Liga III

Liga III Seria 1

Romania 2021/2022

Academica Clinceni II Academica Clinceni II 2 - 2 Rapid Bucureşti II Rapid Bucureşti II
Alexandria Alexandria 2 - 1 Minerul Costeşti Minerul Costeşti
Arieşul Turda Arieşul Turda 1 - 2 Unirea Ungheni Unirea Ungheni
Avântul Reghin Avântul Reghin 1 - 4 Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir
CFR Cluj II CFR Cluj II 3 - 0 Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea
Cetate Deva Cetate Deva 2 - 1 Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu
Dinamo Bucureşti II Dinamo Bucureşti II 2 - 2 Argeş Piteşti II Argeş Piteşti II
FCV Farul Constanţa II FCV Farul Constanţa II 1 - 1 CSM Fetești CSM Fetești
Ghiroda Ghiroda 1 - 1 Dumbrăviţa Dumbrăviţa
Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 4 - 2 Hermannstadt II Hermannstadt II
Paşcani Paşcani 2 - 3 Foresta Suceava Foresta Suceava
Progresul Ezeriș Progresul Ezeriș 0 - 0 Jiul Petroşani Jiul Petroşani
Râmnicu Sărat Râmnicu Sărat 8 - 1 Sportul Chiscani Sportul Chiscani
Sporting Roşiori Sporting Roşiori 0 - 0 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti
Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia 0 - 2 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
Viitorul Dăești Viitorul Dăești 2 - 1 CS U Craiova II CS U Craiova II
Viitorul Târgu Jiu II Viitorul Târgu Jiu II 0 - 8 Şcolar Reşiţa Şcolar Reşiţa
Șoimii Lipova Șoimii Lipova 3 - 1 Frontiera Curtici Frontiera Curtici

1910 Oradea 1910 Oradea 3 - 1 Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare
ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara Cancelled Progresul Pecica Progresul Pecica
Blejoi Blejoi 0 - 0 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi 2 - 1 Ştiinţa Miroslava Ştiinţa Miroslava
CSM Bacău CSM Bacău 0 - 2 Dante Botoşani Dante Botoşani
CSM Satu Mare CSM Satu Mare 1 - 1 Someşul Dej Someşul Dej
Ceahlăul Piatra Neamţ Ceahlăul Piatra Neamţ 0 - 0 Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni
Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş 1 - 0 Pobeda Stár Bišnov Pobeda Stár Bišnov
Dinamo Bacău Dinamo Bacău 1 - 2 Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Filiaşi Filiaşi 0 - 6 Slatina Slatina
Făurei Făurei 3 - 3 Viitorul Ianca Viitorul Ianca
Gilortul Gilortul 5 - 2 Armata Aurul Brad Armata Aurul Brad
Gloria Albeşti Gloria Albeşti 4 - 0 Olteniţa Olteniţa
U Craiova 1948 U Craiova 1948 1 - 5 Hunedoara Hunedoara
Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei 2 - 1 Avântul Periam Avântul Periam
Kids Tâmpa Braşov Kids Tâmpa Braşov 2 - 0 SR Municipal Braşov SR Municipal Braşov
Sânmartin Sânmartin 1 - 2 SCM Zalău SCM Zalău
Metalul Buzău Metalul Buzău 1 - 0 Aerostar Bacău Aerostar Bacău
Minaur Baia Mare Minaur Baia Mare 7 - 1 Sportul Şimleu Sportul Şimleu
Ocna Mureș Ocna Mureș 2 - 1 Viitorul Cluj Viitorul Cluj
Olimpic Cetate Olimpic Cetate 4 - 3 Plopeni Plopeni
Oţelul Oţelul 1 - 0 Focşani Focşani
Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava 3 - 1 Flacăra Horezu Flacăra Horezu
Progresul Spartac Progresul Spartac 2 - 1 FCSB II FCSB II
Pucioasa Pucioasa 6 - 0 Sepsi II Sepsi II
Real Bradu Real Bradu 0 - 1 Unirea Bascov Unirea Bascov
Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja 3 - 5 Afumaţi Afumaţi
SJ Vaslui SJ Vaslui 1 - 1 Hușana Huși Hușana Huși
Tunari Tunari 1 - 1 Flacăra Moreni Flacăra Moreni
Voinţa Lupac Voinţa Lupac 3 - 4 Viitorul Şimian Viitorul Şimian
Voluntari II Voluntari II 3 - 0 Agricola Borcea Agricola Borcea
Înainte Modelu Înainte Modelu 2 - 1 Popești-Leordeni Popești-Leordeni