Liga III

Liga III Seria 1

Romania 2021/2022

Aerostar Bacău Aerostar Bacău 1 - 0 Râmnicu Sărat Râmnicu Sărat
Alexandria Alexandria 5 - 1 Sporting Roşiori Sporting Roşiori
Argeş Piteşti II Argeş Piteşti II 0 - 2 Rapid Bucureşti II Rapid Bucureşti II
Dumbrăviţa Dumbrăviţa 1 - 0 Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei
FCSB II FCSB II 4 - 2 Real Bradu Real Bradu
Flacăra Horezu Flacăra Horezu 1 - 3 Viitorul Dăești Viitorul Dăești
Flacăra Moreni Flacăra Moreni 1 - 3 Progresul Spartac Progresul Spartac
Hermannstadt II Hermannstadt II 0 - 7 Pucioasa Pucioasa
Jiul Petroşani Jiul Petroşani 2 - 2 Voinţa Lupac Voinţa Lupac
Sepsi II Sepsi II 1 - 1 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
Slatina Slatina 2 - 0 Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava
Unirea Bascov Unirea Bascov 3 - 0 Dinamo Bucureşti II Dinamo Bucureşti II
Viitorul Cluj Viitorul Cluj 2 - 0 Avântul Reghin Avântul Reghin
Viitorul Târgu Jiu II Viitorul Târgu Jiu II 0 - 2 Cetate Deva Cetate Deva

ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara Cancelled Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş
Afumaţi Afumaţi 2 - 0 Voluntari II Voluntari II
Agricola Borcea Agricola Borcea 1 - 0 FCV Farul Constanţa II FCV Farul Constanţa II
Armata Aurul Brad Armata Aurul Brad 1 - 5 Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu
Avântul Periam Avântul Periam 1 - 2 Șoimii Lipova Șoimii Lipova
CSM Bacău CSM Bacău 1 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ Ceahlăul Piatra Neamţ
CSM Fetești CSM Fetești 0 - 3 Popești-Leordeni Popești-Leordeni
Şcolar Reşiţa Şcolar Reşiţa 7 - 0 Progresul Ezeriș Progresul Ezeriș
CS U Craiova II CS U Craiova II 1 - 2 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti
Dante Botoşani Dante Botoşani 0 - 3 SJ Vaslui SJ Vaslui
Focşani Focşani 4 - 2 Făurei Făurei
Foresta Suceava Foresta Suceava 3 - 0 Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi
Frontiera Curtici Frontiera Curtici 1 - 2 Pobeda Stár Bišnov Pobeda Stár Bišnov
Gloria Albeşti Gloria Albeşti 1 - 0 Înainte Modelu Înainte Modelu
Hunedoara Hunedoara 4 - 1 Ocna Mureș Ocna Mureș
Hușana Huși Hușana Huși 3 - 0 Paşcani Paşcani
Kids Tâmpa Braşov Kids Tâmpa Braşov 1 - 5 Blejoi Blejoi
Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea 0 - 5 Someşul Dej Someşul Dej
Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir 1 - 1 Unirea Ungheni Unirea Ungheni
Minaur Baia Mare Minaur Baia Mare 0 - 0 CSM Satu Mare CSM Satu Mare
Olteniţa Olteniţa 4 - 3 Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja
Oţelul Oţelul 5 - 0 Dinamo Bacău Dinamo Bacău
Plopeni Plopeni 1 - 2 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
Progresul Pecica Progresul Pecica 0 - 3 Ghiroda Ghiroda
Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare 1 - 1 CFR Cluj II CFR Cluj II
SCM Zalău SCM Zalău 2 - 6 1910 Oradea 1910 Oradea
Sportul Chiscani Sportul Chiscani 0 - 4 Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Sportul Şimleu Sportul Şimleu 2 - 1 Sânmartin Sânmartin
Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj 2 - 1 U Craiova 1948 U Craiova 1948
Tunari Tunari 4 - 0 Academica Clinceni II Academica Clinceni II
Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia 2 - 1 Arieşul Turda Arieşul Turda
Viitorul Ianca Viitorul Ianca 1 - 1 Metalul Buzău Metalul Buzău
Viitorul Şimian Viitorul Şimian 5 - 1 Gilortul Gilortul
Ştiinţa Miroslava Ştiinţa Miroslava 1 - 1 Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni

Minerul Costeşti Minerul Costeşti 0 - 4 Filiaşi Filiaşi
SR Municipal Braşov SR Municipal Braşov 0 - 3 Olimpic Cetate Olimpic Cetate