanjian Tianjin Quanjian - Tianjin Teda Tianjin Teda
Jiangsu Suning Jiangsu Suning - Chongqing Dangdai Lifan Chongqing Dangdai Lifan
Henan Jianye Henan Jianye - Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua - Guizhou Zhicheng Guizhou Zhicheng

Championnat de football D2

Yanbian Funde Yanbian Funde - Dalian Transcendence Dalian Transcendence
Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Shenxin Shanghai Shenxin
Liaoning Kaixin Liaoning Kaixin - Wuhan Zall Wuhan Zall
Heilongjiang Lava Spring Heilongjiang Lava Spring - Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
Beijing BG Beijing BG - Shenzhen Shenzhen
Hangzhou Lucheng Hangzhou Lucheng - Zhejiang Yiteng Zhejiang Yiteng
Nei Mongol Zhongyou Nei Mongol Zhongyou - Meizhou Meixian Techand Meizhou Meixian Techand
Xinjiang Tianshan Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka Meizhou Hakka

Primera Division

Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Academia Cantolao Academia Cantolao
Real Garcilaso Real Garcilaso - Universidad San Martín Universidad San Martín
Deportivo Municipal Deportivo Municipal - Universitario Universitario

Coupe de Roumanie

Agricola Borcea Agricola Borcea - Olteniţa Olteniţa
Arieşul Turda Arieşul Turda - Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
Avrig Avrig - SC FC Unirea Alba Iulia SC FC Unirea Alba Iulia
Baia Mare Baia Mare - Unirea Tășnad Unirea Tășnad
Bistrita Bistrita - Reghin Reghin
Cetate Deva Cetate Deva - CSM Lugoj CSM Lugoj
Focşani Focşani - Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
CSS Slatina CSS Slatina - FC U Craiova FC U Craiova
FC Rapid Bucuresti FC Rapid Bucuresti - Bragadiru Bragadiru
FC Sacele FC Sacele - Cetate Rasnov Cetate Rasnov
Gloria Cornesti Gloria Cornesti - Flacăra Moreni Flacăra Moreni
Înainte Modelu Înainte Modelu - Axiopolis Axiopolis
Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos - Performanța Ighiu Performanța Ighiu
Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - FC Otelul Galati FC Otelul Galati
Petrofac Ticleni Petrofac Ticleni - Filiaşi Filiaşi
Olimpia Râmnicu Sărat Olimpia Râmnicu Sărat - Metalul Buzău Metalul Buzău
Sănătatea Darabani Sănătatea Darabani - Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi
Sportul Petresti Sportul Petresti - Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir
Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei - Naţional Sebiş Naţional Sebiş
Unirea Bascov Unirea Bascov - Rosiorii de Vede Rosiorii de Vede
Unirea Cristuru Secuiesc Unirea Cristuru Secuiesc - AFC Harman AFC Harman
Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti - FC Ceahlaul Piatra Neamt FC Ceahlaul Piatra Neamt
Universitatea Galati Universitatea Galati - Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Victoria Traian Victoria Traian - Unirea Slobozia Unirea Slobozia
Victoria Zabrani Victoria Zabrani - Șoimii Lipova Șoimii Lipova
Viitorul Liteni Viitorul Liteni - Roman Roman

Coupe CMFS

Frýdlant Frýdlant - Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Líšeň Líšeň - Prostějov Prostějov
Slavoj Polná Slavoj Polná - Humpolec Humpolec
Šumperk Šumperk - Uničov Uničov
Sokol Tasovice Sokol Tasovice - Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Slavičín Slavičín - Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
Admira Praha Admira Praha - Králův Dvůr Králův Dvůr
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Benešov Benešov
Slavoj Olympia Bruntál Slavoj Olympia Bruntál - Dolní Benešov Dolní Benešov
Čáslav Čáslav - Vlašim Vlašim
Dvůr Králové Dvůr Králové - Sokol Živanice Sokol Živanice
Havířov Havířov - Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Horky nad Jizerou Horky nad Jizerou - Dobrovice Dobrovice
Sokol Hostouň Sokol Hostouň - Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
Kladno Kladno - Karlovy Vary Karlovy Vary
Lanzhot Lanzhot - Hanácká Hanácká
Litoměřicko Litoměřicko - Varnsdorf Varnsdorf
Náchod Náchod - Převýšov Převýšov
Neratovice Neratovice - Slovan Velvary Slovan Velvary
Ostrá Ostrá - Sokol Zápy Sokol Zápy
Přeštice Přeštice - Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice
Rakovník Rakovník - Baník Sokolov Baník Sokolov
Slovan Rosice Slovan Rosice - Hodonín-Šardice Hodonín-Šardice
Spartak Soběslav Spartak Soběslav - Písek Písek
Tachov Tachov - SC Radotín SC Radotín
Pěnčín-Turnov Pěnčín-Turnov - Štěchovice Štěchovice